0 : 2
0 : 2

Dva brza gola i nevjerovatni Ramsdejl donijeli tri boda Arsenalu

30.10.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Arsenala savladali su Lester na startu desetog kola Premijer lige. Ekipa Mikela Artete slavila je u gostima sa 2-0.

Arsenal je sjajno otvorio susret. Golom Gabrijela poveli su u petoj minuti. Veliku Ŕansu imao je Lakazet ali je nije iskoristio. U 18. minuti, Smit-Rouv pogodio je za 2-0. Do kraja prvog poluvremena sjajnu Ŕansu imao je Medison ali je Ramsdejl odbranio.

U nastavku, bolja igra domaćih.Tomas je prvi zaprijetio ali nije pogodio. Potom su pokuÅ”avali Lukman i Barns ali je Ramsdejl fenomenalno branio. Å ansu da rijeÅ”i sve iao je Obamejang ali je Å majhel odbranio. Do kraja susreta i Tilemans je imao Å”ansu ali nije pogodio.

Arsenal je sada peti sa 17 bodova dok je Lester deseti sa tri boda manje.