1 : 1
1 : 0

Hrabri Sautempton uzeo bod Junajtedu

22.08.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Sautemptona i Mančester Junajteda odigrali su 1-1 u drugom kolu Premijer lige.

Prvu Å”ansu na meču nije iskoristio Lindelof. Potom su domaći poveli i to autogolom Freda. U zavrÅ”nici prvog poluvremena Matić je dobro zaprijetio poslije kornera ali nije bilo gola. U nastavku, Grinvud donosi izjednačenje Junajtedu. Potom su se redale Å”anse. Pogba je bio zamalo neprecizan dok je MeKarti odbranio udarce Grinvuda i Brune. U 75. minuti Armstrong je imao sjajnu Å”ansu ali je De Hea odbranio.

Junajted ima četiri boda nakon dva kola dok je ovo prvi bod za Soton.

U drugom susretu Totenhem je kao gost savladao Vulvse. Jedini pogodak postigao je Ali iz penala.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Southampton Manchester United