XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 109 utakmica za dan
Nedelja, 11 Februar 2024


Fudbal

Stupčanica
Olovo
2 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
11.02.2024 13:00
Stupčanica
2 : 2
Široki Brijeg
Sloga (D)
Doboj
1 : 0
Igman
Konjic
11.02.2024 16:00
Sloga (D)
1 : 0
Igman
Borac
Banja Luka
2 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
11.02.2024 18:30
Borac
2 : 0
Zvijezda 09
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
11.02.2024 13:00
Sloboda
1 : 1
Sarajevo
IMT
Beograd
0 : 2
TSC
Bačka Topola
11.02.2024 15:00
IMT
0 : 2
TSC
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Radnički (N)
Niš
11.02.2024 13:00
Radnički 1923
3 : 2
Radnički (N)
Celje
Celje
4 : 1
Mura
Mrska Sobota
11.02.2024 15:00
Celje
4 : 1
Mura
Maribor
Maribor
7 : 0
Aluminij
Kidričevo
11.02.2024 17:30
Maribor
7 : 0
Aluminij
Hajduk
Split
4 : 0
Slaven Belupo
Koprivniva
11.02.2024 15:00
Hajduk
4 : 0
Slaven Belupo
Barcelona
Barcelona
3 : 3
Granada
Granada
11.02.2024 21:00
Barcelona
3 : 3
Granada
Getafe
Getafe (Madrid)
3 : 2
Celta Vigo
Vigo
11.02.2024 14:00
Getafe
3 : 2
Celta Vigo
Mallorca
Palma de Mallorca
2 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
11.02.2024 16:15
Mallorca
2 : 1
Rayo Vallecano
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Atlético Madrid
Madrid
11.02.2024 18:30
Sevilla
1 : 0
Atlético Madrid
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 1
Stade Brestois 29
Brest
11.02.2024 15:00
Clermont
1 : 1
Stade Brestois 29
Le Havre
Le Havre
0 : 1
Stade Rennais
Rennes
11.02.2024 13:00
Le Havre
0 : 1
Stade Rennais
Lorient
Lorient
2 : 0
Reims
Reims
11.02.2024 15:00
Lorient
2 : 0
Reims
Montpellier
Montpellier
1 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
11.02.2024 17:05
Montpellier
1 : 2
Olympique Lyonnais
OGC Nice
Nice
2 : 3
Monaco
Monaco
11.02.2024 20:45
OGC Nice
2 : 3
Monaco
Toulouse
Toulouse
1 : 2
Nantes
Nantes
11.02.2024 15:00
Toulouse
1 : 2
Nantes
Aston Villa
Birmingham
1 : 2
Manchester United
Manchester
11.02.2024 17:30
Aston Villa
1 : 2
Manchester United
West Ham United
London
0 : 6
Arsenal
London
11.02.2024 15:00
West Ham United
0 : 6
Arsenal
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 1
Köln
Köln
11.02.2024 17:30
Hoffenheim
1 : 1
Köln
Stuttgart
Stuttgart
3 : 1
Mainz 05
Mainz
11.02.2024 15:30
Stuttgart
3 : 1
Mainz 05
Bologna
Bologna
4 : 0
Lecce
Lecce
11.02.2024 15:00
Bologna
4 : 0
Lecce
Fiorentina
Firenze
5 : 1
Frosinone
Frosinone
11.02.2024 12:30
Fiorentina
5 : 1
Frosinone
Genoa
Genova
1 : 4
Atalanta
Bergamo
11.02.2024 18:00
Genoa
1 : 4
Atalanta
Milan
Milano
1 : 0
Napoli
Napoli
11.02.2024 20:45
Milan
1 : 0
Napoli
Monza
Monza
11.02.2024
15:00
Hellas Verona
Verona
11.02.2024 15:00
Monza
:
Hellas Verona

