XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 229 utakmica za dan
Nedelja, 26 Maj 2019

Fudbal

26.05.2019 17:00 Karanovac 4 : 2 Proleter
26.05.2019 17:00 Laktaši 3 : 2 Sloga(S)
26.05.2019 17:00 Ozren 1 : 6 Sloga(T)
26.05.2019 17:00 Vranjak 3 : 2 Borac
26.05.2019 17:00 Polet 1926 1 : 5 Omarska
26.05.2019 17:00 Ljubić 2 : 1 Sloga(D)
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 7 : 0 Sloboda
26.05.2019 17:00 Dubrave 1 : 0 Mladost
26.05.2019 17:00 Velež 0 : 1 Jedinstvo(Bč)
26.05.2019 17:00 Proleter 3 : 2 Stakorina
26.05.2019 17:00 Guber 1 : 0 Famos
26.05.2019 17:00 Budućnost 2 : 0 Glasinac 2011
26.05.2019 17:00 Drina HE 4 : 3 Ilićka 01
26.05.2019 17:00 Mladost(R) 2 : 1 Bratstvo
26.05.2019 17:00 Mladost(G) 3 : 1 Jedinstvo(Br)
26.05.2019 17:00 Mladost 1 : 0 OFK Brdo
26.05.2019 17:00 Partizan 0 : 1 Čelinac
26.05.2019 17:00 Naprijed 0 : 5 FSA
26.05.2019 17:00 Gorica 5 : 2 BSK
26.05.2019 17:00 Lijevče 3 : 0 OFK Lauš
26.05.2019 17:00 Bratstvo 3 : 1 Sloga
26.05.2019 17:00 Borac 2 : 2 Progres
26.05.2019 17:00 Rudanka 3 : 2 Sloga
26.05.2019 17:00 Sloga 0 : 0 Crvena zvijezda
26.05.2019 17:00 OFK Pridjel 2 : 2 Skugrić
26.05.2019 17:00 Naša krila 2 : 1 Trebava
26.05.2019 17:00 Zvijezda 2 : 1 Željezničar
26.05.2019 17:00 Vučijak 2 : 0 Mineral
26.05.2019 17:30 Sloboda 3 : 0 Mladost
26.05.2019 17:30 Partizan 1 : 2 OFK Trnovica
26.05.2019 17:30 Lokomotiva 1 : 3 Vlasenica
26.05.2019 17:30 Milići 7 : 0 Majevica
26.05.2019 17:30 OFK Šekovići 2 : 1 Podrinje
26.05.2019 17:30 Čelopek 2 : 1 BSK Ledinci
26.05.2019 17:30 Omladinac 2 : 0 Rudar 1925
26.05.2019 17:30 Birač 1 : 0 Jedinstvo
26.05.2019 17:00 Mrakovica 3 : 0 Podgrmeč
26.05.2019 17:00 Ljubija 8 : 3 OFK Ravan
26.05.2019 17:00 Plamen 1 : 1 Slaven
26.05.2019 Radnik 0 : 3 Svodna
26.05.2019 17:00 Gomjenica 1 : 0 Brzi
26.05.2019 18:00 Mladi Krajišnik 2 : 0 Župa
26.05.2019 18:00 Borac 4 : 3 Biseri
26.05.2019 18:00 13 Skojevki 6 : 1 Sloboda
26.05.2019 18:00 Kalemi 0 : 2 Kozara
26.05.2019 18:00 Torpedo 6 : 0 Tamaris
26.05.2019 18:00 Sloga DIPO 4 : 0 Omladinac
26.05.2019 17:00 Budućnost 0 : 3 Sloga Nektar
26.05.2019 17:00 Džaja 1 : 4 Polet Krajišnik
26.05.2019 17:00 Omladinac 1 : 3 Vrbas
26.05.2019 17:00 Mladost Farmaprom 6 : 0 Borac
26.05.2019 17:00 Rekreativo 4 : 1 OFK Spartak 2013
26.05.2019 17:00 Gomionica 9 : 3 OFK Banja Luka 2017
26.05.2019 17:00 BSK 3 : 1 Sloga 73
26.05.2019 17:00 Skugrić 1964 1 : 2 Budućnost
