Glasinac 1936
Sokolac
|
|
Jedinstvo (Br)
Brodac
|
17.11.2021 13:00 | Glasinac 1936 | 2 : 1 | Jedinstvo (Br) | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
17.11.2021 13:00 | Guber | 0 : 1 | Sloga | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Milići
Milići
|
17.11.2021 13:00 | Famos | 8 : 0 | Milići |
Svatovac
Poljice
|
|
Priluk
Priluk
|
17.11.2021 13:30 | Svatovac | 3 : 2 | Priluk | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
17.11.2021 13:30 | Bosna (K) | 1 : 1 | Gornji Rahić |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
17.11.2021 13:00 | Slavija | 4 : 0 | Zvijezda 09 |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Omarska
Omarska
|
17.11.2021 14:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Omarska |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
17.11.2021 13:30 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Sarajevo |
Jedinstvo
Bihać
|
|
Omarska
Omarska
|
17.11.2021 12:00 | Jedinstvo | 9 : 0 | Omarska |
Drina
Zvornik
|
|
Budućnost (P)
Pilica
|
17.11.2021 12:00 | Drina | 9 : 0 | Budućnost (P) |
Zeta
Podgorica
|
|
Polet Stars 2000
Nikšić
|
17.11.2021 14:00 | Zeta | 4 : 3 | Polet Stars 2000 | ||||||
Jezero
Plav
|
|
Podgorica
Podgorica
|
17.11.2021 17:30 | Jezero | 3 : 7 | Podgorica | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Brskovo
Mojkovac
|
17.11.2021 17:00 | Iskra | 0 : 0 | Brskovo | ||||||
Sutjeska
Nikšić
|
|
Budućnost
Podgorica
|
17.11.2021 17:30 | Sutjeska | 0 : 3 | Budućnost | ||||||
Grbalj
Grbalj
|
|
Igalo
Igalo
|
17.11.2021 17:30 | Grbalj | 2 : 1 | Igalo | ||||||
Mornar 1923
Bar
|
|
Mladost
Donja Gorica
|
17.11.2021 17:30 | Mornar 1923 | 6 : 1 | Mladost | ||||||
Petrovac
Petrovac
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
17.11.2021 17:30 | Petrovac | 0 : 5 | OFK Titograd | ||||||
Berane
Berane
|
|
Dečić
Tuzi
|
17.11.2021 17:30 | Berane | 3 : 1 | Dečić | ||||||
Kom
Podgorica
|
|
Arsenal
Tivat
|
17.11.2021 17:30 | Kom | 1 : 0 | Arsenal |
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
17.11.2021 12:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Sarajevo |
Tekstilac
Derventa
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
17.11.2021 10:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
17.11.2021 10:00 | Ljubić | 2 : 1 | Borac (BL) | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Proleter
Teslić
|
17.11.2021 10:00 | Mineral | 3 : 0 | Proleter | ||||||
Borac (Š)
Šamac
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
17.11.2021 10:00 | Borac (Š) | 2 : 5 | Krupa | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
17.11.2021 10:00 | Kozara | 2 : 1 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Željezničar
Doboj
|
17.11.2021 10:00 | Sloga | 10 : 0 | Željezničar | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
17.11.2021 10:00 | Polet 1926 | 2 : 1 | Radnik Urije |
Željezničar
Doboj
|
|
Polet 1926
Brod
|
17.11.2021 12:00 | Željezničar | 2 : 1 | Polet 1926 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Borac (Š)
Šamac
|
17.11.2021 11:00 | Proleter | 1 : 1 | Borac (Š) | ||||||
Borac (BL)
Banja Luka
|
|
Mineral ZTC
Banja Vrućica
|
17.11.2021 12:00 | Borac (BL) | 8 : 0 | Mineral ZTC | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
17.11.2021 12:00 | Željezničar Sport Team | 4 : 2 | Modriča Alfa |
Split
Split
|
|
Međimurje
Čakovec
|
17.11.2021 13:30 | Split | 10 : 0 | Međimurje |
Dolomiti Energia Trento
Trent
|
|
Slask
Wroclaw
|
17.11.2021 20:00 | Dolomiti Energia Trento | 81 : 77 | Slask | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Lietkabelis
Panevezys
|
17.11.2021 20:30 | Partizan | 84 : 77 | Lietkabelis |
Valencia
Valencia
|
|
Mincidelice JL Bourg Basket
Bresse
|
17.11.2021 20:30 | Valencia | 98 : 95 | Mincidelice JL Bourg Basket | ||||||
Frutti Extra Bursaspor
Bursa
|
|
Gran Canaria
Las Palmas
|
17.11.2021 18:00 | Frutti Extra Bursaspor | 74 : 85 | Gran Canaria | ||||||
Ratiopharm Ulm
Ulm
|
|
Promitheas Patras
Patras
|
17.11.2021 19:30 | Ratiopharm Ulm | 65 : 71 | Promitheas Patras | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Cedevita Olimpija
Ljubljana
|
17.11.2021 19:00 | Budućnost VOLI | 91 : 60 | Cedevita Olimpija |
Borac m:tel
Banja Luka
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
17.11.2021 19:00 | Borac m:tel | 3 : 0 | Bosna (S) | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
17.11.2021 19:00 | Ljubinje | 0 : 3 | Domaljevac | ||||||
Bosna (K)
Kalesija
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
17.11.2021 19:00 | Bosna (K) | 0 : 3 | Kakanj 78 |
Orašje
Orašje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
17.11.2021 20:00 | Orašje | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Mostar
Mostar
|
17.11.2021 19:00 | Sloboda | 3 : 0 | Mostar |
Maglaj
Maglaj
|
|
Bosna (S)
Sarajevo
|
17.11.2021 18:00 | Maglaj | 21 : 22 | Bosna (S) |
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Derventa
Derventa
|
17.11.2021 20:00 | Bijeljina | 23 : 15 | Derventa |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
17.11.2021 19:00 | Bosna TS | 24 : 30 | Čelik Junior |
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Lovćen
Cetinje
|
17.11.2021 18:00 | Budvanska rivijera | 33 : 24 | Lovćen |
Budvanska rivijera
Budva
|
|
Lovćen
Cetinje
|
17.11.2021 15:30 | Budvanska rivijera | 19 : 27 | Lovćen |