XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 113 utakmica za dan
Subota, 24 Avgust 2019

Fudbal

24.08.2019 17:00 Radnik 3 : 0 Mladost
24.08.2019 20:00 Zrinjski : Borac
24.08.2019 17:00 Čelik 0 : 0 Tuzla Siti
5' Sloboda 0 : 0 Zvijezda 09
24.08.2019 20:00 Široki Brijeg : Željezničar
47' Sarajevo 0 : 1 Velež
24.08.2019 20:00 Javor Matis : Napredak
24.08.2019 20:00 Rad : Mačva
24.08.2019 20:00 Proleter : Vojvodina
24.08.2019 20:00 Voždovac : Mladost
24.08.2019 17:00 Radnički 1923 3 : 0 Smederevo 1924
24.08.2019 20:00 Metalac : OFK Bačka
24.08.2019 Sinđelić : Dinamo
24.08.2019 20:00 Trayal : Zemun
2.pol Podrinje 1 : 0 Kozara
2.pol Rudar Prijedor 2 : 0 Modriča
2.pol Krupa 2 : 0 Slavija
24.08.2019 17:30 Sloga : Jedinstvo
2.pol Tekstilac 2 : 0 Željezničar Sport Team
2.pol Borac (KD) 4 : 1 Sloboda (MG)
2.pol Sloga (T) 2 : 2 Jedinstvo
Poluvreme Proleter 0 : 0 Laktaši
1.pol Leotar 1 : 1 Proleter
2.pol Mladost (G) 4 : 1 Glasinac 2011
2.pol Famos 1 : 2 Sutjeska
2.pol OFK Lauš 0 : 0 OFK Brdo
2.pol Bratstvo 3 : 2 Lijevče
2.pol Progres 1 : 1 Plamen
24.08.2019 17:30 Guber : Sloboda
24.08.2019 17:30 Sloboda : Biseri
24.08.2019 11:30 Šnjegotina 3 : 1 OFK Banja Luka
24.08.2019 17:30 OFK Pridjel : Ukrina
24.08.2019 17:00 Slaven 3 : 0 Orašje
24.08.2019 17:00 Travnik 2 : 2 GOŠK
24.08.2019 17:00 Igman 0 : 1 Olimpik
24.08.2019 17:00 Čapljina 1 : 0 Bratstvo
24.08.2019 17:00 Goražde 3 : 0 TOŠK
24.08.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 1 Budućnost
24.08.2019 17:00 Zvijezda 5 : 0 Metalleghe BSI
24.08.2019 17:00 NK Vitez : Krajina
24.08.2019 17:00 Iskra : FK Vitez
24.08.2019 17:00 Sloga : Radnik
24.08.2019 17:00 Vitez : Brekovica 78
24.08.2019 17:00 Odžak 102 : Mladost
24.08.2019 17:00 Bosna (K) 3 : 2 Dinamo
24.08.2019 17:00 Lokomotiva 1 : 2 Seona
24.08.2019 17:00 Mramor 1 : 0 Bosna (M)
24.08.2019 17:00 Radnički 1 : 0 Prokosovići
24.08.2019 17:00 Bosna : Vis
24.08.2019 17:00 Krivaja : Famos
24.08.2019 17:00 Borac : Natron
24.08.2019 17:00 Posušje 2 : 0 Brotnjo
24.08.2019 17:00 Stolac 1 : 5 Klis
24.08.2019 17:00 Tomislav 1 : 1 Neum
24.08.2019 17:00 Hajduk : Dragovoljac
24.08.2019 17:00 Jedinstvo : Vražići 92
24.08.2019 17:00 Koraj : 12 decembar
24.08.2019 17:00 Mladost : Krušik
24.08.2019 17:00 Grivice : OFK Tuzla
24.08.2019 17:00 Vrana : Partizan
24.08.2019 17:00 Grbalj 1 : 2 OFK Petrovac
24.08.2019 20:30 OFK Titograd : Kom
33' Sutjeska 0 : 1 Podgorica
24.08.2019 17:00 Iskra 2 : 0 Rudar
