Naprijed remizirao s Dubravama u Obilićevu

Remi u Obilićevu FOTO: FK Naprijed

Fudbaleri Naprijeda remizirali su na stadionu Obilićevo u Banjaluci protiv Dubrava iz istoimenog mjesta kod Gradiške – 1:1.

Poveli su gosti u 41. minutu golom Đorđa Sikimića, a izjednačio je Dragan Domuzin u 47. minutu. Slađi dio plijena ipak putuje u Lijevče polje, a Naprijed je ostao bez dva veoma važna boda na domaćem terenu.

Naprijed – Dubrave            1:1 (0:1)

Stadion: Naprijeda u Obilićevu (Banjaluka). Gledalaca: 60. Sudija: Miloš Sadžak (Prijedor). Strijelci: 0:1 Sikimić (41), 1:1 Domuzin (47). Žuti kartoni: Đurđić, Čekić (Naprijed), Hadžialagić, Đogić, Beuk, Šikuljak (Dubrave).

NAPRIJED: Delić, Đurđić, Čekić, Radić, Trevisan (od 87. Diljević), Domuzin, Radoja, Šupić, Kosović (od 70. Gajić), Pušić (od 46. Popović), Trninić.

DUBRAVE: Vuković (od 80. Hamzić), D. Kisin, Hadžialagić, Kvrgić (od 59. Puzić), Matić (od 59. Demo), Beuk, Sikimić (od 78. Nikić), V. Kisin, Đogić, Malbašić, Malešević.

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac