Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022 Kladionica
XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 320 utakmica za dan
Subota, 15 Oktobar 2022


Fudbal

Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 3
Igman
Konjic
15.10.2022 14:30
Tuzla City
2 : 3
Igman
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
15.10.2022 19:00
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
15.10.2022 14:30
Tekstilac
1 : 1
Slavija
Sutjeska
Foča
3 : 1
Laktaši
Laktaši
15.10.2022 16:30
Sutjeska
3 : 1
Laktaši
Famos
Vojkovići
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
15.10.2022 14:30
Famos
0 : 1
Krupa
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Omarska
Omarska
15.10.2022 14:30
Ljubić
2 : 0
Omarska
Drina
Zvornik
2 : 1
Modriča
Modriča
15.10.2022 14:30
Drina
2 : 1
Modriča
Željezničar
Banja Luka
0 : 6
Sloboda (NG)
Novi Grad
15.10.2022 14:30
Željezničar
0 : 6
Sloboda (NG)
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Podrinje
Janja
15.10.2022 14:30
Rudar Prijedor
2 : 0
Podrinje
Borac (Š)
Šamac
4 : 0
Brdo
Hambarine
15.10.2022 14:30
Borac (Š)
4 : 0
Brdo
Sloga (T)
Trn
2 : 1
Dubrave
Dubrave
15.10.2022 14:30
Sloga (T)
2 : 1
Dubrave
Jedinstvo
Žeravica
3 : 1
Progres
Kneževo
15.10.2022 14:30
Jedinstvo
3 : 1
Progres
Polet 1926
Brod
4 : 2
Sloga (S)
Srbac
15.10.2022 14:30
Polet 1926
4 : 2
Sloga (S)
Borac (KD)
Kozarska Dubica
1 : 0
BSK
Banja Luka
15.10.2022 14:30
Borac (KD)
1 : 0
BSK
Mladost (G)
Gacko
2 : 4
Velež
Nevesinje
15.10.2022 14:30
Mladost (G)
2 : 4
Velež
Vlasenica
Vlasenica
2 : 0
Budućnost
Pilica
15.10.2022 14:30
Vlasenica
2 : 0
Budućnost
Ilićka 01
Brčko
1 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
15.10.2022 14:30
Ilićka 01
1 : 0
Rudar 1925
Drina HE
Višegrad
4 : 2
Hercegovac
Bileća
15.10.2022 14:30
Drina HE
4 : 2
Hercegovac
Proleter
Dvorovi
3 : 1
Mladost (R)
Rogatica
15.10.2022 14:30
Proleter
3 : 1
Mladost (R)
Lauš
Banja Luka
3 : 1
Bratstvo
Kozarac
15.10.2022 15:00
Lauš
3 : 1
Bratstvo
Željezničar
Doboj
2 : 0
Sloga
Dugo Polje
15.10.2022 15:00
Željezničar
2 : 0
Sloga
Biseri
Čatrnja
5 : 1
Borac (Mag.)
Maglajani
15.10.2022 15:00
Biseri
5 : 1
Borac (Mag.)
Vrbas
Banja Luka
2 : 2
Borac
Drvar
15.10.2022 15:00
Vrbas
2 : 2
Borac
Polet
Podnovlje
0 : 3
Sloboda GS
Grabovica
15.10.2022 15:30
Polet
0 : 3
Sloboda GS
Ljeskovac
Ljeskovac
3 : 0
Panteri
Zagoni
15.10.2022 15:00
Ljeskovac
3 : 0
Panteri
Pecka
Roćević
1 : 1
Mladost
Divič
15.10.2022 15:00
Pecka
1 : 1
Mladost
Mladost
Bajinci
2 : 4
Vrbas
Prijebljezi
15.10.2022 15:30
Mladost
2 : 4
Vrbas
Ratar
Stara Topola
5 : 5
Bratstvo
Orahova
15.10.2022 15:30
Ratar
5 : 5
Bratstvo
Modran
Modran
0 : 3
Polet
Gornji Kojčinovac
15.10.2022 15:00
Modran
0 : 3
Polet
Lazarevica
Čengić
2 : 5
Sava
Gradac
15.10.2022 15:00
Lazarevica
2 : 5
Sava
Goražde
Goražde
2 : 0
Budućnost
Banovići
15.10.2022 15:00
Goražde
2 : 0
Budućnost
GOŠK
Gabela
2 : 1
Simm-Bau
Kosova
15.10.2022 15:00
GOŠK
2 : 1
Simm-Bau
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Radnik
Hadžići
15.10.2022 15:00
Tomislav
2 : 0
Radnik
Rudar
Kakanj
4 : 0
Radnički
Lukavac
15.10.2022 15:00
Rudar
4 : 0
Radnički
Bratstvo
Gračanica
4 : 2
Jedinstvo
Bihać
15.10.2022 15:00
Bratstvo
4 : 2
Jedinstvo
Zvijezda
Gradačac
2 : 0
Travnik
Travnik
15.10.2022 15:00
Zvijezda
2 : 0
Travnik
Podgrmeč
Sanski Most
2 : 1
Rudar (HB)
Han Bila
15.10.2022 15:00
Podgrmeč
2 : 1
Rudar (HB)
NK Vitez
Vitez
