2 : 0

PL: Totenhem otvorio novi stadion, favoriti slavili

03.04.2019 Đ. MaleÅ”ević

Večeras na terenima Premijer Lige nije bilo iznenađenja a pobjede su ostvarili Totenhem, Siti i Čelsi.

Fudbaleri Totenhema konačno su dočekali otvaranje novog stadiona. Dočekali su Kristal Palas koji se sjajno držao i poluvrijeme je zavrÅ”eno sa 0-0. U nastavku Totenhem ipak dolazi do pobjede. Slavili su sa 2-0Ā  a golove su postigli Son i Eriksen.

Mančester Siti nastavio je put ka odbrani titule. Oni su sa 2-0 na svom terenu savladali ekipu Kardifa. Iako su igrali bez Aguera i Sterlinga, poveli su već u Å”estoj minuti preko De Brujnea. Do kraja prvog poluvremena duplirali su prednost a strijelac je bio Sane. U nastavku je Siti odrađivao posao i rutinski su priveli meč kraju.

Čelsi je povezao dvije pobjede u tri dana. Oni su kao domaćini savladali Brajton sa 3-0. Gosti su odolijevali sve do zavrÅ”nice prvog poluvremena kada ih je načio Žiru. U nastavku Čelsi postiže joÅ” dva gola a strijelci su bili Azar i Loftus Čik.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Tottenham Hotspur Crystal Palace