Futsal

Young Boys
Zvornik
10 : 1
Gradiška
Gradiška
11.02.2024 20:00
Young Boys
10 : 1
Gradiška
Nevesinje
Nevesinje
1 : 6
Željeznica
Trnovo
11.02.2024 18:00
Nevesinje
1 : 6
Željeznica
Student
Banja Luka
9 : 2
Sokrates
Banja Luka
11.02.2024 19:00
Student
9 : 2
Sokrates
Višegrad
Višegrad
6 : 2
Rudo
Rudo
11.02.2024 18:00
Višegrad
6 : 2
Rudo
Zahumlje
Trebinje
8 : 1
Jahorina
Pale
11.02.2024 21:30
Zahumlje
8 : 1
Jahorina
Borac
Izačić
4 : 5
Konjodor
Bužim
11.02.2024 18:00
Borac
4 : 5
Konjodor
Sparta
Sanski Most
11 : 6
Brekovica
Bihać
11.02.2024 18:00
Sparta
11 : 6
Brekovica
Živinice
Živinice
7 : 2
Odžak
Odžak
11.02.2024 18:00
Živinice
7 : 2
Odžak
Jajce
Jajce
14 : 0
Fojnica
Fojnica
11.02.2024 19:00
Jajce
14 : 0
Fojnica
Usora
Žabljak-Usora
5 : 8
Vitez
Vitez
11.02.2024 19:00
Usora
5 : 8
Vitez
Rama
Rama
9 : 4
Velež
Mostar
11.02.2024 17:00
Rama
9 : 4
Velež
Rudnik
Mostar
3 : 6
Čulin Mlin
Livno
11.02.2024 20:00
Rudnik
3 : 6
Čulin Mlin

Košarka

SC Derby
Podgorica
86 : 84
Borac Mozzart
Čačak
11.02.2024 21:00
SC Derby
86 : 84
Borac Mozzart
Igokea m:tel
Aleksandrovac
52 : 98
Partizan Mozzart Bet
Beograd
11.02.2024 17:00
Igokea m:tel
52 : 98
Partizan Mozzart Bet
Crvena zvezda Meridianbet
Beograd
93 : 54
Zadar
Zadar
11.02.2024 19:00
Crvena zvezda Meridianbet
93 : 54
Zadar
Mega MIS
Beograd
101 : 87
Mornar Barsko zlato
Bar
11.02.2024 12:00
Mega MIS
101 : 87
Mornar Barsko zlato
Promo
Donji Vakuf
81 : 79
Slavija
Istočno Sarajevo
11.02.2024 18:00
Promo
81 : 79
Slavija
Prijedor - Spartak
Prijedor
77 : 87
Bosna Meridianbet
Sarajevo
11.02.2024 18:00
Prijedor - Spartak
77 : 87
Bosna Meridianbet
Leotar
Trebinje
65 : 72
Sloboda
Tuzla
11.02.2024 17:00
Leotar
65 : 72
Sloboda
Radnik BN Basket
Bijeljina
58 : 69
Drina Princip
Zvornik
11.02.2024 18:00
Radnik BN Basket
58 : 69
Drina Princip
Mladost Bulldogs
Prnjavor
76 : 61
Hunters
Prijedor
11.02.2024 18:00
Mladost Bulldogs
76 : 61
Hunters
Mladost
Kotor Varoš
49 : 54
Pliva
Šipovo
11.02.2024 18:00
Mladost
49 : 54
Pliva
Akademija Borac MP 2
Banja Luka
75 : 79
Una
Kozarska Dubica
11.02.2024 18:00
Akademija Borac MP 2
75 : 79
Una
Kozara
Gradiška
84 : 59
Partizan Grawe
Banja Luka
11.02.2024 18:00
Kozara
84 : 59
Partizan Grawe
Best
Doboj
72 : 88
Rudar
Ugljevik
11.02.2024 17:00
Best
72 : 88
Rudar
Radnik Spark 2
Bijeljina
66 : 86
Bratunac
Bratunac
11.02.2024 18:00
Radnik Spark 2
66 : 86
Bratunac
Zvornik Basket
Zvornik
61 : 73
Budućnost Fabrika 2
Bijeljina
11.02.2024 18:00
Zvornik Basket
61 : 73
Budućnost Fabrika 2
Čelik
Zenica
84 : 65
Mladi Krajišnik
Banja Luka
11.02.2024 20:00
Čelik
84 : 65
Mladi Krajišnik
Jedinstvo BHT
Tuzla
68 : 71
Zrinjski 2010
Mostar
11.02.2024 16:00
Jedinstvo BHT
68 : 71
Zrinjski 2010
Leotar 03
Trebinje
69 : 39
Kozara
Gradiška
11.02.2024 19:30
Leotar 03
69 : 39
Kozara
Lider
Gradiška
46 : 52
Feniks
Banja Luka
11.02.2024 14:00
Lider
46 : 52
Feniks

