Omarska
Omarska
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
21.04.2019 16:30 | Omarska | 4 : 3 | Sloboda | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Vranjak
Vranjak
|
21.04.2019 16:30 | Ozren | 0 : 2 | Vranjak |
Ilićka 01
Brčko
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
21.04.2019 16:30 | Ilićka 01 | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
21.04.2019 16:30 | Glasinac 2011 | 4 : 0 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
21.04.2019 16:30 | Stakorina | 2 : 0 | Mladost(R) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Drina HE
Višegrad
|
21.04.2019 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Drina HE |
FSA
Prijedor
|
|
Krajina
Banja Luka
|
21.04.2019 11:00 | FSA | 3 : 0 | Krajina | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
21.04.2019 16:00 | Čelinac | 1 : 3 | Borac | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
21.04.2019 16:00 | OFK Brdo | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
21.04.2019 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Lijevče | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Gorica
Šipovo
|
21.04.2019 16:00 | Naprijed | 1 : 1 | Gorica |
Skugrić
Skugrić
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
21.04.2019 16:30 | Skugrić | 2 : 0 | Mineral | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Vučijak
Majevac
|
21.04.2019 16:30 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | Vučijak | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
21.04.2019 16:30 | Rudanka | 4 : 1 | Zvijezda | ||||||
Sloga
Dugo Polje
|
|
Hajduk
Batkuša
|
21.04.2019 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Hajduk |
BSK Ledinci
Batković
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
21.04.2019 16:30 | BSK Ledinci | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
21.04.2019 16:30 | Podrinje | 2 : 1 | Rudar 1925 | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
21.04.2019 16:30 | Majevica | 0 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Birač
Derventa
|
21.04.2019 16:30 | Vlasenica | 3 : 1 | Birač | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Omladinac
Potočari
|
21.04.2019 16:30 | OFK Trnovica | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Mladost
Bogutovo Selo
|
|
Čelopek
Čelopek
|
21.04.2019 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Čelopek | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
21.04.2019 16:30 | Partizan | 3 : 2 | OFK Šekovići | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Milići
Milići
|
21.04.2019 16:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Milići |
Željeznica
Trnovo
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
21.04.2019 16:00 | Željeznica | 3 : 0 | Han Pijesak | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
21.04.2019 16:00 | Romanija | 3 : 2 | Rudo |
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
21.04.2019 16:00 | Plamen | 4 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Radnik
Kozarska Dubica
|
|
Ljubija
Ljubija
|
21.04.2019 16:00 | Radnik | 5 : 5 | Ljubija | ||||||
Gomjenica
Prijedor
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
21.04.2019 11:00 | Gomjenica | 1 : 1 | Mrakovica | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
21.04.2019 16:00 | Brzi | 6 : 3 | OFK Ravan | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Slaven
Dobrljin
|
21.04.2019 16:00 | Svodna | 1 : 0 | Slaven |
Kozara
Turjak
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
21.04.2019 16:30 | Kozara | 5 : 2 | Mladi Krajišnik | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
21.04.2019 16:30 | Sloboda | 7 : 1 | Tamaris | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
21.04.2019 16:30 | Biseri | 1 : 3 | Omladinac | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
21.04.2019 16:30 | Župa | 2 : 3 | Torpedo | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
21.04.2019 16:30 | Potkozarje | 8 : 0 | Kalemi | ||||||
Borac
Maglajani
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
