72'
62'
Edin Kesić
62'
Aleksandar Demonjić osvojio loptu na centru igrališta, stiga do pozicije da šutira i solo akciju krunisao lepim golom.
59'
55'
Dugo je Modriča plela mrežu oko gola Borca, do lopte je došao Marko Kostadinović koji iz odlične pozicije postiže pogodak.
55'
Žuti karton
48'
Zoran Mijić
46'
Arias Orlando
46'
Okončan je prvi period igre, Modriča Alfa - Borac 1:0, strelac Kojić u 4.minutu.
45'
Žuti karton
Marko Mršić
39'
Bojan Kremenović
31'
Srđan Lončar
31'
Ostalo
16.mnut utakmice, blaga terenska inicijativa domaćeg tima.
16'
U akciji više igrača, do lopte je došao Nemanja Kojić i iskosa sa leve strane matira Ariasa Orlanda.
4'
Ostalo
Meč je počeo minutom ćutanja čime se akteri ove utakmice opraštaju od ranijeg predsednika FK MOdriča Jovana Brace Simeunovića, ranijeg dugogodišnjeg sekretara PFS Doboj LJubiše Tripunovića, te Veljka Cvijetića, fudbalskog radnika iz Prnjavora.
2'
Postava
Postava: Aleksandar Simić, Blaško Guzijan, Rado Radić, Vlado Koprivica, Lazar Vuković, Marko Kostadinović, Aleksandar Demonjić, Nebojša Prljeta , Petar Miljević , Ivan Živković, Nemanja Kojić.
1'
Postava
Postava: Arias Orlando, Mile Kovačević, Marko Mršić, Nemanja Radmanović, Miodrag Rudan, Ognjen Krneta , Siniša Radoja , Ilija Kovačević , Bojan Kremenović,, Nikola Pekić, Nenad Rašević.
1'
Ostalo
Počela je utakmica u Modriči. Lep dan, sunčano i ugodno toplo vreme.
1'
Protokol
Glavni sudija: Nemanja, Aleksić (Banja Luka) Prvi pomoćni sudija: Gojko, Crnobrnja (Banja Luka) Drugi pomoćni sudija: Dejan, Stjepanović (Banja Luka) Četvrti sudija: Bojan, Panić (Prijedor) Delegat: Mile, Spasojević (Bijeljina) Кontrolor suđenja: Danijel, Pajić (Bijeljina)