XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 323 utakmica za dan
Nedelja, 27 Oktobar 2019

Fudbal

27.10.2019 14:30 Sloboda 1 : 1 Sarajevo
27.10.2019 16:00 Borac 2 : 0 Tuzla Siti
27.10.2019 13:00 Inđija 1 : 3 Čukarički
27.10.2019 16:00 Partizan 4 : 0 Spartak ŽK
27.10.2019 18:00 TSC 1 : 1 Proleter
27.10.2019 13:30 Kabel 1 : 1 OFK Bačka
27.10.2019 18:00 Novi Pazar 0 : 1 Sinđelić
27.10.2019 17:00 Kolubara 2 : 1 Trayal
27.10.2019 14:30 Dubrave 1 : 1 Laktaši
27.10.2019 14:30 Polet 1926 2 : 1 Sloga (T)
27.10.2019 14:00 Drina HE 3 : 0 Romanija
27.10.2019 14:30 Budućnost 2 : 1 Glasinac 2011
27.10.2019 14:30 Proleter 1 : 1 Drina
27.10.2019 14:30 Milići 4 : 0 Sutjeska
27.10.2019 14:30 Velež 3 : 0 Jedinstvo
27.10.2019 14:30 Stakorina 1 : 2 Famos
27.10.2019 14:30 Sloga Nektar 1 : 1 FSA
27.10.2019 14:30 Čelinac 1 : 0 Lijevče
27.10.2019 14:30 Sloga 1 : 2 Plamen
27.10.2019 11:00 Krajina 0 : 0 Progres
27.10.2019 11:00 Crvena zvijezda 5 : 5 Trebava
27.10.2019 14:30 Rudanka 3 : 2 Sloga (J)
27.10.2019 14:30 Sloga (DP) 3 : 0 Vučijak
27.10.2019 14:30 Skugrić 7 : 0 Ozren
27.10.2019 14:30 Hajduk (B) 8 : 2 Zvijezda
27.10.2019 14:30 Vranjak 3 : 0 Hajduk (K)
27.10.2019 14:30 Željezničar 3 : 0 Naša krila
27.10.2019 14:30 Vlasenica 7 : 0 Čelopek
27.10.2019 14:30 Tabanci 2 : 0 Sloboda
27.10.2019 14:30 Rudar 1925 2 : 0 Bratstvo
27.10.2019 14:30 BSK Ledinci 2 : 1 Mladost
27.10.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 2 OFK Trnovica
27.10.2019 14:30 Omladinac 1 : 1 Partizan
27.10.2019 14:30 OFK Šekovići 4 : 2 Podrinje
27.10.2019 14:30 Podgrmeč 2 : 0 Mrakovica
27.10.2019 14:30 Ljubija 6 : 0 Rasavci
27.10.2019 14:30 Svodna 0 : 0 Slaven
27.10.2019 14:30 Brzi 1 : 2 Gomjenica
27.10.2019 14:00 Omladinac 1 : 1 Torpedo
27.10.2019 14:00 Obradovac 1 : 0 Laminci
27.10.2019 14:00 Sloboda 1 : 3 Kozara
27.10.2019 14:00 13 Skojevki 1 : 1 Kalemi
27.10.2019 14:00 Mladi Krajišnik 3 : 1 Crni vrh
27.10.2019 14:00 Potkozarje 4 : 1 Sloga DIPO
27.10.2019 14:30 Mladost Farmaprom 1 : 0 Borac
27.10.2019 14:30 Polet Krajišnik 6 : 1 OFK Banja Luka
27.10.2019 14:30 Budućnost 4 : 1 Omladinac
27.10.2019 14:30 Gomionica 2 : 8 BSK
27.10.2019 14:30 Skugrić 1964 3 : 3 Polet
27.10.2019 14:30 Ozrenski sokolovi 1 : 1 BSK
27.10.2019 14:30 Kladari Gornji 3 : 0 Borac (O)
27.10.2019 14:30 Mineral 2 : 2 Ukrina
