XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 292 utakmica za dan
Nedelja, 23 Septembar 2018

Fudbal

23.09.2018 19:00 Partizan 1 : 1 Crvena zvezda
23.09.2018 16:00 Trajal 0 : 0 TSC
23.09.2018 19:30 Čelik 1 : 1 Tuzla Siti
23.09.2018 19:30 Široki Brijeg 2 : 0 Zvijezda 09
23.09.2018 16:30 Mladost 2 : 2 Željezničar
23.09.2018 16:00 Sloboda 0 : 1 Borac
23.09.2018 16:00 Vranjak 2 : 1 Karanovac
23.09.2018 16:00 Ozren 2 : 4 Polet 1926
23.09.2018 16:00 Omarska 0 : 3 Sloga(D)
23.09.2018 16:00 Budućnost 0 : 2 Velež
23.09.2018 16:00 Stakorina 2 : 2 Mladost(G)
23.09.2018 16:00 Glasinac 2011 0 : 0 Bratstvo
23.09.2018 16:00 Gorica 3 : 0 Mladost
23.09.2018 16:00 Naprijed 2 : 2 Lijevče
23.09.2018 16:00 Partizan 4 : 2 Bratstvo
23.09.2018 16:00 OFK Brdo 0 : 8 Borac
23.09.2018 16:00 Čelinac 0 : 1 Krajina
23.09.2018 16:00 Željezničar 0 : 3 Trebava
23.09.2018 16:00 Mineral 2 : 1 Skugrić
23.09.2018 16:00 Vučijak 8 : 1 Crvena zvijezda
23.09.2018 16:00 Zvijezda 1 : 2 Rudanka
23.09.2018 16:00 Hajduk 3 : 0 Sloga
23.09.2018 16:00 Naša krila 9 : 4 OFK Pridjel
23.09.2018 16:00 Milići 3 : 0 Sloboda
23.09.2018 16:00 Lokomotiva 1 : 1 OFK Šekovići
23.09.2018 16:00 Partizan 0 : 2 Čelopek
23.09.2018 16:00 Mladost 1 : 0 Omladinac
23.09.2018 16:00 OFK Trnovica 0 : 1 Birač
23.09.2018 16:00 Vlasenica 0 : 0 Jedinstvo
23.09.2018 16:00 Majevica 0 : 3 Rudar 1925
23.09.2018 16:00 Podrinje 3 : 0 BSK Ledinci
23.09.2018 16:00 Han Pijesak 0 : 1 Željeznica
23.09.2018 16:00 Rudo 4 : 1 Romanija
23.09.2018 16:00 Svodna 2 : 1 Podgrmeč
23.09.2018 16:00 Brzi 3 : 2 Slaven
23.09.2018 11:00 Gomjenica 4 : 0 OFK Ravan
23.09.2018 16:00 Radnik 1 : 0 Mrakovica
23.09.2018 16:00 Plamen 3 : 0 Ljubija
23.09.2018 16:30 Mladi Krajišnik 1 : 3 Kozara
23.09.2018 16:30 Tamaris 3 : 1 Sloboda
23.09.2018 16:30 Omladinac 6 : 0 Biseri
23.09.2018 16:30 Torpedo 1 : 0 Župa
23.09.2018 16:30 Kalemi 1 : 1 Potkozarje
23.09.2018 16:00 Džaja 1 : 0 Mladost Farmaprom
23.09.2018 16:00 Šnjegotina 5 : 1 Rekreativo
23.09.2018 16:00 Sloga Nektar 3 : 2 Gomionica
23.09.2018 16:00 Polet Krajišnik 1 : 2 OFK Banja Luka 2017
23.09.2018 16:00 Vrbas 8 : 0 OFK Spartak 2013
23.09.2018 16:00 Sloga 73 2 : 1 Borac(BL)
23.09.2018 16:00 Hajduk 3 : 0 Kladari Gornji
23.09.2018 16:00 Skugrić 1964 5 : 0 Rudar
23.09.2018 16:00 BSK 3 : 1 Trebavac
23.09.2018 16:00 Budućnost 5 : 2 Bratstvo
23.09.2018 16:00 Borac(O) 3 : 0 Pelagićevo
23.09.2018 16:00 Ukrina 4 : 2 Borac(K)
23.09.2018 16:00 Jugović 0 : 1 Mladost(S)
23.09.2018 16:00 Jedinstvo 1 : 0 Mladost(L)
23.09.2018 16:00 Borac 2 : 0 Mladost 2003
23.09.2018 16:00 Grčica 0 : 0 Gredice