21.04.2019 16:30 | Borac | 2 : 6 | 13 Skojevki |
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
21.04.2019 16:00 | Polet Krajišnik | 5 : 0 | OFK Spartak 2013 | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka
|
21.04.2019 16:00 | Sloga Nektar | 7 : 1 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
21.04.2019 16:00 | Šnjegotina | 4 : 3 | Gomionica | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Rekreativo | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
21.04.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Mladost Farmaprom |
Sloga 73
Ždreban
|
|
Borac(K)
Kotorsko
|
21.04.2019 16:00 | Sloga 73 | 2 : 0 | Borac(K) | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
21.04.2019 16:00 | Ukrina | 5 : 1 | Pelagićevo | ||||||
Borac(O)
Osinja
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
21.04.2019 16:00 | Borac(O) | 3 : 2 | Bratstvo | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Trebavac
Vranjak
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 4 | Trebavac | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Rudar
Stanari
|
21.04.2019 16:00 | BSK | 2 : 2 | Rudar | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
21.04.2019 16:00 | Skugrić 1964 | 3 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
21.04.2019 16:00 | Hajduk | 3 : 1 | Borac(BL) |
Jugović
Gredice 1
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
21.04.2019 16:00 | Jugović | 0 : 0 | Slijepčevići | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
21.04.2019 16:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Sava 04 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
21.04.2019 16:00 | OFK Brezik | 3 : 2 | Zadrugar | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Gredice
Gredice 1
|
21.04.2019 16:00 | Borac | 3 : 2 | Gredice | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
21.04.2019 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost 2003 | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Mladost(L)
Lončari
|
21.04.2019 16:00 | Mladost(S) | 2 : 1 | Mladost(L) |
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
21.04.2019 16:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Proleter | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Balatun
Balatun
|
21.04.2019 16:30 | Novo doba | 3 : 2 | Balatun | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Miloš Obilić | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
21.04.2019 16:30 | Kolektiv | 1 : 1 | Stević Jovan | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
21.04.2019 16:30 | Semberija | 2 : 1 | Obarska | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
21.04.2019 16:30 | Priboj | 0 : 4 | OFK Janja 2009 | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Drina
Amajlije
|
21.04.2019 16:30 | OFK Magnojević | 0 : 2 | Drina |
Polet
Kravica
|
|
Pecka
Roćević
|
21.04.2019 16:00 | Polet | 5 : 0 | Pecka | ||||||
Jadar
Kasaba
|
|
Branjevo
Branjevo
|
21.04.2019 16:00 | Jadar | 3 : 1 | Branjevo | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Borac
Osmaci
|
21.04.2019 16:00 | Jasenica | 1 : 2 | Borac | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Lokanj
Lokanj
|
21.04.2019 16:00 | Jardan | 1 : 2 | Lokanj | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Budućnost
Skelani
|
21.04.2019 16:00 | Tabanci | 3 : 0 | Budućnost |
Moštanica
Božići
|
|
Rasavci
Rasavci
|
21.04.2019 16:00 | Moštanica | 0 : 0 | Rasavci | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
21.04.2019 16:00 | Knežopoljac | 2 : 0 | Radnik Urije | ||||||
Kozara
Donji Orlovci
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
21.04.2019 16:00 | Kozara | 5 : 0 | Kiseljak |
Ratar
Stara Topola
|
|
Borac
Mašići
|
21.04.2019 17:00 | Ratar | 1 : 1 | Borac | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Bratstvo(O)
Orahova
|
21.04.2019 17:00 | Vilusi | 0 : 3 | Bratstvo(O) | ||||||
Laminci
Laminci
|
|
Romanovci
Romanovci
|
21.04.2019 17:00 | Laminci | 3 : 0 | Romanovci |
Polet
