3 : 4
2 : 2

Sedam golova, dosta preokreta i pobjeda Sitija

14.05.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Njukasl sa 4-3 u 36. kolu Premijer lige.

Meč je dobro počeo za domaće. Golom Emila Krafta poveli su sa 1-0. Golovima Kansela i Ferana Toresa, gosti su doÅ”li do preokreta. U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, Žoelinton je iskoristio penal i pogodio je za 2-2.

U nastavku, Njukasl je ponovo poveo. Iako je Karson odbranio penal Viloku, Vilok je naletio na odbijenu loptu i donio je vvodstvo svojoj ekipi. Do kraja susreta, Siti je doŔao do preokreta i pobjede. Oba gola dao je Feran Tores te je tako het-trikom donio pobjedu svojoj ekipi.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Newcastle United Manchester City