Čelinac
Čelinac
|
|
Ukrina
Čečava
|
26.09.2021 16:00 | Čelinac | 2 : 0 | Ukrina | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Laktaši
Laktaši
|
26.09.2021 16:00 | Gorica | 1 : 1 | Laktaši |
Stakorina
Čajniče
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
26.09.2021 16:00 | Stakorina | 1 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Milići
Milići
|
26.09.2021 16:00 | Glasinac 1936 | 5 : 0 | Milići | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Guber
Srebrenica
|
26.09.2021 16:00 | Romanija | 3 : 4 | Guber |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
26.09.2021 16:00 | 13 Skojevki | 0 : 0 | Mladost | ||||||
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
26.09.2021 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Rekreativo | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
26.09.2021 16:00 | Plamen | 1 : 3 | Crni vrh |
Hajduk (K)
Kožuhe
|
|
Hajduk (B)
Batkuša
|
26.09.2021 16:00 | Hajduk (K) | 1 : 1 | Hajduk (B) | ||||||
Vranjak
Vranjak
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
26.09.2021 16:00 | Vranjak | 4 : 2 | Mineral | ||||||
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
|
Rudanka
Rudanka
|
26.09.2021 16:00 | Sloga (DP) | 6 : 0 | Rudanka | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Skugrić
Skugrić
|
26.09.2021 16:00 | Ozren | 0 : 3 | Skugrić | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Borac
B.Lužani
|
26.09.2021 16:00 | Crvena zvijezda | 4 : 1 | Borac | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
26.09.2021 16:00 | Naša krila | 4 : 0 | Zvijezda | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
26.09.2021 16:00 | Vučijak | 2 : 0 | Sloga (J) |
Omladinac
Potočari
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
26.09.2021 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
26.09.2021
16:00
|
Lokomotiva
Brčko
|
26.09.2021 16:00 | Bratstvo | : | Lokomotiva | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
26.09.2021 16:00 | Podrinje | 2 : 1 | Partizan | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Trnovica
Trnovica
|
26.09.2021 16:00 | Janja 2009 | 0 : 2 | Trnovica | ||||||
Mladost (VO)
Velika Obarska
|
|
Lokanj
Lokanj
|
26.09.2021 16:00 | Mladost (VO) | 1 : 2 | Lokanj | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Šekovići
Šekovići
|
26.09.2021 16:00 | Birač | 0 : 6 | Šekovići | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Tabanci
Tabanci
|
26.09.2021 16:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Tabanci | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
|
26.09.2021 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost (BS) |
Ravan
Međeđa
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
26.09.2021 16:00 | Ravan | 3 : 1 | Gomjenica | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
26.09.2021 16:00 | Brzi | 4 : 0 | Mrakovica | ||||||
Rasavci
Rasavci
|
|
Knežopoljac
Knežica
|
26.09.2021 16:00 | Rasavci | 7 : 1 | Knežopoljac | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
26.09.2021 16:00 | Podgrmeč | 1 : 4 | Kozara | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
26.09.2021 16:00 | Ljubija | 0 : 2 | Berek 1975 |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
26.09.2021 16:30 | Mladi Krajišnik | 0 : 2 | Torpedo | ||||||
Bratstvo
Kozinci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
26.09.2021 16:30 | Bratstvo | 3 : 3 | Sloboda | ||||||
Borac (Š)
Šibovska
|
|
Polet
Elezagići
|
26.09.2021 16:30 | Borac (Š) | 2 : 3 | Polet | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Borac (M)
Maglajani
|
26.09.2021 16:30 | Obradovac | 2 : 0 | Borac (M) | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Kozara
Turjak
|
26.09.2021 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Kozara |
Sloboda
Piskavica
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
26.09.2021 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | OFK Banja Luka | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
26.09.2021 16:00 | Sloga Nektar | 0 : 2 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
26.09.2021 16:00 | Karanovac | 2 : 3 | Polet Krajišnik | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
26.09.2021 16:00 | Budućnost | 5 : 1 | Šnjegotina |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
BSK
Bušletić
|
26.09.2021 16:00 | OFK Pridjel | 4 : 0 | BSK | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Polet
Podnovlje
|
26.09.2021 16:00 | Zborište | 3 : 0 | Polet | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Borac (O)
Osinja
|
26.09.2021 16:00 | Liješće | 3 : 1 | Borac (O) | ||||||
Sloboda
Grabovica
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
26.09.2021 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Ozrenski sokolovi | ||||||
4. juli
Pojezna
|
|
Rudar
Stanari
|
26.09.2021 16:00 | 4. juli | 0 : 6 | Rudar | ||||||
Borac (K)
Kotorsko
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
26.09.2021 16:00 | Borac (K) | 3 : 1 | Zadrugar |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Mladost
Srpska Tišina
|
26.09.2021 16:00 | Sloga 73 | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Posavina
Miloševac
|
26.09.2021 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Posavina | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
26.09.2021 16:00 | Bratstvo | 5 : 2 | Kladari Gornji | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
26.09.2021 11:00 | Crkvina | 7 : 0 | Pelagićevo 21 | ||||||
Zadrugar
Tarevci
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
26.09.2021 16:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Višnjik
Modriča
|
26.09.2021 16:00 | Trebavac | 3 : 2 | Višnjik | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Omladinac
Modriča
|
26.09.2021 16:00 | Partizan | 1 : 6 | Omladinac |
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Mladost (L)
Lončari
|
26.09.2021 16:00 | OFK Brezik | 1 : 1 | Mladost (L) | ||||||
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Mladost (S)
Sandići
|
26.09.2021 16:00 | Strijelac | 5 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Grčica
Brčko
|
26.09.2021 16:00 | Jugović | 4 : 2 | Grčica | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Obilić