26.05.2019 17:00 Hajduk 4 : 2 Borac(O)
26.05.2019 17:00 Borac(BL) 3 : 2 Ukrina
26.05.2019 17:00 Kladari Gornji 2 : 3 Borac(K)
26.05.2019 17:00 Rudar 3 : 0 Pelagićevo
26.05.2019 17:00 Trebavac 3 : 0 Bratstvo
26.05.2019 17:00 Borac 1 : 1 Jugović
26.05.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 1 Grčica
26.05.2019 17:00 Mladost(S) 2 : 0 OFK Brezik
26.05.2019 17:00 Mladost(L) 2 : 4 Crvena zvijezda
26.05.2019 17:00 Mladost 2003 2 : 4 Slijepčevići
26.05.2019 17:00 Gredice 5 : 3 Sava 04
26.05.2019 17:00 Obilić 4 : 1 Zadrugar
26.05.2019 17:30 Semberija 2 : 1 Zadrugar
26.05.2019 15:30 Priboj 3 : 2 Kolektiv
26.05.2019 17:30 OFK Magnojević 3 : 4 Jedinstvo
26.05.2019 17:30 Drina 6 : 0 Novo doba
26.05.2019 17:30 OFK Janja 2009 1 : 2 Proleter
26.05.2019 17:30 Obarska 2 : 1 Balatun
26.05.2019 17:30 Stević Jovan 2 : 2 Miloš Obilić
26.05.2019 17:00 Pecka 0 : 3 Tabanci
26.05.2019 17:00 Budućnost 3 : 0 Jardan
26.05.2019 17:00 Branjevo 5 : 3 Polet
26.05.2019 17:00 Radnik Urije 2 : 5 Rasavci
26.05.2019 17:00 Rudar 3 : 0 Kiseljak
26.05.2019 17:00 Moštanica 1 : 0 Kozara
26.05.2019 17:00 Knežopoljac 1 : 0 Berek 1975
26.05.2019 14:00 Jablanica 3 : 0 Vilusi
26.05.2019 18:00 Romanovci 2 : 2 Bratstvo(K)
26.05.2019 18:00 Bratstvo(O) 7 : 3 Mladost
26.05.2019 17:30 Polet 0 : 4 Milan
26.05.2019 17:30 Bratstvo 7 : 2 Crni vrh
26.05.2019 17:30 Budućnost 4 : 0 Crvena zemlja
26.05.2019 17:30 Vrbas 1 : 2 OFK Nožičko
26.05.2019 17:00 Zborište 3 : 0 4. juli
26.05.2019 17:00 Zadrugar 3 : 0 Željezničar
26.05.2019 17:00 Ozrenski sokolovi 3 : 1 Liješće
26.05.2019 17:00 27. Juli 1 : 3 Polet
26.05.2019 17:00 Posavina 3 : 0 Crvena zvijezda
26.05.2019 17:00 Crkvina 3 : 0 Jedinstvo
26.05.2019 17:00 Dobor 3 : 0 Sloga
26.05.2019 17:00 Zvijezda 6 : 5 Mladost(ST)
26.05.2019 17:00 Omladinac 5 : 1 Partizan
26.05.2019 15:00 Jedinstvo 2 : 4 Magnojević 2001
26.05.2019 17:00 Proleter 0 : 2 Panteri
26.05.2019 17:00 Sloga 94 9 : 1 Koridor 2011
26.05.2019 17:00 Kovačići 08 2 : 1 Ljeljenča
26.05.2019 15:00 Građanski 3 : 0 Polet
26.05.2019 17:00 Ostojićevo 1 : 0 Međaši
26.05.2019 17:00 Borac 1 : 1 VSK
26.05.2019 17:00 Tavna 2 : 1 Pobjeda
26.05.2019 17:00 Polet 1 : 2 Ljeskovac
26.05.2019 17:00 OFK Batković 5 : 1 Glogovac
26.05.2019 17:00 Sloga 2 2 : 2 Drina
26.05.2019 10:30 Borac 0 : 3 Modran
26.05.2019 10:30 Piperci 6 : 0 OFK Buk
26.05.2019 10:30 Mladen Perić 3 : 3 Sloga
