XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 179 utakmica za dan
Subota, 8 Maj 2021

Fudbal

08.05.2021 17:00 Zrinjski : Velež
08.05.2021 17:00 Željezničar : Široki Brijeg
08.05.2021 17:00 Tuzla City : Sarajevo
08.05.2021 17:00 Sloboda : Olimpik
08.05.2021 17:00 Mladost : Radnik
08.05.2021 16:30 Sloga : Slavija
08.05.2021 16:30 Kozara : Rudar Prijedor
08.05.2021 16:30 Podrinje : Sloboda
08.05.2021 16:30 Ljubić : Željezničar
08.05.2021 16:30 Jedinstvo : Sutjeska
08.05.2021 16:30 Borac : Zvijezda 09
08.05.2021 16:30 Leotar : Modriča
08.05.2021 16:30 Tekstilac : Drina
08.05.2021 Krbeti : Sveti Jovan
08.05.2021 Čelik : Mladost
08.05.2021 Polet : Sava 04
08.05.2021 17:00 Igman : Orašje
08.05.2021 17:00 Čapljina : Zvijezda
08.05.2021 17:00 Rudar : Bratstvo
08.05.2021 17:00 Travnik : Budućnost
08.05.2021 17:00 Slaven : TOŠK
08.05.2021 17:00 NK Iskra : Novi Travnik
08.05.2021 17:00 FK Vitez : Busovača
08.05.2021 17:00 Sloga : Rudar
08.05.2021 17:00 Brekovica 78 : Krajišnik
08.05.2021 17:00 Podgrmeč : Krajina
08.05.2021 17:00 Lokomotiva : Dinamo
08.05.2021 17:00 Radnički : Gradina
08.05.2021 17:00 Rudar : Natron
08.05.2021 17:00 Krivaja : Kolina
08.05.2021 17:00 Stolac : Klis
08.05.2021 17:00 Turbina : Ljubuški
08.05.2021 17:00 Bajer 99 : Omladinac 75
08.05.2021 17:00 Borac : Željezničar
08.05.2021 17:00 Bratstvo : Omladinac
08.05.2021 17:00 Mladost : Ključ
08.05.2021 17:00 NK Čelik : NK Napredak
08.05.2021 17:00 NK Sporting : NK Fortuna
08.05.2021 10:00 Ozren : Pofalićki
08.05.2021 10:00 Bojnik : Vratnik
08.05.2021 10:00 Mladost : Saobraćajac
08.05.2021 14:30 Cim : Blagaj
08.05.2021 17:00 Dinamo 75 : Ravne
08.05.2021 17:00 Mladost (Solina) : Rainci
08.05.2021 17:00 Omazići 1937 : Vrana
08.05.2021 Budućnost : Rudar
08.05.2021 OFK Petrovac : Iskra
08.05.2021 OFK Titograd : Jezero
08.05.2021 Podgorica : Zeta
08.05.2021 Sutjeska : Dečić
08.05.2021 16:00 Arsenal : West Bromwich Albion
08.05.2021 16:00 Aston Villa : Manchester United
08.05.2021 16:00 Fulham : Burnley
08.05.2021 16:00 Leeds United : Tottenham Hotspur
08.05.2021 16:00 Leicester City : Newcastle United
08.05.2021 16:00 Liverpool : Southampton
08.05.2021 16:00 Manchester City : Chelsea
08.05.2021 16:00 Sheffield United : Crystal Palace
08.05.2021 16:00 West Ham United : Everton
08.05.2021 16:00 Wolverhampton : Brighton
08.05.2021 16:00 AFC Bournemouth : Stoke City
08.05.2021 16:00 Barnsley : Norwich City
08.05.2021 16:00 Blackburn Rovers : Birmingham City
08.05.2021 16:00 Bristol City : Brentford
08.05.2021 16:00 Cardiff City : Rotherham United
08.05.2021 16:00 Coventry City : Millwall
08.05.2021 16:00 Derby County : Sheffield Wednesday
08.05.2021 16:00 Middlesbrough : Wycombe Wanderers
08.05.2021 16:00 Nottingham Forest : Preston North End
08.05.2021 16:00 Queens Park Rangers : Luton Town
08.05.2021 16:00 Reading : Huddersfield Town
08.05.2021 16:00 Watford : Swansea City
08.05.2021 00:00 Bayern : Borussia M'gladbach
08.05.2021 00:00 Borussia Dortmund : RB Leipzig
08.05.2021 00:00 Hoffenheim : Schalke 04
08.05.2021 00:00 Wolfsburg : Union Berlin
08.05.2021 00:00 Eintracht Frankfurt : Mainz 05
08.05.2021 00:00 Hertha BSC : Arminia
08.05.2021 00:00 Köln : Freiburg
08.05.2021 00:00 Werder : Bayer 04
08.05.2021 00:00 Stuttgart : Augsburg
08.05.2021 16:00 Sloga : Spartak
08.05.2021 16:30 Zemun : TSC
08.05.2021 16:30 Vojvodina : Požarevac
08.05.2021 Rad : Mačva
08.05.2021 ŽGFK Lavice Dubočica : Loznica
