2 : 0
1 : 0

Siti siguran, četvrta uzastopna pobjeda Evertona

26.12.2020 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Njukasl sa 2-0 u 15. kolu Premijer lige.

Siti je od starta kontrolisao ritam utakmice a inicijativu su krunisali golom Gundogana. Do kraja prvog poluvremena vrijedi izdvojiti zicer koji je propustio De Brujne. U nastavku susreta Siti se takođe pitao za sve. Pogotkom Ferana Toresa doÅ”li su do 2-0 i time rijeÅ”ili dileme oko pobjednika.

Do trijumfa je doÅ”la i ekipa Evertona. Ekipa Karla Anćelotija savladala je Å efild u gostima sa 1-0. Strijelac gola za četvrtu uzastopnu pobjedu ''Karamela'' bio je Sigurdson.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester City Newcastle United