XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 254 utakmica za dan
Subota, 20 Mart 2021


Fudbal

Rudar
Pljevlja
0 : 0
Iskra
Danilovgrad
20.03.2021 14:00
Rudar
0 : 0
Iskra
Jezero
Plav
1 : 2
Budućnost
Podgorica
20.03.2021 14:00
Jezero
1 : 2
Budućnost
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
20.03.2021 13:00
Zeta
1 : 1
OFK Petrovac
Dečić
Tuzi
1 : 0
OFK Titograd
Podgorica
20.03.2021 16:00
Dečić
1 : 0
OFK Titograd
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Podgorica
Podgorica
20.03.2021 15:00
Sutjeska
1 : 1
Podgorica
FSA
Prijedor
1 : 1
Mladost
Kotor Varoš
20.03.2021 14:30
FSA
1 : 1
Mladost
Bratstvo
Kozarac
1 : 0
Naprijed
Banja Luka
20.03.2021 14:30
Bratstvo
1 : 0
Naprijed
OFK Lauš
Banja Luka
1 : 0
Lijevče
Nova Topola
20.03.2021 14:30
OFK Lauš
1 : 0
Lijevče
Trebava
Osječani
0 : 2
Hajduk (Kožuhe)
Kožuhe
20.03.2021 15:00
Trebava
0 : 2
Hajduk (Kožuhe)
13 Skojevki
Grbavci
1 : 1
Torpedo
Cerovljani
20.03.2021 15:00
13 Skojevki
1 : 1
Torpedo
Jedinstvo
Bihać
0 : 0
Bratstvo
Gračanica
20.03.2021 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Bratstvo
Orašje
Orašje
1 : 2
Budućnost
Banovići
20.03.2021 15:00
Orašje
1 : 2
Budućnost
Goražde
Goražde
2 : 1
TOŠK
Tešanj
20.03.2021 15:00
Goražde
2 : 1
TOŠK
Igman
Konjic
1 : 0
Rudar
Kakanj
20.03.2021 15:00
Igman
1 : 0
Rudar
Krajišnik
Velika Kladuša
3 : 0
Brekovica 78
Brekovica
20.03.2021
Krajišnik
3 : 0
Brekovica 78
Mladost
Malešići
2 : 1
Gradina
Srebrenik
20.03.2021 15:00
Mladost
2 : 1
Gradina
Bosna (K)
Kalesija
3 : 0
Odžak 102
Odžak
20.03.2021 15:00
Bosna (K)
3 : 0
Odžak 102
Lokomotiva
Miričina
2 : 3
Bosna (M)
Mionica
20.03.2021 15:00
Lokomotiva
2 : 3
Bosna (M)
Mramor
Mramor
1 : 0
Priluk
Priluk
20.03.2021 15:00
Mramor
1 : 0
Priluk
UNIS
Vogošća
3 : 1
Mošćanica
Sarajevo
20.03.2021 15:00
UNIS
3 : 1
Mošćanica
Rudar
Breza
1 : 1
Moševac
Moševac
20.03.2021 15:00
Rudar
1 : 1
Moševac
Stolac
Stolac
1 : 0
Kamešnica
Podhum
20.03.2021 15:00
Stolac
1 : 0
Kamešnica
Turbina
Jablanica
0 : 0
Brotnjo
Čitluk
20.03.2021 15:00
Turbina
0 : 0
Brotnjo
Bok
Bok
0 : 1
Sloga (T)
Tolisa
20.03.2021 14:00
Bok
0 : 1
Sloga (T)
Mramor
Babice
3 : 1
Jedinstvo 1952
Vučkovci
20.03.2021 15:00
Mramor
3 : 1
Jedinstvo 1952
Vrana
Banovići Selo
2 : 1
Krušik
Gornje Vukovije
20.03.2021 15:00
Vrana
2 : 1
Krušik
Mladost (Solina)
Solina
4 : 5
Rudar
Bukinje
20.03.2021 15:00
Mladost (Solina)
4 : 5
Rudar
Spartak ŽK
Subotica
2 : 2
TSC
Bačka Topola
20.03.2021 15:00
Spartak ŽK
2 : 2
TSC
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Voždovac
Beograd
20.03.2021 15:00
Radnički (N)
0 : 1
Voždovac
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Mladost (L)
Lučani
20.03.2021 19:00
Crvena zvezda
4 : 1
Mladost (L)
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 4
Partizan
Beograd
20.03.2021 15:00
OFK Bačka
0 : 4
Partizan
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Javor Matis
Ivanjica
20.03.2021 15:00
Zlatibor
0 : 2
Javor Matis
Dinamo
Vranje
3 : 2
Radnički (P)
Pirot
20.03.2021 15:00
Dinamo
3 : 2
Radnički (P)
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
20.03.2021 15:00
Radnički (SM)
0 : 1
OFK Žarkovo
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Borac 1926
Čačak
20.03.2021 15:00
Sloga (K)
1 : 0
Borac 1926
Železničar (P)
Pančevo
1 : 0
Loznica
Loznica
20.03.2021 15:00
Železničar (P)
1 : 0
Loznica
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
20.03.2021 15:00
GFK Jagodina
0 : 3
Kolubara
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Trayal
Kruševac
20.03.2021 15:00
Budućnost
1 : 0
Trayal
Brighton
Brighton
3 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
20.03.2021 16:00
Brighton
3 : 0
Newcastle United
Burnley
Burnley
1 : 1
Leicester City
Leicester
20.03.2021 16:00
Burnley
1 : 1
Leicester City
Crystal Palace
London
0 : 0
Manchester United
Manchester
20.03.2021 16:00
Crystal Palace
0 : 0
Manchester United
Fulham
London
1 : 2
Leeds United
Leeds
20.03.2021 16:00
Fulham
1 : 2
Leeds United
Liverpool
Liverpool
0 : 1
Chelsea
London
20.03.2021 16:00
Liverpool
0 : 1
Chelsea
Manchester City
Manchester
4 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
20.03.2021 16:00
Manchester City
4 : 1
Wolverhampton
Sheffield United
Sheffield
1 : 0
Aston Villa
Birmingem
20.03.2021 16:00
Sheffield United
1 : 0
Aston Villa
Tottenham Hotspur
London
2 : 1
Southampton
Southampton
20.03.2021 16:00
Tottenham Hotspur
2 : 1
Southampton
West Bromwich Albion
West Bromwich
0 : 1
Everton
Liverpool
20.03.2021 16:00
West Bromwich Albion
0 : 1
Everton
West Ham United
London
3 : 3
Arsenal
London
20.03.2021 16:00
West Ham United
3 : 3
Arsenal
Barnsley
Barnsley
1 : 2
Sheffield Wednesday
Sheffield
20.03.2021 16:00
Barnsley
1 : 2
Sheffield Wednesday
Brentford
Brentford
1 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
20.03.2021 16:00
Brentford
1 : 1
Nottingham Forest
Bristol City
Bristol
0 : 2
Rotherham United
Rotherham
20.03.2021 16:00
Bristol City
0 : 2
Rotherham United
Coventry City
Coventry
0 : 0
Wycombe Wanderers
High Wycombe
20.03.2021 16:00
Coventry City
0 : 0
Wycombe Wanderers
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth
20.03.2021 16:00
Huddersfield Town
1 : 2
AFC Bournemouth
Millwall
London
1 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
20.03.2021 16:00
Millwall
1 : 0
Middlesbrough
Norwich City
Norwich
1 : 1
Blackburn Rovers
Blackburn
20.03.2021 16:00
Norwich City
1 : 1
Blackburn Rovers
Preston North End
Preston
0 : 1
Luton Town
Luton
20.03.2021 16:00
Preston North End
0 : 1
Luton Town
Reading
Reading
1 : 1
Queens Park Rangers
London
20.03.2021 16:00
Reading
1 : 1
Queens Park Rangers
Stoke City
Stoke-on-Trent
1 : 0
Derby County
Derby
20.03.2021 16:00
Stoke City
1 : 0
Derby County
Swansea City
Swansea
0 : 1
Cardiff City
Cardiff
20.03.2021 16:00
Swansea City
0 : 1
Cardiff City
Watford
Watford
3 : 0
Birmingham City
Birmingham
20.03.2021 16:00
Watford
3 : 0
Birmingham City
Athletic Club
Bilbao
1 : 1
Eibar
Eibar
20.03.2021 14:00
Athletic Club
1 : 1
Eibar
Celta Vigo
Vigo
1 : 3
Real Madrid
Madrid
20.03.2021 16:15
