Sutjeska
Nikšić
|
|
Rudar
Pljevlja
|
14.03.2021 15:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
14.03.2021 17:00 | Podgorica | 0 : 3 | Dečić | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
14.03.2021 16:00 | OFK Titograd | 0 : 2 | Zeta | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Jezero
Plav
|
14.03.2021 14:00 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Jezero | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
14.03.2021 13:00 | Budućnost | 1 : 0 | Iskra |
Ibar
Rožaje
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
14.03.2021 14:30 | Ibar | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
14.03.2021 14:30 | Drezga | 1 : 1 | Igalo | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Arsenal
Tivat
|
14.03.2021 14:30 | Mornar | 3 : 0 | Arsenal | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Kom
Podgorica
|
14.03.2021 14:30 | Bokelj | 1 : 0 | Kom | ||||||
Berane
Berane
|
|
Grbalj
Radanovići
|
14.03.2021 14:30 | Berane | 2 : 0 | Grbalj |
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
|
|
Sloga (Dugo Polje)
Dugo Polje
|
14.03.2021 14:30 | Hajduk (Kožuhe) | 5 : 0 | Sloga (Dugo Polje) | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Trebava
Osječani
|
14.03.2021 14:30 | Vučijak | 2 : 0 | Trebava | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Borac
Lužani
|
14.03.2021 14:30 | Crvena zvijezda | 1 : 0 | Borac | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
14.03.2021 14:30 | Naša krila | 2 : 0 | Zvijezda | ||||||
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
|
|
Ukrina
Čečava
|
14.03.2021 14:30 | Hajduk (Batkuša) | 0 : 0 | Ukrina | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Skugrić
Skugrić
|
14.03.2021 14:30 | Rudanka | 1 : 0 | Skugrić | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Ozren
Petrovo
|
14.03.2021 14:30 | Vranjak | 2 : 3 | Ozren |
Lokanj
Lokanj
|
|
Tabanci
Tabanci
|
14.03.2021 14:30 | Lokanj | 2 : 2 | Tabanci | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
14.03.2021 14:30 | Podrinje | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
14.03.2021 14:30 | Omladinac | 0 : 0 | OFK Janja 2009 | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
14.03.2021 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Partizan | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
14.03.2021 14:30 | Čelopek | 2 : 1 | Lokomotiva | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
14.03.2021 14:30 | OFK Šekovići | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
14.03.2021 14:30 | Zadrugar | 1 : 0 | OFK Trnovica |
Kozara
Turjak
|
|
Obradovac
Gradiška
|
14.03.2021 15:00 | Kozara | 0 : 0 | Obradovac | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
14.03.2021 15:00 | Župa | 2 : 1 | Sloga DIPO | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
14.03.2021 15:00 | Potkozarje | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Laminci
Laminci
|
14.03.2021 15:00 | Kalemi | 0 : 1 | Laminci | ||||||
Borac (Šibovska)
Šibovska
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
14.03.2021 15:00 | Borac (Šibovska) | 2 : 5 | Omladinac | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Polet
Elezagići
|
14.03.2021 15:00 | Torpedo | 3 : 1 | Polet | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
14.03.2021 15:00 | Biseri | 3 : 2 | 13 Skojevki |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
14.03.2021 17:30 | Pelagićevo | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Partizan
Koprivna
|
14.03.2021 14:30 | Bratstvo | 6 : 1 | Partizan | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Crkvina
Crkvina
|
14.03.2021 14:30 | Dobor | 3 : 2 | Crkvina | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Omladinac
Modriča
|
14.03.2021 14:30 | Zadrugar | 4 : 4 | Omladinac | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
14.03.2021 14:30 | Posavina | 0 : 0 | Sloga 73 | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