Krepšić
|
26.09.2021 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Obilić | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
26.09.2021 16:00 | Crvena zvijezda | 1 : 1 | Bobetino Brdo |
Drina (A)
Amajlije
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
26.09.2021 16:00 | Drina (A) | 1 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Panteri
Zagoni
|
26.09.2021 16:00 | Semberija | 1 : 1 | Panteri | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
26.09.2021 16:00 | Priboj | 0 : 0 | Jedinstvo | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
26.09.2021 16:00 | OFK Magnojević | 0 : 4 | Ljeskovac | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Drina (B)
Batar
|
26.09.2021 16:00 | Balatun | 1 : 3 | Drina (B) | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Novo doba
Čardačine
|
26.09.2021 16:00 | Kolektiv | 0 : 1 | Novo doba |
Jasenica
Jasenica
|
|
Budućnost
Skelani
|
26.09.2021 16:00 | Jasenica | 2 : 4 | Budućnost | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Jardan
Jardan
|
26.09.2021 16:00 | Čelopek | 4 : 1 | Jardan | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Pecka
Roćević
|
26.09.2021 16:00 | Jadar | 0 : 3 | Pecka | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Borac
Osmaci
|
26.09.2021 16:00 | Radnički | 0 : 4 | Borac | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Branjevo
Branjevo
|
26.09.2021 16:00 | Polet | 0 : 0 | Branjevo |
Rudar
Blagaj
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
26.09.2021 16:00 | Rudar | 7 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Moštanica
Božići
|
26.09.2021 16:00 | Kiseljak | 5 : 1 | Moštanica |
Romanovci
Romanovci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
26.09.2021 16:30 | Romanovci | 1 : 3 | Ratar | ||||||
Bratstvo
Orahova
|
|
Stevan Dukić
Rogolji
|
26.09.2021 16:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Stevan Dukić | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Mladost
Seferovci
|
26.09.2021 16:30 | Kalemi | 1 : 1 | Mladost |
Nožičko
Nožičko
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
26.09.2021 16:00 | Nožičko | 0 : 1 | Crvena zemlja | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Milan
Kosjerovo
|
26.09.2021 11:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Milan | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
26.09.2021 16:00 | Budućnost | 2 : 4 | Tamaris | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Župa
Milosavci
|
26.09.2021 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Župa |
Mladost
Trnjaci
|
|
Čelik
Grbavica
|
26.09.2021 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
26.09.2021 11:00 | Sveti Jovan | 1 : 1 | Budućnost Red Star |
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
26.09.2021 16:00 | Ljeljenča | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
26.09.2021 16:00 | Kovačići 08 | 2 : 4 | Magnojević 2001 | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
26.09.2021 16:00 | Gorica | 0 : 3 | Koridor 2011 | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
26.09.2021 10:30 | Piperci | 1 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
26.09.2021 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Budućnost |
Tavna
Banjica
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
26.09.2021 16:00 | Tavna | 3 : 1 | Pobjeda | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Zenit
Bijeljina
|
26.09.2021 16:00 | Glogovac | 2 : 2 | Zenit | ||||||
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
26.09.2021 16:00 | OFK Crnjelovo | 2 : 0 | Polet | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
OFK Batković
Batković
|
26.09.2021 16:00 | VSK | 1 : 0 | OFK Batković | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
Borac
Trnjaci
|
26.09.2021 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Borac |
Nacional
Bijeljina
|
|
Koviljuše
Bijeljina
|
26.09.2021 10:30 | Nacional | 0 : 3 | Koviljuše | ||||||
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Majevica
Donje Zabrđe
|
26.09.2021 10:30 | Sloboda | 1 : 7 | Majevica | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
26.09.2021 10:30 | Buk | 0 : 4 | Borac |
TOŠK
Tešanj
|
|
GOŠK
Gabela
|
26.09.2021 15:30 | TOŠK | 0 : 2 | GOŠK | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Goražde
Goražde
|
26.09.2021 15:30 | Mladost | 4 : 1 | Goražde |
Iskra
Bugojno
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
26.09.2021 15:30 | Iskra | 0 : 0 | Kiseljak |
Svatovac
Poljice
|
|
Mladost (K)
Kikači
|
26.09.2021 15:30 | Svatovac | 2 : 1 | Mladost (K) | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Seona
Seona
|
26.09.2021 15:30 | Prokosovići | 1 : 2 | Seona | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
26.09.2021 15:30 | Priluk | 2 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Odžak 102
Odžak
|
26.09.2021 15:30 | Dizdaruša | 2 : 0 | Odžak 102 | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
26.09.2021 15:30 | Bosna (M) | 3 : 2 | Bosna (K) |
Čelik
Zenica
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
26.09.2021 16:00 | Čelik | 1 : 0 | Mošćanica | ||||||
Baton
Sarajevo
|
|
Borac
Jelah
|
26.09.2021 16:00 | Baton | 0 : 4 | Borac | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Moševac
Moševac
|
26.09.2021 16:00 | Usora | 2 : 0 | Moševac | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
UNIS
Vogošća
|
26.09.2021 16:00 | Azot | 1 : 0 | UNIS | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
26.09.2021 16:00 | Natron | 2 : 2 | Krivaja | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
Stupčanica
Olovo
|
26.09.2021 16:00 | Kolina | 1 : 2 | Stupčanica |
Klis
Buturović Polje
|
|
Višići
Višići
|
26.09.2021 15:30 | Klis | 6 : 0 | Višići | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
26.09.2021 15:30 | Bjelopoljac | 4 : 0 | Rama | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
26.09.2021 15:30 | Brotnjo | 2 : 4 | Troglav 1918 | ||||||
Grude
Grude
|
|
Stolac
Stolac
|
26.09.2021 15:30 | Grude | 1 : 3 | Stolac | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Čapljina
Čapljina
|
26.09.2021 15:30 | Ljubuški | 3 : 3 | Čapljina |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Mladost
Vrnograč
|
