XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 351 utakmica za dan
Nedelja, 8 Novembar 2020

Fudbal

08.11.2020 18:00 Radnik 0 : 2 Zrinjski
08.11.2020 15:00 Velež 2 : 1 Široki Brijeg
08.11.2020 13:30 Tuzla City 0 : 0 Sarajevo
08.11.2020 19:00 Crvena zvezda 3 : 2 Inđija
08.11.2020 13:00 Radnički (SM) 3 : 0 GFK Dubočica
08.11.2020 13:00 Radnički (P) 2 : 2 Budućnost
08.11.2020 13:00 Kabel 1 : 1 Trayal
08.11.2020 13:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Loznica
08.11.2020 13:30 Romanija 6 : 0 Ilićka 01
08.11.2020 13:30 Vlasenica 3 : 0 Mladost (Rogatica)
08.11.2020 13:30 Stakorina 2 : 1 Jedinstvo
08.11.2020 14:30 Naprijed 1 : 0 Plamen
08.11.2020 13:30 Sloga (Dugo Polje) 0 : 3 Skugrić
08.11.2020 13:30 Ozren 4 : 2 Ukrina
08.11.2020 13:30 Vranjak 4 : 1 Zvijezda
08.11.2020 13:30 Rudanka 2 : 2 Sloga (Jakeš)
08.11.2020 13:30 Hajduk (Batkuša) 3 : 1 Borac
08.11.2020 13:30 Naša krila 3 : 0 Trebava
08.11.2020 13:30 Crvena zvijezda 4 : 1 Vučijak
08.11.2020 13:30 Tabanci 3 : 0 Mladost
08.11.2020 13:30 OFK Trnovica 3 : 1 Lokomotiva
08.11.2020 13:30 Zadrugar 2 : 2 Partizan
08.11.2020 13:30 OFK Šekovići 6 : 1 OFK Janja 2009
08.11.2020 13:30 Čelopek 0 : 3 Sloboda
08.11.2020 13:30 Sloga 5 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 13:30 Podrinje 2 : 2 Rudar 1925
08.11.2020 14:00 Kozara 5 : 0 Mladi Krajišnik
08.11.2020 14:00 Borac (Mašići) 0 : 1 Potkozarje
08.11.2020 14:00 Sloga DIPO 5 : 0 Kalemi
08.11.2020 14:00 Sloboda 4 : 3 Borac (Šibovska)
08.11.2020 14:00 Laminci 4 : 1 Torpedo
08.11.2020 14:00 Omladinac 0 : 0 Biseri
08.11.2020 14:00 Polet 1 : 2 13 Skojevki
08.11.2020 13:00 Borac (Osinja) 3 : 2 Borac (Kotorsko)
08.11.2020 17:30 Mladost 0 : 4 Sloga 73
08.11.2020 13:00 Trebavac 4 : 4 Omladinac
08.11.2020 13:00 Skugrić 1964 4 : 1 Crkvina
08.11.2020 13:00 Posavina 1 : 1 Partizan
08.11.2020 13:00 Zadrugar 2 : 0 Budućnost
08.11.2020 13:00 Dobor 0 : 7 Kladari Gornji
08.11.2020 13:00 Bratstvo 2 : 1 Pelagićevo
08.11.2020 14:00 OFK Brezik 5 : 0 Budućnost Red Star
08.11.2020 14:00 Obilić 2 : 0 Crvena zvijezda
08.11.2020 14:00 Jedinstvo 1 : 1 Majevica
08.11.2020 14:00 Grčica 3 : 4 Strijelac
08.11.2020 14:00 Slijepčevići 1 : 0 Mladost 2003
08.11.2020 14:00 Zadrugar 3 : 0 Mladost (Sandići)
08.11.2020 14:00 Jugović 0 : 4 Borac
08.11.2020 14:00 Mladost (Lončari) 1 : 0 Gredice
08.11.2020 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Priboj
08.11.2020 13:30 Mladost 2 : 1 Drina (Batar)
08.11.2020 13:30 Drina (Amajlije) 0 : 1 Novo doba
08.11.2020 13:30 Proleter 3 : 1 OFK Magnojević
