XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
08/09.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Radnički (N)
NiÅ”
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
10.10.2022 16:00
Radnički (N)
1 : 3
Radnički 1923
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
09.10.2022 15:30
Crvena zvezda
3 : 0
Spartak ŽK
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022 17:00
Kolubara
0 : 0
Mladost GAT
Mladost (L)
Lučani
3 : 1
Napredak
KruŔevac
08.10.2022 15:00
Mladost (L)
3 : 1
Napredak
Radnik
Surdulica
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
07.10.2022 17:00
Radnik
1 : 1
Novi Pazar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
TSC
Bačka Topola
08.10.2022 19:00
Vojvodina
1 : 2
TSC
Voždovac
Beograd
0 : 4
Partizan
Beograd
09.10.2022 19:30
Voždovac
0 : 4
Partizan
Čukarički
Beograd
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
09.10.2022 15:00
Čukarički
3 : 0
Javor Matis
10.10.2022 18:00 (sportdc)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 14 12 2 0 38
2 Doigravanje (Play Off) Partizan 14 9 3 2 30
3 Doigravanje (Play Off) TSC 14 8 5 1 29
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 14 9 2 3 29
5 Doigravanje (Play Off) Novi Pazar 14 8 1 5 25
6 Doigravanje (Play Off) Voždovac 14 7 2 5 23
7 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 14 6 4 4 22
8 Doigravanje (Play Off) Kolubara 14 5 4 5 19
9 Play Out Radnički 1923 14 5 3 6 18
10 Play Out Napredak 14 4 2 8 14
11 Play Out Spartak ŽK 14 3 4 7 13
12 Play Out Radnički (N) 14 3 4 7 13
13 Play Out Mladost (L) 14 3 3 8 12
14 Play Out Javor Matis 14 3 3 8 12
15 Play Out Mladost GAT 14 2 3 9 9
16 Play Out Radnik 14 0 5 9 5

15.kolo
Sledeće kolo
15/16.10.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Radnički (N)
NiÅ”
15.10.2022 17:00
Javor Matis
0 : 2
Radnički (N)
Partizan
Beograd
3 : 2
Čukarički
Beograd
16.10.2022 18:30
Partizan
3 : 2
Čukarički
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Voždovac
Beograd
14.10.2022 19:00
TSC
3 : 0
Voždovac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
14.10.2022 17:00
Novi Pazar
1 : 1
Vojvodina
Napredak
KruŔevac
1 : 0
Radnik
Surdulica
15.10.2022 19:00
Napredak
1 : 0
Radnik
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
14.10.2022 15:00
Mladost GAT
1 : 1
Mladost (L)
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
15.10.2022 15:00
Spartak ŽK
2 : 1
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2022 14:00
Radnički 1923
0 : 1
Crvena zvezda
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
S. Papaz
Premijum urednik takmičenja

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 9 korisnika
Mici22 je ocenio igrača
Mici22 je ocenio igrača
Mici22 je ocenio igrača
Mici22 je ocenio igrača
Mici22 je ocenio igrača
Mici22 je ocenio igrača
msladjan78 je ocenio igrača
msladjan78 je ocenio igrača