XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 175 utakmica za dan
Nedelja, 28 April 2019

Fudbal

28.04.2019 17:00 Mladi Krajišnik 5 : 0 Borac
28.04.2019 17:00 Mladost(S) 3 : 0 Jugović
28.04.2019 16:00 Mladost(L) 5 : 2 Jedinstvo
28.04.2019 16:00 Zadrugar 2 : 1 Crvena zvijezda
28.04.2019 16:00 Sava 04 1 : 1 Slijepčevići
28.04.2019 17:00 OFK Magnojević 0 : 2 Zadrugar
28.04.2019 17:00 Drina 4 : 3 Priboj
28.04.2019 17:00 OFK Janja 2009 7 : 1 Semberija
28.04.2019 17:00 Stević Jovan 0 : 1 Jedinstvo
28.04.2019 17:00 Miloš Obilić 2 : 1 Novo doba
28.04.2019 17:00 Balatun 0 : 0 Proleter
28.04.2019 17:00 Romanovci 1 : 3 Obradovac
28.04.2019 17:00 Polet 6 : 0 Vilusi
28.04.2019 17:00 Borac 2 : 3 Bratstvo(K)
28.04.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Sloga 94
28.04.2019 17:00 Omladinac 4 : 1 Proleter
28.04.2019 17:00 Kovačići 08 1 : 4 Magnojević 2001
28.04.2019 17:00 Građanski 0 : 3 Panteri
28.04.2019 17:00 Polet 2 : 0 Koridor 2011
28.04.2019 17:00 Ostojićevo 6 : 0 Tavna
28.04.2019 17:00 OFK Batković 0 : 0 Međaši
28.04.2019 17:00 Drina 5 : 4 Pobjeda
28.04.2019 17:00 TOŠK 2 : 0 Vitez
28.04.2019 17:00 Krajišnik 5 : 2 Busovača
28.04.2019 17:00 Vlašić 7 : 0 Podgrmeč
28.04.2019 17:00 Dinamo 2 : 2 Bosna(K)
28.04.2019 17:00 Svatovac 2 : 1 Radnički
28.04.2019 17:00 Seona 4 : 0 Odžak 102
28.04.2019 17:00 Čelić 0 : 1 Priluk
28.04.2019 17:00 Vis 2 : 0 Radnik
28.04.2019 17:00 SAŠK Napredak 1 : 0 Bosna Union
28.04.2019 17:00 Natron 2 : 6 Ilijaš
28.04.2019 17:00 Usora 1 : 0 Pobjeda
28.04.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 4 Borac
28.04.2019 17:00 Žepče 1 : 2 Moševac
28.04.2019 17:00 Branitelj 0 : 3 Neum
28.04.2019 17:00 Grude 0 : 1 Tomislav
28.04.2019 17:00 Posušje 5 : 2 Stolac
28.04.2019 17:00 Troglav 1918 1 : 1 Brotnjo
28.04.2019 17:00 Klis 4 : 0 Kamešnica
28.04.2019 17:00 Rama 2 : 2 Bjelopoljac
28.04.2019 17:00 Sloga 2 : 0 Turbina
28.04.2019 17:00 Gomila 1 : 3 Vitez
28.04.2019 17:00 Rudar 3 : 0 Bajer 99
28.04.2019 17:00 Željezničar 1 : 1 Omladinac 75
28.04.2019 17:00 Mladost 2 : 1 Fojnica
28.04.2019 17:00 Elektrobosna 2 : 1 Gorica
28.04.2019 17:00 Radnik 3 : 1 Kaćuni
28.04.2019 17:00 Mladost (D) 2 : 0 Sloga(P)
28.04.2019 17:00 Kostrč 5 : 1 Dragovoljac
28.04.2019 17:00 Vitanovići 78 5 : 1 19 srpanj
28.04.2019 Bok 3 : 0 Dubrave
28.04.2019 17:00 Mladost(DS) 0 : 0 Mladost(S)
28.04.2019 17:00 DSK 2 : 3 Trešnjevka
28.04.2019 17:00 Vražići 92 2 : 1 Omazići 1937
28.04.2019 17:00 Orahovica 74 3 : 0 Jedinstvo
