35.'
Živković
4.'
Protokol
Glavni sudija: Stefan Đukić (Ugljevik) Prvi pomoćni sudija: Predrag Кićić (Bijeljina) Drugi pomoćni sudija: Dragan Matović (Bijeljina) Četvrti sudija: Delegat: Goran Ivković () Кontrolor suđenja: Danilo Jasika (Višegrad)
Postava
Luka Šupić(G) , Eldar Bašović , Marko Škrba , Vladimir Frganja , Uroš Kovačević , Borislav Otović , Tihomir Lalović , Anes Demirović , Ognjen Mičić , Vladan Minić , Danel Blažić (K), DOMAĆI TIM - REZERVE Dragan Dragović(G) , Luka Ančić , Zoran Kokot , Ivan Međo , Andrej Vidaković , Mladen Drakul , Mihajlo Đorem ,
Postava
Nemanja Jokić(G) , Dejan Nikolić , Novica Elek , Milan Trobok , Bogdan Simanić , Nemanja Lukić (K), Borislav Cicović , Marko Pandurević , Mihajlo Ignjić , Filip Jošović , Nikola Živković , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Danilo Hršum , Đorđe Kovačević , Sretko Vuksanović ,

Guber bolji od Romanije

16.04.2022 Risto Ljubomirov

Guber - Romanija 3:1

FK Guber je na svom terenu bio bolji od Romanije sa Pala i pobijedio sa 3-1. Gosti su poveli iz slobodnog udarca već u četvrtom minutu.

U tridesetom minutu nakon igranja rukom u šesnaestercu gostiju sudija svira jedanaesterac za domaće i Smajlović sa bijele tačke poravnjava na 1-1.

Tim rezultatom se otišlo na odmor da bi u drugom poluvremenu momci trenera Golijana u nadigravanju sa dobrom ekipom Romanije postigli su  još dva pogotka. Najprije Marković u 55. minutu postiže gol za 2:1 da bi Kuljanin u 75 minutu postavio konačan rezultat 3-1 za Guber.

Guber – Romanija 3:1 (1:1)

Srebrenica. Stadion: Vidikovac. Gledalaca: 50. Sudije: Stefan Đukić (Ugljevik), Strijelci: Draško Kuljanin 35', Filip Mitrović 55', Draško Kuljanin 75', [FK Guber (Srebrenica)]; Nikola Živković 4', [FK Romanija (Pale)]. Žuti kartoni: Elvis Jašarević 3', Ragib Čirak 67', [FK Guber (Srebrenica)];

DOMAĆI TIM: Miljan Bodiroga (G) (K) , Slaviša Ćirković , Predrag Petrović , Draško Kuljanin , David Maksimović (od 46' zamijenjen sa Njegoš Ilić), Aljo Smajilović , Elvis Jašarević , Nemanja Kosanić , Filip Mitrović , Ragib Čirak (od 84' zamijenjen sa Eldin Mujić), Marinko Grujičić

GOSTUJUĆI TIM: Nemanja Jokić (G) , Dejan Nikolić (od 78' zamijenjen sa Đorđe Kovačević), Novica Elek , Milan Trobok (od 80' zamijenjen sa Danilo Hršum), Bogdan Simanić , Nemanja Lukić (K) , Borislav Cicović , Marko Pandurević , Mihajlo Ignjić , Filip Jošović , Nikola Živković