26.09.2021 15:30 | Omladinac 75 | 5 : 1 | Mladost |
Kaćuni
Kaćuni
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
26.09.2021 15:30 | Kaćuni | 1 : 0 | OFK Lugovi | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Kreševo
Kreševo
|
26.09.2021 15:30 | Romari | 0 : 0 | Kreševo | ||||||
Bilalovac
Bilalovac
|
|
Busovača
Busovača
|
26.09.2021 15:30 | Bilalovac | 1 : 1 | Busovača | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Šantići
Šantići
|
26.09.2021 15:30 | Fojnica | 9 : 0 | Šantići |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Karaula
Karaula
|
26.09.2021 15:30 | Radnik | 2 : 0 | Karaula | ||||||
Nova Bila
Nova Bila
|
|
Sport Prevent
Bugojno
|
26.09.2021 15:30 | Nova Bila | 1 : 4 | Sport Prevent | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Gorica
Guča Gora
|
26.09.2021 15:30 | Dnoluka | 3 : 2 | Gorica |
Kostrč
Kostrč
|
|
Hajduk
Orašje
|
26.09.2021 15:30 | Kostrč | 3 : 2 | Hajduk | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
26.09.2021 15:30 | Napredak | 4 : 0 | Mladi zadrugar | ||||||
Mladost (S)
Sibovac
|
|
Mladost (D)
Domaljevac
|
26.09.2021 15:30 | Mladost (S) | 0 : 4 | Mladost (D) | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
26.09.2021 15:30 | Vitanovići 78 | 2 : 1 | 19 srpanj | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
26.09.2021 15:30 | Dragovoljac | 3 : 1 | Sloga (T) |
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
26.09.2021 15:30 | Trebava | 3 : 0 | Trešnjevka | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Mramor (B)
Babice
|
26.09.2021 15:30 | Slatina | 2 : 1 | Mramor (B) | ||||||
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
26.09.2021 15:30 | Mladost (GŽ) | 2 : 1 | Jedinstvo 1952 | ||||||
Mladost (P)
Puračić
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
26.09.2021 15:30 | Mladost (P) | 1 : 1 | Mladost 78 | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
26.09.2021 15:30 | Omladinac 68 | 1 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
26.09.2021 15:30 | Mladost (B) | 2 : 3 | Ingram | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Mramor (M)
Mramor
|
26.09.2021 15:30 | Rijeka | 8 : 1 | Mramor (M) |
Proleter
Makljenovac
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
26.09.2021 15:30 | Proleter | 1 : 3 | Pobjeda | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Tetovo -Zenica
|
26.09.2021 15:30 | Žepče | 2 : 0 | Borac | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Sporting
Zenica
|
26.09.2021 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Sporting | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Čelični grad-Steel City
Zenica
|
26.09.2021 15:30 | Fortuna | 10 : 0 | Čelični grad-Steel City | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
26.09.2021 15:30 | Vareš | 3 : 0 | Novi Šeher |
Bojnik
Bojnik
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
26.09.2021 16:00 | Bojnik | 0 : 6 | SAŠK Napredak | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Hrid
Sarajevo
|
26.09.2021 16:00 | Ilijaš | 7 : 1 | Hrid | ||||||
El Tarik
Sarajevo
|
|
Omladinac
Doglodi-Stup
|
26.09.2021 16:00 | El Tarik | 0 : 3 | Omladinac |
Ozren
Semizovac
|
|
Mladost
Župča
|
26.09.2021 17:00 | Ozren | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Stup
Sarajevo
|
26.09.2021 15:00 | Pofalićki | 2 : 1 | Stup | ||||||
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Igman
Ilidža
|
26.09.2021 14:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Igman |
Kruševo
Kruševo
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
26.09.2021 16:00 | Kruševo | 0 : 1 | Branitelj | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Međugorje
Međugorje
|
26.09.2021 16:00 | Lokomotiva | 7 : 2 | Međugorje |
Šujica
Šujica
|
|
Kupres 97
Kupres
|
26.09.2021 15:30 | Šujica | 1 : 2 | Kupres 97 | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Mesihovina
Mesihovina
|
26.09.2021 15:30 | Šator | 2 : 3 | Mesihovina | ||||||
Rakitno
Rakitno
|
|
Drinovci
Drinovci
|
26.09.2021 13:00 | Rakitno | 1 : 2 | Drinovci |
HAŠK Napredak
Ulović
|
|
Ratkovići
Ratkovići
|
26.09.2021 15:30 | HAŠK Napredak | 6 : 1 | Ratkovići | ||||||
Korpar
Grebnice
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
26.09.2021 15:30 | Korpar | 4 : 0 | Napredak | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
26.09.2021 15:30 | Dinamo 75 | 3 : 1 | OFK Brčko | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
26.09.2021 15:30 | Mladost | 2 : 5 | Frankopan |
DSK
Devetak
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
26.09.2021 15:30 | DSK | 2 : 0 | Špionica 1953 | ||||||
Mladost
Doborovci
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
26.09.2021 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Bukovik | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
26.09.2021 15:30 | Stjepan Polje | 4 : 2 | Željezničar | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Pribava
Pribava
|
26.09.2021 15:30 | 25 maj | 3 : 0 | Pribava | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
Turija
Turija
|
26.09.2021 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Turija | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Polet
Hrvati
|
26.09.2021 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Polet | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
26.09.2021 15:30 | BSK | 0 : 3 | Jedinstvo |
Sloboda
Kerep
|
|
Mionica 85
Mionica
|
26.09.2021 17:00 | Sloboda | 0 : 0 | Mionica 85 | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Izbor
Brčko
|
26.09.2021 17:00 | 12 decembar | 1 : 1 | Izbor | ||||||
Koraj
Koraj
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
26.09.2021 17:00 | Koraj | 2 : 1 | Graničar | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Posavina
Brod
|
26.09.2021 17:00 | Željezničar | 2 : 1 | Posavina | ||||||
Čelić
Čelić
|
|
OFK Vida
Vida
|
26.09.2021 17:00 | Čelić | 2 : 0 | OFK Vida | ||||||
Brka 1948
Brka
|
|
Voćar
Šatorovići
|
26.09.2021 17:00 | Brka 1948 | 3 : 0 | Voćar | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
26.09.2021 17:00 | Biberovo Polje | 2 : 3 | OFK Međiđa |
Napredak
Tupkovići
|
|
Rudar
Bukinje
|
26.09.2021 15:30 | Napredak | 1 : 0 | Rudar | ||||||
Memići
Memići
|
|
Mladost (Sol.)