Mali Sitneši
|
|
Budućnost
Donji Galjipovci
|
21.04.2019 16:30 | Polet | 3 : 11 | Budućnost | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Bratstvo
Povelič
|
21.04.2019 16:30 | Vrbas | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Milan
Kosjerovo
|
21.04.2019 16:30 | OFK Nožičko | 3 : 2 | Milan | ||||||
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
21.04.2019 16:30 | Crvena zemlja | 0 : 1 | Crni vrh |
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Zborište
Zborište
|
21.04.2019 16:00 | Ozrenski sokolovi | 2 : 1 | Zborište | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
4. juli
Pojezna
|
21.04.2019 16:00 | Polet | 8 : 1 | 4. juli | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
21.04.2019 16:00 | Liješće | 7 : 1 | Željezničar |
Posavina
Miloševac
|
|
Dobor
Modriča
|
21.04.2019 16:00 | Posavina | 3 : 1 | Dobor | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Crkvina
Crkvina
|
21.04.2019 16:00 | Zvijezda | 1 : 2 | Crkvina | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Jedinstvo
Obudovac
|
21.04.2019 16:00 | Omladinac | 4 : 3 | Jedinstvo | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
21.04.2019 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Sloga |
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
21.04.2019 11:00 | Strijelac | 0 : 1 | Budućnost Red Star | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
21.04.2019 11:00 | Čelik | 0 : 2 | Sloboda | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
21.04.2019 11:00 | Bobetino Brdo | 6 : 1 | Sveti Jovan |
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
Ljeljenča
Ljeljenča
|
21.04.2019 17:00 | Koridor 2011 | 0 : 4 | Ljeljenča | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Polet
Mala Obarska
|
21.04.2019 17:00 | Panteri | 7 : 1 | Polet | ||||||
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Građanski
Bijeljina
|
21.04.2019 17:00 | Magnojević 2001 | 3 : 4 | Građanski | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
21.04.2019 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Kovačići 08 | ||||||
Sloga 94
Bijeljina
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
21.04.2019 17:00 | Sloga 94 | 2 : 3 | Omladinac |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
21.04.2019 17:00 | Ljeskovac | 8 : 0 | Ostojićevo | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Glogovac
Glogovac
|
21.04.2019 17:00 | Pobjeda | 2 : 3 | Glogovac | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Drina
Batar
|
21.04.2019 17:00 | VSK | 3 : 3 | Drina | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Sloga 2
Gornje Crnjelovo
|
21.04.2019 17:00 | Međaši | 0 : 4 | Sloga 2 | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
OFK Batković
Batković
|
21.04.2019 17:00 | Borac | 0 : 0 | OFK Batković | ||||||
Tavna
Banjica
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
21.04.2019 17:00 | Tavna | 1 : 1 | Polet |
Borac
Ugljevička Obrijež
|
|
Lazarevica
Čengić
|
21.04.2019 10:30 | Borac | 1 : 0 | Lazarevica | ||||||
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Piperci
Piperci
|
21.04.2019 10:30 | Mladen Perić | 2 : 4 | Piperci | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Modran
Modran
|
21.04.2019 10:30 | Sloga | 1 : 3 | Modran | ||||||
Budućnost
Ravno Polje
|
|
OFK Buk
Gornja Bukovica
|
21.04.2019 10:30 | Budućnost | 5 : 1 | OFK Buk |
Nacional
Bijeljina
|
|
Zenit
Bijeljina
|
21.04.2019 10:30 | Nacional | 1 : 2 | Zenit | ||||||
Mladost(VO)
Velika Obarska
|
|
Gorica
Pučile
|
21.04.2019 10:30 | Mladost(VO) | 3 : 0 | Gorica |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
21.04.2019 16:30 | Pobjeda | 3 : 0 | Jedinstvo |
Sloga(P)
Prud
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
21.04.2019 16:30 | Sloga(P) | 5 : 0 | Mladost(S) | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
21.04.2019 16:30 | Dubrave | 0 : 3 | Mladost(DS) | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Bok
Bok
|
21.04.2019 16:30 | Napredak | 6 : 0 | Bok | ||||||
Sloga(T)