27.10.2019 14:30 Trebavac 1 : 5 Borac (BL)
27.10.2019 14:30 Posavina 3 : 0 Budućnost
27.10.2019 14:30 Bratstvo 3 : 3 OFK Pridjel
27.10.2019 14:00 Budućnost Red Star 0 : 4 Lokomotiva
27.10.2019 14:00 Grčica 1 : 4 Crvena zvijezda
27.10.2019 14:00 Gredice 2 : 0 Obilić
27.10.2019 14:00 Zadrugar 2 : 3 Mladost
27.10.2019 14:00 Mladost 3 : 1 Majevica
27.10.2019 14:00 Slijepčevići 1 : 0 OFK Brezik
27.10.2019 14:00 Borac 6 : 0 Mladost 2003
27.10.2019 14:00 Jedinstvo 5 : 0 Jugović
27.10.2019 14:30 Proleter 1 : 1 Novo doba
27.10.2019 14:30 OFK Magnojević 3 : 3 Panteri
27.10.2019 14:30 Zadrugar 4 : 2 Balatun
27.10.2019 14:30 Miloš Obilić 3 : 1 Drina
27.10.2019 14:30 Priboj 1 : 11 Sloga 2
27.10.2019 14:30 Obarska 4 : 0 Semberija
27.10.2019 14:30 Jedinstvo 2 : 0 Kolektiv
27.10.2019 14:00 Branjevo 3 : 0 Jasenica
27.10.2019 14:00 Birač 5 : 1 Jardan
27.10.2019 14:00 Jadar 1 : 2 Polet
27.10.2019 14:30 Mladost 3 : 2 Crvena zemlja
27.10.2019 14:30 Vrbas 2 : 3 Nožičko
27.10.2019 11:00 Borac (Š) 7 : 2 Milan
27.10.2019 14:30 Polet 4 : 1 Budućnost
27.10.2019 11:00 Borac (M) 2 : 1 Bratstvo
27.10.2019 14:00 Crvena zvijezda 3 : 0 Jedinstvo
27.10.2019 14:00 Dobor 1 : 8 Crkvina
27.10.2019 14:00 Omladinac 2 : 2 Mladost
27.10.2019 14:00 Zvijezda 1 : 5 Partizan
27.10.2019 14:00 Pelagićevo 5 : 1 Sloga 73
27.10.2019 11:00 Polet 3 : 0 Krbeti
27.10.2019 11:00 Strijelac 4 : 1 Sveti Jovan
27.10.2019 11:00 Bobetino Brdo 5 : 0 Čelik
27.10.2019 11:00 Sava 04 0 : 3 Sloboda
27.10.2019 14:30 Mladost 5 : 0 Kovačići 08
27.10.2019 14:30 Budućnost 2 : 3 Gorica
27.10.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 3 Stević Jovan
27.10.2019 14:30 Koridor 2011 0 : 1 Proleter
27.10.2019 14:30 Ljeljenča 3 : 2 Omladinac
27.10.2019 14:30 Polet (GK) 2 : 2 Borac
27.10.2019 14:30 VSK 3 : 3 Drina
27.10.2019 14:30 OFK Batković 4 : 1 Pobjeda
27.10.2019 14:30 Glogovac 1 : 3 Građanski
27.10.2019 10:30 Sloga 3 : 0 Buk
27.10.2019 10:30 Zenit 2 : 2 Sloga
27.10.2019 13:30 GOŠK 1 : 1 Bratstvo
27.10.2019 13:30 Radnik 2 : 1 Budućnost
27.10.2019 13:30 Krajišnik 7 : 1 Busovača
27.10.2019 13:30 Novi Travnik 6 : 1 Sloga
27.10.2019 13:30 Vlašić 0 : 3 Rudar
27.10.2019 13:30 Radnik 2 : 1 Kiseljak
27.10.2019 13:30 Orahovica 74 1 : 1 Lokomotiva
27.10.2019 13:30 Prokosovići 2 : 0 Odžak 102
27.10.2019 13:30 Bosna (M) 0 : 0 Svatovac
27.10.2019 13:30 Seona 11 : 0 Čelić
