XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 122 utakmica za dan
Subota, 24 Avgust 2019

Fudbal

24.08.2019 17:00 Radnik 3 : 0 Mladost
24.08.2019 20:00 Zrinjski 4 : 0 Borac
24.08.2019 17:00 Čelik 0 : 0 Tuzla City
24.08.2019 19:00 Sloboda 1 : 0 Zvijezda 09
24.08.2019 20:00 Široki Brijeg 3 : 3 Željezničar
24.08.2019 18:00 Sarajevo 2 : 1 Velež
24.08.2019 20:00 Javor Matis 2 : 2 Napredak
24.08.2019 20:00 Rad 2 : 0 Mačva
24.08.2019 20:00 Proleter 0 : 1 Vojvodina
24.08.2019 20:00 Voždovac 2 : 0 Mladost
24.08.2019 17:00 Radnički 1923 3 : 0 Smederevo 1924
24.08.2019 20:00 Metalac 2 : 0 OFK Bačka
24.08.2019 17:00 Sinđelić 1 : 0 Dinamo
24.08.2019 20:00 Trayal 1 : 1 Zemun
24.08.2019 17:30 Podrinje 1 : 0 Kozara
24.08.2019 17:30 Rudar Prijedor 2 : 0 Modriča Alfa
24.08.2019 17:30 Krupa 4 : 0 Slavija
24.08.2019 17:30 Tekstilac 2 : 1 Željezničar Sport Team
24.08.2019 17:30 Borac (KD) 4 : 1 Sloboda (MG)
24.08.2019 17:30 Sloga (T) 2 : 2 Jedinstvo
24.08.2019 17:30 Proleter 0 : 0 Laktaši
24.08.2019 17:30 Leotar 3 : 1 Proleter
24.08.2019 17:30 Mladost (G) 5 : 1 Glasinac 2011
24.08.2019 17:30 Famos 2 : 2 Sutjeska
24.08.2019 17:30 OFK Lauš 0 : 0 OFK Brdo
24.08.2019 17:30 Bratstvo 4 : 3 Lijevče
24.08.2019 17:30 Progres 3 : 2 Plamen
24.08.2019 17:30 Guber 0 : 1 Sloboda
24.08.2019 17:30 Sloboda 3 : 2 Biseri
24.08.2019 11:30 Šnjegotina 3 : 0 OFK Banja Luka
24.08.2019 17:30 OFK Pridjel 1 : 0 Ukrina
24.08.2019 17:00 Slaven 3 : 0 Orašje
24.08.2019 17:00 Travnik 2 : 2 GOŠK
24.08.2019 17:00 Igman 0 : 1 Olimpik
24.08.2019 17:00 Čapljina 1 : 0 Bratstvo
24.08.2019 17:00 Goražde 3 : 0 TOŠK
24.08.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost
24.08.2019 17:00 Zvijezda 5 : 0 Metalleghe BSI
24.08.2019 17:00 NK Vitez 1 : 1 Krajina
24.08.2019 17:00 Sloga 3 : 0 Radnik
24.08.2019 17:00 Vitez 0 : 4 Brekovica 78
24.08.2019 17:00 Odžak 102 1 : 1 Mladost
24.08.2019 17:00 Bosna (K) 3 : 2 Dinamo
24.08.2019 17:00 Lokomotiva 1 : 2 Seona
24.08.2019 17:00 Mramor 1 : 0 Bosna (M)
24.08.2019 17:00 Radnički 1 : 0 Prokosovići
24.08.2019 17:00 Bosna 1 : 2 Vis Simm Bau
24.08.2019 17:00 Krivaja 5 : 2 Famos
24.08.2019 17:00 Borac 4 : 1 Natron
24.08.2019 17:00 Posušje 2 : 0 Brotnjo
24.08.2019 17:00 Stolac 1 : 5 Klis
24.08.2019 17:00 Tomislav 1 : 2 Neum
24.08.2019 17:00 Hajduk 2 : 1 Dragovoljac
24.08.2019 17:00 Jedinstvo 1 : 3 Vražići 92
24.08.2019 17:00 Koraj 3 : 0 12 decembar
24.08.2019 17:00 Mladost 2 : 3 Krušik
24.08.2019 17:00 Grivice 3 : 1 OFK Tuzla
24.08.2019 17:00 Vrana 4 : 2 Partizan
24.08.2019 17:00 Grbalj 1 : 2 OFK Petrovac
24.08.2019 20:30 OFK Titograd 3 : 1 Kom
24.08.2019 18:30 Sutjeska 1 : 2 Podgorica