26.05.2019 17:30 FK Vitez 6 : 0 Rudar
26.05.2019 17:30 Brekovica 78 0 : 0 Busovača
26.05.2019 17:30 Kiseljak 0 : 3 Travnik
26.05.2019 17:30 Sloga 2 : 2 Iskra
26.05.2019 17:30 Krajišnik 3 : 1 Vlašić
26.05.2019 17:30 Bratstvo 0 : 3 Krajina
26.05.2019 17:30 Lokomotiva 3 : 3 Dinamo
26.05.2019 17:30 Čelić 2 : 1 Budućnost
26.05.2019 17:30 Sloga 4 : 2 Seona
26.05.2019 17:30 Prokosovići 2 : 2 Mramor
26.05.2019 17:30 Priluk 4 : 2 Svatovac
26.05.2019 17:30 Bosna(M) 4 : 3 Bosna(K)
26.05.2019 17:30 Gradina 5 : 2 Radnički
26.05.2019 17:30 Odžak 102 3 : 2 Mladost
26.05.2019 17:30 Jedinstvo 1 : 6 Vis
26.05.2019 17:30 Žepče 6 : 4 Usora
26.05.2019 17:30 Krivaja 3 : 1 Natron
26.05.2019 17:30 Moševac 1 : 0 SAŠK Napredak
26.05.2019 17:30 Borac 4 : 0 Radnik
26.05.2019 17:30 Pobjeda 3 : 0 Bosna Union
26.05.2019 17:30 Azot 3 : 1 Ilijaš
26.05.2019 17:30 Branitelj 1 : 3 Stolac
26.05.2019 17:30 Tomislav 4 : 1 Brotnjo
26.05.2019 17:30 Neum 4 : 1 Kamešnica
26.05.2019 17:30 Grude 3 : 1 Bjelopoljac
26.05.2019 17:30 Posušje 2 : 1 Turbina
26.05.2019 17:30 Troglav 1918 2 : 3 Sloga
26.05.2019 17:30 Klis 2 : 0 Rama
26.05.2019 17:30 Mladost 4 : 2 Kaćuni
26.05.2019 17:30 Gorica 5 : 2 Dnoluka
26.05.2019 17:30 Elektrobosna 2 : 1 Radnik
26.05.2019 17:30 19 srpanj 2 : 1 Sloga(P)
26.05.2019 17:30 Dragovoljac 1 : 0 Sloga(T)
26.05.2019 17:30 Mladost (D) 5 : 3 Napredak
26.05.2019 Kostrč 3 : 0 Dubrave
26.05.2019 17:30 Vitanovići 78 2 : 3 Mladost(S)
26.05.2019 17:30 DSK 2 : 0 Rijeka
26.05.2019 17:30 Gornji Rahić 6 : 2 Omazići 1937
26.05.2019 17:30 Trešnjevka 3 : 1 Proleter
26.05.2019 17:30 Mladost(B) 1 : 0 Jedinstvo
26.05.2019 17:30 Mladost(T) 3 : 2 Ingram
26.05.2019 17:30 Vražići 92 2 : 1 Doboj Istok
26.05.2019 17:30 Željezničar 5 : 1 Polet
26.05.2019 17:30 Orahovica 74 2 : 0 Mladost(K)
26.05.2019 17:00 Novi Šeher 2 : 2 Nemila
26.05.2019 17:00 Stupčanica 4 : 0 Napredak
26.05.2019 17:00 Vareš 5 : 0 Proleter
26.05.2019 17:00 Fortuna 4 : 1 Zmaj
26.05.2019 Radnički 5 : 4 BKB
26.05.2019 Kolina 4 : 1 Drina
26.05.2019 17:30 Rakitno 0 : 9 Ljubuški
26.05.2019 17:00 Junak 2 : 3 Drinovci
26.05.2019 15:00 Kruševo 4 : 1 Buna
26.05.2019 17:00 Mostar 0 : 8 Blagaj
26.05.2019 15:00 Međugorje 3 : 1 Višići
26.05.2019 17:30 Lokomotiva 4 : 2 Cim
26.05.2019 17:30 Bilalovac 4 : 0 Karaula
26.05.2019 17:30 Brnjaci 10 : 0 Nova Bila
26.05.2019 17:30 Katarina 4 : 1 Šantići
26.05.2019 17:30 Biberovo Polje 4 : 1 OFK Međiđa