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
15.10.2022 15:00
NK Vitez
1 : 1
Kiseljak
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 0
Romari
Vitez
15.10.2022 15:00
Bratstvo
1 : 0
Romari
Vitez
Bužim
2 : 2
Iskra
Bugojno
15.10.2022 15:00
Vitez
2 : 2
Iskra
Borac
Jelah
0 : 2
Bosna
Visoko
15.10.2022 15:00
Borac
0 : 2
Bosna
Famos
Hrasnica
6 : 0
Moševac
Moševac
15.10.2022 15:00
Famos
6 : 0
Moševac
Rudar
Breza
3 : 2
Azot
Vitkovići
15.10.2022 15:00
Rudar
3 : 2
Azot
Čapljina
Čapljina
1 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
15.10.2022 15:00
Čapljina
1 : 2
Sloga
Stolac
Stolac
2 : 0
Rama
Prozor-Rama
15.10.2022 15:00
Stolac
2 : 0
Rama
Omladinac
Sanica
0 : 3
Omladinac 75
Pokoj
15.10.2022 15:00
Omladinac
0 : 3
Omladinac 75
Ključ
Ključ
1 : 2
Brekovica 78
Brekovica
15.10.2022 15:00
Ključ
1 : 2
Brekovica 78
Dinamo 75
Prijedor
2 : 0
Mladost (DS)
Donji Svilaj
15.10.2022 14:30
Dinamo 75
2 : 0
Mladost (DS)
Sloga (P)
Prud
3 : 2
Korpar
Grebnice
15.10.2022 14:30
Sloga (P)
3 : 2
Korpar
DSK
Devetak
2 : 0
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
15.10.2022 15:00
DSK
2 : 0
Ingram
El Tarik
Sarajevo
3 : 2
Butmir
Butmir-Ilidža
15.10.2022 19:00
El Tarik
3 : 2
Butmir
Respekt
Sarajevo
1 : 2
Bojnik
Bojnik
15.10.2022 18:00
Respekt
1 : 2
Bojnik
Budućnost
Donja Lukavica
1 : 2
Omazići 1937
Omazići
15.10.2022 15:00
Budućnost
1 : 2
Omazići 1937
Ratkovići
Ratkovići
3 : 1
Trešnjevka
Maoča
15.10.2022 14:30
Ratkovići
3 : 1
Trešnjevka
Konjuh
Kladanj
3 : 1
Vrana
Banovići Selo
15.10.2022 15:00
Konjuh
3 : 1
Vrana
Teočak
Teočak
4 : 1
Bijeljevac
Miljanovci
15.10.2022 15:00
Teočak
4 : 1
Bijeljevac
Miri
Miričina
3 : 2
Sapna
Sapna
15.10.2022 15:00
Miri
3 : 2
Sapna
Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Radnički (N)
Niš
15.10.2022 17:00
Javor Matis
0 : 2
Radnički (N)
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnik
Surdulica
15.10.2022 19:00
Napredak
1 : 0
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
15.10.2022 15:00
Spartak ŽK
2 : 1
Kolubara
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
15.10.2022 17:00
Metalac
1 : 3
RFK Grafičar
Rad
Beograd
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
15.10.2022 15:00
Rad
2 : 1
Zlatibor
IMT
Beograd
0 : 0
Železničar
Pančevo
15.10.2022 15:00
IMT
0 : 0
Železničar
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
15.10.2022 17:00
OFK Petrovac
1 : 1
Jedinstvo
Arsenal
Tivat
1 : 1
Jezero
Plav
15.10.2022 15:00
Arsenal
1 : 1
Jezero
Rudar
Pljevlja
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
15.10.2022 14:00
Rudar
3 : 1
Iskra
Dečić
Tuzi
0 : 0
Budućnost
Podgorica
15.10.2022 19:00
Dečić
0 : 0
Budućnost
Leicester City
Leicester
0 : 0
Crystal Palace
London
15.10.2022 13:30
Leicester City
0 : 0
Crystal Palace
Fulham
2 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
15.10.2022 16:00
Fulham
2 : 2
AFC Bournemouth
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Nottingham Forest
15.10.2022 16:00
Wolverhampton
1 : 0
Nottingham Forest
Tottenham Hotspur
London
2 : 0
Everton
Liverpool
15.10.2022 18:30
Tottenham Hotspur
2 : 0
Everton
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
5 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
15.10.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
5 : 1
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
Leipzig
3 : 2
Hertha BSC
Berlin
15.10.2022 18:30
RB Leipzig
3 : 2
Hertha BSC
