OFK Titograd
Podgorica
|
|
Rudar
Pljevlja
|
31.10.2020 17:00 | OFK Titograd | 0 : 2 | Rudar | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
OFK Petrovac
Petrovac
|
31.10.2020 15:00 | Podgorica | 1 : 3 | OFK Petrovac | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Budućnost
Podgorica
|
31.10.2020 16:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Budućnost | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
31.10.2020 18:00 | Dečić | 2 : 0 | Iskra | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Jezero
Plav
|
31.10.2020 16:00 | Zeta | 1 : 0 | Jezero |
Grbalj
Radanovići
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
31.10.2020 13:30 | Grbalj | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Berane
Berane
|
|
Kom
Podgorica
|
31.10.2020 13:30 | Berane | 2 : 1 | Kom | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Arsenal
Tivat
|
31.10.2020 13:30 | Bokelj | 3 : 2 | Arsenal | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
31.10.2020 13:30 | Mornar | 0 : 0 | Igalo | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Ibar
Rožaje
|
31.10.2020 13:30 | Drezga | 3 : 0 | Ibar |
Famos
Vojkovići
|
|
Romanija
Pale
|
31.10.2020 14:00 | Famos | 1 : 1 | Romanija |
Trebava
Osječani
|
|
Hajduk (Batkuša)
Batkuša
|
31.10.2020 14:00 | Trebava | 3 : 1 | Hajduk (Batkuša) |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Omladinac
Potočari
|
31.10.2020 14:00 | Rudar 1925 | 1 : 0 | Omladinac |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
31.10.2020 14:00 | 13 Skojevki | 3 : 0 | Omladinac |
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
31.10.2020 14:00 | Borac (istočni Drvar) | 2 : 1 | Polet Krajišnik |
Piperci
Piperci
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
31.10.2020 14:00 | Piperci | 2 : 0 | Ljeljenča |
Borac
Trnjaci
|
|
Tavna
Banjica
|
31.10.2020 14:30 | Borac | 3 : 2 | Tavna | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
31.10.2020 14:30 | Sloga Junajted | 1 : 3 | Ljeskovac |
Travnik
Travnik
|
|
GOŠK
Gabela
|
31.10.2020 14:30 | Travnik | 1 : 0 | GOŠK | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Slaven
Živinice
|
31.10.2020 14:30 | Rudar | 4 : 0 | Slaven | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
TOŠK
Tešanj
|
31.10.2020 14:30 | Čapljina | 1 : 3 | TOŠK | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
31.10.2020 14:30 | Igman | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Orašje
Orašje
|
31.10.2020 14:30 | Goražde | 1 : 0 | Orašje |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Rudar
Han Bila
|
31.10.2020 14:30 | Novi Travnik | 3 : 1 | Rudar | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Vlašić
Turbe
|
31.10.2020 14:30 | FK Vitez | 4 : 1 | Vlašić |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Vitez
Bužim
|
31.10.2020 14:30 | Krajišnik | 2 : 1 | Vitez | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
31.10.2020 14:30 | Podgrmeč | 1 : 2 | Brekovica 78 |
Radnički
Lukavac
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
31.10.2020 13:30 | Radnički | 4 : 0 | Dinamo | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
31.10.2020 13:30 | Mramor | 0 : 4 | Orahovica 74 | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Seona
Seona
|
31.10.2020 13:30 | Lokomotiva | 0 : 6 | Seona | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Mladost
Malešići
|
31.10.2020 13:30 | Bosna (K) | 1 : 0 | Mladost |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
31.10.2020 14:30 | Krivaja | 4 : 0 | Usora | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
31.10.2020 14:30 | Rudar | 0 : 0 | Mošćanica |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
31.10.2020 13:30 | Tomislav | 2 : 4 | Sloga |
Sloga (P)
Prud
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
31.10.2020 13:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | Mladost (DS) |
Mladost
Župča
|
|
Igman
Ilidža
|