24.08.2019 13:30 Norwich City 2 : 3 Chelsea
24.08.2019 16:00 Brighton 0 : 2 Southampton
24.08.2019 16:00 Manchester United 1 : 2 Crystal Palace
24.08.2019 16:00 Sheffield United 1 : 2 Leicester
24.08.2019 16:00 Watford 1 : 3 West Ham
33' Liverpool 0 : 0 Arsenal
24.08.2019 17:00 Osasuna 0 : 0 Eibar
3' Real Madrid 0 : 0 Real Valladolid
24.08.2019 21:00 Celta de Vigo : Valencia
24.08.2019 21:00 Getafe : Athletic Club
24.08.2019 15:30 Hoffenheim 3 : 2 Werder Bremen
24.08.2019 15:30 Fortuna 1 : 3 Bayer Leverkusen
24.08.2019 15:30 Mainz 05 1 : 3 Borussia M'gladbach
24.08.2019 15:30 Augsburg 1 : 1 Union Berlin
24.08.2019 15:30 Paderborn 1 : 3 Freiburg
33' Schalke 04 0 : 1 Bayern München
pol. Parma 0 : 1 Juventus
24.08.2019 20:45 Fiorentina : Napoli
24.08.2019 20:00 Amiens SC : Nantes
24.08.2019 20:00 Dijon : Bordeaux
24.08.2019 20:00 Angers : Metz
24.08.2019 20:00 Brest : Reims
24.08.2019 17:30 Modriča : Radnik Bumerang
24.08.2019 17:00 Drina 0 : 14 Lokomotiva
24.08.2019 18:30 Emina : Iskra
24.08.2019 17:00 SFK 2000 7 : 0 Široki Brijeg
24.08.2019 10:00 Široki Brijeg 2 : 1 Velež
24.08.2019 17:00 Slavija : Rudar Prijedor
24.08.2019 12:30 Radnik 4 : 0 Rudar
24.08.2019 12:30 UNIS 1 : 4 Igman
24.08.2019 12:30 Kiseljak 7 : 0 Žepče
24.08.2019 12:30 Vis 7 : 1 ZSK 2013
24.08.2019 12:30 Branitelj 0 : 2 GOŠK
24.08.2019 10:00 Radnik 3 : 0 Rudar
24.08.2019 10:00 UNIS 3 : 1 Igman
24.08.2019 10:00 Kiseljak 15 : 0 Žepče
24.08.2019 10:00 Vis 3 : 0 ZSK 2013
24.08.2019 10:00 Branitelj 1 : 4 GOŠK
24.08.2019 10:00 Mineral 4 : 1 Borac
24.08.2019 10:00 Željezničar Sport Team 5 : 0 Rudar Prijedor
24.08.2019 10:00 OFK Spartak 2013 17 : 0 Željezničar
24.08.2019 10:00 Modriča 0 : 0 Proleter
24.08.2019 10:00 Rudar 1925 : Sloga
24.08.2019 10:00 Podrinje 1 : 2 Zenit
24.08.2019 10:00 Drina 4 : 1 Lokomotiva
24.08.2019 11:30 Mineral 0 : 10 Borac
24.08.2019 11:30 Željezničar Sport team 7 : 0 Rudar Prijedor
24.08.2019 11:30 OFK Spartak 2013 4 : 0 Željezničar
24.08.2019 11:30 Modriča Alfa 4 : 0 Proleter
4:1
Gol (Sloboda (MG))
Ekipa iz Mrkonjić grada je stigla do gola.
4:1
To je drugi gol Salatića.
2:2
Gol (Jedinstvo)
Tim iz Žeravice je poravnao na 2:2.
4:1
Gol (Mladost (G))
Tim Mladosti dolazi do četvrtog gola.
2:0
49.minut Gol (Željezničar Sport Team)
Nastavljena utakmica u Derventi, a u 49.minutu rezervista gostiju Danilo Teodorović iskoristio je zbunjenost odbrane domaćih i pogodio cilj. Tekstilac - Željezničar 2:1.