XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 77 utakmica za dan
Sreda, 26 April 2023


Fudbal

Leotar
Trebinje
0 : 0
Sloboda
Tuzla
26.04.2023 16:00
Leotar
0 : 0
Sloboda
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 1
PosuŔje
PosuŔje
26.04.2023 16:00
Tuzla City
3 : 1
PosuŔje
Zrinjski
Mostar
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
26.04.2023 16:00
Zrinjski
2 : 3
Sarajevo
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
26.04.2023 18:30
Å iroki Brijeg
1 : 0
Velež
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
26.04.2023 16:30
Rudar Prijedor
3 : 0
Slavija
Željezničar
Banja Luka
0 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
26.04.2023 16:30
Željezničar
0 : 0
Sloboda (MG)
Drina
Zvornik
1 : 2
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”ići
26.04.2023 16:30
Drina
1 : 2
Zvijezda 09
Ljubić
Prnjavor
3 : 0
Podrinje
Janja
26.04.2023 16:30
Ljubić
3 : 0
Podrinje
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
26.04.2023 18:30
Radnik
2 : 1
Sloboda (NG)
Famos
Vojkovići
5 : 0
Modriča
Modriča
26.04.2023 16:30
Famos
5 : 0
Modriča
Sutjeska
Foča
3 : 2
Omarska
Omarska
26.04.2023 19:00
Sutjeska
3 : 2
Omarska
Tekstilac
Derventa
1 : 3
Kozara
GradiŔka
26.04.2023 16:30
Tekstilac
1 : 3
Kozara
LaktaŔi
LaktaŔi
0 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
26.04.2023 16:30
LaktaŔi
0 : 3
Krupa
FSA
Prijedor
4 : 0
Brdo
Hambarine
26.04.2023 17:00
FSA
4 : 0
Brdo
Drina HE
ViŔegrad
2 : 0
Mladost (R)
Rogatica
26.04.2023 16:30
Drina HE
2 : 0
Mladost (R)
Hajduk (B)
BatkuŔa
8 : 0
Pridjel
Pridjel Donji
26.04.2023 17:00
Hajduk (B)
8 : 0
Pridjel
Željezničar
Doboj
2 : 0
Omladinac
Modriča
26.04.2023 17:00
Željezničar
2 : 0
Omladinac
Ozren
Petrovo
0 : 1
Skugrić
Skugrić
26.04.2023 17:00
Ozren
0 : 1
Skugrić
Sloga
Dugo Polje
1 : 2
Mineral
Banja Vrućica
26.04.2023 17:00
Sloga
1 : 2
Mineral
Zvijezda
Kakmuž
2 : 1
Trebava
Osječani
26.04.2023 17:00
Zvijezda
2 : 1
Trebava
Rudanka
Rudanka
4 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
26.04.2023 17:00
Rudanka
4 : 1
Crvena zvijezda
Partizan
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
26.04.2023 18:30
Partizan
0 : 0
Crvena zvezda
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Voždovac
Beograd
26.04.2023 16:00
Novi Pazar
0 : 1
Voždovac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
26.04.2023 16:00
Radnički 1923
2 : 2
Vojvodina
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Napredak
KruŔevac
26.04.2023 18:30
Mladost (L)
0 : 1
Napredak
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
IMT
Beograd
26.04.2023 16:00
Radnički (SM)
1 : 3
IMT
Železničar
Pančevo
2 : 2
RFK Grafičar
Beograd
26.04.2023 16:00
Železničar
2 : 2
RFK Grafičar
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Inđija Toyo Tires
Inđija
26.04.2023 16:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 0
Inđija Toyo Tires
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
26.04.2023 16:00
Radnički (NB)
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Zlatibor
Čajetina
1 : 2
GFK Sloboda
Užice
26.04.2023 16:00
Zlatibor
1 : 2
GFK Sloboda
Trayal
KruŔevac
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
26.04.2023 18:00
Trayal
1 : 1
Metalac
Loznica
Loznica
2 : 1
OFK VrŔac
VrŔac
26.04.2023 16:00
Loznica
2 : 1
OFK VrŔac
Rad
Beograd
1 : 2
Mačva
Å abac
26.04.2023 16:00
Rad
1 : 2
Mačva
Bokelj
Kotor
1 : 3
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
26.04.2023 16:00
Bokelj
1 : 3
Ortrant - Olimpic
Kom
Podgorica
2 : 1
Mladost DG
Podgoriva
26.04.2023 16:00
Kom
2 : 1
Mladost DG
Podgorica
Podgorica
2 : 0
Berane
Berane
26.04.2023 16:00
Podgorica
2 : 0
Berane
Zeta
Golubovci
0 : 3
Igalo
Herceg Novi
26.04.2023 16:00
Zeta
0 : 3
Igalo
Nottingham Forest
3 : 1
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
26.04.2023 20:30
Nottingham Forest
3 : 1
Brighton & Hove Albion
West Ham United
London
1 : 2
Liverpool
Liverpool
26.04.2023 20:45
West Ham United
1 : 2
Liverpool
Chelsea
London
0 : 2
Brentford
26.04.2023 20:45
Chelsea
0 : 2
Brentford
Manchester City
Manchester
4 : 1
Arsenal
London
26.04.2023 21:00
Manchester City
4 : 1
Arsenal
AtlƩtico Madrid
Madrid
3 : 1
RCD Mallorca
Palma
26.04.2023 19:30
AtlƩtico Madrid
3 : 1
RCD Mallorca
Celta Vigo
1 : 0
Elche CF
Elche
26.04.2023 22:00
Celta Vigo
1 : 0
Elche CF
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 2
UD AlmerĆ­a
Almeria
26.04.2023 19:30
Getafe
1 : 2
UD AlmerĆ­a
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 1
Barcelona
Barcelona
26.04.2023 22:00
Rayo Vallecano
2 : 1
Barcelona
OFK Spartak
Banja Luka
3 : 0
Jedinstvo
Bihać
26.04.2023 16:00
OFK Spartak
3 : 0
Jedinstvo
Goražde
Goražde
2 : 4
Slavija
Istočno Sarajevo
26.04.2023 17:00
Goražde
2 : 4
Slavija
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
26.04.2023 14:00
Željezničar
2 : 1
Å iroki Brijeg
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 0
Jedinstvo
Bihać
26.04.2023 10:00
Spartak 2013
2 : 0
Jedinstvo
Goražde
Goražde
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
26.04.2023 14:30
Goražde
0 : 0
Slavija
Novi Travnik
Novi Travnik
1 : 0
Radnik
Donji Vakuf
26.04.2023 14:00
Novi Travnik
1 : 0
Radnik
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
26.04.2023 12:00
Željezničar
3 : 1
Å iroki Brijeg
Busovača
Busovača
0 : 4
Fojnica
Fojnica
26.04.2023 17:00
Busovača
0 : 4
Fojnica
Romari
Vitez
9 : 0
FK Vitez
Vitez
26.04.2023 14:00
Romari
9 : 0
FK Vitez
Sporting
Zenica
1 : 5
Bosna
Visoko
26.04.2023 11:30
Sporting
1 : 5
Bosna
TOÅ K
TeŔanj
3 : 1
Nemila
Nemila
26.04.2023 17:00
TOÅ K
3 : 1
Nemila
Sporting
Zenica
2 : 8
Bosna
Visoko
26.04.2023 10:00
Sporting
2 : 8
Bosna
TOÅ K
TeŔanj
0 : 1
Nemila
Nemila
26.04.2023 17:00
TOÅ K
0 : 1
Nemila
Bambinosi
Sarajevo
0 : 1
Betaklub
Doglodi
26.04.2023 20:00
Bambinosi
0 : 1
Betaklub
Romari
Vitez
9 : 0
FK Vitez
Vitez
26.04.2023 16:00
Romari
9 : 0
FK Vitez
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
0 : 1
Mladost (T)
Tinja
26.04.2023 18:00
Mladost (VB)
0 : 1
Mladost (T)
Fortuna
Živinice
3 : 1
Iskra
Bugojno
26.04.2023 15:00
Fortuna
3 : 1
Iskra