31.10.2020 10:00 | Mladost | 0 : 4 | Igman |
Sloga
Tojšići
|
|
Vražići 92
Vražići
|
31.10.2020 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Vražići 92 |
Omazići 1937
Omazići
|
|
Partizan
Kiseljak
|
31.10.2020 13:30 | Omazići 1937 | 5 : 3 | Partizan | ||||||
Mladost (Solina)
Solina
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
31.10.2020 13:30 | Mladost (Solina) | 7 : 0 | Vrana |
Proleter
Slavinovići
|
|
Sapna
Sapna
|
31.10.2020 14:00 | Proleter | 0 : 4 | Sapna |
Čukarički
Beograd
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
31.10.2020 15:00 | Čukarički | 4 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Voždovac
Beograd
|
|
TSC
Bačka Topola
|
31.10.2020 15:00 | Voždovac | 2 : 0 | TSC | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
31.10.2020 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Mačva | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
31.10.2020 13:00 | Inđija | 0 : 1 | Metalac | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
31.10.2020 15:00 | Rad | 0 : 2 | Zlatibor |
Borac 1926
Čačak
|
|
Dinamo
Vranje
|
31.10.2020 13:30 | Borac 1926 | 0 : 1 | Dinamo | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
31.10.2020 13:30 | Zemun | 0 : 1 | OFK Žarkovo | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
31.10.2020 13:30 | Loznica | 3 : 1 | Radnički 1923 | ||||||
GFK Dubočica
Leskovac
|
|
Sloga (K)
Kraljevo
|
31.10.2020 13:30 | GFK Dubočica | 0 : 0 | Sloga (K) |
Sheffield United
Sheffield
|
|
Manchester City
Manchester
|
31.10.2020 13:30 | Sheffield United | 0 : 1 | Manchester City | ||||||
Burnley
Burnley
|
|
Chelsea
London
|
31.10.2020 16:00 | Burnley | 0 : 3 | Chelsea | ||||||
Liverpool
Liverpool
|
|
West Ham United
London
|
31.10.2020 18:30 | Liverpool | 2 : 1 | West Ham United |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Barcelona
Barcelona
|
31.10.2020 21:00 | Deportivo Alavés | 1 : 1 | Barcelona | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
Sevilla
Sevilla
|
31.10.2020 16:15 | Athletic Club | 2 : 1 | Sevilla | ||||||
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
|
Atletico Madrid
Madrid
|
31.10.2020 18:30 | Osasuna | 1 : 3 | Atletico Madrid | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Huesca
Huesca
|
31.10.2020 14:00 | Real Madrid | 4 : 1 | Huesca |
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
|
|
RB Leipzig
Leipzig
|
31.10.2020 18:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 0 | RB Leipzig | ||||||
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
|
|
Werder
Bremen
|
31.10.2020 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1 : 1 | Werder | ||||||
Köln
Köln
|
|
Bayern
München
|
31.10.2020 15:30 | Köln | 1 : 2 | Bayern | ||||||
Augsburg
Augsburg
|
|
Mainz 05
Mainz
|
31.10.2020 15:30 | Augsburg | 3 : 1 | Mainz 05 | ||||||
Arminia
Bielefeld
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
31.10.2020 15:30 | Arminia | 0 : 2 | Borussia Dortmund |
Nantes
Nantes
|
|
PSG
Paris
|
31.10.2020 21:00 | Nantes | 0 : 3 | PSG | ||||||
Rennes
Rennes
|
|
Brest
Brest
|
31.10.2020 17:00 | Rennes | 2 : 1 | Brest |
Bologna
Bologna
|
|
Cagliari
Cagliari
|
31.10.2020 20:45 | Bologna | 3 : 2 | Cagliari | ||||||
Crotone
Crotone
|
|
Atalanta
Bergamo
|
31.10.2020 15:00 | Crotone | 1 : 2 | Atalanta | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Parma
Parma
|
31.10.2020 18:00 | Internazionale | 2 : 2 | Parma |
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.10.2020 13:30 | Mladost | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Zrinjski
Mostar
|
31.10.2020 13:30 | Radnik | 0 : 2 | Zrinjski | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
31.10.2020 13:30 | Velež | 2 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
31.10.2020 13:30 | Olimpik | 1 : 1 | Krupa | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
31.10.2020 13:30 | Tuzla City | 0 : 0 | Sarajevo |
Tekstilac