Solina
|
26.09.2021 15:30 | Memići | 2 : 1 | Mladost (Sol.) | ||||||
Jablanica
Barice
|
|
Mladost (Suh.)
Suha
|
26.09.2021 15:30 | Jablanica | 2 : 1 | Mladost (Suh.) | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
26.09.2021 15:30 | Rainci | 3 : 0 | Budućnost | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
26.09.2021 15:30 | Srnica | 3 : 4 | Omazići 1937 | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
26.09.2021 15:30 | Partizan | 0 : 3 | OFK Tuzla |
Majevica
Rašljani
|
26.09.2021
10:00
|
Mladost
Tinja
|
26.09.2021 10:00 | Majevica | : | Mladost | ||||||
Škahovica
Škahovica
|
|
Jedinstvo
Huskići
|
26.09.2021 15:30 | Škahovica | 1 : 2 | Jedinstvo |
Radnik 018
Lipnica
|
|
Proleter
Slavinovići
|
26.09.2021 11:00 | Radnik 018 | 3 : 2 | Proleter |
Liješeva
Liješeva
|
|
Omladinac
Poriječani
|
26.09.2021 14:00 | Liješeva | 4 : 0 | Omladinac | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
26.09.2021 16:30 | Ljiljan | 1 : 6 | Zmaj | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Kološići
Visoko
|
26.09.2021 14:00 | Kralupi | 1 : 0 | Kološići | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Dijamant
Grđevac
|
26.09.2021 16:30 | Moštre | 1 : 1 | Dijamant | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Gračanica
Visoko
|
26.09.2021 16:30 | Poriječani | 0 : 1 | Gračanica |
Mačva
Šabac
|
|
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
|
26.09.2021 19:00 | Mačva | 0 : 3 | Radnički (SM) | ||||||
RFK Grafičar
Beograd
|
|
OFK Žarkovo
Beograd
|
26.09.2021 15:00 | RFK Grafičar | 3 : 0 | OFK Žarkovo | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Inđija
Inđija
|
26.09.2021 15:00 | OFK Bačka | 0 : 0 | Inđija | ||||||
Zlatibor
Čajetina
|
|
Javor Matis
Ivanjica
|
26.09.2021 15:00 | Zlatibor | 0 : 0 | Javor Matis | ||||||
Timok 1919
Zaječar
|
|
Rad
Beograd
|
26.09.2021 15:00 | Timok 1919 | 1 : 1 | Rad | ||||||
Mladost GAT
Novi Sad
|
|
Kabel
Novi Sad
|
26.09.2021 15:00 | Mladost GAT | 4 : 0 | Kabel |
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Budućnost
Podgorica
|
26.09.2021 20:00 | OFK Petrovac | 2 : 3 | Budućnost | ||||||
Mornar
Bar
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
26.09.2021 19:00 | Mornar | 0 : 2 | Sutjeska |
Kom
Podgorica
|
|
Mladost
Podgorica
|
26.09.2021 19:00 | Kom | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Berane
Berane
|
|
Arsenal
Tivat
|
26.09.2021 19:00 | Berane | 0 : 0 | Arsenal | ||||||
Cetinje
Cetinje
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
26.09.2021 17:30 | Cetinje | 2 : 1 | OFK Titograd | ||||||
Grbalj
Radanovići
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
26.09.2021 17:30 | Grbalj | 2 : 2 | Igalo | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Bokelj
Kotor
|
26.09.2021 19:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Bokelj |
Barcelona
Barcelona
|
|
Levante
Valencia
|
26.09.2021 16:15 | Barcelona | 3 : 0 | Levante | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Getafe
Getafe (Madrid)
|
26.09.2021 21:00 | Real Betis | 2 : 0 | Getafe | ||||||
Mallorca
Palma de Mallorca
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
26.09.2021 14:00 | Mallorca | 2 : 3 | Osasuna | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Elche
Elche
|
26.09.2021 18:30 | Real Sociedad | 1 : 0 | Elche | ||||||
Rayo Vallecano
Madrid
|
|
Cadiz
Cádiz
|
26.09.2021 18:30 | Rayo Vallecano | 3 : 1 | Cadiz |
Bochum
Bochum
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
26.09.2021 15:30 | Bochum | 0 : 0 | Stuttgart | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Augsburg
Augsburg
|
26.09.2021 17:30 | Freiburg | 3 : 0 | Augsburg |
Empoli
Empoli
|
|
Bologna
Bologna
|
26.09.2021 15:00 | Empoli | 4 : 2 | Bologna | ||||||
Juventus
Torino
|
|
Sampdoria
Genova
|
26.09.2021 12:30 | Juventus | 3 : 2 | Sampdoria | ||||||
Lazio
Roma
|
|
Roma
Roma
|
26.09.2021 18:00 | Lazio | 3 : 2 | Roma | ||||||
Napoli
Napoli
|
|
Cagliari
Cagliari
|
26.09.2021 20:45 | Napoli | 2 : 0 | Cagliari | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Salernitana
Salerno
|
26.09.2021 15:00 | Sassuolo | 1 : 0 | Salernitana | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Fiorentina
Firenze
|
26.09.2021 15:00 | Udinese | 0 : 1 | Fiorentina |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Rennes
Rennes
|
26.09.2021 13:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Rennes | ||||||
Brest
Brest
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
26.09.2021 15:00 | Brest | 1 : 2 | Metz | ||||||
Clermont
Clermont-Ferrand
|
|
Monaco
Monaco
|
26.09.2021 17:00 | Clermont | 1 : 3 | Monaco | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Lens
Lens
|
26.09.2021 20:45 | Olympique Marseille | 2 : 3 | Lens | ||||||
Reims
Reims
|
|
Nantes
Nantes
|
26.09.2021 15:00 | Reims | 3 : 1 | Nantes | ||||||
Troyes
Troyes
|
|
Angers
Angers
|
