1 : 0
1 : 0

Votkins presudio Arsenalu

06.02.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Aston Vile savladali su Arsenal na startu 23. kola. Vila je na svom terenu slavila sa 1-0.

Meč je počeo fantastično za domaće. Traore je uposlio Votkinsa a Votkins desetim golom u sezoni donio je prednost svom timu. Arsenal je prvi put zaprijetio preko Džake ali nije bilo promjene rezultata. U završnici prvog poluvremena, šansu je imao Pepe ali je ostalo 0-0.

Vila je u nastavku prvu priliku imala preko Megina. Potom su sjajne šanse imali i Griliš i Votkins ali Rajan je bio na visini zadatka. Najbolju šansu u nastavku susreta za Arsenal imao je Edegor ali je ostalo 1-0 za Vilu.

Vila je po drugi put u sezoni dobila Arsenal a treći put uzastopno.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Aston Villa Arsenal