Celta Vigo
1 : 3
Real Madrid
Huesca
Huesca
0 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
20.03.2021 18:30
Huesca
0 : 0
Osasuna
Real Valladolid
Valladolid
1 : 1
Sevilla
Sevilla
20.03.2021 21:00
Real Valladolid
1 : 1
Sevilla
Bayern
München
4 : 0
Stuttgart
Stuttgart
20.03.2021 15:30
Bayern
4 : 0
Stuttgart
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
5 : 2
Union Berlin
Berlin
20.03.2021 15:30
Eintracht Frankfurt
5 : 2
Union Berlin
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
20.03.2021 18:30
Schalke 04
0 : 3
Borussia M'gladbach
Köln
Köln
2 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
20.03.2021 15:30
Köln
2 : 2
Borussia Dortmund
Werder
Bremen
1 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
20.03.2021 15:30
Werder
1 : 2
Wolfsburg
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 3
Rennes
Rennes
20.03.2021 13:00
Metz
1 : 3
Rennes
Nice
Nice
3 : 0
Olympique Marseille
Marseille
20.03.2021 17:00
Nice
3 : 0
Olympique Marseille
Crotone
Crotone
2 : 3
Bologna
Bologna
20.03.2021 15:00
Crotone
2 : 3
Bologna
Spezia
La Spezia
2 : 1
Cagliari
Cagliari
20.03.2021 18:00
Spezia
2 : 1
Cagliari
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
20.03.2021 15:00
Sarajevo
1 : 0
Krupa
Velež
Mostar
2 : 2
Radnik
Bijeljina
20.03.2021 15:00
Velež
2 : 2
Radnik
Zrinjski
Mostar
3 : 1
Sloboda
Tuzla
20.03.2021 15:00
Zrinjski
3 : 1
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
20.03.2021 15:00
Željezničar
0 : 0
Tuzla City
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 1
Željezničar
Banja Luka
20.03.2021 14:30
Slavija
1 : 1
Željezničar
Sloboda
Novi Grad
0 : 1
Sutjeska
Foča
20.03.2021 14:30
Sloboda
0 : 1
Sutjeska
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
20.03.2021 14:30
Rudar Prijedor
2 : 1
Zvijezda 09
Sloga
Doboj
0 : 1
Modriča
Modriča
20.03.2021 14:30
Sloga
0 : 1
Modriča
Kozara
Gradiška
2 : 0
Drina
Zvornik
20.03.2021 14:30
Kozara
2 : 0
Drina
Podrinje
Janja
1 : 0
Tekstilac
Derventa
20.03.2021 14:30
Podrinje
1 : 0
Tekstilac
Ljubić
Prnjavor
3 : 3
Leotar
Trebinje
20.03.2021 14:30
Ljubić
3 : 3
Leotar
Jedinstvo
Brčko
0 : 0
Borac
Kozarska Dubica
20.03.2021 14:30
Jedinstvo
0 : 0
Borac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Sloboda
Tuzla
20.03.2021 15:00
Široki Brijeg
1 : 1
Sloboda
Željezničar
Sarajevo
3 : 0
Zrinjski
Mostar
20.03.2021 15:30
Željezničar
3 : 0
Zrinjski
Mladost
Donji Kakanj
0 : 0
Velež
Mostar
20.03.2021 14:00
Mladost
0 : 0
Velež
Olimpik
Sarajevo
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 11:00
Olimpik
1 : 2
Sarajevo
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
20.03.2021 13:30
Zvijezda 09
2 : 1
Krupa
Novi Grad
Sarajevo
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 12:00
Novi Grad
0 : 5
Sarajevo
Žepče
Žepče
6 : 1
Fortuna
Zenica
20.03.2021 12:00
Žepče
6 : 1
Fortuna
Kiseljak
Kiseljak
4 : 0
Natron
Maglaj
20.03.2021 12:00
Kiseljak
4 : 0
Natron
TOŠK
Tešanj
3 : 1
Borac
Jelah
20.03.2021 12:00
TOŠK
3 : 1
Borac
Radnik
Donji Vakuf
0 : 1
NK Vitez
Vitez
