XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 433 utakmica za dan
Nedelja, 25 Oktobar 2020

Fudbal

25.10.2020 14:30 Mladost : Borac
25.10.2020 19:00 Radnik : Sloboda
25.10.2020 17:00 Sarajevo : Krupa
25.10.2020 14:00 Novi Pazar : Rad
25.10.2020 14:00 Zlatibor : Vojvodina
25.10.2020 14:00 OFK Bačka : Inđija
25.10.2020 21:00 Crvena zvezda : Javor Matis
25.10.2020 16:00 Mačva : Napredak
25.10.2020 16:00 Proleter : Voždovac
25.10.2020 13:30 Dinamo : GFK Dubočica
25.10.2020 13:30 Radnički (P) : Kolubara
25.10.2020 13:30 Kabel : Loznica
25.10.2020 13:30 Radnički 1923 : Zemun
25.10.2020 13:30 OFK Žarkovo : Borac 1926
25.10.2020 14:30 Čelinac : Borac
25.10.2020 14:30 Mladost : Sloga (Srbac)
25.10.2020 14:30 OFK Brdo : Omarska
25.10.2020 14:30 Budućnost : Ilićka 01
25.10.2020 14:30 Romanija : Milići
25.10.2020 14:30 Vlasenica : Stakorina
25.10.2020 14:30 Gorica : Sloga Nektar
25.10.2020 14:30 BSK : OFK Lauš
25.10.2020 14:30 Naprijed : Plamen
25.10.2020 14:30 Sloga : Svodna
25.10.2020 14:30 Krajina : Lijevče
25.10.2020 14:30 Sloga (Dugo Polje) : Ukrina
25.10.2020 14:30 Skugrić : Zvijezda
25.10.2020 14:30 Ozren : Sloga (Jakeš)
25.10.2020 14:30 Vranjak : Borac
25.10.2020 14:30 Rudanka : Trebava
25.10.2020 14:30 Hajduk (Batkuša) : Hajduk (Kožuhe)
25.10.2020 14:30 Naša krila : Vučijak
25.10.2020 14:30 Tabanci : Lokomotiva
25.10.2020 14:30 Mladost : Partizan
25.10.2020 14:30 OFK Trnovica : OFK Janja 2009
25.10.2020 14:30 Zadrugar : Sloboda
25.10.2020 14:30 OFK Šekovići : Jedinstvo
25.10.2020 14:30 Čelopek : Lokanj
25.10.2020 14:30 Sloga : Rudar 1925
25.10.2020 14:30 Omladinac : Podrinje
25.10.2020 14:30 7. Republika : Ljubija
25.10.2020 14:30 Radnik Urije : Mrakovica
25.10.2020 14:30 Slaven : Kozara
25.10.2020 14:30 Berek 1975 : Moštanica
25.10.2020 14:30 OFK Ravan : Rudar
25.10.2020 14:30 Rasavci : Podgrmeč
25.10.2020 14:30 Brzi : Gomjenica
25.10.2020 14:30 Knežopoljac : Kiseljak
25.10.2020 14:30 Kozara : Župa
25.10.2020 14:30 Obradovac : Kalemi
25.10.2020 14:30 Borac (Mašići) : Borac (Šibovska)
25.10.2020 14:30 Sloga DIPO : Torpedo
25.10.2020 14:30 Sloboda : Biseri
25.10.2020 14:30 Laminci : 13 Skojevki
25.10.2020 14:30 Omladinac : Polet
25.10.2020 14:30 Polet Krajišnik : Šnjegotina
25.10.2020 14:30 Budućnost : Vrbas
25.10.2020 14:30 OFK Banja Luka : Omladinac
25.10.2020 14:30 Rekreativo : OFK Spartak 2013
25.10.2020 14:30 Gomionica : Karanovac
25.10.2020 14:30 Mladost : Borac (istočni Drvar)
25.10.2020 17:00 Polet : Sloga
25.10.2020 17:00 Zadrugar : Borac (Kotorsko)
25.10.2020 17:00 Borac (Osinja) : Liješće
25.10.2020 17:00 Zborište : BSK
25.10.2020 17:00 Mineral : Rudar
25.10.2020 14:00 Crvena zvijezda : Omladinac
25.10.2020 17:30 Mladost : Crkvina
25.10.2020 14:00 Trebavac : Partizan
25.10.2020 14:00 Skugrić 1964 : Budućnost