Derventa
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
31.10.2020 14:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Slavija | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Drina
Zvornik
|
31.10.2020 14:00 | Leotar | 2 : 2 | Drina | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Modriča
Modriča
|
31.10.2020 14:00 | Borac | 2 : 1 | Modriča | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
31.10.2020 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sutjeska
Foča
|
31.10.2020 14:00 | Ljubić | 2 : 2 | Sutjeska | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Željezničar
Banja Luka
|
31.10.2020 14:00 | Podrinje | 1 : 1 | Željezničar | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
31.10.2020 14:00 | Kozara | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
31.10.2020 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
31.10.2020 14:00 | Sloboda | 5 : 1 | Željezničar Sport team | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
31.10.2020 13:30 | Sarajevo | 1 : 2 | Radnik (H) | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
31.10.2020 11:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Krupa |
Olimp
Pale
|
|
Igman
Ilidža
|
31.10.2020 12:00 | Olimp | 1 : 0 | Igman |
Čelik
Zenica
|
|
Natron
Maglaj
|
31.10.2020 12:00 | Čelik | 8 : 0 | Natron | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Travnik
Travnik
|
31.10.2020 12:00 | Radnik | 0 : 1 | Travnik | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
31.10.2020 12:00 | TOŠK | 2 : 6 | Žepče |
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
31.10.2020 11:00 | Sloboda | 5 : 1 | Mladost | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
31.10.2020 13:30 | Željezničar | 7 : 0 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Velež
Mostar
|
31.10.2020 11:30 | Široki Brijeg | 1 : 2 | Velež |
Trebava
Osječani
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
31.10.2020 10:00 | Trebava | 7 : 1 | Hajduk | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Rudanka
Rudanka
|
31.10.2020 10:00 | Rudar | 3 : 2 | Rudanka |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
31.10.2020 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Gornji Rahić |
Olimp
Pale
|
|
Igman
Ilidža
|
31.10.2020 10:00 | Olimp | 0 : 5 | Igman |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
NK Vitez
Vitez
|
31.10.2020 10:00 | Novi Travnik | 1 : 2 | NK Vitez | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Natron
Maglaj
|
31.10.2020 10:00 | Čelik | 2 : 0 | Natron | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Travnik
Travnik
|
31.10.2020 10:00 | Radnik | 2 : 6 | Travnik | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
31.10.2020 10:00 | TOŠK | 0 : 3 | Žepče |
Progres
Kneževo
|
|
Polet - Krajišnik
Ramići
|
31.10.2020 12:00 | Progres | 5 : 0 | Polet - Krajišnik | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Krajina
Banja Luka
|
31.10.2020 10:00 | Sloboda | 0 : 2 | Krajina | ||||||
Mladost
Kotor Varoš
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
31.10.2020 12:00 | Mladost | 0 : 1 | Vrbas | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
31.10.2020 12:00 | Čelinac | 0 : 2 | Omladinac |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Igman
Konjic
|
31.10.2020 12:00 | Brotnjo | 1 : 0 | Igman | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Leotar
Trebinje
|
31.10.2020 10:00 | Branitelj | 0 : 1 | Leotar |
FA Academica
Sarajevo
|
|
Dar
Sarajevo
|
31.10.2020 12:00 | FA Academica | 6 : 1 | Dar | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Bambinosi
Sarajevo
|
31.10.2020 12:00 | Ozren | 3 : 3 | Bambinosi | ||||||
Željezničar 1
Sarajevo
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
31.10.2020 12:00 | Željezničar 1 | 5 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Radnik Hadžići
Hadžići
|
|
Romanija
Pale
|
31.10.2020 12:00 | Radnik Hadžići | 5 : 1 | Romanija | ||||||