23.09.2018 16:00 OFK Brezik 2 : 1 Obilić
23.09.2018 16:00 Crvena zvijezda 4 : 0 Zadrugar
23.09.2018 16:00 Slijepčevići 7 : 1 Sava 04
23.09.2018 16:00 Zadrugar 0 : 0 OFK Magnojević
23.09.2018 16:00 Priboj 0 : 2 Drina
23.09.2018 16:00 Semberija 0 : 2 OFK Janja 2009
23.09.2018 16:00 Kolektiv 2 : 1 Obarska
23.09.2018 16:00 Jedinstvo 4 : 0 Stević Jovan
23.09.2018 16:00 Proleter 1 : 7 Balatun
23.09.2018 16:00 Pecka 0 : 0 Polet
23.09.2018 16:00 Branjevo 5 : 0 Jadar
23.09.2018 16:00 Borac 3 : 0 Jasenica
23.09.2018 16:00 Budućnost 0 : 3 Tabanci
23.09.2018 16:00 Berek 1975 4 : 5 Kiseljak
23.09.2018 16:00 Moštanica 2 : 1 Radnik Urije
23.09.2018 16:00 Rudar 1 : 2 Rasavci
23.09.2018 16:30 Borac 1 : 1 Ratar
23.09.2018 16:30 Bratstvo(O) 3 : 0 Vilusi
23.09.2018 16:30 Romanovci 0 : 5 Laminci
23.09.2018 11:00 Polet 4 : 0 Crvena zemlja
23.09.2018 16:00 OFK Nožičko 1 : 1 Crni vrh
23.09.2018 16:00 Vrbas 7 : 1 Milan
23.09.2018 16:00 Budućnost 1 : 5 Bratstvo
23.09.2018 16:00 Zborište 5 : 1 Ozrenski sokolovi
23.09.2018 16:00 4. juli 2 : 1 Polet
23.09.2018 16:00 Željezničar 7 : 0 Liješće
23.09.2018 16:00 Dobor 2 : 4 Posavina
23.09.2018 16:00 Crkvina 1 : 2 Zvijezda
23.09.2018 16:00 Jedinstvo 2 : 1 Omladinac
23.09.2018 16:00 Sloga 1 : 0 Partizan
23.09.2018 11:00 Budućnost Red Star 5 : 1 Strijelac
23.09.2018 11:00 Sloboda 6 : 0 Čelik
23.09.2018 11:00 Sveti Jovan 2 : 5 Bobetino Brdo
23.09.2018 16:00 Sloga 94 4 : 1 Jedinstvo
23.09.2018 16:00 Magnojević 2001 5 : 1 Kovačići 08
23.09.2018 16:00 Panteri 1 : 1 Građanski
23.09.2018 16:00 Koridor 2011 0 : 0 Polet
23.09.2018 15:00 Tavna 1 : 1 Ostojićevo
23.09.2018 16:00 Borac 2 : 0 Polet
23.09.2018 13:30 Međaši 0 : 7 OFK Batković
23.09.2018 16:00 VSK 2 : 3 Sloga 2
23.09.2018 16:00 Pobjeda 0 : 9 Drina
23.09.2018 10:30 Piperci 5 : 1 Mladen Perić
23.09.2018 10:30 OFK Buk 2 : 1 Budućnost
23.09.2018 10:30 Sava 6 : 0 Mladost(P)
23.09.2018 10:30 Zenit 5 : 1 Nacional
23.09.2018 12:30 Gorica 1 : 1 Mladost(VO)
23.09.2018 15:30 Olimpik 2 : 2 Novi Travnik
23.09.2018 15:30 Brekovica 78 0 : 1 Krajišnik
23.09.2018 15:30 Rudar 2 : 0 Bratstvo
23.09.2018 15:30 Busovača 1 : 0 Krajina
23.09.2018 15:30 Dinamo 1 : 0 Priluk
23.09.2018 15:30 Prokosovići 2 : 1 Bosna(M)
23.09.2018 15:30 Čelić 2 : 1 Odžak 102
23.09.2018 15:30 Lokomotiva 1 : 0 Mladost
23.09.2018 15:30 Seona 1 : 1 Bosna(K)
23.09.2018 15:30 Vis 2 : 1 Moševac
23.09.2018 15:30 Žepče 1 : 1 Azot
23.09.2018 15:30 Jedinstvo 0 : 2 Ilijaš
23.09.2018 15:30 Usora 3 : 2 Bosna Union
23.09.2018 15:30 Natron 4 : 1 SAŠK Napredak
23.09.2018 15:30 Grude 0 : 0 Branitelj
23.09.2018 15:30 Neum 2 : 2 Posušje
