XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 291 utakmica za dan
Nedelja, 29 Septembar 2019

Fudbal

29.09.2019 16:00 Mladost : Sarajevo
29.09.2019 20:00 Zrinjski : Široki Brijeg
29.09.2019 Javor Matis : Radnik
29.09.2019 TSC : Rad
29.09.2019 Proleter : Napredak
29.09.2019 Crvena zvezda : Mačva
29.09.2019 Radnički (N) : Partizan
29.09.2019 Voždovac : Inđija
29.09.2019 Mladost : Vojvodina
29.09.2019 Spartak ŽK : Čukarički
29.09.2019 16:00 Zlatibor : Smederevo 1924
29.09.2019 16:00 OFK Žarkovo : Sinđelić
29.09.2019 16:00 Trayal : Metalac
29.09.2019 16:00 Kolubara : Radnički 1923
29.09.2019 16:00 Budućnost : OFK Bačka
29.09.2019 16:00 RFK Grafičar : Dinamo
29.09.2019 16:00 Novi Pazar : Kabel
29.09.2019 16:00 Zemun : Radnički (P)
29.09.2019 16:00 Sloboda (MG) : Mladost
29.09.2019 16:00 Sloga (S) : Jedinstvo
29.09.2019 16:00 Sloboda (NG) : Laktaši
29.09.2019 16:00 Sloga (D) : Proleter
29.09.2019 16:00 Ljubić : Sloga (T)
29.09.2019 16:00 Borac (KD) : Omarska
29.09.2019 16:00 Dubrave : Borac (Š)
29.09.2019 16:00 Milići : Ilićka 01
29.09.2019 16:00 Velež : Stakorina
29.09.2019 16:00 Sloga Nektar : OFK Brdo
29.09.2019 16:00 Gorica : Lijevče
29.09.2019 16:00 FSA : Plamen
29.09.2019 16:00 Mladost : Progres
29.09.2019 16:00 Partizan : Bratstvo
29.09.2019 16:00 Čelinac : OFK Lauš
29.09.2019 16:00 Sloga : Krajina
29.09.2019 16:00 Crvena zvijezda : Vučijak
29.09.2019 16:00 Sloga (J) : Ozren
29.09.2019 16:00 Trebava : Zvijezda
29.09.2019 16:00 Rudanka : Hajduk (K)
29.09.2019 16:00 Sloga (DP) : Naša krila
29.09.2019 16:00 Skugrić : Željezničar
29.09.2019 16:00 Hajduk (B) : Vranjak
29.09.2019 16:00 Vlasenica : Bratstvo
29.09.2019 16:00 Sloboda : Mladost
29.09.2019 16:00 Čelopek : OFK Trnovica
29.09.2019 16:00 Tabanci : Partizan
29.09.2019 16:00 Rudar 1925 : Podrinje
29.09.2019 16:00 BSK Ledinci : OFK Janja 2009
29.09.2019 16:00 Jedinstvo : Guber
29.09.2019 16:00 Omladinac : OFK Šekovići
29.09.2019 16:00 Slaven : Mrakovica
29.09.2019 16:00 Rasavci : Gomjenica
29.09.2019 16:00 Podgrmeč : Ravan
29.09.2019 16:00 Ljubija : Kozara
29.09.2019 16:00 Svodna : Brzi
29.09.2019 16:00 Laminci : Torpedo
29.09.2019 16:00 Omladinac : Kalemi
29.09.2019 16:00 Biseri : Crni vrh
29.09.2019 16:00 Obradovac : Sloga DIPO
29.09.2019 16:00 Sloboda : Potkozarje
29.09.2019 16:00 13 Skojevki : Mladi Krajišnik
29.09.2019 16:00 Borac : OFK Banja Luka
29.09.2019 16:00 Vrbas : Omladinac
29.09.2019 16:00 Mladost Farmaprom : BSK
29.09.2019 16:00 Naprijed : Šnjegotina
29.09.2019 16:00 Polet Krajišnik : OFK Spartak 2013
29.09.2019 16:00 Budućnost : Gomionica
29.09.2019 16:00 Budućnost Red Star : Gredice
29.09.2019 16:00 Grčica : Zadrugar
29.09.2019 16:00 Lokomotiva : Mladost
