Igraće se četiri minute sudijske nadoknade
Još jednom Petar Samardžija iz slobodnog udarca, još jednom Igor Rončević brani
Crveni karton
Dejan Bjeloš
Crveni karton zbog prigovora dobija i napadač Famosa na klupi Dejan Bjeloš
90+1'
Aleksandar Radulović iz slobodnog udarca sa 25 metara pogađa za pobjedu BSK-a. Sudija Maksimović odmah svira kraj
90+4'
Izmena - ulaz
Pavle Lazić
Dodatno se zatvara utakmica
88'
Izmena - izlaz
Adnan Vranešić
88'
Famos je uveo utakmicu u ritam kakav želi u finišu, ne dešava se ništa konkretno
85'
Nikola Cicović
Pojačava odbranu Famos
83'
Draško Kuljanin
83'
Isključen je i trener Famosa, Darko Vojvodić
69'
Ofsajd
Semir Tiro je oduzeo loptu domaćim igračima, uposlio Pirta, a onda sudija Dejan Lazić signalizira ofsajd. Ova odluka je nasmijala gotovo sve prisutne na tribinama Gradskog stadiona, a Darko Vojvodić je zbog protesta isključen
69'
Alonzo Pirt
Ulazi Famosov Amerikanac u igru
57'
Darko Hrkalo 20
Darko Hrkalo je uradio danas šta je trebao
57'
Žuti karton
Marko Terzić
Rezervni golman Famosa dobija žuti karton zbog prigovora
55'
Darko Hrkalo je ukrao loptu štoperu BSK Jusufu Terziću i izašao sam pred Srđana Modića i poslao loptu u mrežu kroz njegove noge
54'
Pokušaj Samardžije iz slobodnjaka iskosa sa desne strane, golman Rončević krajnjim naporom u korner poslije kojeg nije bilo uzbuđenja
48'
Počelo drugo poluvrijeme, nema promjena u ekipama
46'
Miloš Perović je i izveo penal i po sredini gola sigurno pogodio
45+1'
Penal za BSK! Pobjegao je Miloš Perović odbrani Famosa koja je postavljala ofsajd zamku, izašao sam na Rončevića koji ga obara, a sudija Maksimović pokazuje na penal. Golman Famosa dobija i žuti karton
44'
Prvi šut u okvir gola na utakmici. Vukan Đorđević šutira sa ivice šesnaesterca, Igor Rončević je siguran bez mnogo problema
41'
Aleksandar Terzić
Isključen službeni predstavnik Famosa AleksandarTerzić
39'
Darko Hrkalo je protrčao pored štopera domaćih Jusufa Terzića i krenuo sam ka golu Modića, a Marko Maksimović na zaprepaštenje svih pokazuje faul u napadu, zbog čega dobija ciničan aplauz, nakon čega pokazuje crveni karton Terziću
39'
Žuti karton
Sada žuti karton dobija i Adnan Vranešić zbog prigovora
33'
Žuti karton
Marko Tešanović
Propušta Marko Maksimović da dosudi jedan očigledan prekršaj za goste pored klupa za rezervne igrače i pokazuje samo aut za domaće. To je izrevoltiralo gostujuće igrače, pa kapiten Marko Tešanović i službeni predstavnik Aleksandar Terzić dobijaju po žuti karton zbog protesta
27'
Centaršut sa desne strane Ostoje Šaule, Danilo Moconja je zamalo zakasnio u petercu gostiju. Ne tako sadržajan meč do sada na Gradskom stadionu
24'
Žuti karton
Marko Marković
Defanzivac Famosa je "pomazio" sudiju po glavi, a Marko Maksimović mu pokazuje žuti karton
11'
Deset minuta početnog ispitivanja snaga. Famos stoji jako dobro na terenu.
10'
Ofsajd
Draško Kuljanin je izašao sam na golmana Modića poslije sjajne lopte dubinske lopte. Sudija Gligorić diže ofsajd zastavicu
10'
BSK nastupa u sastavu: Modić, Šaula, Moconja, Radulović, Jagodić, Samardžija, Đorđević, Perović, Stojičić, Terzić i Kujundžić Na klupi su: Vuleta, Cvjetanović, Radović, Erić, Pušić, Petrović, Gavrić, Runić, Likakis
Famos je u sastavu: Rončević, Škrba, Abrego, Tiro, Vranešić, Hrkalo, Perović, Tešanović, Marković, Kuljanin, Danilović Na klupi su: Terzić, Pirt, Drakul, Bjeloš, Sudžum, Cicović, Lazić
Inače, vremenski uslovi gotovo pa idealni za igru, na odličnom terenu. Svi su preduslovi da se gleda kvalitetan fudbal