VfB Stuttgart
Stuttgart
4 : 1
VfL Bochum
15.10.2022 15:30
VfB Stuttgart
4 : 1
VfL Bochum
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
15.10.2022 15:30
VfL Wolfsburg
2 : 2
Borussia M'gladbach
Werder Bremen
Bremen
0 : 2
1. FSV Mainz 05
Mainz
15.10.2022 15:30
Werder Bremen
0 : 2
1. FSV Mainz 05
Lorient
Lorient
0 : 0
Stade de Reims
15.10.2022 17:00
Lorient
0 : 0
Stade de Reims
RC Lens
1 : 0
Montpellier
Montpellier
15.10.2022 21:00
RC Lens
1 : 0
Montpellier
Atalanta
Ciserano
2 : 1
Sassuolo
Sassuolo
15.10.2022 20:45
Atalanta
2 : 1
Sassuolo
Empoli
Empoli
1 : 0
Monza
Monza
15.10.2022 15:00
Empoli
1 : 0
Monza
Torino
Torino
0 : 1
Juventus
Torino
15.10.2022 18:00
Torino
0 : 1
Juventus
Athletic Club
Bilbao
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
15.10.2022 21:00
Athletic Club
0 : 1
Atlético Madrid
Girona FC
Girona
1 : 1
Cádiz CF
Cadiz
15.10.2022 14:00
Girona FC
1 : 1
Cádiz CF
RCD Mallorca
Palma
0 : 1
Sevilla
Sevilla
15.10.2022 18:30
RCD Mallorca
0 : 1
Sevilla
Valencia
Valencia
2 : 2
Elche CF
Elche
15.10.2022 16:15
Valencia
2 : 2
Elche CF
Jezero
Plav
1 : 3
Mornar
Bar
15.10.2022 14:30
Jezero
1 : 3
Mornar
Zeta
Golubovci
3 : 1
Podgorica
Podgorica
15.10.2022 14:30
Zeta
3 : 1
Podgorica
Mladost
Donja Gorica
7 : 0
Bokelj
Kotor
15.10.2022 11:00
Mladost
7 : 0
Bokelj
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
0 : 1
Dečić
Tuzi
15.10.2022 14:30
Ortrant - Olimpic
0 : 1
Dečić
Kom
Podgorica
6 : 0
Rudar
Pljevlja
15.10.2022 12:00
Kom
6 : 0
Rudar
Zrinjski
Mostar
5 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
15.10.2022 15:00
Zrinjski
5 : 2
Široki Brijeg
Radnik (B)
Bijeljina
2 : 3
Željezničar
Sarajevo
15.10.2022 13:30
Radnik (B)
2 : 3
Željezničar
Baton
Sarajevo
2 : 2
Ilijaš
Ilijaš
15.10.2022 13:30
Baton
2 : 2
Ilijaš
TOŠK
Tešanj
2 : 0
NK Vitez
Vitez
15.10.2022 13:30
TOŠK
2 : 0
NK Vitez
Čelik
Zenica
4 : 0
Sport Prevnet
Bugojno
15.10.2022 12:30
Čelik
4 : 0
Sport Prevnet
Krivaja
Zavidovići
0 : 1
Žepče 1919
Žepče
15.10.2022 12:00
Krivaja
0 : 1
Žepče 1919
Troglav 1918
Livno
4 : 0
Grude
Grude
15.10.2022 13:30
Troglav 1918
4 : 0
Grude
Posušje
Posušje
3 : 0
Neum
Neum
15.10.2022 14:30
Posušje
3 : 0
Neum
Sarajevo
Sarajevo
10 : 0
Sloga
Doboj
15.10.2022 14:00
Sarajevo
10 : 0
Sloga
Sloboda
Tuzla
6 : 1
Velež
Mostar
15.10.2022 15:45
Sloboda
6 : 1
Velež
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
15.10.2022 14:00
Željezničar
0 : 0
Široki Brijeg
Leotar
Trebinje
1 : 6
Zrinjski
Mostar
15.10.2022 12:00
Leotar
1 : 6
Zrinjski
Radnički
Lukavac
1 : 6
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
15.10.2022 10:00
Radnički
1 : 6
Zvijezda 09
Slaven
Živinice
0 : 0
Budućnost
Banovići
15.10.2022 12:00
Slaven
0 : 0
Budućnost
Baton
Sarajevo
2 : 0
Ilijaš
Ilijaš
15.10.2022 11:00
Baton
2 : 0
Ilijaš
TOŠK
Tešanj
4 : 0
NK Vitez
Vitez
15.10.2022 11:00
TOŠK
4 : 0
NK Vitez
Čelik
Zenica
7 : 0
Sport Prevent
Bugojno
15.10.2022 10:00
Čelik
7 : 0
Sport Prevent
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Žepče 1919
Žepče
15.10.2022 10:00
Krivaja
0 : 3
Žepče 1919
Troglav 1918
Livno
5 : 0
Grude
Grude
15.10.2022 11:00
Troglav 1918
5 : 0
Grude
Dubrave
Dubrave
5 : 0
Jedinstvo
Žeravica
15.10.2022 10:00
Dubrave
5 : 0
Jedinstvo
OFK Spartak
Banja Luka
1 : 1
BSK
Banja Luka
15.10.2022 11:30
OFK Spartak
1 : 1
BSK
Omladinac
Banja Luka
4 : 1
Čelinac
Čelinac
15.10.2022 10:30
Omladinac
4 : 1
Čelinac
Skugrić
Skugrić