25.10.2020 14:00 Posavina : Kladari Gornji
25.10.2020 14:00 Zadrugar : Pelagićevo
25.10.2020 14:00 Dobor : Bratstvo
25.10.2020 14:30 Crvena zvijezda : Budućnost Red Star
25.10.2020 14:30 OFK Brezik : Majevica
25.10.2020 14:30 Obilić : Strijelac
25.10.2020 14:30 Jedinstvo : Mladost 2003
25.10.2020 14:30 Grčica : Mladost (Sandići)
25.10.2020 14:30 Slijepčevići : Borac
25.10.2020 14:30 Zadrugar : Gredice
25.10.2020 14:30 Jugović : Mladost (Lončari)
25.10.2020 14:30 Jedinstvo : Drina (Batar)
25.10.2020 14:30 Priboj : Novo doba
25.10.2020 14:30 Mladost : OFK Magnojević
25.10.2020 14:30 Drina (Amajlije) : Miloš Obilić
25.10.2020 14:30 Proleter : Obarska
25.10.2020 14:30 Balatun : Panteri
25.10.2020 14:30 Kolektiv : Semberija
25.10.2020 14:30 Vilusi : Romanovci
25.10.2020 14:30 Ratar : Bratstvo (Kozinci)
25.10.2020 14:30 Mladost : Stevan Dukić
25.10.2020 11:00 Čelik : Sveti Jovan
25.10.2020 11:00 Sloboda : Polet
25.10.2020 11:00 Bobetino Brdo : Mladost
25.10.2020 10:30 Piperci : Budućnost
25.10.2020 15:00 Ljeljenča : Jedinstvo
25.10.2020 15:00 Omladinac : Proleter
25.10.2020 15:00 Gorica : Sloga 94
25.10.2020 15:00 Kovačići 08 : Magnojević 2001
25.10.2020 15:00 Stević Jovan : Koridor 2011
25.10.2020 15:00 Sloga : Pobjeda
25.10.2020 15:00 Građanski : Modran
25.10.2020 15:00 OFK Batković : Polet
25.10.2020 15:00 VSK : Tavna
25.10.2020 10:30 Sloga : Crnjelovo
25.10.2020 10:30 Mladen Perić : Zenit
25.10.2020 10:30 BUK : Nacional
25.10.2020 14:30 GOŠK : Goražde
25.10.2020 14:30 TOŠK : Rudar
25.10.2020 14:30 Vlašić : Busovača
25.10.2020 14:30 Kiseljak : Novi Travnik
25.10.2020 14:30 Rudar : NK Vitez
25.10.2020 14:30 Rudar : Krajišnik
25.10.2020 14:30 Dinamo : Bosna (Kalesija)
25.10.2020 14:30 Seona : Svatovac
25.10.2020 14:30 Dizdaruša : Mramor
25.10.2020 14:30 Orahovica 74 : Gornji Rahić
25.10.2020 14:30 Bosna (Mionica) : Radnički
25.10.2020 14:30 Stupčanica : Pobjeda
25.10.2020 14:30 Natron : Ilijaš
25.10.2020 14:30 Kolina : Rudar
25.10.2020 14:30 Mošćanica : Moševac
25.10.2020 14:30 Usora : Borac
25.10.2020 14:30 Brotnjo : Bjelopoljac
25.10.2020 14:30 Rama : Tomislav
25.10.2020 14:30 Sloga : Neum
25.10.2020 14:30 Troglav 1918 : Klis
25.10.2020 14:30 Frankopan : Hajduk
25.10.2020 14:30 Sloga (Tolisa) : Vitanovići 78
25.10.2020 14:30 Mladost (Domaljevac) : Sloga (Prud)
25.10.2020 14:30 Mladost (Donji Svilaj) : 19 srpanj
25.10.2020 14:30 Bok : Dragovoljac
25.10.2020 14:30 Mladost (Sibovac) : Napredak
25.10.2020 14:30 Mladi zadrugar : Kostrč
25.10.2020 15:30 Bojnik : Stup
25.10.2020 15:00 Ozren : Vratnik
25.10.2020 15:00 Jedinstvo : Pofalićki
25.10.2020 12:00 El Tarik : Omadinac
25.10.2020 15:30 Igman : Baton
25.10.2020 14:30 Mladost 78 : Mladost (Velika Brijesnica)
25.10.2020 14:30 Trešnjevka : Jedinstvo 1952
25.10.2020 14:30 Čelić : Jedinstvo
25.10.2020 14:30 Ingram : Mladost (Kikači)
25.10.2020 14:30 Polet : Sloga
25.10.2020 14:30 Vražići 92 : Doboj Istok
25.10.2020 14:30 Omladinac 68 : Rijeka
25.10.2020 14:30 Mladost (Gornje Živinice) : Mramor
25.10.2020 Međugorje : Branitelj
25.10.2020 Iskra : Buna
25.10.2020 Mostar : Sport talent
25.10.2020 Cim : Lokomotiva
25.10.2020 Kruševo : Blagaj
25.10.2020 15:00 Drina : BKB
25.10.2020 15:00 Radnički : Jahorina
25.10.2020 15:30 Mesihovina : Drinovci
25.10.2020 14:30 Šator : Šujica
25.10.2020 14:30 Kupres 97 : Junak
25.10.2020 13:30 Ravne : Mladost
25.10.2020 13:30 Korpar : Posavina 108
25.10.2020 13:30 HAŠK Napredak : Dinamo 75
25.10.2020 13:30 Tramošnica : OFK Brčko
25.10.2020 14:30 Stjepan Polje : Podrinje
25.10.2020 14:30 Pribava : Polet
25.10.2020 14:30 Špionica 1953 : DSK
25.10.2020 14:30 Bukovik : Sloga
25.10.2020 14:30 25 maj : Mladost (Doborovci)
25.10.2020 14:30 Željezničar : BSK
25.10.2020 14:30 Rudar : Mladost (Puračić)
25.10.2020 14:00 Voćar : Izbor
25.10.2020 14:00 Sloboda : Napredak
25.10.2020 14:00 Ograđenovac : OFK Međiđa
25.10.2020 14:00 Trebava : Biberovo Polje
25.10.2020 14:00 Graničar : OFK Vida
25.10.2020 14:00 Mionica 85 : 12 decembar
25.10.2020 14:00 Željezničar : Koraj
25.10.2020 14:00 Mladost (Suha) : Krušik
25.10.2020 14:00 OFK Tuzla : Slatina
25.10.2020 14:00 Rainci : Mladost (Solina)
25.10.2020 14:00 Partizan : Grivice
25.10.2020 14:00 Budućnost : Rudar
25.10.2020 14:00 Napredak : Srnica
25.10.2020 11:00 Bijeljevac : Gornje Dubrave
25.10.2020 11:00 Pasci 78 : Proleter
25.10.2020 20:00 Rudar : Jezero
25.10.2020 20:00 Iskra : Zeta
25.10.2020 20:00 Budućnost : Dečić
25.10.2020 20:00 OFK Petrovac : Sutjeska
25.10.2020 20:00 OFK Titograd : Podgorica
25.10.2020 17:00 Jedinstvo : Ibar
25.10.2020 17:00 Igalo : Drezga
25.10.2020 17:00 Arsenal : Mornar
25.10.2020 17:00 Kom : Bokelj
25.10.2020 17:00 Grbalj : Berane
25.10.2020 15:00 Bordeaux : Nîmes
25.10.2020 15:00 Brest : Strasbourg
25.10.2020 13:00 Lens : Nantes
25.10.2020 21:00 Olympique Lyonnais : Monaco
25.10.2020 15:00 Metz : Saint-Etienne
25.10.2020 15:00 Montpellier : Reims
25.10.2020 17:00 Nice : Lille
25.10.2020 15:00 Southampton : Everton
25.10.2020 17:30 Wolverhampton : Newcastle United
25.10.2020 20:15 Arsenal : Leicester City
25.10.2020 15:30 Wolfsburg : Arminia
25.10.2020 18:00 Werder : Hoffenheim
25.10.2020 18:30 Getafe : Granada
25.10.2020 16:00 Cádiz : Villarreal
25.10.2020 21:00 Real Sociedad : Huesca
25.10.2020 14:00 Real Valladolid : Deportivo Alavés
25.10.2020 15:00 Benevento : Napoli
25.10.2020 12:30 Cagliari : Crotone
25.10.2020 18:00 Fiorentina : Udinese
25.10.2020 20:45 Juventus : Hellas Verona
25.10.2020 15:00 Parma : Spezia
25.10.2020 11:00 Borac : Čelik
25.10.2020 11:00 Prijedor : ŽFK Sloga
25.10.2020 14:00 Napredak Junior 2018 : Mačva