27.10.2019 13:30 Dinamo 2 : 1 Gradina
27.10.2019 13:30 Usora 3 : 1 Krivaja
27.10.2019 13:30 Natron 2 : 0 Stupčanica
27.10.2019 13:30 Žepče 1 : 1 Moševac
27.10.2019 13:30 SAŠK Napredak 3 : 2 Pobjeda
27.10.2019 13:30 Ljubuški 2 : 1 Tomislav
27.10.2019 13:30 Troglav 1918 1 : 0 Stolac
27.10.2019 13:30 Bjelopoljac 1 : 3 Sloga
27.10.2019 13:30 Branitelj 0 : 3 Posušje
27.10.2019 13:30 Neum 4 : 0 Brotnjo
27.10.2019 13:30 Klis 6 : 0 Grude
27.10.2019 14:30 Omladinac 75 4 : 1 Omladinac
27.10.2019 13:30 Kaćuni 2 : 0 Mladost
27.10.2019 13:30 Bilalovac 2 : 2 Elektrobosna
27.10.2019 13:30 Dnoluka 5 : 0 Gorica
27.10.2019 13:30 Frankopan 3 : 0 Hajduk
27.10.2019 13:30 Dragovoljac 4 : 0 19 srpanj
27.10.2019 13:30 Vitanovići 78 4 : 2 Mladost (D)
27.10.2019 13:30 Sloga (T) 0 : 3 Kostrč
27.10.2019 13:30 Bok 8 : 0 Mladost (DS)
27.10.2019 13:30 Napredak 3 : 1 Mladost (S)
27.10.2019 13:30 Omazići 1937 8 : 0 Željezničar
27.10.2019 13:30 Polet 1 : 2 Mladost (K)
27.10.2019 13:30 Omladinac 68 0 : 3 Rijeka
27.10.2019 13:30 DSK 3 : 5 Mladost (B)
27.10.2019 13:30 Doboj Istok 2 : 0 Jedinstvo
27.10.2019 13:30 Mladost (GŽ) 2 : 2 Gornji Rahić
27.10.2019 13:30 Trešnjevka 1 : 0 Vražići 92
27.10.2019 13:00 Hrid 11 : 1 Bojnik
27.10.2019 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Pofalićki
27.10.2019 11:00 Butmir 2 : 4 UNIS
27.10.2019 14:00 Vratnik 5 : 3 Mladost
27.10.2019 11:00 Vrbanjuša 1 : 0 Stup
27.10.2019 14:00 Novi Grad 3 : 2 Ozren
27.10.2019 14:30 Višići 5 : 0 Lokomotiva
27.10.2019 15:00 Blagaj 7 : 0 Međugorje
27.10.2019 15:00 Cim 4 : 1 Mostar
27.10.2019 15:00 Iskra 3 : 1 Buna
27.10.2019 14:30 Šator 3 : 0 Kupres '97
27.10.2019 14:30 Rakitno 2 : 5 Mesihovina
27.10.2019 14:30 Šujica 3 : 2 Drinovci
27.10.2019 13:30 Šantići 0 : 4 OFK Lugovi
27.10.2019 13:30 Brnjaci 4 : 1 Nova Bila
27.10.2019 13:30 Katarina 0 : 3 Romari
27.10.2019 13:30 Mladi zadrugar 3 : 0 Posavina 108
27.10.2019 13:30 OFK Brčko 1 : 2 Ravne
27.10.2019 13:30 Dinamo 75 3 : 1 Mladost
27.10.2019 13:30 Tramošnica 2 : 4 Korpar
27.10.2019 13:30 Podrinje 4 : 2 Rudar
27.10.2019 13:30 Mladost (P) 2 : 1 Mladost (T)
27.10.2019 13:30 Sloga 5 : 0 Orahovica 77
27.10.2019 13:30 Polet 1 : 0 Mramor
27.10.2019 13:30 BSK 4 : 5 Mladost (D)
27.10.2019 13:30 Bukovik 1 : 1 25 maj
27.10.2019 13:30 Stjepan Polje 3 : 1 Špionica 1953