7 : 0
Hajduk
Batkuša
15.10.2022 15:30
Skugrić
7 : 0
Hajduk
Omladinac
Modriča
0 : 4
Sloga (J)
Jakeš
15.10.2022 15:30
Omladinac
0 : 4
Sloga (J)
Hajduk
Kožuhe
0 : 6
Rudar
Stanari
15.10.2022 10:00
Hajduk
0 : 6
Rudar
Zvijezda
Kakmuž
1 : 4
Rudanka
Rudanka
15.10.2022 10:00
Zvijezda
1 : 4
Rudanka
Tabanci
Tabanci
1 : 6
Branjevo
Branjevo
15.10.2022 11:00
Tabanci
1 : 6
Branjevo
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Guber
Srebrenica
15.10.2022 11:00
Rudar 1925
3 : 0
Guber
Željezničar
Bosanska Krupa
6 : 3
Brekovica 78
Brekovica
15.10.2022 13:00
Željezničar
6 : 3
Brekovica 78
Mladost
Polje-Cazin
10 : 0
Kamenica
Bihać
15.10.2022 13:00
Mladost
10 : 0
Kamenica
Rudar
Sanski Most
10 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
15.10.2022 12:00
Rudar
10 : 0
Una Nacionalni park
Fojnica
Fojnica
0 : 3
Radnik
Donji Vakuf
15.10.2022 12:00
Fojnica
0 : 3
Radnik
Busovača
Busovača
3 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
15.10.2022 14:00
Busovača
3 : 1
Sloga
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 1
Igman
Ilidža
15.10.2022 14:00
Glasinac 1936
3 : 1
Igman
Romanija
Pale
2 : 4
Famos (H)
Hrasnica
15.10.2022 11:00
Romanija
2 : 4
Famos (H)
Novi Grad
Sarajevo
2 : 0
Ozren
Semizovac
15.10.2022 11:30
Novi Grad
2 : 0
Ozren
Jang bojs
Sarajevo
3 : 3
FA Akademika
Sarajevo
15.10.2022 14:00
Jang bojs
3 : 3
FA Akademika
Miske - Akademija
Sarajevo
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
15.10.2022 17:00
Miske - Akademija
2 : 0
Željezničar
Blagaj
Blagaj
1 : 4
Mostar
Mostar
15.10.2022 13:00
Blagaj
1 : 4
Mostar
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Rama
Rama-Prozor
15.10.2022 10:00
Zrinjski
4 : 0
Rama
Mladost
Solina
3 : 1
Orahovica 74
Donja Orahovica
15.10.2022 11:30
Mladost
3 : 1
Orahovica 74
Eurogol
Živinice
2 : 2
Sloboda
Tuzla
15.10.2022 13:00
Eurogol
2 : 2
Sloboda
Sarajevo
Sarajevo
2 : 0
Sloga
Doboj
15.10.2022 12:00
Sarajevo
2 : 0
Sloga
Sloboda
Tuzla
1 : 4
Velež
Mostar
15.10.2022 14:00
Sloboda
1 : 4
Velež
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
15.10.2022 12:00
Željezničar
1 : 0
Široki Brijeg
Leotar
Trebinje
1 : 0
Zrinjski
Mostar
15.10.2022 10:00
Leotar
1 : 0
Zrinjski
Sloboda
Mrkonjić Grad
7 : 1
Polet 1926
Brod
15.10.2022 10:00
Sloboda
7 : 1
Polet 1926
Proleter
Teslić
0 : 4
Mineral
Banja Vrućica
15.10.2022 10:00
Proleter
0 : 4
Mineral
Laktaši
Laktaši
1 : 6
Željezničar
Doboj
15.10.2022 10:00
Laktaši
1 : 6
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 2
Ljubić
Prnjavor
15.10.2022 10:00
Rudar Prijedor
1 : 2
Ljubić
Kozara
Gradiška
6 : 0
Modriča Alfa
Modriča
15.10.2022 10:00
Kozara
6 : 0
Modriča Alfa
Željezničar Sport Team
Banja Luka
6 : 1
Tekstilac
Derventa
15.10.2022 10:00
Željezničar Sport Team
6 : 1
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Spartak 2013
Banja Luka
15.10.2022 10:00
Krupa
0 : 1
Spartak 2013
Borac
Banja Luka
5 : 0
Sloga
Doboj
15.10.2022 10:00
Borac
5 : 0
Sloga
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
15.10.2022 10:00
Zvijezda 09
3 : 0
Lokomotiva
Podrinje
Janja
1 : 6
Zenit
Bijeljina
15.10.2022 10:00
Podrinje
1 : 6
Zenit
Borac
Šamac
4 : 0
Full Time
Karakaj
15.10.2022 10:00
Borac
4 : 0
Full Time
Spartak 2012
Banja Luka
0 : 1
BSK
Banja Luka
15.10.2022 10:00
Spartak 2012
0 : 1
BSK
Omladinac
Banja Luka
2 : 0
Čelinac
Čelinac
15.10.2022 09:00
Omladinac
2 : 0
Čelinac
Mladost Farma prom
Banja Luka
1 : 1
Gorica