14.03.2021 14:30 | Skugrić 1964 | 2 : 3 | Crvena zvijezda |
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Borac
Ražljevo
|
14.03.2021 14:30 | Budućnost Red Star | 0 : 3 | Borac | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Mladost (Sandići)
Sandići
|
14.03.2021 14:30 | Gredice | 2 : 2 | Mladost (Sandići) | ||||||
Mladost (Lončari)
Lončari
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
14.03.2021 14:30 | Mladost (Lončari) | 2 : 2 | Mladost 2003 | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
14.03.2021 14:30 | Jugović | 3 : 3 | Strijelac | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Majevica
Lopare
|
14.03.2021 14:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Majevica | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
14.03.2021 14:30 | Slijepčevići | 1 : 1 | Crvena zvijezda | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
14.03.2021 14:30 | Grčica | 2 : 1 | OFK Brezik | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Obilić
Krepšić
|
14.03.2021 14:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Obilić |
TOŠK
Tešanj
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
14.03.2021 15:00 | TOŠK | 2 : 0 | Vis Simm Bau |
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
14.03.2021 15:00 | Prokosovići | 1 : 0 | Dinamo | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
14.03.2021 15:00 | Priluk | 0 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Mladost
Malešići
|
14.03.2021 15:00 | Orahovica 74 | 4 : 1 | Mladost | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Seona
Seona
|
14.03.2021 15:00 | Dizdaruša | 1 : 0 | Seona |
Moševac
Moševac
|
|
Stupčanica
Olovo
|
14.03.2021 15:00 | Moševac | 0 : 3 | Stupčanica | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Azot
Vitkovići
|
14.03.2021 15:00 | Borac | 2 : 0 | Azot | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
14.03.2021 15:00 | Usora | 1 : 0 | Ilijaš | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
14.03.2021 15:00 | Mošćanica | 0 : 0 | Pobjeda | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
UNIS
Vogošća
|
14.03.2021 15:00 | Kolina | 0 : 0 | UNIS |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
14.03.2021 14:30 | Brotnjo | 0 : 2 | Sloga | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Turbina
Jablanica
|
14.03.2021 14:30 | Kamešnica | 3 : 0 | Turbina | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Stolac
Stolac
|
14.03.2021 14:30 | Bjelopoljac | 2 : 1 | Stolac | ||||||
Neum
Neum
|
|
Klis
Buturović Polje
|
14.03.2021 14:30 | Neum | 0 : 0 | Klis | ||||||
Grude
Grude
|
|
Ljubuški
Ljubuški
|
14.03.2021 14:30 | Grude | 2 : 2 | Ljubuški |
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
14.03.2021 15:00 | Ingram | 0 : 0 | Mladost (B) | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
Polet
Palanka
|
14.03.2021 15:00 | Čelić | 2 : 0 | Polet | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Vražići 92
Vražići
|
14.03.2021 15:00 | Trešnjevka | 1 : 0 | Vražići 92 | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
14.03.2021 15:00 | Mladost 78 | 1 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
14.03.2021 15:00 | Jedinstvo 1952 | 2 : 1 | Mladost (GŽ) | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mramor
Babice
|
14.03.2021 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Mramor | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Rijeka
Šerići
|
14.03.2021 15:00 | Mladost (K) | 11 : 0 | Rijeka |
Podrinje
Mosorovac
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
14.03.2021 15:00 | Podrinje | 1 : 4 | Mladost (D) | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Sloga
Bikodže
|
14.03.2021 15:00 | BSK | 4 : 2 | Sloga | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
DSK
Devetak
|
14.03.2021 15:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | DSK | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Polet