28.04.2019 17:00 Mladost(K) 2 : 1 Ingram
28.04.2019 17:00 Polet 3 : 2 Doboj Istok
28.04.2019 16:30 Vareš 2 : 2 Novi Šeher
28.04.2019 16:30 Zmaj 1 : 4 Nemila
28.04.2019 16:30 Proleter 0 : 0 Napredak
28.04.2019 13:00 Jug 4 : 2 Omadinac
28.04.2019 16:30 Novi Grad 0 : 3 Pofalićki
28.04.2019 20:00 Biser 96 3 : 2 Bojnik
28.04.2019 16:00 Igman 0 : 4 UNIS
28.04.2019 15:00 Vratnik 1 : 0 Butmir
28.04.2019 17:00 Mošćanica 1 : 0 Vrbanjuša
28.04.2019 11:00 Saobraćajac 7 : 1 Stup
28.04.2019 16:30 Kupres 1 : 3 Ljubuški
28.04.2019 15:00 Međugorje 1 : 8 Kruševo
28.04.2019 17:00 Lokomotiva 0 : 4 Iskra
28.04.2019 17:00 Katarina 0 : 2 Bilalovac
28.04.2019 17:00 Nova Bila 7 : 0 Karaula
28.04.2019 17:00 Ravne 2 : 1 OFK Brčko
28.04.2019 17:00 Dinamo 75 2 : 1 Tramošnica
28.04.2019 17:00 Frankopan 2 : 1 Mladost
28.04.2019 17:00 Mladi Zadrugar 5 : 1 Korpar
28.04.2019 17:00 Biberovo Polje 6 : 1 Ograđenovac
28.04.2019 17:00 Graničar 1 : 0 Izbor
28.04.2019 17:00 Omladinac 68 3 : 2 OFK Međiđa
28.04.2019 17:00 OFK Vida 0 : 0 Sloboda
28.04.2019 17:00 Koraj 2 : 1 Trebava
28.04.2019 17:00 Voćar 6 : 3 Jedinstvo
28.04.2019 17:00 Željezničar 3 : 1 12 decembar
28.04.2019 17:00 Sloga 4 : 2 BSK
28.04.2019 17:00 Polet 2 : 3 Pribava
28.04.2019 17:00 Rudar 7 : 3 25 maj
28.04.2019 17:00 Mladost(P) 6 : 0 Turija
28.04.2019 17:00 Špionica 1953 2 : 1 Mladost(D)
28.04.2019 17:00 Stjepan Polje 1 : 0 Mramor
28.04.2019 17:00 Rainci 1 : 0 Mladost 78
28.04.2019 17:00 Slatina 3 : 1 Partizan
28.04.2019 17:00 Mladost(GŽ) 4 : 0 Grivice
28.04.2019 17:00 Metalac 5 : 2 Vrana
28.04.2019 17:00 Napredak 3 : 0 Mladost(S)
28.04.2019 17:00 Rudar 4 : 1 Srnica
28.04.2019 Uskok 0 : 3 Ljiljan
28.04.2019 Kralupi 1 : 2 Poriječani
28.04.2019 Dijamant 0 : 0 Liješeva
28.04.2019 Monjare 0 : 3 Bratstvo
28.04.2019 Moštre 6 : 4 Omladinac
28.04.2019 17:00 Sloboda 3 : 2 Brka 1948
28.04.2019 17:00 Mionica 85 6 : 0 Rahićki ljiljani
28.04.2019 17:00 Napredak 6 : 0 Majevica
28.04.2019 17:00 Pasci 78 0 : 1 Mladost
28.04.2019 17:00 Bijeljevac 3 : 0 Radnik 018
28.04.2019 17:00 Krušik 4 : 0 Spreča
28.04.2019 13:00 Mladost 2 : 1 Toplice
28.04.2019 13:00 Oskova 5 : 3 Jablanica
28.04.2019 13:00 Gornje Dubrave 1 : 4 Budućnost
28.04.2019 16:30 Arsenal 2 : 1 Berane
28.04.2019 16:30 Otrant-Olympic 0 : 0 Kom
28.04.2019 16:30 Dečić 0 : 3 Jezero
28.04.2019 16:30 Jedinstvo 0 : 0 Igalo
28.04.2019 16:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 2 : 2 Bokelj
28.04.2019 15:05 Burnley 0 : 1 Manchester City