29.09.2019 16:00 Crvena zvijezda : Obilić
29.09.2019 16:00 Mladost : Borac
29.09.2019 16:00 Slijepčevići : Jedinstvo
29.09.2019 16:00 Majevica : Jugović
29.09.2019 16:00 OFK Brezik : Mladost 2003
29.09.2019 16:00 Proleter : Balatun
29.09.2019 16:00 Panteri : Drina
29.09.2019 16:00 Novo doba : Sloga 2
29.09.2019 16:00 OFK Magnojević : Semberija
29.09.2019 16:00 Zadrugar : Kolektiv
29.09.2019 16:00 Miloš Obilić : Jedinstvo
29.09.2019 16:00 Priboj : Obarska
29.09.2019 16:00 Rudar : Berek 1975
29.09.2019 16:00 7. Republika : Radnik Urije
29.09.2019 16:00 Mladost : Milan
29.09.2019 16:00 Nožičko : Budućnost
29.09.2019 16:00 Crvena zemlja : Bratstvo
29.09.2019 16:00 Vrbas : Borac (M)
29.09.2019 16:00 Borac (Š) : Polet
29.09.2019 16:00 Zadrugar : 27. Juli
29.09.2019 16:00 Sloga : Borac
29.09.2019 16:00 Liješće : Rudar
29.09.2019 16:00 4. juli : Zborište
29.09.2019 11:00 Krbeti : Čelik
29.09.2019 11:00 Mladost : Sloboda
29.09.2019 11:00 Polet : Sava 04
29.09.2019 11:00 Strijelac : Bobetino Brdo
29.09.2019 15:30 GOŠK : Zvijezda
29.09.2019 15:30 Radnik : Goražde
29.09.2019 15:30 Brekovica 78 : NK Vitez
29.09.2019 15:30 Radnik : Vlašić
29.09.2019 15:30 Kiseljak : Novi Travnik
29.09.2019 15:30 FK Vitez : Krajišnik
29.09.2019 15:30 Rudar : Sloga
29.09.2019 15:30 Seona : Orahovica 74
29.09.2019 15:30 Dinamo : Bosna (M)
29.09.2019 15:30 Gradina : Mramor
29.09.2019 15:30 Čelić : Lokomotiva
29.09.2019 15:30 Svatovac : Bosna (K)
29.09.2019 15:30 Mošćanica : Bosna
29.09.2019 15:30 SAŠK Napredak : Natron
29.09.2019 15:30 Pobjeda : Borac
29.09.2019 15:30 Azot : Usora
29.09.2019 15:30 Vis : Igman
29.09.2019 15:30 Moševac : Krivaja
29.09.2019 15:30 Stupčanica : Ilijaš
29.09.2019 15:30 Neum : Branitelj
29.09.2019 15:30 Klis : Bjelopoljac
29.09.2019 15:30 Grude : Troglav 1918
29.09.2019 15:30 Brotnjo : Ljubuški
29.09.2019 15:30 Kamešnica : Rama
29.09.2019 15:30 Posušje : Tomislav
29.09.2019 15:30 Sloga : Stolac
29.09.2019 15:30 Mladost (GŽ) : Omazići 1937
29.09.2019 15:30 Trešnjevka : Doboj Istok
29.09.2019 17:00 Ingram : DSK
29.09.2019 15:30 Pribava : Omladinac 68
29.09.2019 15:30 Vražići 92 : Polet
29.09.2019 15:30 Gornji Rahić : Željezničar
29.09.2019 15:30 Mladost (B) : Rijeka
29.09.2019 10:00 Pofalićki : UNIS
29.09.2019 10:00 Bojnik : Omadinac
29.09.2019 10:00 Jedinstvo : Butmir
29.09.2019 10:00 Vratnik : Saobraćajac
29.09.2019 10:00 Stup : Ozren
29.09.2019 10:00 Mladost : Novi Grad
29.09.2019 10:00 Vrbanjuša : Jug
29.09.2019 12:00 Jahorina : Kolina
29.09.2019 12:00 BKB : Drina
29.09.2019 15:30 Kupres : Drinovci
29.09.2019 15:30 Junak : Šujica
29.09.2019 15:30 Šator : Rakitno
29.09.2019 15:30 HAŠK Napredak : Korpar
29.09.2019 15:30 Mladi zadrugar : Tramošnica