Odbojka

Borac
Banjaluka
3 : 1
Gacko
Gacko
11.02.2024 19:00
Borac
3 : 1
Gacko
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
11.02.2024 17:00
Gradiška
3 : 0
Crvena zvijezda
Drina
Zvornik
1 : 3
Gradiška
Gradiška
11.02.2024 15:00
Drina
1 : 3
Gradiška
ŽOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Maglić
Foča
11.02.2024 15:00
ŽOK Leotar
0 : 3
Maglić
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Velež
Nevesinje
11.02.2024 15:00
Radnik
3 : 0
Velež
Borac
Banja Luka
3 : 0
Jahorina
Pale
11.02.2024 16:00
Borac
3 : 0
Jahorina
BL Volley 2
Banja Luka
3 : 2
Kotor Varoš
Kotor Varoš
11.02.2024 17:30
BL Volley 2
3 : 2
Kotor Varoš
Kozara
Gradiška
3 : 1
Balkana MP
Mrkonjić Grad
11.02.2024 17:00
Kozara
3 : 1
Balkana MP
Modriča - Optima
Modriča
1 : 3
Glasinac
Sokolac
11.02.2024 14:00
Modriča - Optima
1 : 3
Glasinac
OOK Leotar
Trebinje
0 : 3
Ljubinje
Ljubinje
11.02.2024 14:00
OOK Leotar
0 : 3
Ljubinje
Stakorina
Čajniče
0 : 3
Hercegovac
Bileća
11.02.2024 14:00
Stakorina
0 : 3
Hercegovac
Derventa
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
11.02.2024 11:00
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda
Drina
Zvornik
3 : 0
Rudar
Ugljevik
11.02.2024 12:00
Drina
3 : 0
Rudar
Volero
Pale
3 : 0
Igman
Istočna Ilidža
11.02.2024 12:00
Volero
3 : 0
Igman
Stakorina
Čajniče
1 : 3
Maglić
Foča
11.02.2024 12:00
Stakorina
1 : 3
Maglić

Rukomet

1/4 finale
Borja
Teslić
24 : 27
Mladost 1960
Banja Luka
11.02.2024 18:30
Borja
24 : 27
Mladost 1960