Mlade Nade
Sarajevo
|
|
Željezničar 2
Sarajevo
|
31.10.2020 12:00 | Mlade Nade | 1 : 3 | Željezničar 2 | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ljubinići
|
31.10.2020 12:00 | Sarajevo | 8 : 1 | Jedinstvo |
Mladost (BS)
Bogutovo selo
|
|
Priboj
Priboj
|
31.10.2020 11:00 | Mladost (BS) | 2 : 1 | Priboj |
Crni vrh
Jaružani
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
31.10.2020 10:30 | Crni vrh | 4 : 0 | Sloga (S) | ||||||
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Lijevče
Lijevče
|
31.10.2020 11:30 | FSA Prijedor | 1 : 1 | Lijevče |
Sloboda
Tuzla
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
31.10.2020 09:30 | Sloboda | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
31.10.2020 11:30 | Željezničar | 4 : 1 | Borac | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Velež
Mostar
|
31.10.2020 10:00 | Široki Brijeg | 6 : 1 | Velež |
Kozara
Gradiška
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
31.10.2020 10:00 | Kozara | 9 : 0 | Sloboda | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
31.10.2020 10:00 | Polet 1926 | 5 : 0 | Borac | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Sloga
Doboj
|
31.10.2020 10:00 | Željezničar | 0 : 5 | Sloga | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
31.10.2020 10:00 | Mineral | 2 : 3 | Proleter | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac
Banja Luka
|
31.10.2020 10:00 | Ljubić | 5 : 2 | Borac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
31.10.2020 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Željezničar Sport team | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
31.10.2020 10:00 | OFK Spartak 2013 | 4 : 1 | Tekstilac Kort |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Lijevče
Lijevče
|
31.10.2020 10:00 | FSA Prijedor | 2 : 1 | Lijevče |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
31.10.2020 10:00 | Rudar 1925 | 1 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
31.10.2020 10:00 | Podrinje | 0 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
31.10.2020 10:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Sloboda | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
31.10.2020 10:00 | Zenit | 1 : 1 | Drina | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Borac
Šamac
|
31.10.2020 10:00 | Radnik | 3 : 2 | Borac | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
31.10.2020 10:00 | Pelagićevo | 2 : 3 | Ilićka 01 |
Busovača
Busovača
|
|
Romari
Vitez
|
31.10.2020 10:00 | Busovača | 0 : 2 | Romari |
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
31.10.2020 10:00 | Metalleghe BSI | 0 : 3 | Radnik |
Zrinjski
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
31.10.2020 11:30 | Zrinjski | 2 : 0 | Blagaj | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Igman
Konjic
|
31.10.2020 11:30 | Stolac | 1 : 3 | Igman | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
31.10.2020 11:30 | Velež | 0 : 4 | Čapljina |
Tuzla City
Simin Han
|
|
Proleter
Tuzla
|
31.10.2020 11:00 | Tuzla City | 7 : 0 | Proleter | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
31.10.2020 11:00 | Slaven | 3 : 0 | Betaklub Tango | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
31.10.2020 11:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Eurofudbal | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Eurogol
Živinoce
|
31.10.2020 11:00 | Radnički | 1 : 4 | Eurogol | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.10.2020 11:00 | Bambi | 0 : 3 | Sloboda | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Budućnost
Banovići
|
31.10.2020 11:00 | Zvijezda | 1 : 1 | Budućnost |
Polet 1926
Brod
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
31.10.2020 11:30 | Polet 1926 | 4 : 2 | Borac (KD) | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Željezničar
Doboj
|
31.10.2020 11:30 | Sloga | 6 : 0 | Željezničar | ||||||