27.10.2019 13:30 Biberovo Polje 2 : 2 OFK Međiđa
27.10.2019 13:30 OFK Vida 1 : 2 Trebava
27.10.2019 13:30 Sloboda (B) 3 : 0 12 decembar
27.10.2019 13:30 Napredak 1 : 1 Graničar
27.10.2019 13:30 Izbor 3 : 5 Jedinstvo
27.10.2019 13:30 Voćar 6 : 0 Sloboda (K)
27.10.2019 13:30 Koraj 3 : 0 Željezničar
27.10.2019 13:30 Rainci 7 : 2 OFK Tuzla
27.10.2019 13:30 Krušik 1 : 4 Slatina
27.10.2019 13:30 Mladost 78 5 : 2 Partizan
27.10.2019 13:30 Budućnost 6 : 1 Proleter
27.10.2019 12:30 Bratstvo 1 : 8 Kralupi
27.10.2019 12:30 Liješeva 3 : 2 Dijamant
27.10.2019 15:00 Omladinac 1 : 2 Moštre
27.10.2019 15:00 Ljiljan 1 : 4 Monjare
27.10.2019 15:00 Zmaj 2 : 0 Poriječani
27.10.2019 14:30 Omladinac RMU 5 : 0 Metalac
27.10.2019 14:30 Oskova 1 : 2 Borac
27.10.2019 14:30 Toplice 6 : 0 Jablanica
27.10.2019 11:00 Mladost 4 : 1 Gornje Dubrave
27.10.2019 13:00 Sutjeska 3 : 0 Rudar
27.10.2019 13:30 Bokelj 3 : 1 Dečić
27.10.2019 13:30 Drezga 1 : 0 Mornar
27.10.2019 13:30 Lovćen 0 : 3 Arsenal
27.10.2019 13:30 Otrant Olympic 1 : 2 Jezero
27.10.2019 13:30 Ibar 2 : 0 Jedinstvo (BP)
27.10.2019 15:00 Newcastle United 1 : 1 Wolverhampton
27.10.2019 17:30 Arsenal 2 : 2 Crystal Palace
27.10.2019 17:30 Liverpool 2 : 1 Tottenham
27.10.2019 17:30 Norwich City 1 : 3 Manchester United
27.10.2019 12:00 Celta de Vigo 0 : 1 Real Sociedad
27.10.2019 14:00 Granada 1 : 0 Real Betis
27.10.2019 16:00 Levante 0 : 1 Espanyol
27.10.2019 21:00 Osasuna 3 : 1 Valencia
27.10.2019 18:30 Sevilla 2 : 0 Getafe
27.10.2019 18:00 Borussia M'gladbach 4 : 2 Eintracht
27.10.2019 15:30 Wolfsburg 0 : 0 Augsburg
27.10.2019 15:00 Atalanta 7 : 1 Udinese
27.10.2019 12:30 Bologna 2 : 1 Sampdoria
27.10.2019 20:45 Fiorentina 1 : 2 Lazio
27.10.2019 18:00 Roma 2 : 1 Milan
27.10.2019 15:00 SPAL 1 : 1 Napoli
27.10.2019 15:00 Torino 1 : 1 Cagliari
27.10.2019 15:00 Rennes 3 : 2 Toulouse
27.10.2019 17:00 Saint-Étienne 2 : 2 Amiens SC
27.10.2019 21:00 PSG 4 : 0 Olympique Marseille
27.10.2019 15:00 Rudar Prijedor 2 : 1 Široki Brijeg
27.10.2019 13:30 Zvijezda 09 4 : 0 Travnik
27.10.2019 14:30 Slavija 1 : 3 Olimpik
27.10.2019 14:00 Krupa 0 : 2 Zrinjski
27.10.2019 11:30 Metalleghe BSI 3 : 1 Krajina
27.10.2019 12:00 Jedinstvo 0 : 3 Željezničar Sport team
27.10.2019 12:00 Zvijezda 6 : 0 Proleter
27.10.2019 12:00 Alfa Modriča 2 : 1 Sloga
27.10.2019 12:00 Orašje 5 : 1 Tekstilac