20.03.2021 12:00
Radnik
0 : 1
NK Vitez
Čelik
Zenica
9 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
20.03.2021 12:00
Čelik
9 : 1
Novi Travnik
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.03.2021 13:00
Željezničar
4 : 1
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
6 : 1
Borac
Banja Luka
20.03.2021 13:00
Zrinjski
6 : 1
Borac
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 13:00
Sloboda
0 : 3
Sarajevo
Velež
Mostar
0 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
20.03.2021 13:00
Velež
0 : 2
Krupa
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Mladost
Doboj Kakanj
20.03.2021 13:00
Radnik
1 : 0
Mladost
Olimpik
Sarajevo
0 : 0
Tuzla City
Tuzla
20.03.2021 13:00
Olimpik
0 : 0
Tuzla City
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
6 : 0
Slaven
Živinice
20.03.2021 10:00
Zvijezda 09
6 : 0
Slaven
Hajduk
Kožuhe
2 : 2
Vučijak
Majevac
20.03.2021 10:00
Hajduk
2 : 2
Vučijak
Ozren
Petrovo
1 : 4
Rudar
Stanari
20.03.2021 10:00
Ozren
1 : 4
Rudar
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Rudar (B)
Breza
20.03.2021 10:00
Slavija
3 : 0
Rudar (B)
Novi Grad
Sarajevo
1 : 4
Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 10:00
Novi Grad
1 : 4
Sarajevo
Žepče
Žepče
0 : 0
Fortuna
Zenica
20.03.2021 10:00
Žepče
0 : 0
Fortuna
Kiseljak
Kiseljak
2 : 1
Natron
Maglaj
20.03.2021 10:00
Kiseljak
2 : 1
Natron
TOŠK
Tešanj
0 : 3
Borac
Jelah
20.03.2021 10:00
TOŠK
0 : 3
Borac
Radnik
Donji Vakuf
1 : 3
NK Vitez
Vitez
20.03.2021 10:00
Radnik
1 : 3
NK Vitez
Čelik
Zenica
6 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
20.03.2021 10:00
Čelik
6 : 0
Novi Travnik
FA Academica
Sarajevo
13 : 0
Ozren
Semizovac
20.03.2021 12:00
FA Academica
13 : 0
Ozren
Dar
Sarajevo
0 : 8
Željezničar 1
Sarajevo
20.03.2021 12:00
Dar
0 : 8
Željezničar 1
Bambinosi
Sarajevo
1 : 3
Radnik Hadžići
Hadžići
20.03.2021 12:00
Bambinosi
1 : 3
Radnik Hadžići
Glasinac 2011
Sokolac
2 : 4
Mlade Nade
Sarajevo
20.03.2021 12:00
Glasinac 2011
2 : 4
Mlade Nade
Romanija
Pale
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 12:00
Romanija
1 : 1
Sarajevo
Željezničar 2
Sarajevo
7 : 2
Jedinstvo
Ljubinići
20.03.2021 12:00
Željezničar 2
7 : 2
Jedinstvo
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
20.03.2021 11:00
Željezničar
1 : 1
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
6 : 0
Borac
Banja Luka
20.03.2021 13:00
Zrinjski
6 : 0
Borac
Velež
Mostar
2 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
20.03.2021 13:00
Velež
2 : 2
Krupa
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Mladost
Doboj - Kakanj
20.03.2021 13:00
Radnik
3 : 0
Mladost
Olimpik
Sarajevo
1 : 0
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
20.03.2021 13:00
Olimpik
1 : 0
Tuzla City
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 0
Proleter
Teslić
20.03.2021 10:00
Željezničar Sport team
5 : 0
Proleter
Tekstilac Kort
Derventa
6 : 2
Željezničar
Doboj
20.03.2021 10:00
Tekstilac Kort
6 : 2
Željezničar
OFK Spartak 2013
Banja Luka
5 : 1
Borac
Kozarska Dubica
