Aston Villa Birmingem
2 : 2

Pl: Novi kiks Junajteda, Lester nastavio seriju

01.12.2019 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda i dalje ne znaju za pobjedu. U 14. kolu odigrali su samo 2-2 protiv Aston Vile na svom terenu.

Vila je od starta igrala hrabro a bolju igru krunisali su vodstvom. Strijelac je bio GriliŔ. Do kraja prvog poluvremena RaŔford je Ŕutirao a Hiton nespretno reagovao i postigao je autogol. Lindelof je u nastavku donio prednost Junajtedu. Golom Mingsa gosti su doŔli do boda.

Lester je nastavio sa serijom i pobijedili su i Everton. Ričarlison je pogodio za vodstvo gostiju ali Vardi i Ihenačo pogodili su za novu pobjedu Lestera.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Aston Villa