27.10.2019 12:00 Jedinstvo 2 : 4 Bratstvo
27.10.2019 12:00 Slaven 0 : 3 Radnik
27.10.2019 12:00 Lokomotiva 0 : 3 Tuzla Siti
27.10.2019 12:00 Drina 6 : 0 Gradina
27.10.2019 12:00 Podrinje 1 : 4 Bosna
27.10.2019 12:00 Sloga (T) 1 : 2 Budućnost
27.10.2019 13:30 Rudar 1 : 1 Igman
27.10.2019 13:30 Željezničar 1 : 0 Goražde
27.10.2019 13:30 Famos 1 : 1 Bosna
27.10.2019 13:30 FK Vitez 2 : 4 Žepče
27.10.2019 13:00 Borac 0 : 1 ZSK 2013
27.10.2019 13:30 Čelik 7 : 0 TOŠK
27.10.2019 13:30 Krivaja 0 : 1 NK Vitez
27.10.2019 13:30 Iskra 0 : 1 Kiseljak
27.10.2019 14:00 Čapljina 4 : 1 Posušje
27.10.2019 13:30 Grude 0 : 5 GOŠK
27.10.2019 15:00 Sarajevo 6 : 2 Radnik
27.10.2019 09:30 Metalleghe BSI 0 : 0 Krajina
27.10.2019 10:00 Podgrmeč 2 : 2 Krupa
27.10.2019 10:00 Kozara 6 : 0 Rudar Prijedor
27.10.2019 10:00 Jedinstvo 1 : 4 Željezničar Sport Team
27.10.2019 10:00 Zvijezda 2 : 0 Proleter
27.10.2019 10:00 Alfa Modriča 2 : 0 Sloga
27.10.2019 10:00 Orašje 1 : 0 Tekstilac
27.10.2019 10:00 Jedinstvo 4 : 0 Bratstvo
27.10.2019 10:00 Lokomotiva 2 : 0 Tuzla City
27.10.2019 10:00 Drina 1 : 0 Gradina
27.10.2019 10:00 Podrinje 3 : 3 Bosna
27.10.2019 10:00 Sloga(T) 0 : 4 Budućnost
27.10.2019 11:00 Rudar 3 : 0 Igman
27.10.2019 11:00 Željezničar 3 : 2 Goražde
27.10.2019 11:00 Famos 5 : 0 Bosna
27.10.2019 11:00 UNIS 0 : 0 Slavija
27.10.2019 11:00 Romari 3 : 0 Travnik
27.10.2019 11:00 FK Vitez 2 : 2 Žepče
27.10.2019 11:00 Borac 4 : 0 ZSK 2013
27.10.2019 11:00 Krivaja 4 : 0 NK Vitez
27.10.2019 11:00 Iskra 4 : 1 Kiseljak
27.10.2019 11:30 Čapljina 0 : 0 Posušje
27.10.2019 11:00 Grude 3 : 0 GOŠK
27.10.2019 11:30 Sloboda 1 : 2 Omarska
27.10.2019 11:30 Sloga (S) 0 : 6 Ljubić
27.10.2019 13:00 Sarajevo 6 : 0 Radnik
27.10.2019 10:00 Sloga 3 : 1 Željezničar Sport Team
27.10.2019 10:00 Sloboda 1 : 3 Borac
27.10.2019 11:00 Slavija 4 : 0 Mladost
27.10.2019 10:00 Sloboda 3 : 0 Omarska
27.10.2019 10:00 Sloga (S) 0 : 14 Ljubić
27.10.2019 11:30 Tomislav 3 : 1 Troglav 1918
27.10.2019 14:30 Blato 0 : 8 Široki Brijeg
27.10.2019 11:30 Sloga 0 : 1 Željezničar Sport team
27.10.2019 10:00 Tomislav 4 : 2 Troglav 1918
27.10.2019 13:00 Blato 0 : 5 Široki Brijeg
27.10.2019 13:00 Radnik Bumerang 6 : 0 Alfa Modriča
27.10.2019 14:00 Sana 2014 5 : 0 Željezničar 2011
27.10.2019 12:00 Fortuna 5 : 1 Rosa Brandis
