Sekulovic je direktno iz kornera pokusao da ugrozi gol Slobode, Trako siguran
Probao je i Desnica iz velike udaljenosti, preko gola
Å ut na gol
Uzvratio je domacin, Kostadinovic je sutirao pored gola poslije brze akcije
83'
Å ut na gol
Najbolja sansa za Leotar, Ristic iskosa sa sedam metara sa lijeve strane sutirao je iznad gola
82'
Žuti karton
Grub start nad Zivanicem
80'
Å ut na gol
Stojnic glavom poslije kornera, ali Perisic opet brani
79'
Ostalo
Gali pao u sesnaestercu Leotara, domacin trazio penal, sudija Drinic koji je bio blizu samo odmahnuo rukom
78'
Ostalo
Sipovac s bolnom grimasom, veliko pitanje hoce li moci da nastavi utakmicu
76'
Žuti karton
Prva javna opomena, zaustavio Sipovca u opasnom prodoru na nekih 25 metara od svog gola
75'
Å ut na gol
Poslije ubacivanja iz slobodnog udarca pokusao je glavom Begenisic, ali je bio izuzetno neprecizan
69'
Å ut na gol
Jos jedan pokusaj kapitena Antonica, Parisic se ponovo istakao
69'
65'
65'
Å ut na gol
Desnica izveo treci korner, probao Stojnic sa pet metara i pogodio je svog saigraca, pa je lopta umjesto u mrezu otisla u gol aut
61'
Å ut na gol
Desnica je dobro prosao po desnoj strani dao povratnu loptu za Arezinu na 18 metara, ali lopta je dosla pravo u narucje Perisica koji je bio dobro postavljen
60'
Å ut na gol
Kapiten Antonic je sutirao sa 25 metara, medjutim danas je golman Leotara nesavladiv
56'
Å ut na gol
Probali su i gosti, golman Trako nije najbolje procijenio let lopte, Ristic je glavom bio neprecizan
53'
Å ut na gol
Pokusao je Desnica iskosa sa lijeve strane iz slobodnog udarca sa 20 metara, ali samo do zivog zida
51'
Pocelo drugo poluvrijeme u Novom Gradu s centra krenuli gosti iz Trebinja, nema promjena u ekipama
46'
Kraj prvog dijela 0:0
45'
Å ut na gol
Pokusaj kapitena Antonica iz velike udaljenosti golman Leotara siguran
43'
Ostalo
Borbena, ali fer i korektna utakmica u Novom Gradu, finis prvog dijela, jos nema golova
41'
Å ut na gol
Pokusaj desnice lijevom nogom sa 25 metara daleko pored gola
36'
Å ut na gol
Begenisic je sam sebi stvorio prostor za sut sa 20 metara, ali neprecizno
33'
Å ut na gol
Prvi kakav takav pokusaj gostiju, sutirao je iskusni Ristic, ali izuzetno neprecizno iskosa sa lijeve strane
31'
Ostalo
Pravi pljusak na stadionu Mlakve u Novom Gradu, ali to ne smeta igracima dva tima
28'
Å ut na gol
Poslije dobre akcije lopta se odbila do Galina koji je neprecizan sa desetak metara
27'
Å ut na gol
Odlicna sansa za domacina poslije korenera, sutirao je Desnica, golman Perisic na mjestu, treca odlicna intervencija cuvara mreze Leotara
23'
Ostalo
Nesto mirniji period utakmice u Novom Gradu, tokom cijelog meca pada jesenja kisa, teren je klizav
21'
Ostalo
Leotar se oslobodio pocetnog pritiska domacina, ali bez konkretnosti u napadu, Trebinjci jos nijednom nisu sutirali na gol Slobode
17'
Å ut na gol
Vejnovic je probao sa 16 metara, ali preblag udarac lak plijen za golmana Leotara
11'
Ostalo
Dobra akcija domacina, Kostadinovic je centrirao, a Galin zamalo zakasnio da glavom loptu sprovede u mrezu sa 5 metara
10'
Å ut na gol
Domacin krenuo ofanzivno, probao je Galin, ali opet Perisic na mjestu
2'
Ostalo
Pocela utakmica u Novom Gradu sa centra krenuo prvi domacin
1'
Å ut na gol
Boban Zivanic je u 58. sekundi ima sjajnu priliku sa pet metara je sutirao u golmana Trebinjaca Ristu Perisica
1'
Protokol
Glavni sudija: Drinić Velimir Delegat utakmice: Vujat Zoran Prvi pomoćni sudija: Rakić Bojan Drugi pomoćni sudija: Vuković Radmilo 4. sudija: Taborin Marko