26.09.2021 15:00 | Troyes | 1 : 1 | Angers |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
26.09.2021 17:00 | Željezničar | 1 : 0 | Leotar | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
26.09.2021 15:00 | Posušje | 2 : 2 | Široki Brijeg | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
26.09.2021 21:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Sloboda |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
26.09.2021 16:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Mladost | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
26.09.2021 16:00 | Tuzla City | 1 : 0 | Sarajevo | ||||||
Radnik (H)
Hadžići
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
26.09.2021 15:30 | Radnik (H) | 1 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Zrinjski
Mostar
|
26.09.2021 15:00 | Željezničar Sport Team | 2 : 0 | Zrinjski |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
26.09.2021 13:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Ljubić | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
26.09.2021 12:00 | Sloboda | 1 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Brdo
Hambarina
|
|
Kozara
Gradiška
|
26.09.2021 12:00 | Brdo | 0 : 5 | Kozara | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
BSK
Banja Luka
|
26.09.2021 12:00 | Omarska | 1 : 7 | BSK | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
26.09.2021 12:00 | OFK Spartak 2013 | 3 : 0 | Borac |
Polet 1926
Brod
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
26.09.2021 12:00 | Polet 1926 | 0 : 5 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
26.09.2021 12:00 | Sloga | 2 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Tekstilac
Derventa
|
26.09.2021 12:00 | Mineral | 2 : 0 | Tekstilac | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Orašje
Orašje
|
26.09.2021 12:00 | Borac | 1 : 1 | Orašje | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
26.09.2021 12:00 | Proleter | 1 : 6 | Modriča Alfa | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
26.09.2021 12:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Gornji Rahić |
Milići
Milići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
26.09.2021 12:00 | Milići | 2 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Budućnost (B)
Banovići
|
|
Drina
Zvornik
|
26.09.2021 12:00 | Budućnost (B) | 3 : 1 | Drina |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
26.09.2021 12:30 | Slavija | 4 : 1 | Igman | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
UNIS
Vogošća
|
26.09.2021 12:30 | Sutjeska | 0 : 5 | UNIS | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Stupčanica
Olovo
|
26.09.2021 12:30 | Ilijaš | 3 : 0 | Stupčanica | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
26.09.2021 12:30 | Rudar | 3 : 0 | Bosna |
Sport Prevnet
Bugojno
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
26.09.2021 14:30 | Sport Prevnet | 1 : 4 | Krivaja | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Romari
Vitez
|
26.09.2021 12:30 | Borac | 1 : 5 | Romari | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
NK Vitez
Vitez
|
26.09.2021 12:30 | Fortuna | 0 : 1 | NK Vitez | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Čelik
Zenica
|
26.09.2021 12:30 | Simm Bau | 1 : 4 | Čelik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
26.09.2021 12:30 | FK Vitez | 1 : 2 | TOŠK |
Rudar
Breza
|
|
Don Bosco
Žepče
|
26.09.2021 13:30 | Rudar | 3 : 0 | Don Bosco |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Klis
Buturović polje
|
26.09.2021 12:30 | Tomislav | 4 : 1 | Klis | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
26.09.2021 12:30 | Igman | 2 : 3 | Čapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
26.09.2021 12:30 | Velež | 2 : 0 | Stolac |
Rudar
Pljevlja
|
|
Bokelj
Kotor
|
26.09.2021 17:30 | Rudar | 4 : 4 | Bokelj | ||||||
Budućnost
Padgorica
|
|
Dečić
Tuzi
|
26.09.2021 17:30 | Budućnost | 8 : 1 | Dečić | ||||||
Podgorica
Podgorica
|
|
Kom
Podgorica
|
26.09.2021 17:30 | Podgorica | 1 : 1 | Kom | ||||||
Zeta
Golubovci
|
|
Iskra
Danilovgrad
|
26.09.2021 17:30 | Zeta | 0 : 1 | Iskra |
Sloboda
Tuzla
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
26.09.2021 15:00 | Sloboda | 7 : 0 | Rudar Prijedor |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
26.09.2021 11:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Ljubić | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
26.09.2021 10:00 | Sloboda | 3 : 4 | Podgrmeč | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
26.09.2021 10:00 | Željezničar Sport Team | 0 : 0 | Kozara | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
26.09.2021 10:00 | Omarska | 0 : 12 | Borac (BL) | ||||||
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
26.09.2021 10:00 | OFK Spartak | 3 : 0 | Borac (KD) |
Polet 1926
Brod
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
