XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 206 utakmica za dan
Subota, 19 Septembar 2020

Fudbal

19.09.2020 16:30 Mladost 1 : 2 Velež
19.09.2020 20:00 Radnik 4 : 0 Olimpik
19.09.2020 20:00 Željezničar 0 : 1 Krupa
19.09.2020 16:00 Zvijezda 09 2 : 0 Slavija
19.09.2020 16:00 Modriča 4 : 1 Sutjeska
19.09.2020 16:00 Drina 1 : 1 Željezničar
19.09.2020 16:00 Tekstilac 1 : 0 Sloboda
19.09.2020 16:00 Leotar 0 : 0 Rudar Prijedor
19.09.2020 16:00 Borac 2 : 0 Sloga
19.09.2020 16:00 Jedinstvo 2 : 2 Kozara
19.09.2020 16:00 Ljubić 2 : 2 Podrinje
19.09.2020 16:00 OFK Bačka 0 : 0 Napredak
19.09.2020 16:00 Metalac 1 : 1 Mladost (L)
19.09.2020 16:00 Radnički (N) 0 : 0 Čukarički
19.09.2020 16:00 Dinamo 2 : 3 Budućnost
19.09.2020 19:00 GFK Jagodina 1 : 1 Trayal
19.09.2020 16:00 Železničar (P) 2 : 1 Kolubara
19.09.2020 16:00 GFK Dubočica 0 : 0 Loznica
19.09.2020 16:00 Sloga (K) 1 : 2 Zemun
19.09.2020 16:00 IMT 0 : 1 Radnički 1923
19.09.2020 16:00 Radnički (P) 0 : 1 Kabel
19.09.2020 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Čelinac
19.09.2020 16:00 Laktaši 4 : 3 Borac
19.09.2020 16:00 Progres 2 : 1 Dubrave
19.09.2020 16:00 Bratstvo 3 : 2 Proleter
19.09.2020 16:00 Drina HE 5 : 1 Guber
19.09.2020 16:00 OFK Lauš 2 : 0 Crni vrh
19.09.2020 16:00 Željezničar 1 : 2 Vranjak
19.09.2020 16:00 Trebava 6 : 0 Zvijezda
19.09.2020 16:00 Rudar 1925 2 : 0 Mladost
19.09.2020 16:00 Lokanj 3 : 0 Lokomotiva
19.09.2020 16:00 Laminci 0 : 3 Sloga DIPO
19.09.2020 16:00 Borac 1 : 1 Šnjegotina
19.09.2020 16:00 Sveti Jovan 4 : 0 Sloboda
19.09.2020 16:00 Krbeti 1 : 1 Čelik
19.09.2020 16:00 Borac 1 : 4 Građanski
19.09.2020 15:30 Budućnost 1 : 0 GOŠK
19.09.2020 15:30 Slaven 0 : 1 Zvijezda
19.09.2020 15:30 Travnik 0 : 1 Jedinstvo
19.09.2020 15:30 Rudar 5 : 0 Orašje
19.09.2020 15:30 Čapljina 2 : 2 Goražde
19.09.2020 15:30 Igman 0 : 1 Posušje
19.09.2020 15:30 NK Vitez 4 : 0 Busovača
19.09.2020 15:30 Novi Travnik 0 : 1 Radnik
19.09.2020 15:30 Krajišnik 1 : 0 Sloga
19.09.2020 15:30 Gradina 4 : 0 Dinamo
19.09.2020 15:30 Odžak 102 2 : 0 Orahovica 74
19.09.2020 15:30 Radnički 2 : 3 Seona
19.09.2020 15:30 Mramor 2 : 3 Svatovac
19.09.2020 15:30 Bosna 4 : 1 Kolina
19.09.2020 15:30 Krivaja 2 : 1 UNIS
19.09.2020 15:30 Rudar 4 : 1 SAŠK Napredak
19.09.2020 15:30 Stolac 1 : 1 Sloga
19.09.2020 15:30 Omladinac 75 2 : 0 Bajer 99
19.09.2020 15:30 Omladinac 3 : 1 Bratstvo
19.09.2020 15:30 Ključ 1 : 2 Mladost
19.09.2020 16:00 Jedinstvo 2 : 0 Stup
19.09.2020 16:30 Cim 1 : 2 Mostar
19.09.2020 16:30 Kruševo 3 : 0 Iskra
19.09.2020 15:30 Omazići 1937 1 : 0 Mladost (Solina)
19.09.2020 15:30 Sapna 3 : 0 Radnik
19.09.2020 15:30 Spreča 4 : 2 Mladost
19.09.2020 15:30 Proleter 3 : 6 Gornje Dubrave
19.09.2020 15:30 Omladinac RMU 3 : 0 Metalac
19.09.2020 15:30 Borac 4 : 1 Oskova
19.09.2020 16:30 Drezga 1 : 4 Jedinstvo
19.09.2020 16:30 Mornar 3 : 0 Ibar
19.09.2020 16:30 Bokelj 1 : 1 Igalo