Futsal

Četvrtfinale - druga utakmica
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
7 : 3
Salines
Tuzla
26.04.2023 19:00
Sloga
7 : 3
Salines
Polufinale - Druga utakmica
Doboj
Doboj
2 : 5
Brotnjo
Čitluk
26.04.2023 20:00
Doboj
2 : 5
Brotnjo
Konjic
Konjic
2 : 1
Bosna Kompred
Tuzla
26.04.2023 19:30
Konjic
2 : 1
Bosna Kompred

KoŔarka

Olympiacos
Piraeus
79 : 68
Fenerbahce
Istanbul
26.04.2023 20:45
Olympiacos
79 : 68
Fenerbahce
Barcelona
Barcelona
91 : 69
Žalgiris Kaunas
Kaunas
26.04.2023 20:00
Barcelona
91 : 69
Žalgiris Kaunas
Rogatica
Rogatica
87 : 68
Prijedor Spartak
Prijedor
26.04.2023 19:30
Rogatica
87 : 68
Prijedor Spartak
Jahorina
Pale
79 : 77
Stars Basket
GradiŔka
26.04.2023 18:00
Jahorina
79 : 77
Stars Basket
1/2 finale druga utakmica
Lavovi
Brčko
55 : 60
RMU Banovići
Banovići
26.04.2023 21:00
Lavovi
55 : 60
RMU Banovići

Odbojka

Ljubinje
Ljubinje
3 : 0
ŽOK Leotar
Trebinje
26.04.2023 18:30
Ljubinje
3 : 0
ŽOK Leotar
Za opstanak-ulazak prva utakmica
Hercegovac
Bileća
0 : 3
Velež
Nevesinje
26.04.2023 19:30
Hercegovac
0 : 3
Velež

Rukomet

Velež
Mostar
19 : 37
Izviđač CO 2
LjubuŔki
26.04.2023 20:30
Velež
19 : 37
Izviđač CO 2
Donji Vakuf
Donji Vakuf
27 : 29
Nova Bila
Nova Bila
26.04.2023 19:00
Donji Vakuf
27 : 29
Nova Bila
Bosna
TeŔanj
35 : 33
Rudar
Banovići
26.04.2023 19:45
Bosna
35 : 33
Rudar
Borja
Teslić
13 : 34
Borac 2
Banja Luka
26.04.2023 18:00
Borja
13 : 34
Borac 2
Partizan 1949
Tivat
27 : 29
Berane 1949
Berane
26.04.2023 18:00
Partizan 1949
27 : 29
Berane 1949