XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 103 utakmica za dan
Subota, 30 Novembar 2019

Fudbal

30.11.2019 16:00 Sarajevo 1 : 3 Željezničar
30.11.2019 13:00 Sloboda 1 : 1 Tuzla City
30.11.2019 16:00 Zrinjski 1 : 1 Mladost
30.11.2019 16:00 Javor Matis 0 : 7 Radnički (N)
30.11.2019 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Voždovac
30.11.2019 16:00 Radnik 3 : 3 Čukarički
30.11.2019 16:00 Rad 1 : 2 Vojvodina
30.11.2019 16:00 Napredak 1 : 3 Inđija
30.11.2019 13:00 Smederevo 1924 0 : 1 Metalac
30.11.2019 13:00 OFK Bačka 1 : 0 Zlatibor
30.11.2019 13:00 Dinamo 2 : 2 OFK Žarkovo
30.11.2019 13:00 Kabel 2 : 0 Trayal
30.11.2019 13:00 Radnički (P) 1 : 1 Kolubara
30.11.2019 13:00 Zemun 3 : 1 Budućnost
30.11.2019 16:00 Novi Pazar 1 : 0 RFK Grafičar
30.11.2019 16:00 Burnley 0 : 2 Crystal Palace
30.11.2019 16:00 Chelsea 0 : 1 West Ham
30.11.2019 16:00 Liverpool 2 : 1 Brighton
30.11.2019 13:30 Newcastle United 2 : 2 Manchester City
30.11.2019 18:30 Southampton 2 : 1 Watford
30.11.2019 16:00 Tottenham 3 : 2 Bournemouth
30.11.2019 16:00 Wolverhampton 1 : 1 Sheffield United
30.11.2019 13:00 Deportivo Alavés 1 : 2 Real Madrid
30.11.2019 18:30 Mallorca 1 : 2 Real Betis
30.11.2019 16:00 Real Sociedad 4 : 1 Eibar
30.11.2019 21:00 Valencia 2 : 1 Villarreal
30.11.2019 18:30 Bayern München 1 : 2 Bayer Leverkusen
30.11.2019 00:00 Borussia M'gladbach 4 : 2 Freiburg
30.11.2019 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Fortuna
30.11.2019 15:30 Hertha BSC 1 : 2 Borussia Dortmund
30.11.2019 00:00 Mainz 05 : Eintracht
30.11.2019 15:30 Köln 1 : 1 Augsburg
30.11.2019 15:30 Paderborn 2 : 3 RB Leipzig
30.11.2019 15:00 Brescia 0 : 3 Atalanta
30.11.2019 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lecce
30.11.2019 18:00 Genoa 0 : 1 Torino
30.11.2019 17:30 Strasbourg 1 : 2 Olympique Lyonnais
30.11.2019 20:00 Reims 1 : 1 Bordeaux
30.11.2019 20:00 Nîmes 1 : 1 Metz
30.11.2019 00:00 Olympique Marseille : Brest
30.11.2019 20:00 Montpellier 4 : 2 Amiens SC
30.11.2019 20:00 Lille 1 : 0 Dijon
30.11.2019 20:00 Nice 3 : 1 Angers

Futsal

30.11.2019 19:00 Viktorija 2 : 6 Sokrates
30.11.2019 19:30 Jošavka 7 : 3 Ljubić
30.11.2019 19:30 Mostarske Kiše : Sparta
30.11.2019 17:00 Banovići 6 : 1 Lux

Košarka

30.11.2019 20:00 Mornar 92 : 95 Budućnost VOLI
30.11.2019 18:00 Široki 82 : 60 Sloboda
30.11.2019 19:00 Budućnost BN 89 : 85 Drina-Princip
30.11.2019 19:30 Varda HE 79 : 63 Sokolac
30.11.2019 20:00 Prijedor -Spartak 90 : 93 Borac
30.11.2019 17:00 Una 63 : 77 Kozara
30.11.2019 21:30 Ušće 58 : 70 Hunters
30.11.2019 16:30 Best 92 : 72 Šamac
30.11.2019 19:00 Zvornik Basket 76 : 74 Rudar 2015
30.11.2019 18:00 Ozren 61 : 75 WBS
30.11.2019 19:00 Leotar 03 105 : 67 Konjic
30.11.2019 16:00 Čelik 96 : 31 Sloboda
30.11.2019 19:00 RMU Banovići 92 : 65 Play Off Ultra
30.11.2019 16:30 Orlovi 82 : 50 Igman

Odbojka

30.11.2019 18:00 Jedinstvo 3 : 0 Bosna
30.11.2019 21:00 Borac 3 : 0 Maglić
30.11.2019 18:00 Radnik 3 : 0 Tempo
30.11.2019 17:00 Majevica 1 : 3 Ljubinje
30.11.2019 15:00 Jahorina 0 : 3 Drina
30.11.2019 17:00 Bihać 3 : 1 Galeb
30.11.2019 18:00 Napredak 2 : 3 Bosna
30.11.2019 17:00 Gradina-Herceg 3 : 0 Sloboda
30.11.2019 19:00 Mladost 3 : 0 Block Out
30.11.2019 19:00 Krivaja 3 : 1 Olovo
30.11.2019 17:00 HE na Drini 3 : 0 Goražde
30.11.2019 19:00 Sloboda 3 : 2 Mostar
30.11.2019 16:00 Kakanj 3 : 2 Maglaj
30.11.2019 17:00 Bosna 3 : 0 Žepče
30.11.2019 14:00 Bihać 0 : 3 Orašje
30.11.2019 15:00 Troglav 3 : 0 Ilidža
30.11.2019 17:30 Igman 3 : 0 Alipašino Polje
30.11.2019 13:00 Stars 3 : 0 Kula-Gradačac 2
30.11.2019 15:00 Delminium 2 : 3 Student

Rukomet

30.11.2019 16:30 Sloboda 33 : 24 Leotar
30.11.2019 19:00 Bosna Vispak 34 : 24 Slavija
30.11.2019 21:00 Borac m:tel 33 : 24 Sloga (GV-U)
30.11.2019 18:00 Lokomotiva 30 : 28 Izviđač CO
30.11.2019 19:00 Iskra 38 : 30 Drina
30.11.2019 19:30 Vogošća PH 33 : 24 Goražde
30.11.2019 19:00 Konjuh 20 : 22 Gračanica
30.11.2019 19:00 Sloga (D) 30 : 22 Maglaj
30.11.2019 18:00 Čelik Junior 24 : 30 Krivaja
30.11.2019 19:00 Gradačac 45 : 26 Žepče
30.11.2019 18:00 Krajina 26 : 26 Bosna TS
30.11.2019 15:00 Rudar 39 : 23 Sana 7
30.11.2019 19:00 Izviđač CO 2 34 : 24 Jajce
30.11.2019 20:00 Briješće 35 : 24 Velež
30.11.2019 19:00 RA Čapljina 31 : 28 Radnički
30.11.2019 13:00 Vogošča PH 2 28 : 32 Bosna
30.11.2019 15:00 Travnik 28 : 30 Međugorje
30.11.2019 18:00 Mira 26 : 30 Jedinstvo (B)
30.11.2019 19:00 Goražde 2 25 : 26 Turbina

Vaterpolo

30.11.2019 Dorćol 8 : 12 Proleter
30.11.2019 Novi Beograd Vukovi 14 : 7 Palilula
30.11.2019 Valis 9 : 8 Rasina
30.11.2019 TENT 13 : 8 Mladost