1 : 0
0 : 0

Pobjede Junajteda i Totenhema, Lids se spasio u zavrŔnici meča

05.12.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su Kristal Palas sa 1-0 u 15. kolu Premijer lige.

Bio je to debi Ralfa Rangnika na klupi Junajteda. Bio je Junajted bolji rival u prvom poluvremenu. Prijetili su Fred, Bruno i Dalo ali nije bilo promjene rezultata. U 75. minuti sjajnu Ŕansu imao je Aju za goste ali nije pogodio. Kazna je stigla dva minuta kasnije kada je Fred fenomenalnim golom donio triumf Junajtedu.

Do tri boda doŔao je i Totenhem koji je sa 3-0 savladao Norič. Golove su dali Moura, Sančez i Son. Lids i Brentford odigrali su 2-2. Lids je poveo golom Robertsa. Baptist i Kanjos u nastavku donose preokret gostima. Ipak, u samoj zavrŔnici meča Bamford je pogodio za 2-2 i bod Lidsa.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Manchester United Crystal Palace