08.11.2020 13:30 Balatun 0 : 1 Miloš Obilić
08.11.2020 13:30 Kolektiv 1 : 1 Obarska
08.11.2020 13:30 Semberija 3 : 2 Panteri
08.11.2020 13:00 Pecka : Jasenica
08.11.2020 13:30 Ljeljenča 1 : 1 Budućnost
08.11.2020 13:30 Omladinac 5 : 1 Piperci
08.11.2020 13:30 Gorica 1 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 13:30 Kovačići 08 3 : 4 Proleter
08.11.2020 13:30 Stević Jovan 0 : 2 Sloga 94
08.11.2020 13:30 Koridor 2011 2 : 2 Magnojević 2001
08.11.2020 13:30 Sloga 0 : 3 Sloga Junajted
08.11.2020 13:30 Građanski 2 : 1 Glogovac
08.11.2020 13:30 OFK Batković 4 : 1 Pobjeda
08.11.2020 13:30 VSK 6 : 1 Modran
08.11.2020 13:30 Tavna 2 : 2 Polet
08.11.2020 13:30 GOŠK 2 : 1 Orašje
08.11.2020 13:30 TOŠK 1 : 1 Radnik
08.11.2020 13:30 Dinamo 4 : 1 Mladost
08.11.2020 13:30 Seona 2 : 1 Bosna (Kalesija)
08.11.2020 13:30 Dizdaruša 6 : 0 Lokomotiva
08.11.2020 13:30 Orahovica 74 2 : 1 Svatovac
08.11.2020 13:30 Odžak 102 3 : 1 Gornji Rahić
08.11.2020 13:30 Bosna (Mionica) 4 : 2 Prokosovići
08.11.2020 13:30 Stupčanica 0 : 0 UNIS
08.11.2020 13:30 Natron 2 : 1 Pobjeda
08.11.2020 13:30 Kolina 5 : 0 Ilijaš
08.11.2020 13:30 Mošćanica 1 : 0 Azot
08.11.2020 13:30 Usora 1 : 1 Moševac
08.11.2020 13:30 Borac 1 : 1 Krivaja
08.11.2020 13:30 Rama 3 : 2 Kamešnica
08.11.2020 13:30 Sloga 4 : 1 Bjelopoljac
08.11.2020 13:30 Troglav 1918 1 : 2 Grude
08.11.2020 13:30 Klis 0 : 2 Ljubuški
08.11.2020 13:30 Sloga (T) 2 : 1 Hajduk
08.11.2020 13:30 Mladost (D) 4 : 0 Frankopan
08.11.2020 13:30 Mladost (DS) 3 : 3 Vitanovići 78
08.11.2020 13:30 Bok 2 : 0 Sloga (P)
08.11.2020 13:30 Mladost (S) 0 : 2 19 srpanj
08.11.2020 13:30 Mladi zadrugar 2 : 2 Dragovoljac
08.11.2020 13:30 Kostrč 1 : 2 Napredak
08.11.2020 13:30 Trešnjevka 4 : 0 Mladost (Velika Brijesnica)
08.11.2020 13:30 Čelić 1 : 2 Mladost 78
08.11.2020 13:30 Ingram 3 : 1 Jedinstvo 1952
08.11.2020 13:30 Polet 3 : 1 Jedinstvo
08.11.2020 13:30 Vražići 92 1 : 0 Mladost (Kikači)
08.11.2020 13:30 Omladinac 68 2 : 0 Sloga
08.11.2020 13:30 Mladost (Gornje Živinice) 5 : 4 Doboj Istok
08.11.2020 Međugorje 1 : 2 Iskra
08.11.2020 Mostar 2 : 1 Branitelj
08.11.2020 Višići 9 : 0 Buna
08.11.2020 Cim 1 : 0 Sport talent
08.11.2020 Blagaj : Lokomotiva
08.11.2020 13:30 Šujica 0 : 0 Kupres 97
08.11.2020 13:30 Drinovci 3 : 0 Šator
08.11.2020 13:30 Rakitno 1 : 3 Mesihovina
08.11.2020 13:30 Pribava 8 : 3 Podrinje
08.11.2020 13:30 Špionica 1953 1 : 0 Stjepan Polje
08.11.2020 13:30 Bukovik 2 : 0 Polet
08.11.2020 13:30 Željezničar 6 : 2 Sloga
08.11.2020 13:30 Rudar 2 : 0 Mladost (Doborovci)