Tango liga

FK Čaja 1
Visoko
0 : 5
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
11.02.2024
FK Čaja 1
0 : 5
ŠF Tango 1
FK Željezničar 1
Sarajevo
1 : 1
FK Radnik 1
Hadžići
11.02.2024
FK Željezničar 1
1 : 1
FK Radnik 1
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
1 : 1
FK Romanija 1
Pale
11.02.2024
SK Tempo 1
1 : 1
FK Romanija 1
Fair Play 1
Sarajevo
5 : 2
ŠF Kickers
Sarajevo
11.02.2024
Fair Play 1
5 : 2
ŠF Kickers
ŠF Kickers
Sarajevo
1 : 1
FK Željezničar 1
Sarajevo
11.02.2024
ŠF Kickers
1 : 1
FK Željezničar 1
ŠF Tango 2
Istočno Sarajevo
2 : 2
Fair Play 2
Sarajevo
11.02.2024
ŠF Tango 2
2 : 2
Fair Play 2
OFK Biser 1
Sarajevo
3 : 1
FK Mlade nade
Sarajevo
11.02.2024
OFK Biser 1
3 : 1
FK Mlade nade
FK Romanija 2
Pale
1 : 2
ŠF La Paz
Pazarić
11.02.2024
FK Romanija 2
1 : 2
ŠF La Paz
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
3 : 2
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
11.02.2024
ŠF Tempo Ilijaš
3 : 2
SK Tempo 2
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
2 : 0
BAAP Sportivo
Sarajevo
11.02.2024
SK Tempo 3
2 : 0
BAAP Sportivo
OFK Biser 2
Sarajevo
1 : 1
ŠF Lion
Rakovica
11.02.2024
OFK Biser 2
1 : 1
ŠF Lion
FK Radnik 2
Hadžići
4 : 0
FK Željezničar 2
Sarajevo
11.02.2024
FK Radnik 2
4 : 0
FK Željezničar 2
OFK Mladost 2
Ilidža
1 : 1
FK Željezničar 2
Sarajevo
11.02.2024
OFK Mladost 2
1 : 1
FK Željezničar 2
FK Unis 1
Vogošća
1 : 3
ŠF Kickers 1
Sarajevo
11.02.2024
FK Unis 1
1 : 3
ŠF Kickers 1
FK Romanija 1
Pale
4 : 1
FK Radnik 1
Hadžići
11.02.2024
FK Romanija 1
4 : 1
FK Radnik 1
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
6 : 1
City Academy
Sarajevo
11.02.2024
ŠF Fair Play 1
6 : 1
City Academy
ŠF Kickers 1
Sarajevo
2 : 1
FK Sokolac 1
Sokolac
11.02.2024
ŠF Kickers 1
2 : 1
FK Sokolac 1
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
2 : 0
FK Rudar 1
Breza
11.02.2024
ŠF Tango
2 : 0
FK Rudar 1
FK Sokolac 1
Sokolac
2 : 1
City Academy
Sarajevo
11.02.2024
FK Sokolac 1
2 : 1
City Academy
ŠF Mlade nade
Sarajevo
1 : 0
FK Romanija 2
Pale
11.02.2024
ŠF Mlade nade
1 : 0
FK Romanija 2
OFK Mladost
Ilidža
1 : 0
ŠF La Paz
Pazarić
11.02.2024
OFK Mladost
1 : 0
ŠF La Paz
FK Famos
Vojkovići
2 : 1
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
11.02.2024
FK Famos
2 : 1
SK Tempo 2
FK Rudar 2
Breza
0 : 3
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
11.02.2024
FK Rudar 2
0 : 3
ŠF Fair Play 2
City Academy 2
Sarajevo
1 : 2
FK Sokolac 2
Sokolac
11.02.2024
City Academy 2
1 : 2
FK Sokolac 2
FK Rudar 2
Breza
4 : 0
FK Radnik 2
Hadžići
11.02.2024
FK Rudar 2
4 : 0
FK Radnik 2
FK Rudar
Breza
0 : 2
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
11.02.2024
FK Rudar
0 : 2
SK Tempo 1
FK Unis
Vogošća
1 : 2
ŠF Fair Play
Sarajevo
11.02.2024
FK Unis
1 : 2
ŠF Fair Play
FK Romanija 1
Pale
1 : 2
FK Unis
Vogošća
11.02.2024
FK Romanija 1
1 : 2
FK Unis
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
5 : 0
City Academy
Sarajevo
11.02.2024
ŠF Tango
5 : 0
City Academy
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
2 : 3
FK Famos
Vojkovići
11.02.2024
SK Tempo 2
2 : 3
FK Famos
FK Famos
Vojkovići
4 : 1
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
11.02.2024
FK Famos
4 : 1
ŠF Tempo Ilijaš
FK Romanija 1
Pale
1 : 0
OFK Biser 2
Sarajevo
11.02.2024
FK Romanija 1
1 : 0
OFK Biser 2
OFK Biser 1
Sarajevo
1 : 0
ŠF Lion
Sarajevo
11.02.2024
OFK Biser 1
1 : 0
ŠF Lion
OFK Mladost
Ilidža
1 : 0
FK Rudar
Breza
11.02.2024
OFK Mladost
1 : 0
FK Rudar