Šipovo
15.10.2022 10:30
Mladost Farma prom
1 : 1
Gorica
Janja 2009
Janja
2 : 10
Majevica
Lopare
15.10.2022 13:30
Janja 2009
2 : 10
Majevica
Jedinstvo (R)
Roćević
0 : 4
Branjevo
Branjevo
15.10.2022 10:00
Jedinstvo (R)
0 : 4
Branjevo
Rudar 1925
Ugljevik
2 : 0
Guber
Srebrenica
15.10.2022 10:00
Rudar 1925
2 : 0
Guber
Jadar
Nova Kasaba
1 : 4
Birač
Derventa
15.10.2022 10:00
Jadar
1 : 4
Birač
Lokanj
Lokanj
1 : 6
Bratstvo
Bratunac
15.10.2022 10:00
Lokanj
1 : 6
Bratstvo
Romanija
Pale
5 : 0
Rudo
Rudo
15.10.2022 15:00
Romanija
5 : 0
Rudo
Stakorina
Čajniče
0 : 1
Hercegovac
Bileća
15.10.2022 12:30
Stakorina
0 : 1
Hercegovac
Velež
Nevesinje
1 : 0
Sutjeska
Foča
15.10.2022 11:30
Velež
1 : 0
Sutjeska
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 4
Ključ
Ključ
15.10.2022 11:00
Podgrmeč
1 : 4
Ključ
Omladinac 75
Pokoj
5 : 2
Omladinac
Sanica
15.10.2022 11:00
Omladinac 75
5 : 2
Omladinac
Olimpija
Tržac
0 : 9
Krajišnik
Velika Kladuša
15.10.2022 11:00
Olimpija
0 : 9
Krajišnik
Jezerski
Jezerski
0 : 5
Radnički
Ćoralić
15.10.2022 11:00
Jezerski
0 : 5
Radnički
Bosna
Visoko
1 : 0
Tempo sport
Zenica
15.10.2022 10:00
Bosna
1 : 0
Tempo sport
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 0
Stupčanica
Olovo
15.10.2022 11:30
Mladost
1 : 0
Stupčanica
Krivaja
Zavidovići
0 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
15.10.2022 15:30
Krivaja
0 : 0
Novi Šeher
Nemila
Nemila
0 : 2
Žepče 1919
Žepče
15.10.2022 17:00
Nemila
0 : 2
Žepče 1919
Simm Bau
Kosova
2 : 2
Moševac
Moševac
15.10.2022 11:30
Simm Bau
2 : 2
Moševac
Borac
Jelah
14 : 0
Usora
Usora - Žabljak
15.10.2022 11:30
Borac
14 : 0
Usora
Busovača
Busovača
3 : 1
Kaćuni
Kaćuni
15.10.2022 10:00
Busovača
3 : 1
Kaćuni
Bilalovac
Bilalovac
0 : 4
Romari
Vitez
15.10.2022 10:00
Bilalovac
0 : 4
Romari
Fojnica
Fojnica
0 : 1
Novi Travnik
Novi Travnik
15.10.2022 10:00
Fojnica
0 : 1
Novi Travnik
Brnjaci
Brnjaci
0 : 2
Šantići
Šantići
15.10.2022 10:00
Brnjaci
0 : 2
Šantići
Lašva
Dolac
1 : 1
Jajce
Jajce
15.10.2022 10:00
Lašva
1 : 1
Jajce
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 0
Ilijaš
Ilijaš
15.10.2022 14:00
Novi Grad 1
0 : 0
Ilijaš
Miske - Akademija
Sarajevo
1 : 0
Baton 2
Sarajevo
15.10.2022 15:30
Miske - Akademija
1 : 0
Baton 2
AF Devetka
Sarajevo
5 : 3
Željezničar
Sarajevo
15.10.2022 16:00
AF Devetka
5 : 3
Željezničar
Mlade Nade
Ilidža
3 : 0
Igman
ilidža
15.10.2022 14:30
Mlade Nade
3 : 0
Igman
Unis
Vogošča
4 : 3
Novi Grad 1
Sarajevo
15.10.2022 10:00
Unis
4 : 3
Novi Grad 1
Fair-Play
Sarajevo
0 : 1
Šampion
Ilidža
15.10.2022 12:00
Fair-Play
0 : 1
Šampion
Posušje
Posušje
4 : 2
Drinovci
Drinovci
15.10.2022 18:30
Posušje
4 : 2
Drinovci
Ljubuški
Ljubuški
5 : 1
Šator
Glamoč
15.10.2022 11:30
Ljubuški
5 : 1
Šator
Šujica
Šujica
0 : 1
Grude
Grude
15.10.2022 11:30
Šujica
0 : 1
Grude
Troglav 1918
Livno
1 : 4
Tomislav
Tomislavgrad
15.10.2022 11:30
Troglav 1918
1 : 4
Tomislav
Stolac
Stolac
0 : 0
Kruševo
Kruševo
15.10.2022 10:30
Stolac
0 : 0
Kruševo
Branitelj
Rodoč/Jasenica
0 : 3
Velež
Mostar
15.10.2022 11:00
Branitelj
0 : 3
Velež
Rama
Rama -Prozor
2 : 1
Zrinjski
Mostar
15.10.2022 12:00
Rama
2 : 1
Zrinjski
Blagaj
Blagaj
8 : 1
Brotnjo
Čitluk
15.10.2022 11:00
Blagaj
8 : 1
Brotnjo
Međugorje
Međugorje
2 : 3
Lokomotiva
Mostar
15.10.2022 11:30
Međugorje
2 : 3
Lokomotiva
Eurofudbal
Stjepan Polje
3 : 2
Perfekt
Srebrenik
15.10.2022 11:00
Eurofudbal
3 : 2
Perfekt
Bratstvo
Gračanica
1 : 1