08.11.2020 13:30 Mladost (Puračić) 5 : 1 BSK
08.11.2020 13:30 Sloboda 2 : 4 Izbor
08.11.2020 13:30 Ograđenovac 5 : 0 Voćar
08.11.2020 13:30 Trebava 4 : 0 Napredak
08.11.2020 13:30 Graničar 3 : 1 OFK Međiđa
08.11.2020 13:30 Mionica 85 3 : 0 Biberovo Polje
08.11.2020 13:30 Željezničar 4 : 1 OFK Vida
08.11.2020 13:30 Koraj 1 : 1 12 decembar
08.11.2020 13:30 OFK Tuzla 3 : 0 Krušik
08.11.2020 13:30 Rainci 2 : 1 Mladost (Suha)
08.11.2020 13:30 Partizan 2 : 0 Mladost (Solina)
08.11.2020 13:30 Budućnost 3 : 1 Omazići 1937
08.11.2020 13:30 Napredak 0 : 0 Grivice
08.11.2020 13:30 Srnica 4 : 0 Rudar
08.11.2020 11:00 Bijeljevac 2 : 1 Radnik
08.11.2020 11:00 Pasci 78 4 : 3 Mladost
08.11.2020 15:00 OFK Petrovac 1 : 1 Rudar
08.11.2020 20:00 OFK Titograd 0 : 4 Budućnost
08.11.2020 17:00 Podgorica 1 : 1 Iskra
08.11.2020 15:00 Sutjeska 0 : 1 Jezero
08.11.2020 18:00 Dečić 0 : 0 Zeta
08.11.2020 13:30 Kom 1 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 17:00 Grbalj 2 : 1 Arsenal
08.11.2020 17:00 Berane 0 : 0 Igalo
08.11.2020 17:00 Bokelj 1 : 1 Ibar
08.11.2020 13:30 Mornar 2 : 0 Drezga
08.11.2020 13:00 Brest 3 : 2 Lille
08.11.2020 15:00 Lens 4 : 4 Reims
08.11.2020 15:00 Lorient 0 : 2 Nantes
08.11.2020 15:00 Metz 1 : 1 Dijon
08.11.2020 17:00 Nice 1 : 2 Monaco
08.11.2020 15:00 Nîmes 1 : 5 Angers SCO
08.11.2020 21:00 Olympique Lyonnais 2 : 1 Saint-Etienne
08.11.2020 13:00 West Bromwich Albion 0 : 1 Tottenham Hotspur
08.11.2020 15:00 Leicester City 1 : 0 Wolverhampton
08.11.2020 17:30 Manchester City 1 : 1 Liverpool
08.11.2020 20:15 Arsenal 0 : 3 Aston Villa
08.11.2020 18:00 Bayer 04 4 : 3 Borussia M'gladbach
08.11.2020 15:30 Wolfsburg 2 : 1 Hoffenheim
08.11.2020 14:00 Getafe 1 : 3 Villarreal
08.11.2020 18:30 Levante 1 : 1 Deportivo Alavés
08.11.2020 16:15 Real Sociedad 2 : 0 Granada
08.11.2020 21:00 Valencia 4 : 1 Real Madrid
08.11.2020 18:30 Real Valladolid 2 : 1 Athletic Club
08.11.2020 15:00 Atalanta 1 : 1 Internazionale
08.11.2020 18:00 Bologna 0 : 1 Napoli
08.11.2020 15:00 Genoa 1 : 3 Roma
08.11.2020 12:30 Lazio 1 : 1 Juventus
08.11.2020 20:45 Milan 2 : 2 Hellas Verona
08.11.2020 15:00 Torino 0 : 0 Crotone
08.11.2020 14:00 Modriča 0 : 3 Iskra
08.11.2020 14:30 Banja Luka 0 : 0 Fortuna
08.11.2020 13:00 Breznica 12 : 1 Ekonomist
08.11.2020 12:00 Viktorija 1 : 3 Marjan
08.11.2020 12:00 Osijek 6 : 0 Donat
08.11.2020 14:30 Agram 2 : 0 Dinamo
08.11.2020 13:00 Neretva 0 : 6 Split
08.11.2020 14:00 Zvijezda 09 3 : 0 Velež
