46'
Marković Bojan
27'
Protokol
Glavni sudija: Marko Domazet (Istočna Ilidža) Prvi pomoćni sudija: Nemanja Vujadin (I.Sarajevo) Drugi pomoćni sudija: Milan Dujaković (Banja Luka) Četvrti sudija: Nikola Tešanović (Istočno Novo Sarajevo) Delegat: Goran Balaban (Banja Luka) Кontrolor suđenja: Budimir Mihajlović (Zvornik)
Postava
0'
Postava
1. Dulčić Danilo, 2. Hrubik David, 3. Dadić Franko, 6. Zajić Dimitrije, 7. Radić Rado, 8. Marković Bojan, 9. Stevanović Uglješa, 10. Milaković Aleksandar, 11. Božić Stefan, 17. Janjić Stefan, 25. Ristić Dušan. Rezerve: 12. Knežević Vanja, 5. Marković Nemanja, 16. Knežević David, 19. Omić Albin, 20. Starčević Obrad, 21. Trifković Predrag, 23. Pujić Goran
0'
Postava
1. Dabić Mihajlo, 2. Radaković Stefan, 4. Radonjić Nemanja, 6. Jagodić Boris, 8. Milanović Jovan, 10. Jugović Dragan, 14. Grahovac Stefan, 15. Božić Branko, 16. Javorac Dejan, 19. Pusić Miloš, 26. Bobić Luka. Rezerve: 22. Mitrović Nemanja, 7. Sević Danko, 9. Žižak Aleksandar, 11. Sinoć Duško, 17. Jevtić Marko, 24. Mašić Milan, 27. Ćetojević Stefan
0'

Nova pobjeda Sloge, het - trik Markovića

19.03.2022 R. Šešlak

Sloga, Doboj

Na dobojskim Lukama Sloga je pobijedila prnjavorski Ljubić rezultatom 4:1.

Od početka utakmice Sloga je ostvarila posjed lopte, u napadu su bili mnogo konkretniji i stvarali puno više prilika za golove od prnjavorskog tima. Bojan Marković, novajlija u redovima Sloge, postigao je het-trik, a zanimljivo je da je tri puta pogodio glavom.

"Prvo da se zahvalim ekipi Ljubića na fer i korektnoj igri. Pobijedili smo zasluženo 4:1. Sledeću utakmicu idemo u Janju i gledaćemo da ovjerimo ova današnja tri boda" rekao je Marković.

Bojan Marković

Izvodeći korner, Aleksandar Milaković se takođe upisao u strijelce na današnjoj utakmici. Prije nego što je lopta ušla u mrežu, prvo je pogodila drugu stativu u odnosu na ugao sa kojeg je Milaković uputio loptu prema golu Dabića.

Sloga je dominirala, ali Igrači Ljubića nisu istakli bijelu zastavu, nego su u nekoliko navrata opasno zaprijetili golu domaćih. Jednu priliku su uspjeli realizovati do kraja i gol je postigao Danko Segić.

Sloga je u ovoj utakmici protiv Ljubića opravdala ulogu favorita i osvojila nova tri boda, veoma važna za nastavak trke prema najvišem mjestu tabele.

Nakon utakmice, Zoranu Ćurguzu i njegovim igračima pobjedu je lično čestitao gradonačelnik Boris Jerinić u društvu sa Miroslavom Kršićem, predsjednikom FK Sloga Doboj. Na ovaj način, Jerinić je još jednom pokazao da Sloga ima njegovu veliku podršku.

Miroslav Kršić i Boris Jerinić

Golove za Slogu su postigli Bojan Marković u 27, 60. i 78. minutu i Aleksandar Milaković u 75. minutu. Strijelac jedinog gola za Ljubić je Danko Segić u 66. minutu utakmice.

Aleksandar Milaković

Sloga: Đulčić (G), Hrubik, Dadić, Zajić, Radić, B.Marković, Stevanović, Milaković (K), Božić, Janjić, Ristić//V.Knežević (G), N.Marković, D.Knežević, Omić, Starčević, Trifković, Šujić. Trener Zoran Ćurguz. Pomoćni trener Anđelko Tadić.

Ljubić: Dabić (G), Radaković, Radonjić(K), Jagodić, Milanović, Jugović, Grahovac, Božić, Javorac, Čudić, Bobić// Mitrović (G), Segić, Žižak, Subić, Jevtić, Mašić, Ćetojević. Trener Milan Stanivuković. Pomoćni trener Vladanko Komlenović.