3 : 0
1 : 0

Ubjedljiva Vila, uspavanka Fulama i Sautemptona

26.12.2020 Đ. Malešević

Fudbaleri Aston Vile savladali su Kristal Palas u 15. kolu Premijer lige. Vila je na svom terenu slavila sa 3-0.

Golom Traorea u petoj minuti, domaći su poveli sa 1-0. Do kraja prvog poluvremena nije bilo promjene rezultata ali je zbog dva žuta kartona isključen Mings. Iako sa igračem manje, Vila je u nastavku dala još dva gola. Prvo je Haus pogodio za 2-0 da bi El Gazi postigao treći gol na poslednja četiri meča, za konačnih 3-0.

U drugom meču popodnevnog termina, Fulam i Sautemtpon odigrali su 0-0 u jednoj izuzetno lošoj utakmici.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Aston Villa Crystal Palace