0 : 0
Kraj u Čajniču, 0:0
90'
Å ut na gol
Srđan Vitković promaÅ”io dobru Å”ansu za Famos, a onda su uslijedili napadi Stakorine. Dvije odlične Å”anse je promaÅ”io Jovica Dačević
70'
Izmena - ulaz
Tihomir Lalović ulazi umjesto Marka Markovića
58'
Å ut na gol
A onda i Vladan Minić ne pogađa iz fantastične pozicije. Famosa nikako neće gol danas
50'
Å ut na gol
Sjajna Å”ansa za Famos, skoro pa zicer. Marko Marković nije uspio da loptu poÅ”alje u mrežu iz odlične pozicije.
49'
45'
Å ut na gol
Sjajno je pokuÅ”ao Anes Demirović iz slobodnog udarca. Golman domaćih, Vladimir Marić, fantastično vadi taj Å”ut iz raÅ”lji. Ostaje 0:0
33'
Å ut na gol
Odlična Å”ansa za Famos. Anes Demirović je ubacio, ali Marko Marković Å”utira tik pored stative
28'
Å ut na gol
Uzvraća Famos. Blažić je pokupio loptu ispred svog saigrača i Å”utirao, golman domaćih brani.
14'
Žuti karton
12'
Å ut na gol
Stakorina malo bolja na otvaranju meča. Imali su dva Ŕuta, ali bez opasnosti po gol gostiju
12'
Postava
Postava: Đorđe Ćeha , Danijel Blažić, Tihomir Lalović, Vladimir Frganja , Borislav Otović, Marko Terzić, Srđan Vitković, Anes Demirović, Marko Marković, DuÅ”ko Lučić, Vladan Minić, Slobodan Elez , Nikica Purković, Aleksandar Milinković Sudžum Strahinja Bane Terzić Milinković Aleksandar
0'
Postava
Postava: Jovica Dačević, Nemnanja Gigović, Todor Tadić, Strahinja Živković, Vladimir Marić, Aleksandar Ristanović, Stefan Spajić, Nikola ToÅ”ić, Darko Jovanović, Nemanja Simović, Božidar Gigović, Nemanja Bjelogrlić, Borislav PeriÅ”ić, Stojan NeÅ”ović, Konstantin Katana , Radenko Pjević, Boban Kajević
0'
Protokol
Glavni sudija: Ikonić Aleksandar Delegat utakmice: Vuković Zdravko Prvi pomoćni sudija: Mitrović Bojan Drugi pomoćni sudija: Milovanović Radenko 4. sudija: null