26.05.2019 17:30 Izbor 0 : 1 Sloboda
26.05.2019 14:30 Ograđenovac 4 : 2 Trebava
26.05.2019 17:30 Graničar 3 : 3 Jedinstvo
26.05.2019 17:30 Omladinac 68 3 : 2 12 decembar
26.05.2019 17:30 OFK Vida 1 : 0 Željezničar
26.05.2019 17:30 Koraj 2 : 1 Voćar
26.05.2019 17:30 Sloga 3 : 1 25 maj
26.05.2019 17:30 Pribava 3 : 0 Turija
26.05.2019 17:30 BSK 5 : 0 Orahovica 77
26.05.2019 17:30 Polet 2 : 3 Mladost(D)
26.05.2019 17:30 Rudar 4 : 3 Mramor
26.05.2019 17:30 Mladost(P) 5 : 7 Stjepan Polje
26.05.2019 17:30 Bukovik 4 : 2 Špionica 1953
26.05.2019 17:30 OFK Tuzla 3 : 0 Partizan
26.05.2019 17:30 Mladost 78 1 : 1 Grivice
26.05.2019 17:30 Rainci 1 : 1 Mladost(S)
26.05.2019 17:30 Slatina 5 : 0 Srnica
26.05.2019 17:30 Mladost(GŽ) 3 : 0 Rudar
26.05.2019 17:30 Metalac 4 : 3 Napredak
26.05.2019 Uskok 0 : 3 Liješeva
26.05.2019 Poriječani 7 : 4 Bratstvo
26.05.2019 Ljiljan 1 : 0 Omladinac
26.05.2019 Kralupi 3 : 0 Moštre
26.05.2019 Dijamant 3 : 1 Monjare
26.05.2019 17:30 Spreča 3 : 1 Memići
26.05.2019 13:00 Toplice 4 : 2 Konjuh
26.05.2019 13:00 Borac 1 : 2 Budućnost
26.05.2019 13:00 Mladost 8 : 1 Gornje Dubrave
26.05.2019 20:30 Internazionale 2 : 1 Empoli
26.05.2019 20:30 Fiorentina 0 : 0 Genoa
26.05.2019 18:00 Sampdoria 2 : 0 Juventus
26.05.2019 15:00 Torino 3 : 1 Lazio
26.05.2019 20:30 SPAL 2 : 3 Milan
26.05.2019 20:30 Roma 2 : 1 Parma
26.05.2019 20:30 Atalanta 3 : 1 Sassuolo
26.05.2019 20:30 Cagliari 1 : 2 Udinese
26.05.2019 11:00 Sloga (KP) 3 : 0 Drina
26.05.2019 13:00 Sloboda 2 : 0 Čelik
26.05.2019 12:00 Tomislav 5 : 0 Čapljina
26.05.2019 12:00 Grude 0 : 0 Velež
26.05.2019 17:30 Radnik 0 : 0 Zvijezda 09
26.05.2019 10:00 Tomislav 3 : 3 Čapljina
26.05.2019 10:00 Grude 0 : 5 Velež
26.05.2019 16:00 Radnik 0 : 0 Zvijezda 09
26.05.2019 10:00 Tekstilac Kort 11 : 0 Sloga(S)
26.05.2019 11:00 Famos 1 : 7 Drina HE
26.05.2019 12:00 Sutjeska 1 : 1 Hercegovac
26.05.2019 11:30 Tekstilac Kort 1 : 2 Radnik Urije
26.05.2019 11:00 Sutjeska 2 : 1 Hercegovac

Košarka

Finale Četvrta utakmica
26.05.2019 17:00 Spars 59 : 75 Široki
26.05.2019 20:00 Mega Bemax 86 : 76 Dynamic VIP PAY
26.05.2019 18:00 Sloboda 86 : 76 Tamiš
26.05.2019 OKK Novi Pazar : Partizan NIS

Rukomet

26.05.2019 Mladost 29 : 23 Kozara
26.05.2019 18:00 Drina 35 : 26 Kotor Varoš
26.05.2019 18:00 Kaluđer 28 : 23 Prijedor 2
26.05.2019 17:30 Hadžići 38 : 33 Izviđač
26.05.2019 14:00 Omladinac 15 : 16 Leotar