Hrvati
|
14.03.2021 15:00 | Rudar | 4 : 3 | Polet | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
14.03.2021 15:00 | Željezničar | 6 : 0 | Stjepan Polje | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Pribava
Pribava
|
14.03.2021 15:00 | 25 maj | 1 : 1 | Pribava | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
14.03.2021 15:00 | Bukovik | 3 : 1 | Špionica 1953 |
Krušik
Gornje Vukovije
|
|
Grivice
Grivice
|
14.03.2021 15:00 | Krušik | 0 : 0 | Grivice | ||||||
Rudar
Bukinje
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
14.03.2021 15:00 | Rudar | 2 : 0 | Omazići 1937 | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Mladost (Solina)
Solina
|
14.03.2021 15:00 | Srnica | 0 : 0 | Mladost (Solina) | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Slatina
Bašigovci
|
14.03.2021 15:00 | Napredak | 0 : 3 | Slatina | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Mladost (Suha)
Suha
|
14.03.2021 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Mladost (Suha) | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
14.03.2021 15:00 | Partizan | 1 : 2 | OFK Tuzla |
Izbor
Brčko
|
|
OFK Vida
Vida
|
14.03.2021 15:00 | Izbor | 3 : 1 | OFK Vida | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
14.03.2021 15:00 | 12 decembar | 5 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
14.03.2021 15:00 | Koraj | 1 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
14.03.2021 15:00 | Željezničar | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
Voćar
Šatorovići
|
14.03.2021 15:00 | Mionica 85 | 3 : 2 | Voćar | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Sloboda
Kerep
|
14.03.2021 15:00 | Graničar | 4 : 0 | Sloboda | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
14.03.2021 15:00 | Trebava | 3 : 1 | Ograđenovac |
Inđija
Inđija
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
14.03.2021 13:00 | Inđija | 1 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Rad
Beograd
|
14.03.2021 13:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Rad | ||||||
Napredak
Kruševac
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
14.03.2021 13:00 | Napredak | 2 : 1 | OFK Bačka | ||||||
Mladost (L)
Lučani
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
14.03.2021 13:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | Metalac |
Kabel
Novi Sad
|
|
RFK Grafičar
Beograd
|
14.03.2021 15:00 | Kabel | 1 : 1 | RFK Grafičar | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
IMT
Beograd
|
14.03.2021 15:00 | Radnički (P) | 0 : 2 | IMT |
Celta Vigo
Vigo
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
14.03.2021 14:00 | Celta Vigo | 0 : 0 | Athletic Club | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
Villarreal
Villarreal
|
14.03.2021 18:30 | Eibar | 1 : 3 | Villarreal | ||||||
Granada
Granada
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
14.03.2021 16:15 | Granada | 1 : 0 | Real Sociedad | ||||||
Sevilla
Sevilla
|
|
Real Betis
Sevilla
|
14.03.2021 21:00 | Sevilla | 1 : 0 | Real Betis |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
14.03.2021 15:30 | RB Leipzig | 1 : 1 | Eintracht Frankfurt | ||||||
Bayer 04
Leverkusen
|
|
Arminia
Bielefeld
|
14.03.2021 13:30 | Bayer 04 | 1 : 2 | Arminia | ||||||
Stuttgart
Stuttgart
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
14.03.2021 18:00 | Stuttgart | 2 : 0 | Hoffenheim |
Dijon
Dijon
|
|
Bordeaux
Bordeaux
|
14.03.2021 15:00 | Dijon | 1 : 3 | Bordeaux | ||||||
Lens
Lens
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
14.03.2021 15:00 | Lens | 2 : 2 | Metz | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Nice
Nice
|
14.03.2021 15:00 | Lorient | 1 : 1 | Nice | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
14.03.2021 17:05 | Monaco | 0 : 0 | Lille | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Montpellier
Montpellier
|
14.03.2021 13:00 | Nîmes | 1 : 1 | Montpellier | ||||||
