Brod
Brod
|
|
Beli anÄeo
Popovo polje
|
18.02.2017 21:00 | Brod | 3 : 6 | Beli anÄeo |
GradiŔka
GradiŔka
|
|
StarÄevica
Banja Luka
|
18.02.2017 19:00 | GradiÅ”ka | 4 : 10 | StarÄevica |
Zrinjski
Mostar
|
|
Mostar SG
Mostar
|
18.02.2017 18:30 | Zrinjski | 4 : 4 | Mostar SG | ||||||
Tango
IstoÄno Sarajevo
|
|
Leotar
Trebinje
|
18.02.2017 14:00 | Tango | 3 : 1 | Leotar |
Nevesinje
Nevesinje
|
|
Salines
Tuzla
|
18.02.2017 16:00 | Nevesinje | 5 : 3 | Salines |
Kakanj
Kakanj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
18.02.2017 18:00 | Kakanj | 75 : 76 | Sloboda |
Rudar 2015
Ugljevik
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
18.02.2017 19:00 | Rudar 2015 | 78 : 85 | Radnik BN Basket | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Sokolac
Sokolac
|
18.02.2017 18:00 | Prijedor | 74 : 66 | Sokolac | ||||||
Sutjeska
FoÄa
|
|
Bratunac
Bratunac
|
18.02.2017 19:00 | Sutjeska | 68 : 53 | Bratunac |
Rudar Sport
Ugljevik
|
|
Äelik
Zenica
|
18.02.2017 16:00 | Rudar Sport | 26 : 67 | Äelik | ||||||
RMU BanoviÄi
BanoviÄi
|
|
Mladi KrajiŔnik
Banja Luka
|
18.02.2017 18:00 | RMU BanoviÄi | 94 : 61 | Mladi KrajiÅ”nik |
Gacko
Gacko
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
18.02.2017 18:00 | Gacko | 1 : 3 | Kakanj 78 | ||||||
Jedinstvo
BrÄko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.02.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Radnik | ||||||
Mladost
BrÄko
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
18.02.2017 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Gradina-Herceg |
Majevica
Lopare
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
18.02.2017 19:00 | Majevica | 1 : 3 | Ljubinje | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
GradiŔka
GradiŔka
|
18.02.2017 16:00 | Drina | 1 : 3 | GradiŔka | ||||||
ModriÄa Optima
ModriÄa
|
|
Jahorina
Pale
|
18.02.2017 16:00 | ModriÄa Optima | 3 : 1 | Jahorina |
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
|
Radnik
Bijeljina
|
18.02.2017 19:00 | Sloboda Tuzlafarm | 3 : 0 | Radnik | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Goražde
Goražde
|
18.02.2017 18:30 | Derventa | 0 : 3 | Goražde | ||||||
ModriÄa
ModriÄa
|
|
Bimal-Jedinstvo
BrÄko
|
18.02.2017 19:00 | ModriÄa | 2 : 3 | Bimal-Jedinstvo | ||||||
BL Volley
Banjaluka
|
|
Gacko
Gacko
|
18.02.2017 18:00 | BL Volley | 1 : 3 | Gacko |
Stakorina
ÄajniÄe
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
18.02.2017 17:00 | Stakorina | 2 : 3 | Ljubinje Bankom | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Hercegovac
BileÄa
|
18.02.2017 16:00 | Glasinac | 3 : 0 | Hercegovac | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Jahorina
Pale
|
18.02.2017 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Jahorina |
Velež
Nevesinje
|
|
Zelengora
Kalinovik
|
18.02.2017 18:00 | Velež | 3 : 0 | Zelengora | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Rudo
Rudo
|
18.02.2017 15:30 | Leotar | 3 : 2 | Rudo |
Libero
Bijeljina
|
|
Rudar
Ugljevik
|
18.02.2017 15:00 | Libero | 2 : 3 | Rudar |
Olimpik
GradiŔka
|
|
Mladost
Brod
|
18.02.2017 18:00 | Olimpik | 0 : 3 | Mladost |
Inova
Banja Luka
|
|
SmeÄ
Novi Grad
|
18.02.2017 16:00 | Inova | 3 : 0 | SmeÄ | ||||||
Balkana MP
MrkonjiÄ Grad
|
|
Pliva
Å ipovo
|
18.02.2017 15:00 | Balkana MP | 1 : 3 | Pliva | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
|
18.02.2017 14:00 | Prijedor | 3 : 0 | Kotor VaroÅ” |
Maglaj
Maglaj
|
|
Derventa
Derventa
|
18.02.2017 19:00 | Maglaj | 25 : 21 | Derventa | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Krivaja
ZavidoviÄi
|
18.02.2017 18:00 | Krajina | 26 : 25 | Krivaja | ||||||
Konjuh
Živinice
|
|
Bosna
Sarajevo
|
18.02.2017 19:30 | Konjuh | 29 : 23 | Bosna |
Spartak Prozivka
Subotica
|
|
ŽAK
Kikinda
|
18.02.2017 | Spartak Prozivka | 10 : 6 | ŽAK | ||||||
Proleter
Zrenjanin
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
18.02.2017 | Proleter | 7 : 10 | Banja Luka | ||||||
BeÄej
BeÄej
|
|
Polet
Sombor
|
18.02.2017 | BeÄej | 20 : 5 | Polet |