4/4
27 : 18

Parni Valajk na turbo pogon

22.01.2024 Administrator DC

Košarkaši Partizana ubedljivo su se revanširali Megi za poraz iz prvog dela sezone – 112:80 (25:26, 34:13, 26:23, 27:18).

Gosti su parirali crno-belima samo u prvoj četvrtini, već do poluvremena postalo je jasno da se pitanje pobednika neće postavljati.

Za Partizan je od pobede možda i važnije da je Aleksa Avramović posle višenedeljne pauze zbog povrede zaigrao. Naš reprezentativac je na parketu proveo 12 minuta i postigao 9 poena (2-2, 2-1, 2-2, 4 as).

Najefikasniji u redovima Partizana bili su Nanelo sa 24 (6 sk), Kaminski sa 14 i Trifunović sa 10 poena. Kod gostiju su prednjačili Uroš Plavšić sa 26 (13-9, 1-1, 8-5, 4 sk), Iljasoglu sa 16 (5 as) i Jelavić sa 16 (6 ol).

Međunarodna košarka Međunarodna košarka AdmiralBet ABA liga Partizan Mozzart Bet Mega MIS