19.09.2020 16:30 Berane 1 : 2 Arsenal
19.09.2020 16:30 Grbalj 0 : 2 Kom
19.09.2020 17:00 Lens 2 : 1 Bordeaux
19.09.2020 21:00 Rennes 2 : 1 Monaco
19.09.2020 13:30 Everton 5 : 2 West Bromwich Albion
19.09.2020 16:00 Leeds United 4 : 3 Fulham
19.09.2020 18:30 Manchester United 1 : 3 Crystal Palace
19.09.2020 21:00 Arsenal 2 : 1 West Ham United
19.09.2020 18:30 Borussia Dortmund 3 : 0 Borussia M'gladbach
19.09.2020 15:30 Eintracht Frankfurt 1 : 1 Arminia
19.09.2020 15:30 Union Berlin 1 : 3 Augsburg
19.09.2020 15:30 Köln 2 : 3 Hoffenheim
19.09.2020 15:30 Werder 1 : 4 Hertha BSC
19.09.2020 15:30 Stuttgart 2 : 3 Freiburg
19.09.2020 18:30 Getafe 1 : 0 Osasuna
19.09.2020 16:00 Villarreal 2 : 1 Eibar
19.09.2020 21:00 Celta Vigo 2 : 1 Valencia
19.09.2020 18:00 Fiorentina 1 : 0 Torino
19.09.2020 20:45 Hellas Verona 3 : 0 Roma
19.09.2020 16:00 Mačva 4 : 1 Jedinstvo 2014
19.09.2020 17:00 Rad 0 : 8 ŽFU Zvezda B 2018
19.09.2020 16:30 Loznica 2 : 2 Napredak Junior 2018
19.09.2020 17:00 Sarajevo 3 : 1 Zrinjski
19.09.2020 16:00 Rudar Prijedor 1 : 2 Sloboda
19.09.2020 16:00 Radnik (H) 4 : 2 Mladost
19.09.2020 16:30 Borac 7 : 0 Olimpik
19.09.2020 16:30 Olimp 0 : 1 Slavija
19.09.2020 12:30 Ilijaš 2 : 3 Goražde
19.09.2020 12:30 Željezničar 1 : 3 Bosna
19.09.2020 12:30 Borac 1 : 1 Natron
19.09.2020 13:30 Novi Travnik 3 : 0 Žepče
19.09.2020 12:30 Vlašić 1 : 3 FK Vitez
19.09.2020 12:30 Čelik 7 : 2 TOŠK
19.09.2020 12:30 Neum 0 : 4 GOŠK
19.09.2020 12:30 Tomislav 4 : 0 Leotar
19.09.2020 13:30 Don Bosco 1 : 0 Sporting
19.09.2020 13:30 Stupčanica 4 : 0 Novi Šeher
19.09.2020 19:00 Velež 1 : 0 Mladost
19.09.2020 17:00 Olimpik 1 : 0 Radnik
19.09.2020 17:00 Tuzla Siti 1 : 2 Borac
19.09.2020 16:30 Krupa 1 : 6 Željezničar
19.09.2020 14:00 Olimp 2 : 5 Slavija
19.09.2020 10:00 Radnik (H) 0 : 0 Olimpik
19.09.2020 10:00 Ilijaš 2 : 3 Goražde
19.09.2020 10:00 Željezničar 7 : 1 Bosna
19.09.2020 10:00 Borac 1 : 2 Natron
19.09.2020 10:00 Vlašić 0 : 4 FK Vitez
19.09.2020 10:00 Čelik 8 : 1 TOŠK
19.09.2020 12:00 Gorica 3 : 1 Vrbas
19.09.2020 12:00 Krajina 2 : 2 Omladinac
19.09.2020 12:00 Polet - Krajišnik 0 : 10 BSK
19.09.2020 12:00 Borac : Lauš
19.09.2020 12:00 Progres 3 : 0 Čelinac
19.09.2020 12:00 Mladost 2 : 1 Sloboda
19.09.2020 11:30 Omarska 0 : 3 FSA Prijedor
19.09.2020 10:00 Neum 2 : 2 Gošk
19.09.2020 14:00 Tomislav 4 : 3 Leotar
19.09.2020 12:00 Mladost (R) 0 : 2 Omladinac
19.09.2020 11:00 Mladost 0 : 0 Jedinstvo
19.09.2020 11:00 OFK Glasinac 2011 0 : 2 FK Željezničar 2
19.09.2020 15:15 FK Željezničar 1 4 : 1 FK Radnik Hadžići
19.09.2020 11:00 Stupčanica 3 : 3 Novi Šeher
19.09.2020 11:00 Lokanj 5 : 3 Guber
19.09.2020 11:00 Vlasenica 1 : 1 Bratstvo
19.09.2020 17:00 Velež 2 : 0 Mladost
19.09.2020 15:00 Olimpik 1 : 0 Radnik
19.09.2020 15:00 Tuzla City 0 : 3 Borac
19.09.2020 14:30 Krupa 0 : 6 Željezničar
19.09.2020 10:00 Borac 1 : 4 Proleter