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
31.10.2020 11:30 | Mineral/Sporting | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
31.10.2020 11:30 | Ljubić | 1 : 4 | Borac (BL) | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
31.10.2020 11:30 | Rudar Prijedor | 1 : 4 | Željezničar Sport Team | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Tekstilac
Derventa
|
31.10.2020 11:30 | OFK Spartak 2013 | 2 : 0 | Tekstilac |
Slaven
Živinice
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
31.10.2020 10:00 | Slaven | 3 : 0 | Betaklub Tango | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
31.10.2020 10:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Eurofudbal | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Eurogol
Živinice
|
31.10.2020 10:00 | Radnički | 4 : 0 | Eurogol | ||||||
Bambi
Tuzla
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.10.2020 10:00 | Bambi | 1 : 0 | Sloboda |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Branitelj
Rodoč - Jasenica
|
31.10.2020 10:00 | Brotnjo | 1 : 0 | Branitelj | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
31.10.2020 10:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Blagaj | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Igman
Konjic
|
31.10.2020 10:00 | Stolac | 1 : 1 | Igman | ||||||
Neum
Neum
|
|
GOŠK
Gabela
|
31.10.2020 10:00 | Neum | 1 : 4 | GOŠK | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
31.10.2020 10:00 | Velež | 4 : 2 | Čapljina |
Turbina
Jablanica
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
|
31.10.2020 10:00 | Turbina | 3 : 0 | Bjelopoljac | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Višići
Višići
|
31.10.2020 10:00 | Međugorje | 0 : 3 | Višići | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Klis
Buturović polje
|
31.10.2020 10:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Klis | ||||||
Cim
Mostar
|
|
Rama
Prozor - Rama
|
31.10.2020 10:00 | Cim | 1 : 4 | Rama | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
31.10.2020 10:00 | Sport talent | 5 : 0 | Velež |
Šantići
Šantići - Vitez
|
|
Rijeka
Rijeka - Vitez
|
31.10.2020 12:00 | Šantići | 4 : 0 | Rijeka | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Romari
Vitez
|
31.10.2020 12:00 | Busovača | 0 : 14 | Romari |
Budućnost
Podgorica
|
|
Mladost 2015
Podgorica
|
31.10.2020 13:30 | Budućnost | 7 : 3 | Mladost 2015 |
Marjan
Split
|
|
Neretva
Metković
|
31.10.2020 14:00 | Marjan | 1 : 2 | Neretva | ||||||
Split
Split
|
|
Agram
Zagreb
|
31.10.2020 12:00 | Split | 5 : 1 | Agram | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Osijek
Osijek
|
31.10.2020 11:00 | Dinamo | 2 : 4 | Osijek | ||||||
Donat
Zadar
|
|
Viktorija
Slavonski Brod
|
31.10.2020 13:00 | Donat | 2 : 0 | Viktorija |
Modriča
Modriča
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
31.10.2020 14:00 | Modriča | 1 : 1 | Banja Luka |
Emina
Mostar
|
|
Iskra
Bugojno
|
31.10.2020 14:30 | Emina | 2 : 2 | Iskra | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
31.10.2020 14:00 | Radnik Bumerang | 2 : 3 | SFK 2000 | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Fortuna
Živinice
|
31.10.2020 10:00 | Lokomotiva | 2 : 0 | Fortuna |
Kaskada
Gračanica
|
|
GFC Sarajevo
Sarajevo
|
31.10.2020 18:00 | Kaskada | 2 : 1 | GFC Sarajevo | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
31.10.2020 18:00 | Seljak | 1 : 2 | Brotnjo | ||||||
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Policajac
Banja Luka
|
31.10.2020 18:00 | Sloga | 7 : 5 | Policajac |
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Partizan NIS
Beograd
|
31.10.2020 20:00 | Igokea | 90 : 84 | Partizan NIS | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Mega Soccerbet
Beograd
|
31.10.2020 18:00 | Mornar | 80 : 73 | Mega Soccerbet |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.10.2020 20:00 | Široki | 88 : 85 | Sloboda | ||||||