20.03.2021 10:00
OFK Spartak 2013
5 : 1
Borac
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 0
Sloboda
Novi Grad
20.03.2021 10:00
Rudar Prijedor
1 : 0
Sloboda
Ljubić
Prnjavor
4 : 0
Modriča Alfa
Modriča
20.03.2021 10:00
Ljubić
4 : 0
Modriča Alfa
Mineral
Banja Vrućica
1 : 4
Kozara
Gradiška
20.03.2021 10:00
Mineral
1 : 4
Kozara
Sloga
Doboj
3 : 1
Polet 1926
Brod
20.03.2021 10:00
Sloga
3 : 1
Polet 1926
Rudar 1925
Ugljevik
4 : 3
Podrinje
Janja
20.03.2021 10:00
Rudar 1925
4 : 3
Podrinje
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
9 : 0
Jedinstvo
Brčko
20.03.2021 10:00
Zvijezda 09
9 : 0
Jedinstvo
Lokomotiva
Brčko
2 : 0
Zenit
Bijeljina
20.03.2021 10:00
Lokomotiva
2 : 0
Zenit
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 1
Radnik
Bijeljina
20.03.2021 10:00
Sloboda
1 : 1
Radnik
Drina
Zvornik
11 : 0
Pelagićevo
Pelagićevo
20.03.2021 10:00
Drina
11 : 0
Pelagićevo
Borac
Šamac
1 : 5
Ilićka 01
Brčko
20.03.2021 10:00
Borac
1 : 5
Ilićka 01
Branitelj
Rodoč - Jasenica
0 : 1
Zrinjski
Mostar
20.03.2021 11:30
Branitelj
0 : 1
Zrinjski
Blagaj
Blagaj
2 : 3
Neum
Neum
20.03.2021 11:30
Blagaj
2 : 3
Neum
Igman
Konjic
1 : 1
Velež
Mostar
20.03.2021 11:30
Igman
1 : 1
Velež
GOŠK
Gabela
0 : 4
Čapljina
Čapljina
20.03.2021 11:30
GOŠK
0 : 4
Čapljina
Proleter
Tuzla
0 : 1
Bratstvo
Gračanica
20.03.2021 11:00
Proleter
0 : 1
Bratstvo
Betaklub Tango
Devetak
1 : 1
Radnički
Lukavac
20.03.2021 11:00
Betaklub Tango
1 : 1
Radnički
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
0 : 3
Radnik
Hadžići
20.03.2021 10:00
Jedinstvo
0 : 3
Radnik
Željezničar
Sarajevo
4 : 0
Olimpik
Sarajevo
20.03.2021 09:00
Željezničar
4 : 0
Olimpik
FA Akademika
Sarajevo
0 : 0
Valter
Sarajevo
20.03.2021 10:00
FA Akademika
0 : 0
Valter
Atletiko
Sarajevo
1 : 2
Famos
Hrasnica
20.03.2021 10:00
Atletiko
1 : 2
Famos
Novi Grad 1
Sarajevo
1 : 2
Slavija
Istočno Sarajevo
20.03.2021 10:00
Novi Grad 1
1 : 2
Slavija
J Akademi
Sarajevo
0 : 3
AF Devetka
Sarajevo
20.03.2021 10:00
J Akademi
0 : 3
AF Devetka
Radnik Urije
Urije
20.03.2021
11:30
Borac (BL)
Banja Luka
20.03.2021 11:30
Radnik Urije
:
Borac (BL)
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Proleter
Teslić
20.03.2021 11:30
Željezničar Sport Team
3 : 0
Proleter
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Željezničar
Doboj
20.03.2021 11:30
Tekstilac
1 : 1
Željezničar
OFK Spartak 2013
Banja Luka
5 : 0
Borac (KD)
Kozarska Dubica
20.03.2021 11:30
OFK Spartak 2013
5 : 0
Borac (KD)
Ljubić
Prnjavor
6 : 0
Modriča Alfa
Modriča
20.03.2021 11:30
Ljubić
6 : 0
Modriča Alfa
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
0 : 4
Kozara
Gradiška
20.03.2021 11:30
Mineral/Sporting
0 : 4
Kozara
Sloga
Doboj
4 : 0
Polet 1926
Brod
20.03.2021 11:30
Sloga
4 : 0
Polet 1926
Proleter
Tuzla
4 : 0
Bratstvo
Gračanica
20.03.2021 10:00
Proleter
4 : 0
Bratstvo
Betaklub Tango
Devetak
3 : 2
Radnički
Lukavac
20.03.2021 10:00
Betaklub Tango
3 : 2
Radnički
Sloboda
Tuzla
2 : 3
Budućnost
Banovići
20.03.2021 10:00
Sloboda
2 : 3
Budućnost
Brotnjo
