1 : 1

Preokreti Vulvsa i Šefilda

02.02.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Vulverhemptona savladali su Arsenal sa 2-1 u 22. kolu Premijer lige.

Arsenal je dobro počeo meč. Saka je postigao gol ali je poništen radi ofsajda Lakazeta. Međutim, ipak je Arsenal došao u vodstvo a strijelac je bio Pepe. U završnici prvog poluvremena, Arsenal je ponovo ispao rijetko neinteligentan tim. Luiz je bez ikakve potrebe skrivio jedanesterac, dobio drugi žuti a Neveš je pogodio za 1-1.

Vulvsi su odlično ušli u nastavak i fantastičnim golom Mutinja poveli su sa 2-1. Ali nije to bio kraj tragediji Arsenala. Do kraja susreta i Bernd Leno dobio je crveni karton pa je ekipa Mikela Artete završila meč sa devetoricom.

Do bitne pobjede u borbi za opstanak, Šefild Junajted savladao je Vest Brom sa 2-1. Gosti su poveli golom Meta Filipsa. U nastavku susreta, preokret Šefilda. Golovima Bugla i Šarpa, došli su do preokreta i pobjede 2-1.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Wolverhampton Arsenal