Tolisa
|
|
Hajduk
Orašje
|
21.04.2019 16:30 | Sloga(T) | 0 : 1 | Hajduk | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
21.04.2019 16:30 | 19 srpanj | 0 : 0 | Dizdaruša | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Vitanovići 78
Vitanovići
|
21.04.2019 16:30 | Dragovoljac | 7 : 0 | Vitanovići 78 | ||||||
Mladost (D)
Domaljevac
|
|
Kostrč
Kostrč
|
21.04.2019 16:30 | Mladost (D) | 1 : 0 | Kostrč |
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
DSK
Devetak
|
21.04.2019 16:30 | Doboj Istok | 1 : 1 | DSK | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Polet
Palanka
|
21.04.2019 16:30 | Ingram | 4 : 0 | Polet | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
21.04.2019 16:30 | Proleter | 0 : 3 | Orahovica 74 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Vražići 92
Vražići
|
21.04.2019 16:30 | Rijeka | 4 : 3 | Vražići 92 | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
21.04.2019 16:30 | Gornji Rahić | 3 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Mladost(B)
Velika Brijesnica
|
21.04.2019 16:30 | Trešnjevka | 3 : 0 | Mladost(B) |
Rudar
Breza
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
21.04.2019 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Zmaj | ||||||
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Fortuna
Zenica
|
21.04.2019 16:30 | Novi Šeher | 4 : 1 | Fortuna | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Vareš
Vareš
|
21.04.2019 16:30 | Stupčanica | 2 : 0 | Vareš |
Bojnik
Bojnik
|
|
Mladost
Župča
|
21.04.2019 16:00 | Bojnik | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
21.04.2019 17:00 | Pofalićki | 6 : 1 | Biser 96 | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
21.04.2019 11:00 | Omadinac | 2 : 6 | Novi Grad |
Stup
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
21.04.2019 10:00 | Stup | 1 : 2 | Igman | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
21.04.2019 10:00 | Vrbanjuša | 6 : 4 | Saobraćajac | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Mošćanica
Sarajevo
|
21.04.2019 14:00 | Butmir | 2 : 1 | Mošćanica |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Korpar
Grebnice
|
21.04.2019 16:30 | OFK Brčko | 0 : 1 | Korpar | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Mladi Zadrugar
Donji Rahić
|
21.04.2019 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Mladi Zadrugar | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
21.04.2019 16:30 | Tramošnica | 0 : 2 | Frankopan | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
21.04.2019 16:30 | Ravne | 0 : 2 | Dinamo 75 |
12 decembar
Rajska
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
21.04.2019 16:30 | 12 decembar | 3 : 1 | Biberovo Polje | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Željezničar | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Voćar
Šatorovići
|
21.04.2019 16:30 | Trebava | 4 : 1 | Voćar | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Koraj
Koraj
|
21.04.2019 16:00 | Sloboda | 4 : 0 | Koraj | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
OFK Vida
Vida
|
21.04.2019 16:30 | OFK Međiđa | 3 : 1 | OFK Vida | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
21.04.2019 16:30 | Izbor | 3 : 1 | Omladinac 68 | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
21.04.2019 16:30 | Ograđenovac | 2 : 1 | Graničar |
Mramor
Babice
|
|
Sloga
Bikodže
|
21.04.2019 16:30 | Mramor | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
21.04.2019 16:30 | Mladost(D) | 2 : 2 | Stjepan Polje | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Špionica 1953
Špionica
|
21.04.2019 16:30 | Orahovica 77 | 1 : 1 | Špionica 1953 | ||||||
Turija
Turija
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
21.04.2019 16:30 | Turija | 2 : 1 | Bukovik | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
21.04.2019 16:30 | 25 maj | 4 : 3 | Mladost(P) | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Rudar
Zagorje-Lukavac Mjesto
|
21.04.2019 16:30 | Pribava | 6 : 0 | Rudar | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Polet
