3 : 2
1 : 1

Vest Hem nastavio sa sjajnim igrama i nadigrao i Klopa i Liverpul

07.11.2021 Đ. Malešević

Fudbaleri Vest Hema nastavili su sa sjajnim igrama. U poslednjem susretu 11. kola Premijer lige, ekipa Dejvida Mojesa savladala je Liverpul sa 3-2.

Meč je sjajno počeo za domaće jer su poveli nakon velike greške Alisona u četvrtoj minuti. U završnici prvog poluvremena, gosti su izjednačili. Sjajan gol iz slobodnog udarca postigao je Aleksandar Arnold.

U nastavku, Vest Hem je ponovo došao do vodstva a strijelac je bio Fornals. Golom Kurta Zume, poveli su domaći sa 3-1.Nadu gostima dao je Origi. Mane je imao šansu da donese bod Liverpulu ali nije uspio pogoditi iz sjajne situacije.

Vest Hem je treći sa 23 boda dok Liverpul ima bod manje.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League West Ham United Liverpool