Remi Seljaka i Mostara

15.02.2020 S. Papaz

Seljak - Mostar

Futsaleri Seljaka i Mostar SG-a su podijelili bodove u 12. kolu Premijer lige BiH.

Baš kao i u prvom meču dana, koji je igran u Mostaru, i ovaj je završen 1:1, a sve najbitnije dogodilo se u samom finišu.

Prvo je u 38. minutu Mostar SG dobio penal, a u gol ga je pretvorio Daniel de Souza. Ipak, nepunu minutu kasnije Mostarci prave šesti prekršaj, a loptu uzima Ante Semren i pogađa za 1:1.

MNK SELJAK - FC MOSTAR SG 1:1 (0:0)
Dvorana ''Dalibor Perković-Dali'', Livno
Gledalaca: 250
Sudije: Almedin Berilo i Sanel Herceglija (oba Sarajevo)
Strijelci: 0:1 De Souza 38 (6m), Semren 39 (10m)
Žuti kartoni: Kojundžija, Semren, Franjičević, Ivković (Seljak), De Souza, Vesić, Šikalo, Momčilović, Radmilović ( Mostar SG)
Crveni karton: Ivan Ivanković (Mostar SG) 39

Seljak: Vidović, Duvnjak, Ivković, Semren, Penava, Ćorić, Čačija, F. Maleta, Čećura, Kovač, TEklić, Pervan, Kranjičević, Kojundžija

Mostar SG: Momčilović, De Souza, Radmilović, Vesić, Gosto, Galić, Šikalo, Agović, Ivanković, Jelić, Aladžić, Bošković, Raguć