26.09.2021 10:00 | Polet 1926 | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
26.09.2021 10:00 | Sloga | 5 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Tekstilac
Derventa
|
26.09.2021 10:00 | Mineral | 1 : 2 | Tekstilac | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Orašje
Orašje
|
26.09.2021 10:00 | Borac | 3 : 1 | Orašje | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
26.09.2021 10:00 | Proleter | 0 : 2 | Modriča Alfa | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
26.09.2021 10:00 | Bratstvo | 0 : 1 | Gornji Rahić |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Gradina
Srebrenik
|
26.09.2021 10:00 | Zvijezda 09 | 2 : 0 | Gradina | ||||||
Milići
Milići
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
26.09.2021 10:00 | Milići | 1 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Budućnost (B)
Banovići
|
|
Drina
Zvornik
|
26.09.2021 10:00 | Budućnost (B) | 4 : 1 | Drina |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
26.09.2021 10:00 | Slavija | 3 : 1 | Igman | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
26.09.2021 10:00 | Željezničar | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
UNIS
Vogošća
|
26.09.2021 10:00 | Sutjeska | 4 : 2 | UNIS | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Stupčanica
Olovo
|
26.09.2021 10:00 | Ilijaš | 4 : 1 | Stupčanica | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
26.09.2021 10:00 | Rudar | 1 : 1 | Bosna |
Sport Prevent
Bugojno
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
26.09.2021 12:00 | Sport Prevent | 2 : 4 | Krivaja | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Romari
Vitez
|
26.09.2021 10:00 | Borac | 4 : 10 | Romari | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
NK Vitez
Vitez
|
26.09.2021 10:00 | Fortuna | 3 : 0 | NK Vitez | ||||||
Simm Bau
Kosova
|
|
Čelik
Zenica
|
26.09.2021 10:00 | Simm Bau | 0 : 3 | Čelik | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
TOŠK
Tešanj
|
26.09.2021 10:00 | FK Vitez | 2 : 2 | TOŠK |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Klis
Buturović polje
|
26.09.2021 10:00 | Tomislav | 13 : 1 | Klis | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
26.09.2021 10:00 | Igman | 1 : 1 | Čapljina | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Stolac
Stolac
|
26.09.2021 10:00 | Velež | 4 : 0 | Stolac |
Rudar
Blagaj
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
26.09.2021 11:00 | Rudar | 1 : 3 | Bratstvo |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Sloga (S)
Srbac
|
26.09.2021 11:30 | Lijevče | 4 : 1 | Sloga (S) |
OFK Spartak
Banja Luka
|
|
Lauš
Banja Luka
|
26.09.2021 11:30 | OFK Spartak | 4 : 0 | Lauš |
Ukrina
Čečava
|
|
Trebava
Osječani
|
26.09.2021 10:00 | Ukrina | 1 : 1 | Trebava | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Borac
Bosanski Lužani
|
26.09.2021 10:00 | Željezničar | 13 : 0 | Borac | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
Vučijak
Majevica
|
26.09.2021 10:00 | Naša krila | 2 : 2 | Vučijak |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Proleter
Dvorovi
|
26.09.2021 11:00 | Sloga | 0 : 6 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
26.09.2021 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Rudar 1925 |
Famos
Vojkovići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.09.2021 15:00 | Famos | 2 : 1 | Slavija | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Romanija
Pale
|
26.09.2021 11:00 | Drina HE | 6 : 0 | Romanija |
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Vitez
Bužim
|
26.09.2021 13:30 | Krajišnik | 2 : 4 | Vitez | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Bajer 99
Velagići
|
26.09.2021 13:30 | Mladost 1938 | 6 : 1 | Bajer 99 | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
OFK Bihać
Bihać
|
26.09.2021 13:30 | Sloga | 1 : 0 | OFK Bihać |
Rudar
Breza
|
|
Don Bosco
Žepče
|
26.09.2021 13:30 | Rudar | 0 : 1 | Don Bosco | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
26.09.2021 13:30 | Natron | 2 : 1 | Čelični grad - Steel City |
Cim
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
26.09.2021 16:00 | Cim | 2 : 1 | Blagaj | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
|
26.09.2021 13:00 | Mostar | 1 : 1 | Sloga |
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Eurogol
Živinice
|
26.09.2021 11:00 | Rainci | 0 : 5 | Eurogol |
Radnik
Hadžići
|
|
Baton
Sarajevo
|
26.09.2021 11:00 | Radnik | 2 : 1 | Baton | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Glasinac 1936
Sokolac
|
26.09.2021 12:00 | Željezničar | 3 : 2 | Glasinac 1936 |
Sloboda
Tuzla
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
26.09.2021 13:00 | Sloboda | 4 : 0 | Rudar Prijedor |
Mladost
Bogutovo selo
|
|
Radnik
Bijeljina
|
26.09.2021 10:00 | Mladost | 3 : 2 | Radnik |
Lijevče
Nova Topola
|
|
Sloga
Srbac
|
26.09.2021 10:00 | Lijevče | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
