3 : 1

Juniori Radnika poraženi u Sarajevu

11.03.2018 Administrator DC

Izabranici Dženana UšÄuplića slavili su pobjedu nad vršnjacima Radnika rezultatom 3:1 i ostali na šest bodova prednost ispred drugoplasiranog Željezničara. Bordo juniori u vodstvo su stigli u osmoj minuti susreta kada je Ristanović pogodio svoju mrežu, a samo četiri minute kasnije Sarajevo je imalo prednost od dva gola. Strijelac drugog gola za Sarajevo bio je Dervišagić u 12. minuti. Do kraja prvog dijela mreže su mirovale, a onda odmah na samom startu drugog poluvremena Sarajevo je stiglo do trećeg pogotka preko Resića. Radnik je do kraja utakmice uspio smanjiti prednost Sarajeva na 3:1, a strijelac jedinog pogotka za tim iz Bijeljine bio je Gospavić.

SARAJEVO: Demirović, Tutundžić, Alić (Bradarić), Imamović, Dervišagić, Resić, Ragipović (Ćosić), Selimović (Salčin), Bešić, Mehuljić (Klarić) i Kurdić (Šabić).

RADNIK: Hodžić, Gospavić, Zekanović, Vujić (Maletić), Ristanović, Hodžić (Nikić), Hasikić, Vrućinić, Knežević (Lukić), Mitrović i Živanović (Marinković).