25.10.2020 13:00 Majdanpek : Spartak DOO
25.10.2020 14:30 Rad : Loznica
25.10.2020 13:00 Donat : Marjan
25.10.2020 12:00 Viktorija : Dinamo
25.10.2020 12:00 Osijek : Split
25.10.2020 12:00 Agram : Neretva
25.10.2020 13:30 Krupa : Sarajevo
25.10.2020 14:30 Radnik (H) : Velež
25.10.2020 14:30 Borac : Zrinjski
25.10.2020 14:30 Zvijezda 09 : Sloboda
25.10.2020 12:00 Orašje : Tekstilac Kort
25.10.2020 12:00 Mineral : Proleter
25.10.2020 12:00 Bratstvo : Modriča
25.10.2020 12:00 Sloga : Ilićka 01
25.10.2020 12:00 Gornji Rahić : Zvijezda
25.10.2020 12:00 Slaven : Drina
25.10.2020 12:00 Radnik : Budućnost
25.10.2020 12:00 Gradina : Podrinje
25.10.2020 12:00 Seona 3 : 2 Sloga
25.10.2020 12:00 Tuzla Siti : Bosna
25.10.2020 13:30 Slavija : Bosna
25.10.2020 13:30 Famos (Hrasnica) : Željezničar
25.10.2020 13:30 Rudar : Famos (Vojkovići)
25.10.2020 13:30 Sutjeska : Olimp
25.10.2020 13:30 Igman : UNIS
25.10.2020 13:30 Travnik : Vis
25.10.2020 13:30 Fortuna : Čelik
25.10.2020 13:30 Iskra : Krivaja
25.10.2020 12:00 Metalleghe BSI : OFK Spartak
25.10.2020 12:00 Brdo : Ljubić
25.10.2020 12:00 Sloboda : Kozara
25.10.2020 12:00 Jedinstvo : Borac
25.10.2020 12:00 Podgrmeč : Omarska
25.10.2020 12:30 Branitelj : Stolac
25.10.2020 12:30 GOŠK : Grude
25.10.2020 12:30 Posušje : Čapljina
25.10.2020 12:30 Neum : Brotnjo
25.10.2020 12:30 Igman 0 : 2 Tomislav
25.10.2020 15:00 Tuzla Siti : Krupa
25.10.2020 16:00 Velež : Zrinjski
25.10.2020 10:00 Orašje : Tekstilac Kort
25.10.2020 10:00 Mineral : Proleter
25.10.2020 10:00 Bratstvo : Modriča Alfa
25.10.2020 10:00 Sloga : Ilićka 01
25.10.2020 10:00 Gornji Rahić : Zvijezda
25.10.2020 10:00 Slaven : Drina
25.10.2020 10:00 Zvijezda 09 : Budućnost
25.10.2020 10:00 Gradina : Podrinje
25.10.2020 10:00 Seona : Sloga
25.10.2020 10:00 Tuzla Siti : Bosna
25.10.2020 11:00 Slavija : Bosna
25.10.2020 11:00 Famos (Hrasnica) : Željezničar
25.10.2020 11:00 Rudar : Famos (Vojkovići)
25.10.2020 11:00 Sutjeska : Olimp
25.10.2020 10:00 Igman : UNIS
25.10.2020 11:00 Travnik : Vis
25.10.2020 11:00 Fortuna : Čelik
25.10.2020 11:00 Iskra : Krivaja
25.10.2020 10:00 Metalleghe BSI : OFK Spartak
25.10.2020 10:00 OFK Brdo : Ljubić
25.10.2020 10:00 Sloboda : Kozara
25.10.2020 10:00 Jedinstvo : Borac
25.10.2020 10:00 Podgrmeč : Rudar Prijedor
25.10.2020 10:00 Željezničar Sport team : Krajina
25.10.2020 11:30 Sloga (Trn) : Crni vrh
25.10.2020 11:00 Posušje : Čapljina
25.10.2020 12:00 Drina He : OFK Glasinac 2011
25.10.2020 12:00 Stakorina : Hercegovac
25.10.2020 11:00 Jedinstvo : Mladost
25.10.2020 11:00 Sarajevo : FA Akademika
25.10.2020 11:00 Željezničar 2 : Radnik Hadžići
25.10.2020 13:00 Bambinosi : Dar
25.10.2020 11:00 Bratstvo : Lokanj
25.10.2020 11:00 Guber : Milići
25.10.2020 10:00 Ukrina : Trebava
25.10.2020 10:00 Borac : Rudar