Čitluk
1 : 0
Mostar
Mostar
20.03.2021 10:00
Brotnjo
1 : 0
Mostar
Branitelj
Rodoč - Jasenica
0 : 8
Zrinjski
Mostar
20.03.2021 10:00
Branitelj
0 : 8
Zrinjski
Blagaj
Blagaj
2 : 7
Neum
Neum
20.03.2021 10:00
Blagaj
2 : 7
Neum
Igman
Konjic
0 : 7
Velež
Mostar
20.03.2021 10:00
Igman
0 : 7
Velež
GOŠK
Gabela
0 : 0
Čapljina
Čapljina
20.03.2021 10:00
GOŠK
0 : 0
Čapljina
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
0 : 3
Cim
Mostar
20.03.2021 10:00
Bjelopoljac
0 : 3
Cim
Velež
Mostar
15 : 0
Klis
Buturović polje
20.03.2021 10:00
Velež
15 : 0
Klis
Sport talent
Mostar
3 : 0
Iskra
Stolac
20.03.2021 10:00
Sport talent
3 : 0
Iskra
Lokomotiva
Mostar
0 : 11
Turbina
Jablanica
20.03.2021 10:00
Lokomotiva
0 : 11
Turbina
Željezničar
Sarajevo
2 : 0
Betaklub
Doglodi
20.03.2021 10:00
Željezničar
2 : 0
Betaklub
Olimp
Pale
4 : 1
Mlade nade
Ilidža
20.03.2021 10:00
Olimp
4 : 1
Mlade nade
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 10:00
Slavija
3 : 0
Sarajevo
Željezničar 3
Sarajevo
1 : 5
Bambinosi 2
Sarajevo
20.03.2021 10:00
Željezničar 3
1 : 5
Bambinosi 2
Unis
Vogošća
3 : 0
Mlade nade 2
Ilidža
20.03.2021 10:00
Unis
3 : 0
Mlade nade 2
AF Devetka
Sarajevo
0 : 2
Šampioni
Ilidža
20.03.2021 10:00
AF Devetka
0 : 2
Šampioni
Fer plej
Sarajevo
1 : 5
Valter
Sarajevo
20.03.2021 10:00
Fer plej
1 : 5
Valter
TSC
Kanjiža
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
20.03.2021 15:00
TSC
1 : 1
Radnički 1923
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
Mašinac Trejs
Niš
20.03.2021 14:00
Crvena zvezda
1 : 2
Mašinac Trejs
Zemun
Zemun
0 : 8
Spartak
Subotica
20.03.2021 11:00
Zemun
0 : 8
Spartak
Loznica
Loznica
4 : 2
Moskva
Novi Sad
20.03.2021 12:00
Loznica
4 : 2
Moskva
Rad
Beograd
0 : 4
Spartak DOO
Subotica
20.03.2021 13:30
Rad
0 : 4
Spartak DOO
Jedinstvo 2014
Pirot
5 : 2
Napredak Junior 2018
Kruševac
20.03.2021 15:30
Jedinstvo 2014
5 : 2
Napredak Junior 2018
Neretva
Metković
0 : 13
Osijek
Osijek
20.03.2021 11:00
Neretva
0 : 13
Osijek
Fortuna
Živinice
1 : 2
Iskra
Bugojno
20.03.2021 14:00
Fortuna
1 : 2
Iskra
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
3 : 1
Radnik Bumerang
Bijeljina
20.03.2021 10:30
Lokomotiva
3 : 1
Radnik Bumerang
Sana 2014
Sanski Most
3 : 0
Mladost
Nević Polje
20.03.2021 14:00
Sana 2014
3 : 0
Mladost
Brotnjo
Čitluk
2 : 1
FK Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 14:30
Brotnjo
2 : 1
FK Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 1
Inter
Posušje
20.03.2021 10:00
Široki Brijeg
3 : 1
Inter
Respekt
Sarajevo
0 : 9
Libero
Goražde
20.03.2021 13:30
Respekt
0 : 9
Libero
SFK 2000
Sarajevo
4 : 0
Modriča Alfa
Modriča
20.03.2021 12:00
SFK 2000
4 : 0
Modriča Alfa

Futsal

Kataro 2019
Kotor
2 : 5
Nikšić
Nikšić
20.03.2021 15:00
Kataro 2019
2 : 5
Nikšić
Studentski dom
Podgorica
4 : 3
Onogošt
Nikšić
20.03.2021 15:00
Studentski dom
4 : 3
Onogošt
Pruška
Bijelo Polje
5 : 1
Brskovo
Mojkovac
20.03.2021 15:00
Pruška
5 : 1
Brskovo
Bajo Pivljanin
Plužine
6 : 2
Mirabile Moda
Podgorica
20.03.2021 15:00
Bajo Pivljanin
6 : 2