19.09.2020 10:00 Sloboda 6 : 3 Borac
19.09.2020 15:00 Kozara 5 : 0 Tekstilac Kort
19.09.2020 10:00 Polet 1926 0 : 4 OFK Spartak 2013
19.09.2020 10:00 Sloga 3 : 1 Rudar Prijedor
19.09.2020 10:00 Mineral 0 : 5 Ljubić
19.09.2020 10:00 Omarska 1 : 3 FSA Prijedor
19.09.2020 09:30 Mladost Farma prom 4 : 1 Vrbas
19.09.2020 10:30 Spartak 2013 5 : 2 Omladinac
19.09.2020 09:00 Željezničar Sport tim 5 : 0 BSK
19.09.2020 10:00 Mladost 7 : 1 Sloboda
19.09.2020 10:00 Rudar 1925 3 : 2 Drina
19.09.2020 10:00 Lokomotiva 1 : 2 Ilićka 01
19.09.2020 10:00 Zvijezda 09 1 : 0 Pelagićevo
19.09.2020 10:00 Podrinje 5 : 1 Radnik
19.09.2020 10:00 Jedinstvo 0 : 1 Zenit
19.09.2020 10:00 Mladost 4 : 0 Rudo
19.09.2020 11:30 Sutjeska 8 : 0 Velež
19.09.2020 10:00 Radnički 6 : 0 Čelopek
19.09.2020 10:00 Birač : Podrinje
19.09.2020 10:30 Mladost 4 : 3 Jedinstvo
19.09.2020 10:00 Vlasenica 0 : 3 Bratstvo
19.09.2020 11:15 Rudar 5 : 1 Kamenica
19.09.2020 11:15 Bihać 6 : 0 Kolibri
19.09.2020 09:30 Ćoralići 0 : 2 ABC
19.09.2020 10:00 Mladost 2 : 2 Mladost
19.09.2020 11:15 Krajina 5 : 0 Željezničar
19.09.2020 11:30 Vitez 3 : 4 Krajišnik
19.09.2020 10:00 Romari 9 : 1 Rudar
19.09.2020 10:00 Busovača 1 : 1 Fojnica
19.09.2020 17:30 Blagaj 0 : 3 GOŠK
19.09.2020 11:00 Branitelj 2 : 4 Velež
19.09.2020 11:00 Betaklub Tango 0 : 4 Eurogol
19.09.2020 11:00 Tuzla Siti 2 : 2 Zvijezda
19.09.2020 11:00 Slaven 2 : 5 Bambi
19.09.2020 11:00 Bratstvo 5 : 2 Radnički
19.09.2020 13:00 Unis 1 : 1 Željezničar
19.09.2020 12:00 Sarajevo 2 2 : 1 Željezničar 2
19.09.2020 14:30 Akademika 1 1 : 2 Novi Grad 1
19.09.2020 13:30 Sokolac 1 : 1 Famos
19.09.2020 10:00 Atletiko 10 : 0 JAkademi
19.09.2020 12:30 FA Akademika 0 : 6 AF Devetka
19.09.2020 10:00 Mlade Nade 6 : 0 Slavija
19.09.2020 09:00 Valter 2 : 6 Famos
19.09.2020 09:30 KMN Vogošća 5 : 2 Biser 96
19.09.2020 10:00 Sarajevo 3 2 : 3 Vratnik
19.09.2020 10:00 Sutjeska 2 : 1 Velež
19.09.2020 11:30 Željezničar 4 : 0 Radnik
19.09.2020 11:30 Borac 0 : 7 Proleter
19.09.2020 11:30 Kozara 10 : 0 Tekstilac Kort
19.09.2020 11:30 Polet 1926 0 : 6 OFK Spartak 2013
19.09.2020 11:30 Sloga 4 : 0 Rudar Prijedor
19.09.2020 11:30 Mineral/Sporting 3 : 1 Ljubić
19.09.2020 10:00 Betaklub Tango 5 : 1 Eurogol
19.09.2020 10:00 Tuzla Siti 2 : 4 Zvijezda
19.09.2020 10:00 Bratstvo 0 : 1 Radnički
19.09.2020 16:00 Blagaj 2 : 3 GOŠK
19.09.2020 09:30 Branitelj 0 : 13 Velež
19.09.2020 12:00 Šantići 2 : 0 FK Vitez
19.09.2020 12:00 Romari 14 : 0 Bilalovac CPU
19.09.2020 12:00 Busovača 0 : 3 Fojnica
19.09.2020 11:00 Sarajevo 2 1 : 2 Željezničar
19.09.2020 13:00 Sarajevo 4 : 0 F.A. Akademika
19.09.2020 10:00 Olimp 3 : 0 Slavija
19.09.2020 11:00 Unis 0 : 13 Fer plej
19.09.2020 10:30 Olimpik 0 : 2 Šampioni
19.09.2020 11:00 F.A. Akademika 0 : 7 Dar
19.09.2020 15:30 La Paz 4 : 2 Romanija
19.09.2020 20:00 ŠF Soker 0 : 4 SAŠK Napredak
19.09.2020 14:00 Dobrinja 1 : 1 S.A. Ilijaš