23.09.2018 15:30 Brotnjo 3 : 1 Rama
23.09.2018 15:30 Kamešnica 1 : 2 Sloga
23.09.2018 15:30 Bjelopoljac 6 : 1 Turbina
23.09.2018 15:30 Mladost(P) 4 : 1 Željezničar
23.09.2018 15:30 Mladost 1 : 4 Dnoluka
23.09.2018 15:30 Radnik 3 : 0 Gorica
23.09.2018 15:30 Elektrobosna 2 : 2 Fojnica
23.09.2018 15:30 Dragovoljac 4 : 0 Kostrč
23.09.2018 15:30 19 srpanj 4 : 1 Vitanovići 78
23.09.2018 15:30 Sloga(T) 3 : 2 Dizdaruša
23.09.2018 15:30 Napredak 0 : 1 Hajduk
23.09.2018 15:30 Dubrave 2 : 0 Bok
23.09.2018 15:30 Mladost(S) 3 : 1 Mladost(DS)
23.09.2018 15:30 DSK 4 : 2 Ingram
23.09.2018 15:30 Doboj Istok 2 : 1 Jedinstvo
23.09.2018 15:30 Polet 4 : 3 Proleter
23.09.2018 15:30 Mladost(K) 1 : 0 Omazići 1937
23.09.2018 15:30 Orahovica 74 2 : 0 Rijeka
23.09.2018 15:30 Željezničar 2 : 1 Gornji Rahić
23.09.2018 15:30 Vražići 92 2 : 0 Trešnjevka
23.09.2018 15:30 Mladost(T) 3 : 0 Mladost(B)
23.09.2018 15:30 Proleter 3 : 1 Nemila
23.09.2018 15:30 Zmaj 2 : 1 Rudar
23.09.2018 15:30 Vareš 1 : 2 Stupčanica
23.09.2018 14:00 Mladost 4 : 0 Pofalićki
23.09.2018 16:30 Bojnik 2 : 3 Omadinac
23.09.2018 20:00 Biser 96 0 : 4 Ozren
23.09.2018 10:00 Novi Grad 1 : 6 Jug
23.09.2018 11:00 Igman 1 : 2 Vrbanjuša
23.09.2018 16:00 Saobraćajac 0 : 4 UNIS
23.09.2018 16:00 Mošćanica 4 : 1 Vratnik
23.09.2018 15:30 Drinovci 7 : 4 Ljubuški
23.09.2018 15:30 Šujica 6 : 2 Rakitno
23.09.2018 16:00 Višići 2 : 0 Buna
23.09.2018 16:30 Cim 0 : 1 Iskra
23.09.2018 16:00 Lokomotiva 0 : 1 Kruševo
23.09.2018 15:30 Nova Bila 1 : 1 OFK Lugovi
23.09.2018 15:30 Šantići 0 : 2 Bilalovac
23.09.2018 15:30 Katarina 0 : 3 Brnjaci
23.09.2018 15:30 OFK Brčko 1 : 1 Ravne
23.09.2018 15:30 Tramošnica 1 : 1 Dinamo 75
23.09.2018 15:30 Mladost 0 : 0 Frankopan
23.09.2018 15:30 Korpar 2 : 0 Mladi Zadrugar
23.09.2018 15:30 Graničar 2 : 2 Biberovo Polje
23.09.2018 15:30 Ograđenovac 0 : 2 Omladinac 68
23.09.2018 15:30 Izbor 5 : 1 OFK Vida
23.09.2018 15:30 OFK Međiđa 7 : 1 Koraj
23.09.2018 15:30 Sloboda 2 : 1 Voćar
23.09.2018 15:30 Trebava 1 : 1 Željezničar
23.09.2018 15:30 Jedinstvo 3 : 0 12 decembar
23.09.2018 15:30 Polet 2 : 1 Sloga
23.09.2018 15:30 BSK 1 : 1 Rudar
23.09.2018 15:30 Pribava 1 : 0 Mladost(P)
23.09.2018 15:30 25 maj 2 : 0 Bukovik
23.09.2018 15:30 Turija 2 : 0 Špionica 1953
23.09.2018 15:30 Orahovica 77 1 : 2 Stjepan Polje
23.09.2018 15:30 Mladost(D) 3 : 3 Mramor
23.09.2018 15:30 Rainci 5 : 4 OFK Tuzla
23.09.2018 15:30 Mladost 78 3 : 0 Mladost(GŽ)
23.09.2018 15:30 Partizan 3 : 2 Metalac
23.09.2018 15:30 Vrana 2 : 1 Rudar
23.09.2018 15:30 Uskok 1 : 1 Omladinac
23.09.2018 15:30 Moštre 7 : 1 Bratstvo
23.09.2018 15:30 Monjare 1 : 4 Liješeva