Promo
Donji Vakuf
|
|
Borac
Banja Luka
|
31.10.2020 20:00 | Promo | 80 : 70 | Borac | ||||||
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Leotar
Trebinje
|
31.10.2020 20:00 | Mladost | 72 : 77 | Leotar | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Zrinjski
Mostar
|
31.10.2020 20:00 | Kakanj | 81 : 91 | Zrinjski | ||||||
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Bratunac
Bratunac
|
31.10.2020 20:00 | Bosna Royal | 77 : 71 | Bratunac |
Rogatica
Rogatica
|
|
Budućnost BN
Bijeljina
|
31.10.2020 19:00 | Rogatica | 72 : 75 | Budućnost BN | ||||||
Prijedor Spartak
Prijedor
|
|
Mladost Buldogs
Prnjavor
|
31.10.2020 19:00 | Prijedor Spartak | 80 : 67 | Mladost Buldogs | ||||||
Sokolac
Sokolac
|
|
Drina Princip
Zvornik
|
31.10.2020 19:00 | Sokolac | 64 : 67 | Drina Princip | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
31.10.2020 19:00 | Slavija | 87 : 62 | Sutjeska |
Danilovgrad
Danilovgrad
|
|
Podgorica
Podgorica
|
31.10.2020 19:30 | Danilovgrad | 64 : 86 | Podgorica | ||||||
Teodo
Tivat
|
|
Studentski centar
Podgorica
|
31.10.2020 20:00 | Teodo | 76 : 106 | Studentski centar | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
|
31.10.2020 20:00 | Zeta | 90 : 85 | Jedinstvo 1950 | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Primorje 1945
Herceg Novi
|
31.10.2020 20:00 | Ibar | 79 : 68 | Primorje 1945 | ||||||
Pljevlja
Pljevlja
|
|
All Stars
Podgorica
|
31.10.2020 20:00 | Pljevlja | 76 : 82 | All Stars |
Šušanj
Bar
|
|
Akademik
Podgorica
|
31.10.2020 18:00 | Šušanj | 64 : 94 | Akademik | ||||||
Sutomore
Sutomore
|
|
Mornar 2
Bar
|
31.10.2020 18:00 | Sutomore | 63 : 80 | Mornar 2 | ||||||
Milenijum
Podgorica
|
|
Podgorica 2
Podgorica
|
31.10.2020 18:00 | Milenijum | 81 : 75 | Podgorica 2 |
Feniks
Banja Luka
|
|
Play Off Ultra
Sarajevo
|
31.10.2020 18:00 | Feniks | 61 : 42 | Play Off Ultra | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Konjic
Konjic
|
31.10.2020 18:00 | Čelik | 69 : 56 | Konjic | ||||||
Orlovi
Banja Luka
|
|
Jedinstvo Dženeks
Tuzla
|
31.10.2020 18:00 | Orlovi | 84 : 51 | Jedinstvo Dženeks | ||||||
Igman
Istočna Ilidža
|
|
Džamper
Zenica
|
31.10.2020 18:00 | Igman | 81 : 86 | Džamper | ||||||
Leotar 03
Trebinje
|
|
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
31.10.2020 18:00 | Leotar 03 | 72 : 53 | Mladi Krajišnik |
Podgorica
Podgorica
|
|
Nikšić
Nikšić
|
31.10.2020 18:30 | Podgorica | 105 : 26 | Nikšić | ||||||
Budućnost
Podgorica
|
|
B K M
Podgorica
|
31.10.2020 18:30 | Budućnost | 104 : 43 | B K M |
Drina
Zvornik
|
31.10.2020
19:00
|
Gradiška
Gradiška
|
31.10.2020 19:00 | Drina | : | Gradiška | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Gacko
Gacko
|
31.10.2020 19:30 | Tempo | 3 : 0 | Gacko | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Radnik
Bijeljina
|
31.10.2020 19:00 | Crvena zvijezda | 1 : 3 | Radnik |
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
31.10.2020 19:00 | 7 Lukavac | 1 : 3 | Gradina-Herceg | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.10.2020 19:00 | Krivaja | 3 : 1 | Sloboda |
Inova
Banja Luka
|
|
Drina
Zvornik
|
31.10.2020 18:00 | Inova | 3 : 1 | Drina | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
31.10.2020 18:00 | Glasinac | 3 : 0 | ŽOK Leotar | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Hercegovac
Bileća
|
31.10.2020 18:00 | Slavija | 1 : 3 | Hercegovac |
Prijedor
Prijedor
|
|
Vožd
Prijedor
|
31.10.2020 17:30 | Prijedor | 0 : 3 | Vožd |
Bratunac
Bratunac
|
|
Derventa
Derventa
|
31.10.2020 17:30 | Bratunac | 3 : 1 | Derventa |
Stakorina
Čajniče
|
|
Volero
Pale
|
31.10.2020 14:00 | Stakorina | 3 : 0 | Volero |
Orašje
Orašje
|
|
Bihać
Bihać
|
31.10.2020 18:30 | Orašje | 3 : 0 | Bihać | ||||||
ŽOK Žepče
Žepče
|
|
Čelik-R
Zenica
|
31.10.2020 18:30 | ŽOK Žepče | 3 : 0 | Čelik-R | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Napredak
Odžak
|