24.08.2019 17:00 Iskra 2 : 0 Rudar
24.08.2019 13:30 Norwich City 2 : 3 Chelsea
24.08.2019 16:00 Brighton 0 : 2 Southampton
24.08.2019 16:00 Manchester United 1 : 2 Crystal Palace
24.08.2019 16:00 Sheffield United 1 : 2 Leicester
24.08.2019 16:00 Watford 1 : 3 West Ham
24.08.2019 18:30 Liverpool 3 : 1 Arsenal
24.08.2019 17:00 Osasuna 0 : 0 Eibar
24.08.2019 19:00 Real Madrid 1 : 1 Real Valladolid
24.08.2019 21:00 Celta de Vigo 1 : 0 Valencia
24.08.2019 21:00 Getafe 1 : 1 Athletic Club
24.08.2019 15:30 Hoffenheim 3 : 2 Werder Bremen
24.08.2019 15:30 Fortuna 1 : 3 Bayer Leverkusen
24.08.2019 15:30 Mainz 05 1 : 3 Borussia M'gladbach
24.08.2019 15:30 Augsburg 1 : 1 Union Berlin
24.08.2019 15:30 Paderborn 1 : 3 Freiburg
24.08.2019 18:30 Schalke 04 0 : 3 Bayern München
24.08.2019 18:00 Parma 0 : 1 Juventus
24.08.2019 20:45 Fiorentina 3 : 4 Napoli
24.08.2019 20:00 Amiens SC 1 : 2 Nantes
24.08.2019 20:00 Dijon 0 : 2 Bordeaux
24.08.2019 20:00 Angers 3 : 0 Metz
24.08.2019 20:00 Brest 1 : 0 Reims
24.08.2019 17:30 Alfa Modriča 1 : 4 Radnik Bumerang
24.08.2019 17:00 Drina 0 : 14 Lokomotiva
24.08.2019 18:30 Emina 1 : 0 Iskra
24.08.2019 17:00 SFK 2000 8 : 0 Široki Brijeg
24.08.2019 17:00 Sloga 5 : 1 Radnički 1923
24.08.2019 10:00 Zemun 2 : 0 Vojvodina
24.08.2019 10:00 Široki Brijeg 2 : 1 Velež
24.08.2019 17:00 Slavija 0 : 0 Rudar Prijedor
24.08.2019 12:30 Radnik 4 : 0 Rudar
24.08.2019 12:30 UNIS 1 : 4 Igman
24.08.2019 12:30 Kiseljak 7 : 0 Žepče
24.08.2019 12:30 Vis Simm Bau 7 : 1 ZSK 2013
24.08.2019 12:30 Branitelj 0 : 2 GOŠK
24.08.2019 10:00 Radnik 3 : 0 Rudar
24.08.2019 10:00 UNIS 3 : 1 Igman
24.08.2019 10:00 Kiseljak 15 : 0 Žepče
24.08.2019 10:00 Vis Simm Bau 3 : 0 ZSK 2013
24.08.2019 10:00 Branitelj 1 : 4 GOŠK
24.08.2019 10:00 Mineral 4 : 1 Borac
24.08.2019 10:00 Željezničar Sport Team 5 : 0 Rudar Prijedor
24.08.2019 10:00 OFK Spartak 2013 17 : 0 Željezničar
24.08.2019 10:00 Alfa Modriča 0 : 0 Proleter
24.08.2019 10:00 Podrinje 1 : 2 Zenit
24.08.2019 10:00 Drina 4 : 1 Lokomotiva
24.08.2019 11:30 Tomislav 10 : 4 Sloga
24.08.2019 17:30 Blato 1 : 4 Posušje
24.08.2019 11:30 Kamešnica 1 : 3 Troglav 1918
24.08.2019 11:30 Šujica 0 : 4 Široki Brijeg
24.08.2019 11:30 Drinovci 2 : 2 Grude
24.08.2019 11:30 Mineral 0 : 10 Borac
24.08.2019 11:30 Željezničar Sport team 7 : 0 Rudar Prijedor
24.08.2019 11:30 OFK Spartak 2013 4 : 0 Željezničar
24.08.2019 11:30 Alfa Modriča 4 : 0 Proleter
24.08.2019 10:00 Tomislav 11 : 1 Sloga
24.08.2019 10:00 Blato 1 : 1 Posušje
24.08.2019 10:00 Kamešnica 4 : 0 Troglav 1918
24.08.2019 10:00 Šujica 0 : 10 Široki Brijeg
24.08.2019 10:00 Drinovci 0 : 10 Grude