29.09.2019 15:30 OFK Brčko : Dinamo 75
29.09.2019 15:30 Podrinje : Orahovica 77
29.09.2019 15:30 Rudar : Mladost (D)
29.09.2019 15:30 Mladost (P) : 25 maj
29.09.2019 15:30 Sloga : Špionica 1953
29.09.2019 15:30 BSK : Bukovik
29.09.2019 15:30 Biberovo Polje : 12 decembar
29.09.2019 15:30 Sloboda (M) : Željezničar
29.09.2019 15:30 Napredak : Koraj
29.09.2019 15:30 Izbor : Voćar
29.09.2019 15:30 Rainci : Partizan
29.09.2019 15:30 Slatina : Napredak
29.09.2019 15:30 OFK Tuzla : Rudar
29.09.2019 15:30 Krušik : Proleter
29.09.2019 15:30 Mladost 78 : Srnica
29.09.2019 16:00 Bratstvo : Moštre
29.09.2019 13:30 Dijamant : Monjare
29.09.2019 13:30 Kralupi : Poriječani
29.09.2019 16:00 Liješeva : Zmaj
29.09.2019 16:00 Omladinac : Ljiljan
29.09.2019 15:30 Borac : Mladost
29.09.2019 15:30 Metalac : Jablanica
29.09.2019 15:30 Konjuh : Toplice
29.09.2019 15:30 Omladinac RMU : Oskova
29.09.2019 11:00 Bijeljevac : Radnik 018
29.09.2019 15:00 Bokelj : Lovćen
29.09.2019 15:00 Otrant Olympic : Drezga
29.09.2019 15:00 Ibar : Dečić
29.09.2019 15:00 Jedinstvo (BP) : Mornar
29.09.2019 15:00 Jezero : Arsenal
29.09.2019 17:30 Everton : Manchester City
29.09.2019 00:00 Deportivo Alavés : Mallorca
29.09.2019 00:00 Athletic Club : Valencia
29.09.2019 00:00 Atlético Madrid : Real Madrid
29.09.2019 00:00 Eibar : Celta de Vigo
29.09.2019 00:00 Espanyol : Real Valladolid
29.09.2019 00:00 Getafe : Barcelona
29.09.2019 00:00 Granada : Leganés
29.09.2019 00:00 Levante : Osasuna
29.09.2019 00:00 Sevilla : Real Sociedad
29.09.2019 00:00 Villarreal : Real Betis
29.09.2019 15:30 Fortuna : Freiburg
29.09.2019 18:00 Köln : Hertha BSC
29.09.2019 00:00 Cagliari : Verona
29.09.2019 00:00 Juventus : SPAL
29.09.2019 00:00 Lazio : Genoa
29.09.2019 00:00 Lecce : Roma
29.09.2019 00:00 Milan : Fiorentina
29.09.2019 00:00 Napoli : Brescia
29.09.2019 00:00 Parma : Torino
29.09.2019 00:00 Sampdoria : Internazionale
29.09.2019 00:00 Sassuolo : Atalanta
29.09.2019 00:00 Udinese : Bologna
29.09.2019 SFK 2000 : Drina
29.09.2019 Široki Brijeg : Alfa Modriča
29.09.2019 Iskra : Lokomotiva
29.09.2019 18:00 Željezničar : Široki Brijeg
29.09.2019 18:00 Rudar Prijedor : Olimpik
29.09.2019 18:00 Velež : Borac
29.09.2019 18:00 Slavija : Krupa
29.09.2019 12:00 Kozara : Krajina
29.09.2019 12:00 Podgrmeč : Željezničar Sport team
29.09.2019 12:00 Metalleghe BSI : Jedinstvo
29.09.2019 12:00 Sloga : Proleter
29.09.2019 12:00 Ilićka 01 : Tekstilac
29.09.2019 12:00 Zvijezda : Bratstvo
29.09.2019 12:00 Bosna : Jedinstvo
29.09.2019 12:00 Alfa Modriča : Orašje
29.09.2019 12:00 Tuzla Siti : Radnik
29.09.2019 12:00 Radnički : Gradina
29.09.2019 12:00 Slaven : Bosna
29.09.2019 12:00 Lokomotiva : Sloga (T)