Gradina
Srebrenik
15.10.2022 10:00
Bratstvo
1 : 1
Gradina
Di - Five
Doboj - Istok
2 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
15.10.2022 11:00
Di - Five
2 : 1
Gornji Rahić
Sloboda
Tuzla
2 : 0
Orašje
Orašje
15.10.2022 11:00
Sloboda
2 : 0
Orašje
Slaven
Živinice
0 : 1
Budućnost
Banovići
15.10.2022 11:00
Slaven
0 : 1
Budućnost
ŠF Živinice 22
Živinice
0 : 2
Kolibri
Husino
15.10.2022 11:00
ŠF Živinice 22
0 : 2
Kolibri
Eurogol
Živinoce
3 : 0
Bambi
Tuzla
15.10.2022 11:00
Eurogol
3 : 0
Bambi
Tuzla Siti
Simin Han
6 : 1
Proleter
Tuzla
15.10.2022 10:00
Tuzla Siti
6 : 1
Proleter
Seona
Seona
1 : 4
Eurogol
Živinice
15.10.2022 10:00
Seona
1 : 4
Eurogol
Sloboda
Mrkonjić Grad
4 : 2
Polet 1926
Brod
15.10.2022 12:00
Sloboda
4 : 2
Polet 1926
Proleter
Teslić
1 : 0
Mineral
Banja Vrućica
15.10.2022 12:00
Proleter
1 : 0
Mineral
Laktaši
Laktaši
0 : 9
Željezničar
Doboj
15.10.2022 12:00
Laktaši
0 : 9
Željezničar
Rudar Prijedor
Prijedor
5 : 0
Ljubić
Prnjavor
15.10.2022 12:00
Rudar Prijedor
5 : 0
Ljubić
Kozara
Gradiška
3 : 1
Modriča Alfa
Modriča
15.10.2022 12:00
Kozara
3 : 1
Modriča Alfa
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 0
Tekstilac
Derventa
15.10.2022 12:00
Željezničar Sport Team
1 : 0
Tekstilac
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 4
Spartak 2013
Banja Luka
15.10.2022 12:00
Krupa
1 : 4
Spartak 2013
Borac
Banja Luka
0 : 0
Sloga
Doboj
15.10.2022 12:00
Borac
0 : 0
Sloga
Ljubija
Ljubija
4 : 3
FSA
Prijedor
15.10.2022 15:00
Ljubija
4 : 3
FSA
Dubrave
Dubrave
13 : 0
13 skojevki
Grbavci
15.10.2022 12:00
Dubrave
13 : 0
13 skojevki
Lauš
Banja Luka
0 : 0
Mladost
Kotor Varoš
15.10.2022 10:00
Lauš
0 : 0
Mladost
Naprijed
Banja Luka
1 : 2
BSK
Banja Luka
15.10.2022 10:00
Naprijed
1 : 2
BSK
Željezničar Sport team
Banja Luka
3 : 0
Čelinac
Čelinac
15.10.2022 18:30
Željezničar Sport team
3 : 0
Čelinac
Karanovac
Karanovac
1 : 4
Željezničar Sport team
Banja Luka
15.10.2022 10:00
Karanovac
1 : 4
Željezničar Sport team
Borac
Banja Luka
0 : 0
Gorica
Šipovo
15.10.2022 15:00
Borac
0 : 0
Gorica
Margo
Banja Luka
4 : 2
Mladost - Farma Prom
Zalužani
15.10.2022 16:00
Margo
4 : 2
Mladost - Farma Prom
Vrbas
Banja Luka
1 : 2
Budućnost
Banja Luka
15.10.2022 20:00
Vrbas
1 : 2
Budućnost
Polet - Krajišnik
Ramići
0 : 1
Krajina
Banja Luka
15.10.2022 09:30
Polet - Krajišnik
0 : 1
Krajina
Podrinje
Janja
0 : 6
Zenit
Bijeljina
15.10.2022 12:00
Podrinje
0 : 6
Zenit
Borac
Šamac
2 : 1
Full Time
Karakaj
15.10.2022 12:00
Borac
2 : 1
Full Time
Stakorina
Čajniče
0 : 1
Hercegovac
Bileća
15.10.2022 11:30
Stakorina
0 : 1
Hercegovac
Velež
Nevesinje
1 : 4
Sutjeska
Foča
15.10.2022 10:00
Velež
1 : 4
Sutjeska
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 1
Ključ
Ključ
15.10.2022 09:30
Podgrmeč
1 : 1
Ključ
Bosna
Visoko
0 : 5
Tempo sport
Zenica
15.10.2022 11:30
Bosna
0 : 5
Tempo sport
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
6 : 0
Stupčanica
Olovo
15.10.2022 10:00
Mladost (DK)
6 : 0
Stupčanica
Krivaja
Zavidovići
9 : 0
Novi Šeher
Novi Šeher
15.10.2022 14:00
Krivaja
9 : 0
Novi Šeher
Nemila
Nemila
1 : 0
Žepče 1919
Žepče
15.10.2022 15:30
Nemila
1 : 0
Žepče 1919
Simm Bau
Kosova
4 : 1
Moševac
Moševac
15.10.2022 10:00
Simm Bau
4 : 1
Moševac
Borac
Jelah
13 : 0
Usora
Usora
15.10.2022 10:00
Borac
13 : 0
Usora
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 3
Perfekt
Srebrenik
15.10.2022 10:00
Eurofudbal
0 : 3
Perfekt