PSG
Paris
|
|
Nantes
Nantes
|
14.03.2021 21:00 | PSG | 1 : 2 | Nantes | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
14.03.2021 15:00 | Rennes | 1 : 0 | Strasbourg |
Torino
Torino
|
|
Internazionale
Milano
|
14.03.2021 15:00 | Torino | 1 : 2 | Internazionale | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Juventus
Torino
|
14.03.2021 18:00 | Cagliari | 1 : 3 | Juventus | ||||||
Milan
Milano
|
|
Napoli
Napoli
|
14.03.2021 20:45 | Milan | 0 : 1 | Napoli | ||||||
Parma
Parma
|
|
Roma
Roma
|
14.03.2021 15:00 | Parma | 2 : 0 | Roma | ||||||
Bologna
Bologna
|
|
Sampdoria
Genova
|
14.03.2021 12:30 | Bologna | 3 : 1 | Sampdoria |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
14.03.2021 14:30 | Široki Brijeg | 1 : 0 | Sarajevo | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.03.2021 14:30 | Borac | 2 : 0 | Radnik |
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
14.03.2021 14:00 | Radnik (H) | 1 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Borac
Banja Luka
|
14.03.2021 12:00 | Krupa | 1 : 1 | Borac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
14.03.2021 12:00 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
14.03.2021 15:00 | Sarajevo | 3 : 0 | Željezničar Sport team | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
14.03.2021 18:00 | Velež | 1 : 2 | Olimpik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.03.2021 12:00 | Sloboda | 2 : 1 | Željezničar |
UNIS
Vogošća
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
14.03.2021 12:00 | UNIS | 2 : 1 | Ilijaš | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.03.2021 12:00 | Igman | 0 : 0 | Željezničar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna
Visoko
|
14.03.2021 12:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Bosna | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Goražde
Goražde
|
14.03.2021 12:00 | Rudar (K) | 4 : 3 | Goražde | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.03.2021 12:00 | Rudar (B) | 2 : 2 | Novi Grad | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.03.2021 12:00 | Famos (H) | 1 : 4 | Slavija |
Romari
Vitez
|
|
Čelik
Zenica
|
14.03.2021 12:00 | Romari | 1 : 1 | Čelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
14.03.2021 12:00 | NK Vitez | 0 : 0 | Vis Simm Bau | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.03.2021 12:00 | Iskra | 2 : 0 | TOŠK | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
14.03.2021 12:00 | Fortuna | 2 : 3 | Kiseljak | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Žepče
Žepče
|
14.03.2021 12:00 | Travnik | 0 : 3 | Žepče |
Velež
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.03.2021 15:00 | Velež | 0 : 1 | Sloboda |
UNIS
Vogošća
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
14.03.2021 10:00 | UNIS | 2 : 2 | Ilijaš | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
14.03.2021 10:00 | Igman | 1 : 3 | Željezničar | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Bosna
Visoko
|
14.03.2021 10:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Goražde
Goražde
|
14.03.2021 10:00 | Rudar (K) | 4 : 0 | Goražde | ||||||
Rudar (B)
Breza
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.03.2021 10:00 | Rudar (B) | 2 : 2 | Novi Grad | ||||||
Famos (H)
Hrasnica
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
14.03.2021 10:00 | Famos (H) | 2 : 4 | Slavija |
Romari
Vitez
|
|
Čelik
Zenica
|
14.03.2021 10:00 | Romari | 3 : 2 | Čelik | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
14.03.2021 10:00 | NK Vitez | 0 : 0 | Vis Simm Bau | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
TOŠK
Tešanj
|
14.03.2021 10:00 | Iskra | 3 : 0 | TOŠK | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
14.03.2021 10:00 | Fortuna | 2 : 3 | Kiseljak | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Žepče
Žepče
|
14.03.2021 10:00 | Travnik | 4 : 0 | Žepče |
Velež
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
14.03.2021 13:00 | Velež | 2 : 1 | Sloboda |
Borac
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
14.03.2021 10:00 | Borac | 0 : 5 | Željezničar Sport team |
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
14.03.2021 11:30 | Modriča Alfa | 0 : 2 | Mineral/Sporting | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
14.03.2021 11:30 | Borac (BL) | 3 : 0 | Željezničar Sport Team |
Mašinac Trejs
Niš
|
|
Zemun
Zemun
|
14.03.2021 14:00 | Mašinac Trejs | 2 : 0 | Zemun | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
14.03.2021 15:00 | Radnički 1923 | 0 : 4 | Crvena zvezda | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
TSC
Kanjiža
|
14.03.2021 14:30 | Požarevac | 3 : 0 | TSC | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
14.03.2021 14:00 | Kolubara | 0 : 1 | Vojvodina |
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
14.03.2021 12:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 0 : 1 | Mačva | ||||||
Radnički 2012
Niš
|
|
Jedinstvo 2014
Pirot
|
14.03.2021 11:00 | Radnički 2012 | 0 : 3 | Jedinstvo 2014 | ||||||
Spartak DOO
Subotica
|
|
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
14.03.2021 15:30 | Spartak DOO | 3 : 0 | ŽGFK Lavice Dubočica | ||||||
Heroj Polet
Jajinci
|
|
Loznica
Loznica
|
14.03.2021 13:00 | Heroj Polet | 0 : 1 | Loznica |
Marjan
Split
|
|
Dinamo
Zagreb
|
14.03.2021 13:00 | Marjan | 0 : 4 | Dinamo | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Viktorija
Slavonski Brod
|
14.03.2021 14:00 | Neretva | 7 : 0 | Viktorija |
Rijeka
Rijeka
|
|
Split
Split
|
14.03.2021 14:00 | Rijeka | 0 : 7 | Split |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
14.03.2021 11:00 | SFK 2000 | 12 : 0 | Banja Luka |
Troglav 1918
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
14.03.2021 15:00 | Troglav 1918 | 2 : 1 | Brotnjo |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Iskra
Bugojno
|
14.03.2021 14:00 | Radnik Bumerang | 8 : 0 | Iskra | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Emina
Mostar
|
14.03.2021 15:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Emina | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Fortuna
Živinice
|
14.03.2021 15:00 | Modriča Alfa | 5 : 0 | Fortuna |
Mostar SG
Mostar
|
|
Seljak
Livno
|
14.03.2021 18:00 | Mostar SG | 8 : 3 | Seljak | ||||||
Kaskada
Gračanica
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
14.03.2021 18:00 | Kaskada | 5 : 3 | Sloga | ||||||
Bosna Kompred
Tuzla
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
14.03.2021 18:00 | Bosna Kompred | 10 : 2 | Brotnjo |
Drina
Goražde
|
|
Iskra Vrbas
Bugojno
|
14.03.2021 18:30 | Drina | 2 : 4 | Iskra Vrbas |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
14.03.2021 19:30 | Crvena zvezda MTS | 73 : 64 | Partizan NIS |
Student Igokea
Banja Luka
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
14.03.2021 19:00 | Student Igokea | 68 : 61 | Radnik BN Basket |
Zvornik Basket
Zvornik
|
|
Best
Doboj
|
14.03.2021 18:30 | Zvornik Basket | 60 : 76 | Best |
Gacko
Gacko
|
|
Romanija
Pale
|
14.03.2021 18:00 | Gacko | 67 : 68 | Romanija |
Studentski centar
Podgorica
|
|
Teodo
Tivat
|
14.03.2021 20:00 | Studentski centar | 80 : 61 | Teodo | ||||||
All Stars
Podgorica
|
|
Pljevlja
Pljevlja
|
14.03.2021 20:00 | All Stars | 84 : 71 | Pljevlja |
Brčanka
Brčko
|
|
Rudar Sport
Ugljevik
|
14.03.2021 18:00 | Brčanka | 70 : 61 | Rudar Sport |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Gradiška
Gradiška
|
14.03.2021 13:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Gradiška |
Block Out
Zenica
|
|
Breza 1934
Breza
|
14.03.2021 17:00 | Block Out | 3 : 1 | Breza 1934 | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Bosna
Sarajevo
|
14.03.2021 17:30 | Ilijaš | 3 : 0 | Bosna | ||||||
Olovo
Olovo
|
|
Ilidža
Ilidža
|
14.03.2021 17:00 | Olovo | 2 : 3 | Ilidža |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