Mirabile Moda
Titograd
Podgorica
5 : 2
Gorštak
Kolašin
20.03.2021 15:00
Titograd
5 : 2
Gorštak
Bosna Kompred
Tuzla
3 : 1
GFC Sarajevo
Sarajevo
20.03.2021 18:00
Bosna Kompred
3 : 1
GFC Sarajevo
Brotnjo
Čitluk
5 : 4
Salines
Tuzla
20.03.2021 18:00
Brotnjo
5 : 4
Salines
Policajac
Banja Luka
8 : 2
Kaskada
Gračanica
20.03.2021 18:00
Policajac
8 : 2
Kaskada
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
1 : 2
Mostar SG
Mostar
20.03.2021 18:00
Sloga
1 : 2
Mostar SG
Seljak
Livno
2 : 2
Zrinjski
Mostar
20.03.2021 18:00
Seljak
2 : 2
Zrinjski
Doboj
Doboj
5 : 1
Leotar
Trebinje
20.03.2021 18:00
Doboj
5 : 1
Leotar

Košarka

Borac
Čačak
78 : 101
Igokea
Aleksandrovac
20.03.2021 19:00
Borac
78 : 101
Igokea
Cedevita Olimpija
Ljubljana
77 : 56
Zadar
Zadar
20.03.2021 21:00
Cedevita Olimpija
77 : 56
Zadar
Partizan NIS
Beograd
83 : 75
Mornar
Bar
20.03.2021 17:00
Partizan NIS
83 : 75
Mornar
Sloboda
Tuzla
81 : 85
Promo
Donji Vakuf
20.03.2021 20:00
Sloboda
81 : 85
Promo
Leotar
Trebinje
93 : 63
Bratunac
Bratunac
20.03.2021 17:00
Leotar
93 : 63
Bratunac
Čelik
Zenica
95 : 68
Zrinjski
Mostar
20.03.2021 20:00
Čelik
95 : 68
Zrinjski
Drina Princip
Zvornik
67 : 57
Mladost Buldogs
Prnjavor
20.03.2021 19:00
Drina Princip
67 : 57
Mladost Buldogs
Sutjeska
Foča
65 : 57
Sloboda 73
Novi Grad
20.03.2021 19:00
Sutjeska
65 : 57
Sloboda 73
Radnik BN Basket
Bijeljina
83 : 73
Prijedor Spartak
Prijedor
20.03.2021 19:00
Radnik BN Basket
83 : 73
Prijedor Spartak
Pljevlja
Pljevlja
63 : 91
Primorje 1945
Herceg Novi
20.03.2021 20:00
Pljevlja
63 : 91
Primorje 1945
Ibar
Rožaje
90 : 83
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
20.03.2021 20:00
Ibar
90 : 83
Jedinstvo 1950
Zeta
Golubovci
60 : 98
Studentski centar
Podgorica
20.03.2021 20:00
Zeta
60 : 98
Studentski centar
Teodo
Tivat
75 : 95
Sutjeska
Nikšić
20.03.2021 20:00
Teodo
75 : 95
Sutjeska
Feniks
Banja Luka
58 : 86
Orlovi
Banja Luka
20.03.2021 18:00
Feniks
58 : 86
Orlovi
RMU Banovići
Banovići
93 : 65
Igman
Istočna Ilidža
20.03.2021 18:00
RMU Banovići
93 : 65
Igman
Konjic
Konjic
73 : 79
Mladi Krajišnik
Banja Luka
20.03.2021 18:30
Konjic
73 : 79
Mladi Krajišnik

Odbojka

Mladost
Brčko
3 : 0
Ljubinje
Ljubinje
20.03.2021 18:00
Mladost
3 : 0
Ljubinje
Kakanj 78
Kakanj
3 : 0
Bosna
Kalesija
20.03.2021 14:30
Kakanj 78
3 : 0
Bosna
Sloboda
Tuzla
0 : 3
7 Lukavac
Lukavac
20.03.2021 19:00
Sloboda
0 : 3
7 Lukavac
Galeb
Brčko
3 : 1
Krivaja
Zavidovići
20.03.2021 19:00
Galeb
3 : 1
Krivaja
Ilidža
Ilidža
3 : 1
Ilijaš
Ilijaš
20.03.2021 17:00
Ilidža
3 : 1
Ilijaš
BL Volley
Banjaluka
3 : 0
Goražde
Goražde
20.03.2021 18:00
BL Volley
3 : 0
Goražde
Gacko
Gacko
3 : 0
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
20.03.2021 18:00
Gacko
3 : 0
Sloboda Tuzlafarm
Mostar
Mostar
3 : 2
Jahorina
Pale
20.03.2021 19:00
Mostar
3 : 2
Jahorina
HE na Drini
Višegrad
1 : 3
Maglić
Foča
20.03.2021 18:00
HE na Drini
1 : 3
Maglić
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
20.03.2021 18:00
Radnik
0 : 3
Crvena zvijezda
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Glasinac