25.10.2020 10:00 Naša krila : Zvijezda
25.10.2020 13:30 Tuzla City : Krupa
25.10.2020 14:00 Velež : Zrinjski
25.10.2020 10:00 Borac : Mineral
25.10.2020 10:00 Sloga (Srbac) : Omarska
25.10.2020 10:00 BSK 1 : 0 Čelinac
25.10.2020 10:00 Vrbas 0 : 4 Sloboda
25.10.2020 10:00 Naprijed : Progres
25.10.2020 10:00 Mladost Farma prom : Budućnost
25.10.2020 10:00 Spartak 2013 : Željezničar Sport tim
25.10.2020 10:00 Drina : Jedinstvo
25.10.2020 10:00 Sloboda : Podrinje
25.10.2020 10:00 Lokomotiva : Zvijezda 09
25.10.2020 10:00 Mladost : Velež
25.10.2020 10:00 Hercegovac : Leotar
25.10.2020 10:00 Sutjeska : LeoStars
25.10.2020 10:00 Branjevo : Čelopek
25.10.2020 10:00 Borac : Podrinje
25.10.2020 10:00 Jedinstvo : Mladost
25.10.2020 11:30 Kolibri : Rudar
25.10.2020 11:30 Jedinstvo : Ključ
25.10.2020 11:30 Željezničar : Ćoralići
25.10.2020 11:30 ABC : Gomila
25.10.2020 10:00 FK Vitez : Fojnica
25.10.2020 10:00 Lašva : Busovača
25.10.2020 10:00 Radnik : Etna
25.10.2020 10:00 Sportprevent : Iskra
25.10.2020 10:00 Globus : Vlašić
25.10.2020 10:30 GOŠK : Stolac
25.10.2020 11:30 Igman : Zrinjski
25.10.2020 11:00 Zvijezda : Kolibri
25.10.2020 11:00 Budućnost : Bambi
25.10.2020 11:00 Sloboda : Radnički
25.10.2020 11:00 Eurogol : Bratstvo
25.10.2020 11:00 Betaklub Tango : Tuzla Siti
25.10.2020 11:00 Proleter 0 : 6 Gradina
25.10.2020 10:00 Sarajevo 0 : 0 Ilijaš
25.10.2020 10:00 Unis : Radnik
25.10.2020 10:00 Jedinstvo : Slavija
25.10.2020 10:00 Mladost : Velež
25.10.2020 10:00 Hercegovac : Leotar
25.10.2020 10:00 Sutjeska : LeoStars
25.10.2020 11:30 Radnik : OFK Spartak 2013
25.10.2020 11:30 Tekstilac Kort 3 : 0 Rudar Prijedor
25.10.2020 11:30 Borac : Mineral/Sporting
25.10.2020 11:30 Proleter 0 : 7 Sloga
25.10.2020 11:30 Željezničar : Polet 1926
25.10.2020 11:30 Borac : Kozara
25.10.2020 10:00 Zvijezda : Kolibri
25.10.2020 10:00 Budućnost : Bambi
25.10.2020 10:00 Sloboda : Radnički
25.10.2020 10:00 Eurogol : Bratstvo
25.10.2020 10:00 Betaklub Tango : Tuzla Siti
25.10.2020 10:00 GOŠK : Stolac
25.10.2020 10:00 Igman : Zrinjski
25.10.2020 10:00 Velež : Rama
25.10.2020 10:00 Višići : Turbina
25.10.2020 12:00 Bilalovac CPU : Šantići
25.10.2020 12:00 FK Vitez : Fojnica
25.10.2020 12:00 Bubamara : Busovača
25.10.2020 12:00 Radnik : Etna
25.10.2020 12:00 Sport Prevent : Iskra
25.10.2020 09:00 Slavija : Famos
25.10.2020 12:30 Novi Grad : Mlade nade
25.10.2020 13:30 Željezničar : J Akademija
25.10.2020 10:00 Unis : Bambinosi
25.10.2020 10:00 Željezničar : Olimpik

Košarka

25.10.2020 19:00 Sloboda : Bosna Royal
25.10.2020 18:00 Bratunac : Kakanj
25.10.2020 20:00 Čelik : Mladost
25.10.2020 19:00 Budućnost BN : Slavija
25.10.2020 17:00 Princip : Radnik BN Basket
25.10.2020 14:15 Stars Basket : Partizan Grave
25.10.2020 19:00 OKK Borac Mako Print : Borac 72