Hrvati
|
21.04.2019 16:30 | BSK | 2 : 3 | Polet |
Srnica
Treštenica
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
21.04.2019 16:30 | Srnica | 2 : 0 | OFK Tuzla | ||||||
Vrana
Banovići Selo
|
|
Napredak
Tupkovići
|
21.04.2019 16:30 | Vrana | 2 : 0 | Napredak | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Metalac
Živinice
|
21.04.2019 16:30 | Grivice | 6 : 2 | Metalac | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
21.04.2019 16:30 | Partizan | 2 : 5 | Mladost(GŽ) | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Slatina
Bašigovci
|
21.04.2019 16:30 | Mladost 78 | 2 : 0 | Slatina |
Omladinac
Porijećani
|
|
Uskok
Dobrinje
|
21.04.2019 | Omladinac | 3 : 0 | Uskok | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Moštre
Moštre
|
21.04.2019 | Bratstvo | 3 : 0 | Moštre | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Monjare
Kološići
|
21.04.2019 | Liješeva | 4 : 0 | Monjare | ||||||
Poriječani
Poriječani
|
|
Dijamant
Grđevac
|
21.04.2019 | Poriječani | 1 : 3 | Dijamant | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Kralupi
Kralupi
|
21.04.2019 | Ljiljan | 1 : 2 | Kralupi |
Brka 1948
Brka
|
|
Majevica
Rašljani
|
21.04.2019 16:30 | Brka 1948 | 2 : 0 | Majevica | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Mionica 85
Mionica
|
21.04.2019 16:30 | Posavina | 0 : 0 | Mionica 85 | ||||||
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
21.04.2019 16:30 | Sloboda | 5 : 0 | Zelinja 76 |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
21.04.2019 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Spreča | ||||||
Memići
Memići
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
21.04.2019 14:00 | Memići | 1 : 2 | Krušik | ||||||
Radnik 018
Lipnica
|
|
Sapna
Sapna
|
21.04.2019 16:00 | Radnik 018 | 3 : 1 | Sapna | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
21.04.2019 16:30 | Pasci 78 | 3 : 4 | Bijeljevac |
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Oskova
Oskova
|
21.04.2019 12:00 | Toplice | 4 : 0 | Oskova | ||||||
Borac
Kovači
|
|
Mladost
Suha
|
21.04.2019 12:00 | Borac | 1 : 2 | Mladost |
Radnički (N)
Niš
|
|
Partizan
Beograd
|
21.04.2019 18:30 | Radnički (N) | 3 : 1 | Partizan | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Mladost
Lučani
|
21.04.2019 17:00 | Proleter | 0 : 1 | Mladost |
Budućnost
Dobanovci
|
|
Trajal
Kruševac
|
21.04.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 2 | Trajal | ||||||
OFK Žarkovo
Beograd
|
|
Bečej 1918
Bečej
|
21.04.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Bečej 1918 | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Teleoptik
Zemun
|
21.04.2019 16:00 | Novi Pazar | 5 : 0 | Teleoptik |
Budućnost
Podgorica
|
|
OFK Titograd
Podgorica
|
21.04.2019 16:30 | Budućnost | 4 : 0 | OFK Titograd | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
21.04.2019 16:30 | OFK Petrovac | 0 : 1 | Sutjeska |
Otrant-Olympic
Ulcinj
|
|
Berane
Berane
|
21.04.2019 16:30 | Otrant-Olympic | 1 : 3 | Berane | ||||||
Dečić
Tuzi
|
|
Arsenal
Tivat
|
21.04.2019 16:30 | Dečić | 1 : 0 | Arsenal | ||||||
Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Kom
Podgorica
|
21.04.2019 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Kom | ||||||
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Podgorica
|
|
Jezero
Plav
|
21.04.2019 16:30 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 3 : 1 | Jezero | ||||||
Bokelj
Kotor
|
|
Igalo
Herceg Novi
|
21.04.2019 16:30 | Bokelj | 1 : 0 | Igalo |
Arsenal
London
|
|
Crystal Palace
London
|
21.04.2019 17:00 | Arsenal | 2 : 3 | Crystal Palace | ||||||
Cardiff City
Cardiff
|
|
Liverpool
Liverpool
|
21.04.2019 17:00 | Cardiff City | 0 : 2 | Liverpool | ||||||
Everton
Liverpool
|
|
Manchester United
Manchester
|
21.04.2019 14:30 | Everton | 4 : 0 | Manchester United |
Real Betis
Sevilla
|
|
Valencia
Valencia
|
21.04.2019 20:45 | Real Betis | 1 : 2 | Valencia | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Sevilla
Sevilla
|