28.04.2019 13:00 Leicester 3 : 0 Arsenal
28.04.2019 17:30 Manchester United 1 : 1 Chelsea
28.04.2019 14:00 Girona 1 : 0 Sevilla
28.04.2019 20:45 Rayo Vallecano 1 : 0 Real Madrid
28.04.2019 12:00 Valencia 0 : 1 Eibar
28.04.2019 16:15 Real Sociedad 2 : 1 Getafe
28.04.2019 18:30 Villarreal 1 : 1 Huesca
28.04.2019 15:30 Hoffenheim 1 : 4 Wolfsburg
28.04.2019 18:00 Nürnberg 1 : 1 Bayern
28.04.2019 15:00 SPAL 1 : 1 Genoa
28.04.2019 18:00 Sampdoria 1 : 2 Lazio
28.04.2019 20:30 Torino 2 : 0 Milan
28.04.2019 12:30 Frosinone 0 : 2 Napoli
28.04.2019 15:00 Chievo 1 : 1 Parma
28.04.2019 15:00 Amiens SC 0 : 0 Strasbourg
28.04.2019 15:00 Angers 1 : 1 Reims
28.04.2019 15:00 Caen 1 : 0 Dijon
28.04.2019 15:00 Lille 5 : 0 Nîmes
28.04.2019 21:00 Olympique Marseille 1 : 2 Nantes
28.04.2019 15:00 Nice 3 : 0 Guingamp
28.04.2019 17:00 Saint-Étienne 2 : 0 Toulouse
28.04.2019 13:00 Emina 1 : 2 SFK 2000
28.04.2019 16:30 Sana 2014 5 : 1 Mladost
28.04.2019 12:00 Inter 4 : 2 Brotnjo
28.04.2019 12:30 Željezničar 2011 3 : 5 Troglav 1918
28.04.2019 16:00 Sarajevo 0 : 1 Sloboda
28.04.2019 14:00 Željezničar 1 : 1 Travnik
28.04.2019 14:00 Sloga 0 : 5 Metalleghe BSI
28.04.2019 12:00 Bratstvo 1 : 5 Zvijezda
28.04.2019 12:00 Modriča 3 : 0 Borac
28.04.2019 12:00 Gradina 1 : 3 Slaven
28.04.2019 12:00 Drina 3 : 1 Sloga(T)
28.04.2019 13:00 Rudar 3 : 4 Olimpik
28.04.2019 13:00 Bosna Union 6 : 3 Goražde
28.04.2019 13:00 Bosna 2 : 5 Željezničar
28.04.2019 13:00 Iskra 3 : 1 Krivaja
28.04.2019 13:00 Grude 3 : 1 Čapljina
28.04.2019 12:00 Sloga 0 : 7 Metalleghe BSI
28.04.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Krajina
28.04.2019 10:00 Bratstvo 0 : 1 Zvijezda
28.04.2019 10:00 Modriča 3 : 0 Borac
28.04.2019 10:00 Gradina 1 : 0 Slaven
28.04.2019 10:00 Drina 4 : 1 Sloga(T)
28.04.2019 11:00 Rudar 3 : 4 Olimpik
28.04.2019 11:00 Bosna Union 3 : 0 Goražde
28.04.2019 11:00 Bosna 1 : 1 Željezničar
28.04.2019 11:00 Iskra 4 : 1 Krivaja
28.04.2019 11:00 FK Vitez 0 : 1 Travnik
28.04.2019 11:00 Grude 2 : 5 Čapljina

Futsal

Polufinale Druga utakmica
28.04.2019 19:30 Brotnjo 5 : 3 Zrinjski

Košarka

Finale Prva utakmica
28.04.2019 19:00 RMU Banovići 91 : 61 Orlovi

Rukomet

28.04.2019 19:00 Žepče 34 : 34 Gradačac
28.04.2019 15:00 Rudar 28 : 24 Krajina
28.04.2019 17:00 Sana 7 35 : 44 Kakanj
28.04.2019 19:00 Bosna 2 0 : 10 Lukavac
28.04.2019 17:00 Iskra 30 : 27 Jajce
28.04.2019 Izviđač CO 2 32 : 27 Neretva
28.04.2019 18:30 Izviđač 31 : 29 Krivaja
28.04.2019 17:00 Krajina 33 : 20 Turbina