25.10.2020 19:30 Studentski centar : Lovćen 1947
25.10.2020 19:00 Bratunac TRB 0 : 0 Kakanj
25.10.2020 18:00 Play Off Ultra : Trebinje 03
25.10.2020 16:30 Jedinstvo BHT : Čelik
25.10.2020 16:00 Konjic : Brčanka

Odbojka

25.10.2020 19:00 Krivaja : 7 Lukavac
25.10.2020 17:00 Galeb : Gradina-Herceg
25.10.2020 14:00 Bosna : Block Out
25.10.2020 13:00 ŽOK Leotar : Ljubinje
25.10.2020 13:00 Radnik : Maglić
25.10.2020 16:30 BL Volej 2 : Borac
25.10.2020 12:00 Vožd : Kozara
25.10.2020 15:30 Crvena zvijezda 2 : Modriča - Optima
25.10.2020 14:00 Rudo : OOK Leotar
25.10.2020 15:00 Gacko 2 : Stakorina
25.10.2020 14:00 Volero : Velež
25.10.2020 16:00 Napredak : ŽOK Žepče
25.10.2020 17:00 Novi Grad : Alipašino Polje
25.10.2020 13:00 Volley : Ilijaš
25.10.2020 14:00 ŽOK Gračanica Forteks : Kula-Gradačac 2
25.10.2020 15:00 Delminium : Student
25.10.2020 13:00 Turbina : Željezara
25.10.2020 14:30 Krivaja : Breza 1934
25.10.2020 14:00 Gradiška : Crvena zvijezda
25.10.2020 14:00 Borac : Modriča
25.10.2020 19:00 Kozara : Gradiška
25.10.2020 14:30 Mladost : Majevica
25.10.2020 14:30 Tempo : Radnik
25.10.2020 14:00 Banjaluka volej : Pliva
25.10.2020 14:30 Jahorina : Ljubinje - Bankom
25.10.2020 15:00 Panter : Kotor Varoš
25.10.2020 16:00 Laktaši : Ukrina
25.10.2020 14:00 Rudar : Net
25.10.2020 10:00 Radnik : Bratunac
25.10.2020 11:00 Rudo : He na Drini
25.10.2020 10:30 ŽOK Leotar : Gacko

Rukomet

25.10.2020 16:00 Bijeljina : Drina
25.10.2020 18:00 Hercegovina : Kozara (Kozarska Dubica)
25.10.2020 18:00 Višegrad : Mladost
25.10.2020 19:30 Čelinac : Prijedor 2
25.10.2020 18:00 Srednjoškolac : Teslić
25.10.2020 19:30 Laktaši : Srbac
25.10.2020 18:00 Kakanj : Bosna TS
25.10.2020 18:00 Travnik : Donji Vakuf
25.10.2020 18:00 Čelik Junior : Krajina
25.10.2020 18:00 Žepče : Čelik
25.10.2020 18:00 Jajce : Sana 7
25.10.2020 18:00 Gradačac : Rudar
25.10.2020 Vogošča Poljine Hills 2 : Zrinjski
25.10.2020 Radnički : Međugorje
25.10.2020 Izviđač CO 2 : Goražde
25.10.2020 Čapljina : Briješće
25.10.2020 Velež : Bosna
25.10.2020 18:00 Zrinjski : Krivaja
25.10.2020 18:00 Hrasnica : Izviđač
25.10.2020 14:30 Leotar : Derventa
25.10.2020 18:00 Doboj : Dubica
25.10.2020 18:00 Jedinstvo : Lokomotiva
25.10.2020 18:00 Bihać : Živinice
25.10.2020 18:00 Turbina : Krajina
25.10.2020 18:00 Ilidža : Sloga 2013
25.10.2020 18:00 Feniks : Rudar
25.10.2020 16:00 Tivat : Budućnost 2
25.10.2020 19:00 Nikšić : Trebjesa
25.10.2020 13:00 Zeta : Ulcinj
25.10.2020 15:00 Komovi : Podgorica 2013
1:2
90+' Gol (Fulham)
Kerni 1:2.
1:2
88' Crveni karton (Fulham)
Kamara crveni karton. radi neopreznog starta na Ezeu
1:2
64' Gol (Crystal Palace)
Zaha 0:2.
2:1
72' Gol (Zvijezda )
Petrović Novica je doveo domaće u vodstvo.
1:1
94' Gol (Leotar)
U sudijksom vremenu Leotar dolazi do gola i boda.