21.04.2019 14:00 | Getafe | 3 : 0 | Sevilla | ||||||
Real Madrid
Madrid
|
|
Athletic Club
Bilbao
|
21.04.2019 16:15 | Real Madrid | 3 : 0 | Athletic Club | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Espanyol
Barcelona
|
21.04.2019 12:00 | Levante | 2 : 2 | Espanyol | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Leganés
Leganés
|
21.04.2019 18:30 | Villarreal | 2 : 1 | Leganés |
Hertha BSC
Berlin
|
|
Hannover 96
Hannover
|
21.04.2019 18:00 | Hertha BSC | 0 : 0 | Hannover 96 | ||||||
Freiburg
Freiburg im Breisgau
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
21.04.2019 15:30 | Freiburg | 0 : 4 | Borussia Dortmund |
Nantes
Nantes
|
|
Amiens SC
Amiens
|
21.04.2019 15:00 | Nantes | 3 : 2 | Amiens SC | ||||||
Reims
Reims
|
|
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
|
21.04.2019 17:00 | Reims | 0 : 2 | Saint-Étienne | ||||||
Toulouse
Toulouse
|
|
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
21.04.2019 15:00 | Toulouse | 0 : 0 | Lille | ||||||
PSG
Paris
|
|
Monaco
Monaco
|
21.04.2019 21:00 | PSG | 3 : 1 | Monaco |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
21.04.2019 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Krupa | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Borac
Banja Luka
|
21.04.2019 16:00 | Travnik | 0 : 6 | Borac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
21.04.2019 15:00 | Radnik | 0 : 1 | Željezničar |
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
21.04.2019 16:00 | Krajina | 2 : 0 | Sloboda | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
21.04.2019 12:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
21.04.2019 12:00 | Kozara | 5 : 0 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
21.04.2019 12:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | Podgrmeč |
Proleter
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
21.04.2019 12:00 | Proleter | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloga
Doboj
|
21.04.2019 12:00 | Tekstilac | 0 : 8 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Modriča
Modriča
|
21.04.2019 12:00 | Zvijezda | 2 : 3 | Modriča |
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Podrinje
Janja
|
21.04.2019 12:00 | Sloga(T) | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Drina
Zvornik
|
21.04.2019 12:00 | Budućnost | 4 : 2 | Drina | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Radnički
Lukavac
|
21.04.2019 12:00 | Sloga(GC) | 2 : 2 | Radnički | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
21.04.2019 12:00 | Slaven | 1 : 4 | Tuzla City | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Gradina
Srebrenik
|
21.04.2019 11:00 | Lokomotiva | 0 : 4 | Gradina |
Goražde
Goražde
|
|
Bosna
Visoko
|
21.04.2019 12:30 | Goražde | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
21.04.2019 16:00 | Olimpik | 4 : 1 | Bosna Union |
Borac
Jelah
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
21.04.2019 13:00 | Borac | 3 : 0 | Radnik |
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Sloboda
Tuzla
|
21.04.2019 14:00 | Krupa | 1 : 2 | Sloboda |
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
21.04.2019 13:30 | Mladost | 4 : 3 | Čelik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.04.2019 12:00 | Zvijezda 09 | 5 : 2 | Radnik |
Krajina
Cazin
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
21.04.2019 14:00 | Krajina | 5 : 2 | Sloboda | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
21.04.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Željezničar Sport Team | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
21.04.2019 14:00 | Kozara | 8 : 0 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
21.04.2019 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Podgrmeč |
Proleter
Teslić
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
21.04.2019 10:00 | Proleter | 0 : 1 | Bratstvo | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Sloga
Doboj
|
21.04.2019 10:00 | Tekstilac | 1 : 5 | Sloga | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Modriča