23.09.2018 15:30 Dijamant 0 : 0 Poriječani
23.09.2018 15:30 Kralupi 4 : 0 Ljiljan
23.09.2018 15:30 Majevica 3 : 2 Brka 1948
23.09.2018 15:30 Napredak 3 : 0 Rahićki ljiljani
23.09.2018 15:30 Mionica 85 1 : 0 Posavina
23.09.2018 15:30 Zelinja 76 1 : 7 Sloboda
23.09.2018 15:30 Mladost 1 : 0 Bijeljevac
23.09.2018 15:30 Pasci 78 1 : 0 Sapna
23.09.2018 15:30 Radnik 018 2 : 0 Krušik
23.09.2018 15:30 Memići 5 : 1 Spreča
23.09.2018 15:30 Gornje Dubrave 3 : 2 Konjuh
23.09.2018 15:30 Oskova 1 : 3 Toplice
23.09.2018 15:30 Mladost 3 : 1 Borac
23.09.2018 15:00 Sutjeska 2 : 1 Budućnost
23.09.2018 15:30 Mornar 1 : 1 Grbalj
23.09.2018 17:00 Dečić 6 : 1 Berane
23.09.2018 17:00 Otrant-Olympic 0 : 0 Jedinstvo
23.09.2018 17:00 Arsenal 0 : 1 OFK Mladost Lješkopolje 1970
23.09.2018 17:00 Kom 0 : 2 Bokelj
23.09.2018 17:00 Jezero 0 : 0 Igalo
23.09.2018 14:30 West Ham United 0 : 0 Chelsea
23.09.2018 17:00 Arsenal 2 : 0 Everton
23.09.2018 12:00 Levante 2 : 6 Sevilla
23.09.2018 16:15 Villarreal 0 : 0 Valencia
23.09.2018 20:00 Real Betis 2 : 2 Athletic Club
23.09.2018 20:45 Barcelona 2 : 2 Girona
23.09.2018 15:30 Bayer Leverkusen 1 : 0 Mainz 05
23.09.2018 18:00 Eintracht 1 : 1 RB Leipzig
23.09.2018 15:00 Bologna 2 : 0 Roma
23.09.2018 15:00 Chievo 0 : 2 Udinese
23.09.2018 20:30 Frosinone 0 : 2 Juventus
23.09.2018 15:00 Lazio 4 : 1 Genoa
23.09.2018 18:00 Milan 2 : 2 Atalanta
23.09.2018 12:30 Torino 1 : 3 Napoli
23.09.2018 17:00 Guingamp 1 : 3 Bordeaux
23.09.2018 15:00 Rennes 1 : 3 PSG
23.09.2018 21:00 Olympique Lyonnais 4 : 2 Olympique Marseille
23.09.2018 12:30 SFK 2000 10 : 1 Alfa Modriča
23.09.2018 15:30 Fortuna 2 : 3 Sana 2014
23.09.2018 16:00 Rosa Brandis 4 : 1 Sloboda
23.09.2018 16:00 Libero 0 : 5 Široki Brijeg
23.09.2018 14:00 Željezničar 7 : 0 Radnik
23.09.2018 16:30 Slavija 1 : 2 Sloboda
23.09.2018 16:00 Sarajevo 0 : 1 Zrinjski
23.09.2018 12:00 Sloboda 1 : 3 Rudar Prijedor
23.09.2018 14:00 Krajina 0 : 2 Metalleghe BSI
23.09.2018 12:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Kozara
23.09.2018 12:00 Sloga 0 : 4 Podgrmeč
23.09.2018 12:00 Bratstvo 3 : 0 Tekstilac
23.09.2018 12:00 Proleter 4 : 2 Ilićka 01
23.09.2018 12:00 Sloga 4 : 0 Borac
23.09.2018 12:00 Jedinstvo 1 : 3 Zvijezda
23.09.2018 12:00 Orašje 0 : 4 Modriča
23.09.2018 12:00 Podrinje 0 : 6 Budućnost
23.09.2018 12:00 Drina 1 : 1 Slaven
23.09.2018 12:00 Radnički 5 : 2 Lokomotiva
23.09.2018 12:00 Tuzla City 3 : 0 Gradina
23.09.2018 12:00 Sutjeska 6 : 2 Goražde
23.09.2018 12:00 Bosna 0 : 4 Sarajevo
23.09.2018 12:00 Bosna Union 1 : 6 Radnik
23.09.2018 12:00 Rudar 2 : 1 Ilijaš