31.10.2020 18:30 | Kakanj | 0 : 3 | Napredak | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
31.10.2020 18:30 | Maglaj | 3 : 0 | Gradina-Herceg |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Ilidža
Ilidža
|
31.10.2020 18:30 | Ilijaš | 3 : 1 | Ilidža |
Lami
Brčko
|
|
Smeč DN
Brčko
|
31.10.2020 17:00 | Lami | 1 : 3 | Smeč DN | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Stars
Živinice
|
31.10.2020 17:00 | Sloboda 2 | 0 : 3 | Stars | ||||||
Kula-Gradačac 2
Gradačac
|
|
Mikasa
Tuzla
|
31.10.2020 17:00 | Kula-Gradačac 2 | 0 : 3 | Mikasa | ||||||
Smeč 2
Lukavac
|
|
ŽOK Gračanica Forteks
Gračanica
|
31.10.2020 17:00 | Smeč 2 | 0 : 3 | ŽOK Gračanica Forteks |
Galeb
Bar
|
|
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
31.10.2020 18:30 | Galeb | 3 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Gimnazijalac
Kotor
|
31.10.2020 18:30 | Rudar | 3 : 1 | Gimnazijalac | ||||||
Mediteran Bemaks
Budva
|
|
Luka Bar
Bar
|
31.10.2020 18:30 | Mediteran Bemaks | 0 : 3 | Luka Bar | ||||||
Albatros
Herceg Novi
|
|
Morača
Podgorca
|
31.10.2020 18:30 | Albatros | 1 : 3 | Morača |
OOK Leotar
Trebinje
|
|
ŽOK Leotar
Trebinje
|
31.10.2020 12:00 | OOK Leotar | 0 : 3 | ŽOK Leotar |
Iskra
Bugojno
|
|
Konjuh
Živinice
|
31.10.2020 18:00 | Iskra | 34 : 33 | Konjuh | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
31.10.2020 18:00 | Bosna | 31 : 33 | Krivaja | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sloboda
Tuzla
|
31.10.2020 18:00 | Slavija | 23 : 39 | Sloboda | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
31.10.2020 18:00 | Gračanica | 32 : 31 | Borac M:TEL | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
31.10.2020 18:00 | Derventa | 26 : 33 | Sloga (GV - U) | ||||||
Maglaj
Maglaj
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
31.10.2020 18:00 | Maglaj | 30 : 29 | Izviđač | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
31.10.2020 18:00 | Leotar | 34 : 29 | Lokomotiva |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Višegrad
Višegrad
|
31.10.2020 14:00 | ORK Borac | 26 : 21 | Višegrad | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
31.10.2020 17:00 | Prijedor | 33 : 29 | Kotor Varoš | ||||||
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo 2015
Brčko
|
31.10.2020 20:00 | Kozara (KD) | 24 : 36 | Jedinstvo 2015 | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
31.10.2020 20:00 | Drina | 27 : 25 | Hercegovina |
Sloga
Prnjavor
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
31.10.2020 16:00 | Sloga | 34 : 44 | Kaluđer | ||||||
Teslić
Teslić
|
|
Kozara 2
Gradiška
|
31.10.2020 19:00 | Teslić | 24 : 23 | Kozara 2 |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Rudar
Banovići
|
31.10.2020 18:00 | Bosna TS | 35 : 27 | Rudar | ||||||
Sana 7
Sanski Most
|
|
Gradačac
Gradačac
|
31.10.2020 18:00 | Sana 7 | 20 : 55 | Gradačac | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Jajce
Jajce
|
31.10.2020 18:00 | Čelik | 41 : 21 | Jajce | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Žepče
Žepče
|
31.10.2020 18:00 | Krajina | 23 : 30 | Žepče | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
31.10.2020 18:00 | Donji Vakuf | 35 : 30 | Čelik Junior | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Travnik
Travnik
|
31.10.2020 18:00 | Kakanj | 30 : 27 | Travnik |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Zrinjski
Mostar
|
31.10.2020 18:30 | Knežopoljka | 18 : 17 | Zrinjski |
Derventa
Derventa
|
|
Doboj
Doboj
|
31.10.2020 18:00 | Derventa | 26 : 33 | Doboj |
Trebjesa
Nikšić
|
|
Levalea 2010
Nikšić
|
31.10.2020 19:00 | Trebjesa | 20 : 43 | Levalea 2010 |
Podgorica 2013
Podgorica
|
|
Mornar 7
Bar
|
31.10.2020 | Podgorica 2013 | 18 : 30 | Mornar 7 | ||||||
Ulcinj
Ulcinj
|
|
Komovi
Andrijevica
|
31.10.2020 | Ulcinj | 34 : 25 | Komovi | ||||||
Berane 2002
Berane
|
|
Zeta
Podgorica
|
31.10.2020 | Berane 2002 | 21 : 32 | Zeta |