Bratstvo
Gračanica
1 : 2
Gradina
Srebrenik
15.10.2022 09:00
Bratstvo
1 : 2
Gradina
Di - Five
Doboj - Istok
8 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
15.10.2022 10:00
Di - Five
8 : 0
Gornji Rahić
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Orašje
Orašje
15.10.2022 10:00
Sloboda
2 : 2
Orašje
Slaven
Živinice
1 : 6
Budućnost
Banovići
15.10.2022 10:00
Slaven
1 : 6
Budućnost
ŠF Živinice 22
Živinice
0 : 1
Kolibri
Husino
15.10.2022 10:00
ŠF Živinice 22
0 : 1
Kolibri
Eurogol
Živinice
1 : 1
Bambi
Tuzla
15.10.2022 10:00
Eurogol
1 : 1
Bambi
Tuzla Siti
Simin Han
4 : 0
Proleter
Tuzla
15.10.2022 09:00
Tuzla Siti
4 : 0
Proleter
Rudar
Bukinje
0 : 8
Tuzla Siti
Simin Han
15.10.2022 12:00
Rudar
0 : 8
Tuzla Siti
Mladost (ST)
Solina - Tuzla
0 : 5
Šampion 2017
Tuzla
15.10.2022 10:00
Mladost (ST)
0 : 5
Šampion 2017
Miri
Kruševica
3 : 1
Tuzla
Tuzla
15.10.2022 10:00
Miri
3 : 1
Tuzla
Orahovica 74
Orahovica
7 : 4
Svatovac
Svatovac
15.10.2022 09:30
Orahovica 74
7 : 4
Svatovac
Radnički
Lukavac
11 : 0
Rijeka
Šerić
15.10.2022 10:00
Radnički
11 : 0
Rijeka
Nova Bila
Nova Bila
0 : 3
Romari
Vitez
15.10.2022 12:00
Nova Bila
0 : 3
Romari
Kreševo
Kreševo
0 : 3
Novi Travnik
Novi Travnik
15.10.2022 12:00
Kreševo
0 : 3
Novi Travnik
Brnjaci
Brnjaci
0 : 8
Šantići
Šantići
15.10.2022 12:00
Brnjaci
0 : 8
Šantići
Radnik
Hadžići
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
15.10.2022 09:00
Radnik
0 : 3
Slavija
Unis
Vogošća
0 : 1
Željezničar 2
Sarajevo
15.10.2022 12:00
Unis
0 : 1
Željezničar 2
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Željezničar
Sarajevo
15.10.2022 09:00
Sarajevo
4 : 0
Željezničar
J Akademija
Sarajevo
2 : 1
Olimp
Pale
15.10.2022 09:00
J Akademija
2 : 1
Olimp
Baton
Sarajevo
0 : 5
Sparta
Sarajevo
15.10.2022 09:00
Baton
0 : 5
Sparta
Betaklub
Doglodi
1 : 6
Bambinosi
Sarajevo
15.10.2022 11:00
Betaklub
1 : 6
Bambinosi
Sparta
Sarajevo
3 : 1
Sokolac
Sokolac
15.10.2022 12:00
Sparta
3 : 1
Sokolac
Ilijaš
Ilijaš
6 : 0
J Akademija
Sarajevo
15.10.2022 10:00
Ilijaš
6 : 0
J Akademija
Željezničar
Sarajevo
0 : 4
Fair - Play
Sarajevo
15.10.2022 10:00
Željezničar
0 : 4
Fair - Play
Iskra
Bugojno
0 : 2
Emina
Mostar
15.10.2022 14:00
Iskra
0 : 2
Emina
Inter
Posušje
3 : 0
Sarajevo
Sarajevo
15.10.2022 11:00
Inter
3 : 0
Sarajevo
Napredak Junior 2018
Kruševac
3 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
15.10.2022 14:30
Napredak Junior 2018
3 : 5
Radnički 1923
Zemun
Zemun
1 : 3
Kolubara
Lazarevac
15.10.2022 19:00
Zemun
1 : 3
Kolubara

Futsal

Salines
Tuzla
2 : 2
Radnik MD Šop
Bijeljina
15.10.2022 16:30
Salines
2 : 2
Radnik MD Šop
Konjic
Konjic
2 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
15.10.2022 18:00
Konjic
2 : 2
Sloga
Studentski dom
Podgorica
7 : 3
Boka
Kotor
15.10.2022 15:30
Studentski dom
7 : 3
Boka
Gorštak
Kolašin
3 : 5
Pruška
Bijelo Polje
15.10.2022 19:30
Gorštak
3 : 5
Pruška
Cattaro 2019
Kotor
3 : 7
Ulcinj
Ulcinj
15.10.2022 21:00
Cattaro 2019
3 : 7
Ulcinj
Bajo Pivljanin
Plužine
2 : 5
Titograd
Podgorica
15.10.2022 19:00
Bajo Pivljanin
2 : 5
Titograd

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
89 : 66
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
15.10.2022 19:00
Budućnost VOLI
89 : 66
MZT Skopje Aerodrom
Rogatica
Rogatica
90 : 60
Derventa
Derventa
15.10.2022 18:00
Rogatica
90 : 60
Derventa
Spartak Office Shoes
Subotica
106 : 74
Čačak 94 Quantox
Čačak
15.10.2022 19:00