26.09.2021 10:00 | Jedinstvo | 2 : 7 | 13 Skojevki |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
26.09.2021 10:00 | OFK Spartak 2013 | 3 : 0 | Lauš |
Zenit
Bijeljina
|
|
Sloga United
Bijeljina
|
26.09.2021 11:00 | Zenit | 6 : 1 | Sloga United | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Omladinac
Potočari
|
26.09.2021 11:00 | Priboj | 0 : 7 | Omladinac | ||||||
Janja 2009
Janja
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
26.09.2021 11:00 | Janja 2009 | 1 : 5 | Partizan | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Mladost
Velika Obarska
|
26.09.2021 11:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Mladost |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Proleter
Dvorovi
|
26.09.2021 10:00 | Sloga | 1 : 2 | Proleter | ||||||
Jedinstvo
Brodac
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
26.09.2021 10:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Rudar 1925 |
Famos
Vojkovići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.09.2021 13:00 | Famos | 6 : 0 | Slavija | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Romanija
Pale
|
26.09.2021 11:00 | Drina HE | 4 : 1 | Romanija |
Radnički
Ripač
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
26.09.2021 11:30 | Radnički | 2 : 5 | Podgrmeč | ||||||
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
|
|
Ključ
Ključ
|
26.09.2021 11:30 | Una Nacionalni park | 2 : 4 | Ključ |
Sporting
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
26.09.2021 11:30 | Sporting | 0 : 0 | Fortuna | ||||||
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Stupčanica
Olovo
|
26.09.2021 11:30 | Mladost | 4 : 1 | Stupčanica | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Tempo sport
Zenica
|
26.09.2021 11:30 | Čelik | 7 : 0 | Tempo sport | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Čelični grad - Steel City
Zenica
|
26.09.2021 11:30 | Bosna | 12 : 1 | Čelični grad - Steel City | ||||||
Rudar (K)
Kakanj
|
|
Rudar (B)
Breza
|
26.09.2021 11:30 | Rudar (K) | 1 : 0 | Rudar (B) |
Moševac
Moševac
|
|
Usora
Usora - Žabljak
|
26.09.2021 11:30 | Moševac | 1 : 1 | Usora | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
26.09.2021 11:30 | Natron | 2 : 1 | Žepče 1919 |
Ilijaš
Ilijaš
|
|
KMN Vogošća
Vogošča
|
26.09.2021 10:00 | Ilijaš | 5 : 1 | KMN Vogošća | ||||||
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
26.09.2021 10:00 | Novi Grad | 1 : 1 | Sarajevo | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
26.09.2021 09:00 | Radnik | 2 : 3 | Željezničar | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Igman
ilidža
|
26.09.2021 15:00 | Slavija | 1 : 2 | Igman |
Betaclub
Doglodi
|
|
Baton 2
Sarajevo
|
26.09.2021 11:00 | Betaclub | 3 : 2 | Baton 2 |
Šampion
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
26.09.2021 11:00 | Šampion | 3 : 0 | Novi Grad | ||||||
Dobrinja
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
26.09.2021 20:00 | Dobrinja | 0 : 7 | SAŠK Napredak |
Perfekt
Srebrenik
|
|
Betaclub Tango
Lukavac
|
26.09.2021 11:00 | Perfekt | 3 : 3 | Betaclub Tango | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
26.09.2021 11:00 | Orašje | 1 : 0 | Eurofudbal | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
26.09.2021 11:00 | Gradina | 0 : 2 | Zvijezda |
Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
26.09.2021 13:30 | Spartak 2013 | 1 : 4 | Borac (BL) |
FSA Prijedor
Prijedor
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
26.09.2021 11:00 | FSA Prijedor | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
26.09.2021 14:00 | Omarska | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
26.09.2021 11:00 | Partizan | 3 : 0 | Gomjenica |
AN Jedinstvo
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
26.09.2021 09:30 | AN Jedinstvo | 0 : 8 | Podgrmeč | ||||||
Omladinac
Sanica
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
26.09.2021 09:30 | Omladinac | 0 : 6 | Omladinac 75 | ||||||
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Ključ
Ključ
|
26.09.2021 09:30 | Mladost 1938 | 3 : 1 | Ključ | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Kolibri
Bihać
|
26.09.2021 09:30 | Borac | 0 : 6 | Kolibri |
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Radnički
Ćoralići
|
26.09.2021 10:00 | Bratstvo | 0 : 13 | Radnički | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
26.09.2021 10:00 | Krajina | 0 : 5 | Mladost (P) | ||||||
Zvijezda
Velika Kladuša
|
|
ABC
Podzvizd
|
26.09.2021 10:00 | Zvijezda | 4 : 0 | ABC |
Moševac
Moševac
|
|
Usora
Usora
|
26.09.2021 10:00 | Moševac | 4 : 1 | Usora | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Žepče 1919
Žepče
|
26.09.2021 10:00 | Natron | 5 : 1 | Žepče 1919 |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sarajevo 2
Sarajevo
|
26.09.2021 16:30 | Slavija | 1 : 10 | Sarajevo 2 |