08.11.2020 12:00 Mineral 3 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 12:00 Bratstvo 3 : 0 Tekstilac Kort
08.11.2020 12:00 Sloga 3 : 0 Proleter
08.11.2020 12:00 Gornji Rahić 3 : 3 Modriča
08.11.2020 12:00 Zvijezda 5 : 2 Ilićka 01
08.11.2020 12:00 Radnik 7 : 1 Lokomotiva
08.11.2020 12:00 Gradina 0 : 2 Drina
08.11.2020 12:00 Bosna 3 : 1 Sloga
08.11.2020 13:30 Slavija 1 : 1 Olimpik
08.11.2020 13:30 Famos (Hrasnica) 1 : 0 Goražde
08.11.2020 13:30 Rudar 0 : 2 Bosna
08.11.2020 13:30 Rudar 3 : 1 Ilijaš
08.11.2020 13:30 Igman 3 : 0 Famos (Vojkovići)
08.11.2020 13:30 Travnik 5 : 0 TOŠK
08.11.2020 13:30 Fortuna 1 : 2 Radnik
08.11.2020 13:30 Iskra 2 : 2 Čelik
08.11.2020 13:30 Vitez 2 : 3 Krivaja
08.11.2020 12:30 Romari 5 : 1 Novi Travnik
08.11.2020 12:00 Brdo 1 : 1 OFK Spartak
08.11.2020 12:00 Sloboda 0 : 6 Metalleghe BSI
08.11.2020 12:00 Jedinstvo 4 : 0 Ljubić
08.11.2020 12:00 Podgrmeč 0 : 2 Kozara
08.11.2020 12:00 Krajina 3 : 1 Omarska
08.11.2020 14:00 Mladost 3 : 0 Tuzla Siti
08.11.2020 13:00 Olimpik 1 : 1 Sarajevo
08.11.2020 10:00 Mineral 3 : 0 Jedinstvo
08.11.2020 10:00 Bratstvo 1 : 2 Tekstilac Kort
08.11.2020 10:00 Sloga 5 : 0 Proleter
08.11.2020 10:00 Gornji Rahić 0 : 1 Modriča Alfa
08.11.2020 10:00 Zvijezda 2 : 1 Ilićka 01
08.11.2020 10:00 Slaven 1 : 1 Radnički
08.11.2020 10:00 Zvijezda 09 8 : 0 Lokomotiva
08.11.2020 10:00 Gradina 0 : 0 Drina
08.11.2020 10:00 Seona : Budućnost
08.11.2020 10:00 Tuzla Siti : Podrinje
08.11.2020 10:00 Bosna 3 : 4 Sloga
08.11.2020 11:00 Slavija 1 : 2 Olimpik
08.11.2020 11:00 Famos (Hrasnica) 4 : 1 Goražde
08.11.2020 11:00 Rudar 1 : 0 Bosna
08.11.2020 11:00 Rudar 3 : 1 Ilijaš
08.11.2020 11:00 Sutjeska 2 : 5 Radnik (H)
08.11.2020 11:00 Travnik 3 : 0 TOŠK
08.11.2020 11:00 Fortuna 4 : 4 Radnik
08.11.2020 11:00 Iskra 1 : 1 Čelik
08.11.2020 11:00 NK Vitez 3 : 0 Krivaja
08.11.2020 10:00 Romari 4 : 0 Novi Travnik
08.11.2020 12:00 BSK 3 : 1 Gorica
08.11.2020 12:00 Vrbas 5 : 1 Čelinac
08.11.2020 12:00 Polet - Krajišnik 0 : 8 Sloboda
08.11.2020 10:00 Kozara 2 : 1 Rudar Prijedor
08.11.2020 10:00 Ljubić 1 : 3 Krajina
08.11.2020 10:00 Metalleghe BSI 0 : 2 Željezničar Sport team
08.11.2020 10:00 OFK Brdo 0 : 8 Podgrmeč
08.11.2020 10:00 Sloboda 1 : 2 Jedinstvo
08.11.2020 11:30 Sloga (Trn) 3 : 0 FSA Prijedor
08.11.2020 11:30 Sloga (Srbac) 3 : 2 Laktaši
08.11.2020 11:00 Romanija 2 : 2 Mlade Nade
08.11.2020 11:00 Bambinosi 6 : 6 Željezničar 1
08.11.2020 10:00 Borac 6 : 2 Trebava
08.11.2020 10:00 Rudanka 1 : 7 Ukrina
08.11.2020 10:00 Naša krila 1 : 1 Rudar
08.11.2020 10:00 Ozren 5 : 5 Vučijak