08.05.2021 Jedinstvo 2014 : Heroj Polet
08.05.2021 Majdanpek : Moskva
08.05.2021 ŽFU Zvezda B 2018 : Spartak DOO
08.05.2021 Napredak Junior 2018 : Radnički 2012
08.05.2021 Olimpik : Široki Brijeg
08.05.2021 Željezničar Sport team : Mladost
08.05.2021 Zvijezda 09 : Željezničar
08.05.2021 Borac : Sloboda
08.05.2021 Radnik (H) : Zrinjski
08.05.2021 Krupa : Velež
08.05.2021 Rudar Prijedor : Sarajevo
08.05.2021 12:00 Olimp : Sarajevo
08.05.2021 12:00 Radnik : FK Vitez
08.05.2021 12:00 Čelik : Žepče
08.05.2021 13:00 Široki Brijeg : Zrinjski
08.05.2021 13:00 Željezničar : Sloboda
08.05.2021 13:00 Borac : Sarajevo
08.05.2021 13:00 Krupa : Radnik
08.05.2021 13:00 Velež : Olimpik
08.05.2021 13:00 Mladost : Sloga
08.05.2021 10:00 Olimp : Sarajevo
08.05.2021 10:00 Radnik : FK Vitez
08.05.2021 10:00 Čelik : Žepče
08.05.2021 10:00 Novi Travnik : Natron
08.05.2021 12:00 Bambinosi : FA Academica
08.05.2021 12:00 Glasinac 2011 : Dar
08.05.2021 12:00 Romanija : Ozren
08.05.2021 12:00 Željezničar 2 : Željezničar 1
08.05.2021 12:00 Jedinstvo : Radnik Hadžići
08.05.2021 12:00 Sarajevo : Mlade Nade
08.05.2021 12:00 Široki Brijeg : Zrinjski
08.05.2021 12:00 Željezničar : Sloboda
08.05.2021 12:00 Borac : Sarajevo
08.05.2021 12:00 Krupa : Radnik
08.05.2021 12:00 Velež : Olimpik
08.05.2021 12:00 Mladost : Tuzla City
08.05.2021 11:30 Kamenica : Bihać
08.05.2021 11:30 Omladinac 75 Brekovica : Mladost 1938
08.05.2021 11:30 Podgrmeč : Omladinac (Sanica)
08.05.2021 11:30 Mladost : Ćoralići
08.05.2021 11:30 Mladost : Vitez
08.05.2021 11:00 Eurogol : Gradina
08.05.2021 10:00 Željezničar : Ilijaš
08.05.2021 10:00 Olimpik : Igman
08.05.2021 10:00 Atletiko : Mlade Nade
08.05.2021 10:00 Novi Grad 1 : Valter
08.05.2021 10:00 J Akademi : Famos
08.05.2021 10:00 AF Devetka : Slavija
08.05.2021 10:00 Jang Bojs : Biser 96
08.05.2021 10:00 Omladinac : La Paz
08.05.2021 10:00 Sarajevo 3 : KMN Vogošća
08.05.2021 10:00 Betaklub Tango : Kolibri
08.05.2021 10:00 Eurofudbal : Proleter
08.05.2021 10:00 Eurogol : Gradina
08.05.2021 10:00 Sloboda : Tuzla Siti
08.05.2021 10:00 Bambi : Radnički
08.05.2021 10:00 Bjelopoljac : Višići
08.05.2021 10:00 Iskra : Turbina
08.05.2021 10:00 Klis : Međugorje
08.05.2021 10:00 Velež : Lokomotiva
08.05.2021 10:00 Sport talent : Rama
08.05.2021 10:00 Sarajevo 2 : Olimpik
08.05.2021 10:00 Bambinosi : F.A. Akademika
08.05.2021 10:00 Radnik : Željezničar
08.05.2021 10:00 Olimp : J Akademija
08.05.2021 10:00 Slavija : Mlade nade
08.05.2021 10:00 Unis : Olimpik
08.05.2021 10:00 AF Devetka : Bambinosi
08.05.2021 10:00 Fer plej : Mlade nade
08.05.2021 10:00 Valter : Šampioni
08.05.2021 10:00 F.A. Akademika : SAŠK Napredak
08.05.2021 10:00 S.A. Ilijaš : Romanija
08.05.2021 10:00 Dobrinja : Dar
08.05.2021 10:00 ŠF Soker : La Paz

Košarka

08.05.2021 20:00 Jedinstvo 1950 : Sutjeska
08.05.2021 20:00 Primorje 1945 : Danilovgrad
08.05.2021 20:00 Pljevlja : Teodo
08.05.2021 20:00 Ibar : Zeta

Rukomet

08.05.2021 Sloga (GV - U) : Konjuh
08.05.2021 Lokomotiva : Sloga (Do)
08.05.2021 Leotar : Sloboda
08.05.2021 Maglaj : Krivaja
08.05.2021 Derventa : Iskra
08.05.2021 Gračanica : Bosna
08.05.2021 Kozara (Gr) : Hercegovina
08.05.2021 Kotor Varoš : Jedinstvo 2015
08.05.2021 18:00 RK Respect : Bosna
08.05.2021 18:00 Zrinjski : Briješće
08.05.2021 18:00 Derventa : Borac 2
08.05.2021 18:00 Dubica : Borja
08.05.2021 16:00 Komovi : Zeta
08.05.2021 16:00 Mornar 7 : Ulcinj
08.05.2021 16:00 Podgorica 2013 : Berane 2002