Modriča
|
21.04.2019 10:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Modriča |
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Podrinje
Janja
|
21.04.2019 10:00 | Sloga(T) | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Drina
Zvornik
|
21.04.2019 10:00 | Budućnost | 6 : 0 | Drina | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Radnički
Lukavac
|
21.04.2019 10:00 | Sloga(GC) | 1 : 5 | Radnički | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
21.04.2019 10:00 | Slaven | 2 : 1 | Tuzla City | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Gradina
Srebrenik
|
21.04.2019 09:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Gradina |
Goražde
Goražde
|
|
Bosna
Visoko
|
21.04.2019 10:30 | Goražde | 1 : 3 | Bosna | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
21.04.2019 14:00 | Olimpik | 3 : 0 | Bosna Union |
Borac
Jelah
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
21.04.2019 11:00 | Borac | 1 : 0 | Radnik |
Krupa
Krupa
|
|
Sloboda
Tuzla
|
21.04.2019 12:00 | Krupa | 0 : 5 | Sloboda |
Mladost
Doboj - Kakanj
|
|
Čelik
Zenica
|
21.04.2019 12:00 | Mladost | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.04.2019 10:00 | Zvijezda 09 | 1 : 2 | Radnik |
Željezničar
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
21.04.2019 10:00 | Željezničar | 1 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Sloga(S)
Saničani(Rakelići)
|
|
Modriča
Modriča
|
21.04.2019 10:00 | Sloga(S) | 1 : 4 | Modriča |
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost
Gacko
|
21.04.2019 11:00 | Velež | 0 : 3 | Mladost |
Željezničar
Doboj
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
21.04.2019 11:30 | Željezničar | 4 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Modriča
Modriča
|
21.04.2019 11:00 | Radnik Urije | 3 : 1 | Modriča |
Velež
Nevesinje
|
|
Mladost
Gacko
|
21.04.2019 10:00 | Velež | 5 : 0 | Mladost |
Libero
Goražde
|
|
Čelik
Zenica
|
21.04.2019 16:00 | Libero | 5 : 0 | Čelik |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Emina
Mostar
|
21.04.2019 13:30 | Lokomotiva | 1 : 3 | Emina |
Gradina
Srebrenik
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
21.04.2019 14:30 | Gradina | 2 : 4 | Banja Luka |
Sloga
Srbac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
21.04.2019 16:00 | Sloga | 0 : 7 | Jedinstvo |
Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
21.04.2019 19:00 | Borac | 64 : 58 | Leotar |
Teslić
Teslić
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
21.04.2019 19:30 | Teslić | 94 : 99 | Sloboda 73 |
Gradiška
Gradiška
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
21.04.2019 12:00 | Gradiška | 0 : 3 | Crvena zvijezda |
Centar ORT
Sarajevo
|
|
Napredak
Odžak
|
21.04.2019 18:00 | Centar ORT | 3 : 0 | Napredak |
Kozara
Gradiška
|
|
Inova
Banja Luka
|
21.04.2019 15:00 | Kozara | 3 : 0 | Inova | ||||||
Smeč DN
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
21.04.2019 13:00 | Smeč DN | 2 : 3 | Radnik | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
21.04.2019 | Derventa | 0 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Glasinac
Sokolac
|
21.04.2019 15:00 | Bratunac | 1 : 3 | Glasinac | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
21.04.2019 15:00 | Velež | 2 : 3 | Ljubinje |
Leotar
Trebinje
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
21.04.2019 17:00 | Leotar | 28 : 27 | Borac M:TEL |
Sloga
Prnjavor
|
|
Teslić
Teslić
|
21.04.2019 16:30 | Sloga | 26 : 42 | Teslić | ||||||
Kaluđer
Banja Luka
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
21.04.2019 20:00 | Kaluđer | 27 : 26 | Srednjoškolac | ||||||
Prijedor 2
Prijedor
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
21.04.2019 | Prijedor 2 | 27 : 31 | Kozara Mlijekoprodukt 2 |
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Hadžići
Hadžići
|
21.04.2019 17:00 | Hrasnica | 29 : 45 | Hadžići |
Radnik
Bijeljina
|
|
Rogatica
Rogatica
|
21.04.2019 18:00 | Radnik | 27 : 20 | Rogatica |