27.10.2019 14:00 Mladost 3 : 2 Sloboda
27.10.2019 14:00 Čelik 2 : 3 Inter
27.10.2019 19:00 Crvena zvezda 0 : 3 Vojvodina
27.10.2019 11:00 Cvetex 0 : 10 Breznica
27.10.2019 14:00 Katarina Zrinski 1 : 1 Lepoglava
27.10.2019 14:00 Neretva 0 : 6 Split
27.10.2019 20:00 Dinamo 4 : 0 Viktorija
27.10.2019 14:00 Drina 1 : 0 Lokomotiva
27.10.2019 16:00 Emina 1 : 3 Iskra

Košarka

27.10.2019 17:00 Crvena zvezda MTS 88 : 70 Mega Bemax
27.10.2019 19:00 Mladost 91 : 82 Zrinjski
27.10.2019 18:00 Sloboda 73 74 : 77 Sokolac
27.10.2019 20:00 Drina-Princip 74 : 88 Borac
27.10.2019 12:00 Budućnost BN 72 : 53 Varda HE
27.10.2019 19:30 Stars Basket 59 : 67 Lijevče
27.10.2019 20:00 Ušće 46 : 68 Kozara
27.10.2019 18:30 OKK Borac Mako Print 54 : 85 Mladost Bulldogs
27.10.2019 Ibu Spartanas 79 : 76 Gračanica

Odbojka

27.10.2019 15:00 Gacko 3 : 0 Majevica
27.10.2019 17:00 Drina 2 : 3 Ljubinje
27.10.2019 13:30 Crvena zvijezda 3 : 2 Jahorina
27.10.2019 14:00 Sloboda 3 : 0 Bihać
27.10.2019 14:30 Ilidža 3 : 0 Mladost
27.10.2019 18:00 Olovo 3 : 0 Block Out
27.10.2019 15:30 Crvena zvijezda 3 : 0 ŽOK Leotar
27.10.2019 14:00 Smeč 1 : 3 Kotor Varoš
27.10.2019 12:00 Smeč DN 2 : 3 Gradiška
27.10.2019 12:30 Laktaši 0 : 3 Derventa
27.10.2019 13:00 Mladost 0 : 3 Rudo
27.10.2019 13:30 Zelengora 3 : 1 Stakorina
27.10.2019 13:00 Bosna 3 : 0 Čelik-R
27.10.2019 18:00 Bihać 3 : 2 Napredak
27.10.2019 13:00 SA Volley 3 : 2 Troglav
27.10.2019 13:00 Mikasa 0 : 3 Stars
27.10.2019 16:00 Željezara 3 : 0 Breza 1934
27.10.2019 17:00 Vogošća 3 : 0 Delminium

Rukomet

27.10.2019 18:00 Prijedor 42 : 23 Kotor Varoš
27.10.2019 19:00 Višegrad 26 : 27 Hercegovina
27.10.2019 18:00 Srbac 18 : 23 Mladost
27.10.2019 16:00 Sloboda 2 24 : 36 Čelik Junior
27.10.2019 17:00 Bosna TS 23 : 30 Žepče
27.10.2019 17:00 Donji Vakuf 29 : 23 Velež
27.10.2019 14:00 Bosna 26 : 30 Radnički
27.10.2019 16:00 Katarina 31 : 43 Mira
27.10.2019 12:30 Leotar 32 : 13 Borja
27.10.2019 19:00 Rogatica 17 : 13 Radnik
27.10.2019 17:00 Ilidža 27 : 19 Turbina
27.10.2019 13:00 Živinice 19 : 34 Sloga 2013

Vaterpolo

27.10.2019 Palilula 17 : 8 Wind Sport
qwert je kreirao novo takmičenje
qwert je kreirao novo takmičenje
qwert je kreirao novo takmičenje
qwert je kreirao novo takmičenje
qwert je kreirao novo takmičenje
qwert je kreirao novo takmičenje
qwert je kreirao novo takmičenje