29.09.2019 12:00 Drina : Podrinje
29.09.2019 12:00 Igman : Radnik
29.09.2019 12:30 Ilijaš : Sarajevo
29.09.2019 12:30 Olimp : Goražde
29.09.2019 12:30 Olimpik : Bosna
29.09.2019 12:30 Sutjeska : UNIS
29.09.2019 12:30 Romari : NK Vitez
29.09.2019 12:30 FK Vitez : Vis
29.09.2019 12:30 Borac : Kiseljak
29.09.2019 12:30 Čelik : Iskra
29.09.2019 12:30 Krivaja : Radnik
29.09.2019 12:30 Brotnjo : Troglav 1918
29.09.2019 12:30 Tomislav : Igman
29.09.2019 12:30 Čapljina : Branitelj
29.09.2019 12:30 Grude : Leotar
29.09.2019 Kozara : Krajina
29.09.2019 Podgrmeč : Željezničar Sport Team
29.09.2019 Metalleghe BSI : Jedinstvo
29.09.2019 Krupa : Rudar Prijedor
29.09.2019 10:00 Sloga : Proleter
29.09.2019 10:00 Ilićka 01 : Tekstilac
29.09.2019 10:00 Zvijezda : Bratstvo
29.09.2019 10:00 Bosna : Jedinstvo
29.09.2019 10:00 Modriča : Orašje
29.09.2019 10:00 Radnički : Gradina
29.09.2019 10:00 Slaven : Bosna
29.09.2019 10:00 Lokomotiva : Sloga(T)
29.09.2019 10:00 Drina : Podrinje
29.09.2019 10:00 Igman : Radnik
29.09.2019 10:00 Ilijaš : Sarajevo
29.09.2019 10:00 Olimp : Goražde
29.09.2019 10:00 Olimpik : Bosna
29.09.2019 10:00 Rudar : Slavija
29.09.2019 10:00 Sutjeska : UNIS
29.09.2019 10:00 Željezničar : Famos
29.09.2019 10:00 Travnik : ZSK 2013
29.09.2019 10:00 Romari : NK Vitez
29.09.2019 10:00 FK Vitez : Vis
29.09.2019 10:00 Borac : Kiseljak
29.09.2019 10:00 Krivaja : Radnik
29.09.2019 12:00 Stolac : GOŠK
29.09.2019 12:00 Brotnjo : Troglav 1918
29.09.2019 12:00 Tomislav : Igman
29.09.2019 12:00 Čapljina : Branitelj
29.09.2019 12:00 Grude : Leotar
29.09.2019 Radnik Bumerang : Emina
29.09.2019 Drina : SFK 2000
29.09.2019 Alfa Modriča : Široki Brijeg
29.09.2019 Lokomotiva : Iskra
29.09.2019 10:00 OFK Spartak 2013 : Krupa
29.09.2019 10:00 Modriča : Mineral
29.09.2019 10:00 Tekstilac : Kozara
29.09.2019 10:00 Sloga : Borac
29.09.2019 10:00 Proleter : Polet 1926
29.09.2019 10:00 Željezničar : Rudar Prijedor
29.09.2019 10:00 Zenit : Jedinstvo
29.09.2019 10:00 Ilićka 01 : Borac
29.09.2019 10:00 Rudar 1925 : Sloboda
29.09.2019 10:00 Podrinje : Drina
29.09.2019 10:00 Stakorina : Velež
29.09.2019 10:00 LeoStars : Leotar
29.09.2019 10:00 Hercegovac : Sutjeska
29.09.2019 11:30 OFK Spartak 2013 : Radnik Urije
29.09.2019 11:30 Modriča : Mineral
29.09.2019 11:30 Tekstilac Kort : Kozara
29.09.2019 11:30 Sloga : Borac
29.09.2019 11:30 Proleter : Polet 1926
29.09.2019 11:30 Željezničar : Rudar Prijedor
29.09.2019 11:30 LeoStars : Velež
29.09.2019 11:30 Hercegovac : Leotar

Odbojka

29.09.2019 Galeb : Gradina-Herceg
29.09.2019 Bosna : Sloboda
29.09.2019 Glasinac : Radnik

Rukomet

29.09.2019 Borja : Knežopoljka
29.09.2019 Omladinac : Radnik
29.09.2019 Leotar : Rogatica