08.11.2020 10:00 Hajduk 2 : 1 Zvijezda
08.11.2020 13:00 Emina 0 : 6 Radnik Bumerang
08.11.2020 12:00 Mladost 1 : 0 Tuzla City
08.11.2020 11:00 Olimpik 0 : 4 Sarajevo
08.11.2020 10:00 Željezničar Sport team 0 : 1 OFK Spartak 2013
08.11.2020 10:00 Borac 0 : 0 Rudar Prijedor
08.11.2020 10:00 Sloga (Trn) 0 : 3 FSA Prijedor
08.11.2020 10:00 Sloga (Srbac) 1 : 3 Laktaši
08.11.2020 10:00 Vrbas 1 : 9 Čelinac
08.11.2020 10:00 Naprijed 0 : 5 Mladost
08.11.2020 10:00 Mladost Farma prom : Sloboda
08.11.2020 10:00 Spartak 2013 8 : 0 Progres
08.11.2020 10:00 Željezničar Sport tim 9 : 0 Budućnost
08.11.2020 10:00 Sloboda 1 : 2 Zenit
08.11.2020 10:00 Zvijezda 09 0 : 1 Podrinje
08.11.2020 10:00 FK Vitez 2 : 4 Rudar
08.11.2020 10:00 Lašva 3 : 4 Novi Travnik
08.11.2020 10:00 Karaula 5 : 0 Busovača
08.11.2020 10:00 Globus 3 : 0 Etna
08.11.2020 11:00 Igman 1 : 1 Neum
08.11.2020 11:30 Branitelj 1 : 4 Mostar
08.11.2020 11:00 Budućnost 2 : 0 Kolibri
08.11.2020 11:00 Sloboda 2 : 0 Zvijezda
08.11.2020 11:00 Eurofudbal 3 : 1 Radnički
08.11.2020 11:00 Betaklub Tango 2 : 1 Bratstvo
08.11.2020 11:00 Proleter 0 : 3 Slaven
08.11.2020 11:30 Radnik 2 : 2 Tekstilac Kort
08.11.2020 11:30 Željezničar Sport team 3 : 0 OFK Spartak 2013
08.11.2020 11:30 Borac 10 : 0 Rudar Prijedor
08.11.2020 11:30 Proleter 0 : 1 Ljubić
08.11.2020 11:30 Željezničar 0 : 3 Mineral/Sporting
08.11.2020 11:30 Borac 1 : 9 Sloga
08.11.2020 11:30 Modriča Alfa 0 : 6 Kozara
08.11.2020 10:00 Budućnost 1 : 2 Kolibri
08.11.2020 10:00 Proleter 4 : 0 Slaven
08.11.2020 13:00 Gradina 0 : 5 Tuzla Siti
08.11.2020 11:30 Igman 3 : 0 Neum
08.11.2020 10:00 Branitelj 0 : 3 Mostar
08.11.2020 10:00 Iskra 3 : 0 Lokomotiva
08.11.2020 12:00 FK Vitez 2 : 4 Bilalovac CPU
08.11.2020 12:00 Bubamara : Novi Travnik
08.11.2020 12:00 Rijeka 5 : 2 Busovača
08.11.2020 12:00 Sport Prevent 1 : 4 Metalleghe BSI

Futsal

08.11.2020 18:30 Drina : Neimar
08.11.2020 16:30 Konjic 2 : 2 Željezničar
08.11.2020 19:00 Klanac : Bašigovci

Košarka

08.11.2020 20:30 Anadolu Efes : Lyon-Villeurbanne
08.11.2020 17:00 Koper Primorska 72 : 84 Crvena zvezda MTS
08.11.2020 21:00 Split 77 : 74 Cibona
08.11.2020 19:00 Budućnost BN : Sutjeska
08.11.2020 17:00 Sloboda 73 54 : 72 Prijedor Spartak
08.11.2020 18:00 Kozara 94 : 53 Stars Basket
08.11.2020 18:00 Hunters 82 : 58 Lijevče
08.11.2020 18:00 Una 66 : 73 Partizan Grave
08.11.2020 18:00 OKK Borac Mako Print 104 : 55 Mladost (Mrkonjić Grad)
08.11.2020 18:00 Mladost (Kotor Varoš) 63 : 72 Borac 72
08.11.2020 18:00 Ušće : SKK Borac 1947
08.11.2020 20:00 Studentski centar : Zeta
