XS
SM
MD
LG

„Crni Vrh“ kroz polusezonu

Crni vrh

Fudbakeri „Crnog Vrha“ iz Jaružana odigrali su i više nego uspešno jesenje deo polusezone,  kao debitanti na drugoligaškom zapadu  Republike Srpske.

Nakon  petnaest odigranih utakmica zauzeli su vrlo dobru devetu poziciju  sa upisanih  pet pobeda, isto to toliko nerešenih utakmica i četiri poraza uknjiživši 20 bodova i ako su relativno kasno saznali da će igrati drugu ligu i manje vremena za pripreme u odnosu na ostatak ekipa drugoligaškog karavana na zapadu.

Najveći poraz  ekipa mi Jaružana imala je u komšijsko (opštinskom derbiju)  protiv Trnske „Sloge“ od koje su  izgubla rezultatom 4:0.

Titulu naboljeg strelca u ekipi  dele  Filip Cvjetić i Dejan Tatić koji su po četiri puta pogađali protivničke mreže.

Dejan Subić je igrač koji je proveo najviše vremena proveo na terenu (1205minuta)

Nenad Račić, prvi čuvar mreže ekipe Kapitesku trakicu je  poneo je na četrnaest puta i proveo među stativama 1170minuta.

Igrači koji su igrali za „Crni vrh“

Dejan Subić, Oleg Damjanović, Nenad Račić, Aleksandar Aulić, Ognjen Savičić, David Galić, Nedeljko Grabovac, Luka Vukosavljević,Nemanja Milaković, Goran Grujić, Dejan Divljević, Dejan Tatić,Filip Cvjetić, Aleksandar Knežević, Stefan Gajić, Dragan Amiđžić,Nikola Rogić, Konstantin Brdan, Ivan Stanković, Marko Đukanović,Đuro Vunjak, Mersad Softić, Darko Rogić, Konstantin Brdan, Ivan Stanković

Svi rezultat jesenjeg dela:

Crni vrh  1:1 Sloga (Srbac)

Progres (Kneževo) 1:1 Crni Vrh

Crni Vrh 1:0 Proleter (Teslić)

Crni Vrh 2:2 FSA (Prijedor)

Dubrave (Dubrave) 3:1 Crni Vrh

Crni Vrh 3:1 Brdo (Hambarine)

Čelinac 2:0 Crni Vrh

Crni Vrh 1:0 Borac (Šamac)

Sloga (Trn) 4:0 Crni Vrh

Crni Vrh 3:1 Ukrina (Čečava)

Gorica (Šipovo)  2:2 Crni Vrh

Crni Vrh 3:1 Jedinstvo (Žeravica)

Polet 1926 (Brod) 2:2 Crni Vrh

Crni Vrh 2:3 Borac (Kozarska Dubica)

BSK (Banja Luka) 2:0 Crni Vrh


Sloga (T) 4 : 0 Proleter
Ukrina 3 : 1 Borac (Š)
Gorica 1 : 0 Čelinac
Jedinstvo 0 : 0 Brdo
Polet 1926 0 : 5 Dubrave
Borac (KD) 2 : 1 FSA
BSK 2 : 0 Crni vrh
Sloga (S) 3 : 2 Progres
Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Borac (KD) 15 12 1 2 37
2 Gorica 15 10 1 4 31
3 BSK 15 9 2 4 29
4 FSA 15 8 3 4 27
5 Sloga (T) 15 8 1 6 25
6 Borac (Š) 15 7 1 7 22
7 Jedinstvo 15 6 3 6 21
8 Brdo 15 6 3 6 21
9 Crni vrh 15 5 5 5 20
10 Čelinac 15 5 4 6 19
11 Dubrave 15 6 1 8 19
12 Proleter 15 5 3 7 18
13 Sloga (S) 15 4 4 7 16
14 Progres 15 5 1 9 16
15 Ukrina 15 4 0 11 12
16 Polet 1926 15 2 3 10 9