23.09.2018 12:00 FK Vitez 7 : 1 Borac
23.09.2018 12:00 Iskra 0 : 1 Žepče
23.09.2018 10:00 Rudanka 4 : 4 Trebava
23.09.2018 10:00 OFK Pridjel 3 : 2 Vučijak
23.09.2018 10:00 Zvijezda 1 : 2 Naša krila
23.09.2018 12:00 Željezničar 5 : 0 Mladost
23.09.2018 16:30 GOŠK 1 : 2 Sloboda
23.09.2018 10:00 Sloboda 0 : 7 Rudar Prijedor
23.09.2018 12:00 Krajina 2 : 2 Metalleghe BSI
23.09.2018 10:00 Željezničar Sport Team 2 : 1 Kozara
23.09.2018 10:00 Borac 8 : 1 Jedinstvo
23.09.2018 10:00 Sloga 1 : 4 Podgrmeč
23.09.2018 10:00 Bratstvo 1 : 2 Tekstilac
23.09.2018 10:00 Proleter 1 : 2 Ilićka 01
23.09.2018 10:00 Sloga 8 : 0 Borac
23.09.2018 10:00 Jedinstvo 0 : 4 Zvijezda
23.09.2018 10:00 Orašje 2 : 4 Modriča
23.09.2018 10:00 Podrinje 0 : 12 Budućnost
23.09.2018 10:00 Drina 1 : 1 Slaven
23.09.2018 10:00 Radnički 1 : 2 Lokomotiva
23.09.2018 10:00 Tuzla City 0 : 1 Gradina
23.09.2018 10:00 Sutjeska 0 : 2 Goražde
23.09.2018 11:00 Slavija 1 : 3 Olimpik
23.09.2018 10:00 Bosna 1 : 1 Sarajevo
23.09.2018 10:00 Bosna Union 0 : 5 Radnik
23.09.2018 10:00 Rudar 4 : 1 Ilijaš
23.09.2018 10:00 Travnik 0 : 0 NK Vitez
23.09.2018 10:00 FK Vitez 2 : 1 Borac
23.09.2018 10:00 Iskra 3 : 0 Žepče
23.09.2018 16:30 Banja Luka 4 : 2 Emina
23.09.2018 13:00 Lokomotiva 4 : 1 Iskra
23.09.2018 10:00 Željezničar 2 : 1 Mladost
23.09.2018 15:00 GOŠK 0 : 5 Sloboda
23.09.2018 10:00 Željezničar 3 : 0 Polet 1926
23.09.2018 10:00 Mladost 0 : 7 Drina HE
23.09.2018 10:00 Željezničar 0 : 2 Polet 1926

Rukomet

23.09.2018 Hercegovac 23 : 23 Prijedor
23.09.2018 Kozara 33 : 35 ORK Borac
23.09.2018 Kotor Varoš 22 : 28 Hercegovina
23.09.2018 Drina 25 : 22 Mladost
23.09.2018 BosnaTS 28 : 38 Čelik Junior
23.09.2018 Kakanj 35 : 31 Žepče
23.09.2018 Lukavac 31 : 20 Rudar
23.09.2018 Borja 12 : 32 Knežopoljka
23.09.2018 Rogatica 21 : 26 Borac
-:-
Kostajnica. Sudije: Borislav Radić, Slaviša Šarić, Dragan Rajlić. Delegat: Vedran Moravac.
-:-
Brodac. Sudije: Rade Aćimović (Zvornik), Goran Lakić (Brčko), Aleksandar Kapur (Brčko). Delegat: Dragan Jovičić ( Brčko). Posmatrač suđenja: Danijel Pajić (Bijeljina).
-:-
Brčko. Bojan Mitrović (Bijeljina), Stefan Đukić (Ugljevik), Nevena Marković (Šekovići). Delegat: Lazo Jovanović (Bijeljina),. Posmatrač suđenja: Goran Mikić (Ugljevik).
-:-
Čajniče. Sudije: Dalibor Lukić ( Bijeljina), Vasilije Milošević (Bijeljina), Stefan Đurić (Višegrad). Delegat: Natko Sudžuka (I. Sarajevo). Posmatrač suđenja: Budimir Mihajlović (Zvornik).
-:-
Nevesinje. Sudija: Slavoljub Gogić (I. Sarajevo), Milan Tadić (Pale), Rajko Đurić (Višegrad). Delegat: Dalibor Rašević (Foča). Posmatrač suđenja: Siniša Marković (Foča).