08.11.2020 18:00 Mornar 2 : Milenijum

Odbojka

08.11.2020 17:00 Bosna 3 : 1 Breza 1934
08.11.2020 17:30 Ilidža 3 : 0 Block Out
08.11.2020 Gradiška : Prijedor
08.11.2020 16:30 Balkana MP 3 : 2 Kozara
08.11.2020 15:00 Crvena zvijezda 2 3 : 0 Bratunac
08.11.2020 17:30 Ukrina : Modriča - Optima
08.11.2020 14:00 Volero 1 : 3 OOK Leotar
08.11.2020 14:00 Velež 3 : 1 Stakorina
08.11.2020 14:00 Bihać 0 : 3 ŽOK Žepče
08.11.2020 18:30 Volley 3 : 1 Alipašino Polje
08.11.2020 18:30 Ilidža 0 : 3 Novi Grad
08.11.2020 18:30 Smeč 3 : 1 Ilijaš
08.11.2020 18:30 Centar ORT 3 : 0 Troglav
08.11.2020 18:30 Vogošća 3 : 1 Čapljina
08.11.2020 15:00 Krivaja 2 : 3 Student
08.11.2020 15:00 Breza 1934 0 : 3 Željezara
08.11.2020 14:00 Gradiška 3 : 0 Borac
08.11.2020 14:00 Crvena zvijezda : Modriča
08.11.2020 12:00 Kozara 3 : 0 Prijedor
08.11.2020 12:00 Gradiška 3 : 1 Smeč
08.11.2020 14:30 Mladost : Tempo
08.11.2020 14:30 Majevica : Radnik
08.11.2020 12:00 Inova : Balkana MP
08.11.2020 12:00 Vožd Prijedor 3 : 0 Pliva
08.11.2020 14:30 Maglić : Ljubinje - Bankom
08.11.2020 12:00 Laktaši 0 : 3 Derventa
08.11.2020 12:00 Ukrina 0 : 3 Kotor Varoš
08.11.2020 12:00 Modriča Optima : Crvena zvijezda
08.11.2020 12:00 Modriča : Bimnal Jedinstvo
08.11.2020 12:00 Radnik 0 : 3 Libero
08.11.2020 12:00 Bratunac 3 : 0 Net
08.11.2020 12:00 Han Pijesak : Slavija
08.11.2020 12:00 Glasinac : Jahorina
08.11.2020 12:00 Stakorina 2 : 3 Maglić
08.11.2020 12:00 Mladost 0 : 3 He na Drini
08.11.2020 12:00 Ljubinje - Bankom 3 : 0 Hercegovac
08.11.2020 12:00 ŽOK Leotar 1 : 3 Velež
08.11.2020 12:00 Gacko 0 : 3 OOK Leotar

Rukomet

08.11.2020 16:00 Bijeljina 25 : 25 Hercegovina
08.11.2020 14:00 Kozara (Gr) 27 : 31 Prijedor
08.11.2020 18:00 Višegrad 29 : 31 Sloga 2
08.11.2020 15:00 ORK Sava Brod 2019 22 : 34 Čelinac
08.11.2020 19:00 Srednjoškolac 31 : 31 Borac M:TEL 2
08.11.2020 18:00 Kaluđer 31 : 29 Teslić
08.11.2020 18:00 Čelik Junior 28 : 21 Kakanj
08.11.2020 18:00 Jajce 35 : 32 Krajina
08.11.2020 18:00 Gradačac 28 : 26 Čelik
08.11.2020 20:00 Radnički 27 : 34 RK Respect
08.11.2020 19:30 Čapljina 20 : 26 Međugorje
08.11.2020 20:00 Bosna 37 : 21 Briješće
08.11.2020 20:00 Hrasnica : Krivaja
08.11.2020 17:00 Doboj 29 : 21 Radnik
08.11.2020 18:00 Turbina 23 : 29 Ilidža
08.11.2020 18:00 Jedinstvo 31 : 30 Krajina
08.11.2020 18:00 Bihać 34 : 48 Sloga 2013
08.11.2020 18:00 Živinice 19 : 37 Lokomotiva
08.11.2020 17:00 Levalea 2010 27 : 19 Rudar
08.11.2020 17:00 Nikšić 14 : 45 Budućnost 2
08.11.2020 12:00 Mornar 7 29 : 24 Zeta