5 : 0

Raspucana Crvena zvijezda

31.08.2021 Administrator DC

Malobrojni gledaoci po završetku prvog poluvremena nisu mogli ni pomisliti da će domaćin do vrha napuniti mrežu Vučijak. Nakon prvih 45. minuta Crvena zvijezda je vodila sa 1:0, a u drugog dijelu susreta još četiri puta je matirala Simića.

Treba istaći da su gosti u Obudovac stigli sa samo 11 igrača, pa je i nemogućnost zamijene umornih igrača, uticala na visok poraz Vučijaka.

Crvena zvijezda – Vučijak 5:0 (1:0)

Obudovac. Stadion Crvene zvijezde. Gledalaca: 40.Sudija: Petar Kuzmanović (Doboj). Strelci: Perkanović 32. 49.Pivašević 47. Kojić 59. Šarić 71. Žuti kartoni: Perkanović (Crvena zvijezda), Lukić, Vuković( Vučijak).

Crvena zvijezda: Simić, Perkanović, Jelisić, Ignjatović, Kojić, Petrović, Pivašević, Šarić, Ilinčić, Savić, Dovedan.

Vučijak: Marković, Stanišić, Vuković, N. Mitrović, Nikolić, Lukić, Okolić, Tanasić, Slijepšević, S. Mitrović, Starčević.