Betaclub
Doglodi
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
26.09.2021 13:00 | Betaclub | 1 : 0 | Novi Grad | ||||||
J Academy
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
26.09.2021 11:30 | J Academy | 4 : 0 | Željezničar |
Bambinosi
Sarajevo
|
|
F.A. Academica
Sarajevo
|
26.09.2021 09:00 | Bambinosi | 1 : 2 | F.A. Academica |
Perfekt
Srebrenik
|
|
Betaclub Tango
Lukavac
|
26.09.2021 10:00 | Perfekt | 4 : 3 | Betaclub Tango | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
26.09.2021 10:00 | Orašje | 4 : 1 | Eurofudbal | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
26.09.2021 10:00 | Gradina | 0 : 3 | Zvijezda |
Fortuna
Živinice
|
|
Emina
Mostar
|
26.09.2021 14:00 | Fortuna | 0 : 2 | Emina |
Modriča Ducla
Modriča
|
|
Mladost
Rogatica
|
26.09.2021 16:00 | Modriča Ducla | 5 : 3 | Mladost | ||||||
BSK-Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Prijedor
Prijedor
|
26.09.2021 09:00 | BSK-Spartak 2013 | 0 : 3 | Prijedor | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
26.09.2021 10:00 | Ljubić | 2 : 1 | Borac (Š) |
Mladost
Nević Polje
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
26.09.2021 15:30 | Mladost | 0 : 3 | Brotnjo | ||||||
ŽNK Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
26.09.2021 13:00 | ŽNK Sloboda | 0 : 0 | Željezničar 2011 |
Crvena zvezda
Beograd
|
|
Mašinac
Niš
|
26.09.2021 17:30 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Mašinac | ||||||
Sloga
Zemun
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
26.09.2021 14:30 | Sloga | 0 : 0 | Vojvodina | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
|
26.09.2021 16:00 | Spartak | 6 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
TSC
Kanjiža
|
26.09.2021 15:30 | Požarevac | 0 : 15 | TSC |
Spartak DOO
Subotica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
26.09.2021 15:30 | Spartak DOO | 1 : 0 | Radnički 1923 | ||||||
Napredak Junior 2018
Kruševac
|
|
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
26.09.2021 15:00 | Napredak Junior 2018 | 2 : 2 | ŽGFK Lavice Dubočica | ||||||
Jedinstvo 2014
Pirot
|
|
Zemun
Zemun
|
26.09.2021 15:30 | Jedinstvo 2014 | 0 : 1 | Zemun | ||||||
Karađorđe
Topola
|
|
Levač
Rekovac
|
26.09.2021 15:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Levač | ||||||
Kolubara
Lazarevac
|
|
Mačva
Šabac
|
26.09.2021 15:30 | Kolubara | 7 : 1 | Mačva |
Agram
Zagreb
|
|
Međimurje
Čakovec
|
26.09.2021 12:00 | Agram | 8 : 0 | Međimurje | ||||||
Split
Split
|
|
Donat
Zadar
|
26.09.2021 16:00 | Split | 3 : 1 | Donat | ||||||
Dinamo
Zagreb
|
|
Neretva
Metković
|
26.09.2021 14:00 | Dinamo | 12 : 0 | Neretva |
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
26.09.2021 15:00 | SFK 2000 | 11 : 0 | Drina | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Iskra
Bugojno
|
26.09.2021 12:00 | Široki Brijeg | 3 : 5 | Iskra | ||||||
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
26.09.2021 11:00 | Radnik Bumerang | 12 : 0 | Lokomotiva |
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
FMP
Železnik
|
26.09.2021 19:00 | Budućnost VOLI | 82 : 72 | FMP | ||||||
Mega Basket
Beograd
|
|
Studentski centar
Podgorica
|
26.09.2021 12:00 | Mega Basket | 101 : 68 | Studentski centar |
Radnik
Bijeljina
|
|
Gacko
Gacko
|
26.09.2021 12:00 | Radnik | 0 : 3 | Gacko |
Teslić
Teslić
|
|
Prijedor
Prijedor
|
26.09.2021 16:00 | Teslić | 36 : 30 | Prijedor | ||||||
Sava 2019
Brod
|
|
Kaluđer
Banja Luka
|
26.09.2021 15:00 | Sava 2019 | 27 : 32 | Kaluđer | ||||||
ORK BL
Banja Luka
|
|
Laktaši 2020
Laktaši
|
26.09.2021 14:00 | ORK BL | 33 : 23 | Laktaši 2020 |
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Derventa
Derventa
|
26.09.2021 18:00 | Jedinstvo 2015 | 31 : 25 | Derventa | ||||||
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
26.09.2021 | ORK Borac | 33 : 27 | Slavija | ||||||
Višegrad
Višegrad
|
|
Mladost
Banja Luka
|
26.09.2021 | Višegrad | 29 : 27 | Mladost |
Zrinjski
Mostar
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
26.09.2021 13:00 | Zrinjski | 33 : 34 | Izviđač CO 2 | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Briješće
Sarajevo
|
26.09.2021 17:00 | Goražde | 37 : 24 | Briješće | ||||||
Bosna 2
Visoko
|
|
Vogošća 2
Vogošća
|
26.09.2021 15:00 | Bosna 2 | 23 : 31 | Vogošća 2 | ||||||
Sloga 2
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Međugorje
Međugorje
|
26.09.2021 18:00 | Sloga 2 | 26 : 30 | Međugorje |
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
26.09.2021 | Donji Vakuf | 28 : 37 | Čelik Junior | ||||||
Gračanica 2
Gračanica
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
26.09.2021 15:00 | Gračanica 2 | 41 : 34 | Sana 7 | ||||||
Sloboda 2
Tuzla
|
|
Žepče
Žepče
|
26.09.2021 19:00 | Sloboda 2 | 30 : 30 | Žepče |
Rogatica
Rogatica
|
|
Borac 2
Banja Luka
|
26.09.2021 17:00 | Rogatica | 26 : 20 | Borac 2 |