5.set
12 : 15

Slavlje Tuzlanki u Mostaru

10.02.2018 Administrator DC

Studentski odbojkaški klub Mostar u 15. kolu Premijer lige poražen je s 3:2 u setovima od ekipe Slobode.

Tuzlanke su bolje otvorile utakmicu i osvojile prvi set s 25:17.

U drugom setu SOK Mostar je poveo 8:2, ali su gošće uspjele poravnati na 10:10. Studentice su u završnici seta imale više koncentracije i osvajaju set 25:20.

Od početka trećeg seta domaće odbojkašice su u prednosti i on im je pripao rezultatom 25:22.

Četvrti set otišao je u ruke odbojkašica Slobode koja ga lako privode u svoju korist 25:14.

Velika borba se vodila u petom setu. SOK Mostar je vodio 12:11, ali Tuzlanke serijom 4:0 osvajaju set i dolaze do pobjede 3:2 i važnih bodova u borbi za ostanak u Premijer ligi.

Tekst i foto:Pogled,.ba

SOK Mostar _ Slobosa Tuzlafarm/ FOTO:Pogled.ba