Babić je asistirao Markoviću.
23.'
Protokol
Glavni sudija: Dragan, Ššesić (Romanovci 14617 GradiÅ”ka) Prvi pomoćni sudija: Dragan, Ššeranović (Prijedor) Drugi pomoćni sudija: Bojan, Eremić (Prijedor) Četvrti sudija: Stefan, Maletić (Bijeljina) Delegat: Milenko, Đurić (Modriča) Ššontrolor suđenja: Željko, Marić (Doboj)
Postava
Drakulić Dalibor TvrdiÅ”ić Dimitrije Jevtić SiniÅ”a Ristović DuÅ”an Ilić Aleksandar Jovanović LjubiÅ”a Marković Novica Sićović Milosav Zarić Jovan Babić NebojÅ”a Donevski Nikola. Na klupi: Gajić NebojÅ”a Jezdić Vladan Tadić Matija Erić Danijel Novaković Milovan Damjanović Srđan Alempić Nikola
Postava
PeriÅ”ić Risto Andrić Srđan Paranos Stefan Å ipovac Danilo Ramić Anel Zečević Lazar Maksimović Drago BegeniÅ”ić Aleksandar Ateljević Igor Aćimović Ognjen Đurić Andrej. Na klupi: Vukanović Mićo Medan Aleksa Å eÅ”elj Ognjen Medan Nikola Polić Nikola Ristić Dragan Kolak Filip
Leu bod u Zvorniku
16.05.2021 Administrator DC

U 28. kolu Prve lige Republike Srpske FK "Leotar" je u Zvorniku odigrao nerijeÅ”eno 1:1 (1:0). Nakon joÅ” jednog gostovanja ekipa iz Polica je ostala neporažena i u svoj bodovni saldo ubilježila joÅ” jedan bod tako da sada imaju 48 bodova i nalaze se na trećem mjestu na tabeli.

Ā

Tokom prvog poluvremena viđen je samo jedan pogodak, a njega je u 24. minutu postigao Babić i na taj način domaćin je poveo sa 1:0. Tim rezultatom i zavrÅ”ilo se prvo poluvrijeme.

U nastavku su gosti preko Zečevića u 54. minutu doÅ”li do izjednačenja. Rezultatom 1:1 zavrÅ”ena je utakmica.

Prema riječima trenera Olega Ćurića iako je njegova ekipa igrala bez Å”est standardnih igrača, a umorni su od silnih putovanja njegovi igrači prikazali su jednu solidnu utakmicu gdje je bilo dosta oscilacija.

"Bili smo bolji tokom svih 90. minuta i vraćamo se zadovoljni sa jednim bodom mada smo možda mogli i viÅ”e. Ostaje nam da se odmorimo i oporavimo kako bi spremno dočekali zadnja dva kola i finale Kupa Republike Srpske", rekao je Ćurić.

Narednog vikenda u Trebinju gostuje FK "Tekstilac" iz Dervente.

Ā

Gradski stadion u Zvorniku, igralo se bez prisustva gledalaca. Glavni sudija: Dragan Kesić. Pomoćne sudije: Dragan Keranović i Bojan Eremić. Četvrti sudija: Branko Maletić. Delegat: Milenko Đurić. Žuti kartoni: Ilić, Zarić i Novaković (kod Drine).

FK "Drina": Drakulić, TvrdiÅ”ić, Jevtić, Ristović (od 71. minuta Tadić), Ilić, Jovanović (od 76. Novaković), Marković, Sićović (od 71. minuta Erić), Zarić, Babić, Donevski. Trener: Bratislav TeÅ”ić.

FK "Leotar": PeriÅ”ić, Andrić, Paranos, Å ipovac (od 90. minuta Å eÅ”elj), Zečević (od 76. minuta Kolak), Ramić (od 90. minuta Polić), BegeniÅ”ić (od 46. minuta Ristić), Maksimović (od 81. minuta Medan), Ateljević, Aćimović, Đurić. Trener: Oleg Ćurić

Izvor:trebinjelive.info

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Drina Leotar