14.03.2021 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | ŽOK Leotar | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Libero
Bijeljina
|
14.03.2021 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Libero | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Radnik
Bijeljina
|
14.03.2021 18:00 | Maglić | 0 : 3 | Radnik |
Borac
Banja Luka
|
|
Vožd
Prijedor
|
14.03.2021 15:30 | Borac | 3 : 2 | Vožd | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Balkana MP
Mrkonjić Grad
|
14.03.2021 15:30 | Kozara | 3 : 0 | Balkana MP |
Panter
Doboj
|
|
Modriča
Modriča
|
14.03.2021 17:30 | Panter | 3 : 1 | Modriča | ||||||
Modriča - Optima
Modriča
|
|
Ukrina
Prnjavor
|
14.03.2021 17:30 | Modriča - Optima | 0 : 3 | Ukrina |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
Volero
Pale
|
14.03.2021 14:00 | OOK Leotar | 3 : 0 | Volero |
Troglav
Livno
|
|
Alipašino Polje
Sarajevo
|
14.03.2021 18:30 | Troglav | 3 : 0 | Alipašino Polje | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
14.03.2021 18:30 | Čapljina | 3 : 0 | Ilijaš | ||||||
Vogošća
Vogošća
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
14.03.2021 18:30 | Vogošća | 3 : 2 | Novi Grad | ||||||
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Volley
Sarajevo
|
14.03.2021 18:30 | Centar ORT | 3 : 0 | Volley | ||||||
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Ilidža
Ilidža
|
14.03.2021 18:30 | Smeč | 3 : 0 | Ilidža |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Student
Mostar
|
14.03.2021 15:00 | Krivaja | 2 : 3 | Student | ||||||
Breza 1934
Breza
|
|
Željezara
Zenica
|
14.03.2021 15:00 | Breza 1934 | 0 : 3 | Željezara |
Drina
Zvornik
|
|
Sloga 2
Doboj
|
14.03.2021 17:00 | Drina | 0 : 10 | Sloga 2 |
ORK Sava Brod 2019
Brod
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
14.03.2021 16:00 | ORK Sava Brod 2019 | 27 : 33 | Kaluđer | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Srbac
Srbac
|
14.03.2021 11:00 | Srednjoškolac | 31 : 26 | Srbac | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Derventa 2
Derventa
|
14.03.2021 19:00 | Čelinac | 28 : 17 | Derventa 2 | ||||||
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Sloga
Prnjavor
|
14.03.2021 16:30 | Borac M:TEL 2 | 40 : 27 | Sloga | ||||||
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Teslić
Teslić
|
14.03.2021 17:30 | Prijedor 2 | 31 : 40 | Teslić |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
14.03.2021 18:00 | Bosna TS | 33 : 25 | Donji Vakuf | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Kakanj
Kakanj
|
14.03.2021 18:00 | Krajina | 38 : 38 | Kakanj | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Travnik
Travnik
|
14.03.2021 18:00 | Čelik | 38 : 24 | Travnik | ||||||
Rudar
Banovići
|
|
Žepče
Žepče
|
14.03.2021 18:00 | Rudar | 29 : 30 | Žepče |
Međugorje
Međugorje
|
|
RK Respect
Sarajevo
|
14.03.2021 18:00 | Međugorje | 27 : 24 | RK Respect | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
14.03.2021 18:00 | Bosna | 32 : 26 | Izviđač CO 2 | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
14.03.2021 18:00 | Velež | 24 : 20 | Čapljina |
Borac
Banjaluka
|
|
Grude
Grude
|
14.03.2021 | Borac | 23 : 17 | Grude | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Goražde
Goražde
|
14.03.2021 | Jedinstvo | 28 : 22 | Goražde | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Zrinjski
Mostar
|
14.03.2021 | Krivaja | 32 : 22 | Zrinjski |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Krajina
Cazin
|
14.03.2021 18:00 | Lokomotiva | 31 : 30 | Krajina | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Ilidža
Ilidža
|
14.03.2021 18:00 | Živinice | 15 : 35 | Ilidža | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
14.03.2021 18:00 | Bihać | 18 : 41 | Jedinstvo | ||||||
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
|
|
Turbina
Jablanica
|
14.03.2021 18:00 | Sloga 2013 | 26 : 29 | Turbina |