Sokolac
20.03.2021 18:00
ŽOK Leotar
3 : 0
Glasinac
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
20.03.2021 18:00
Hercegovac
3 : 0
Slavija
Balkana MP
Mrkonjić Grad
1 : 3
Prijedor
Prijedor
20.03.2021 15:30
Balkana MP
1 : 3
Prijedor
Bosna
Kalesija
3 : 0
Čelik-R
Zenica
20.03.2021 18:30
Bosna
3 : 0
Čelik-R
Napredak
Odžak
3 : 1
Bihać
Bihać
20.03.2021 18:30
Napredak
3 : 1
Bihać
Maglaj
Maglaj
3 : 2
Orašje
Orašje
20.03.2021 18:30
Maglaj
3 : 2
Orašje
Kakanj
Kakanj
1 : 3
ŽOK Žepče
Žepče
20.03.2021 18:30
Kakanj
1 : 3
ŽOK Žepče
Ilidža
Ilidža
0 : 3
Centar ORT
Sarajevo
20.03.2021 18:30
Ilidža
0 : 3
Centar ORT
Ilijaš
Ilijaš
3 : 0
Troglav
Livno
20.03.2021 18:30
Ilijaš
3 : 0
Troglav
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Panter
Doboj
20.03.2021 12:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Panter
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Derventa
Derventa
20.03.2021 12:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Derventa

Rukomet

Konjuh
Živinice
31 : 32
Krivaja
Zavidovići
20.03.2021 18:00
Konjuh
31 : 32
Krivaja
Sloboda
Tuzla
34 : 24
Iskra
Bugojno
20.03.2021 18:00
Sloboda
34 : 24
Iskra
Sloga (Do)
Doboj
36 : 29
Bosna
Visoko
20.03.2021 18:00
Sloga (Do)
36 : 29
Bosna
Borac M:TEL
Banja Luka
10 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
20.03.2021 18:00
Borac M:TEL
10 : 0
Slavija
Sloga (GV - U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
28 : 30
Vogošća
Vogošća
20.03.2021 18:00
Sloga (GV - U)
28 : 30
Vogošća
Lokomotiva
Brčko
32 : 30
Derventa
Derventa
20.03.2021 18:00
Lokomotiva
32 : 30
Derventa
Leotar
Trebinje
34 : 23
Maglaj
Maglaj
20.03.2021 18:00
Leotar
34 : 23
Maglaj
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
32 : 28
Bijeljina
Bijeljina
20.03.2021 20:00
Kozara (KD)
32 : 28
Bijeljina
Prijedor
Prijedor
31 : 26
Drina
Zvornik
20.03.2021 19:30
Prijedor
31 : 26
Drina
ORK Borac
Banja Luka
18 : 25
Jedinstvo 2015
Brčko
20.03.2021 14:00
ORK Borac
18 : 25
Jedinstvo 2015
Sloga
Prnjavor
33 : 29
Čelinac
Čelinac
20.03.2021 18:30
Sloga
33 : 29
Čelinac
Kozara 2
Gradiška
32 : 36
Srbac
Srbac
20.03.2021 13:30
Kozara 2
32 : 36
Srbac
Laktaši
Laktaši
33 : 30
Kaluđer
Banja Luka
20.03.2021 17:00
Laktaši
33 : 30
Kaluđer
RK Respect
Sarajevo
28 : 27
Zrinjski
Mostar
20.03.2021 18:00
RK Respect
28 : 27
Zrinjski
Grude
Grude
37 : 23
Izviđač
Ljubuški
20.03.2021
Grude
37 : 23
Izviđač
Mira
Prijedor
38 : 35
Krivaja
Zavidovići
20.03.2021
Mira
38 : 35
Krivaja
Hadžići
Hadžići
29 : 25
Jedinstvo
Brčko
20.03.2021
Hadžići
29 : 25
Jedinstvo
Goražde
Goražde
20 : 31
Borac
Banjaluka
20.03.2021
Goražde
20 : 31
Borac
86' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi gol sa linije 11 metara postiogao je Nikola Mojović. Bio je to treći penakl za domaćina.
Gol (Radnik)
59' Gol (Kozara)
Drago Maksimović
U gužvi pred golom Sutjeske najbolje se snšao Maksimović.
40' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi penal za Sutjesku. Srušen je Dačević,a Mojović siguran.
Gol (Radnik)