Spartak Office Shoes
106 : 74
Čačak 94 Quantox
Vojvodina
Novi Sad
79 : 70
Sloga
Kraljevo
15.10.2022 18:00
Vojvodina
79 : 70
Sloga
Sloboda
Užice
81 : 88
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
15.10.2022 18:00
Sloboda
81 : 88
Zlatibor Gold gondola

Odbojka

Bosna
Sarajevo
3 : 2
Kakanj 78
Kakanj
15.10.2022 19:00
Bosna
3 : 2
Kakanj 78
Radnik
Bijeljina
2 : 3
Domaljevac
Domaljevac
15.10.2022 15:00
Radnik
2 : 3
Domaljevac
Modriča Novoprom
Modriča
2 : 3
Mladost
Brčko
15.10.2022 18:00
Modriča Novoprom
2 : 3
Mladost
Ilidža
Ilidža
1 : 3
Borac
Banja Luka
15.10.2022 17:30
Ilidža
1 : 3
Borac
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Drina
Zvornik
15.10.2022 16:30
Gradiška
3 : 0
Drina
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
15.10.2022 17:00
Gradina
3 : 0
Ilijaš
Bosna
Kalesija
3 : 2
Olovo
Olovo
15.10.2022 19:00
Bosna
3 : 2
Olovo
Napredak
Odžak
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
15.10.2022 19:00
Napredak
3 : 0
Krivaja
Mostar
Mostar
0 : 3
Gacko
Gacko
15.10.2022 18:00
Mostar
0 : 3
Gacko
Kula
Gradačac
1 : 3
Sloboda
Tuzla
15.10.2022 19:00
Kula
1 : 3
Sloboda
Igman
Ilidža
3 : 0
Borac
Banja Luka
15.10.2022 14:30
Igman
3 : 0
Borac
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 1
Drina
Zvornik
15.10.2022 14:00
Crvena zvijezda
3 : 1
Drina
Inova
Banja Luka
3 : 0
Velež
Nevesinje
15.10.2022 15:00
Inova
3 : 0
Velež
Prijedor
Prijedor
0 : 3
Smeč
Novi Grad
15.10.2022 18:00
Prijedor
0 : 3
Smeč
Kotor Varoš
Kotor Varoš
0 : 3
Gradiška
Gradiška
15.10.2022 18:00
Kotor Varoš
0 : 3
Gradiška
Balkana MP
Mrkonjić Grad
2 : 3
Kozara
Gradiška
15.10.2022 16:00
Balkana MP
2 : 3
Kozara
Derventa
Derventa
15.10.2022
Modriča Optima
Modriča
15.10.2022
Derventa
:
Modriča Optima
HE na Drini
Višegrad
3 : 0
OOK Leotar
Trebinje
15.10.2022 18:00
HE na Drini
3 : 0
OOK Leotar
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Rudo
Rudo
15.10.2022 14:00
Hercegovac
3 : 0
Rudo
Orašje
Orašje
0 : 3
Lami
Brčko
15.10.2022 17:00
Orašje
0 : 3
Lami
Novi Grad
Sarajevo
0 : 3
Centar ORT
Sarajevo
15.10.2022 14:30
Novi Grad
0 : 3
Centar ORT
Breza 1934
Breza
2 : 3
Ilijaš
Ilijaš
15.10.2022 18:00
Breza 1934
2 : 3
Ilijaš
Kakanj
Kakanj
3 : 0
Alipašino Polje
Sarajevo
15.10.2022 15:00
Kakanj
3 : 0
Alipašino Polje
Block Out
Zenica
1 : 3
Smeč DN
Brčko
15.10.2022 17:30
Block Out
1 : 3
Smeč DN
Student
Mostar
0 : 3
Bosna
Sarajevo
15.10.2022 15:00
Student
0 : 3
Bosna
Gimnazijalac
Kotor
0 : 3
Herceg Novi
Herceg Novi
15.10.2022 18:00
Gimnazijalac
0 : 3
Herceg Novi
Luka Bar
Bar
3 : 0
Mediteran Bemaks
Budva
15.10.2022 19:30
Luka Bar
3 : 0
Mediteran Bemaks
Inova
Banja Luka
3 : 1
Banjaluka volej
Banja Luka
15.10.2022 12:00
Inova
3 : 1
Banjaluka volej
Medicinar
Prijedor
0 : 3
Vožd Prijedor
Prijedor
15.10.2022 14:00
Medicinar
0 : 3
Vožd Prijedor
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 0
Ukrina
Prnjavor
15.10.2022 15:00
Kotor Varoš
3 : 0
Ukrina
Bimal Jedinstvo
Brčko
3 : 0
Radnik
Bijeljina
15.10.2022 12:00
Bimal Jedinstvo
3 : 0
Radnik
Han Pijesak
Han Pijesak
3 : 0
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
15.10.2022 17:00
Han Pijesak
3 : 0
Slavija
Mladost
Rogatica
3 : 0
Stakorina
Čajniče
15.10.2022
Mladost
3 : 0
Stakorina
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
OOK Leotar
Trebinje
15.10.2022 15:00
ŽOK Leotar
3 : 0
OOK Leotar

Rukomet

ORK Borac
Banja Luka
30 : 33
Bijeljina
Bijeljina
15.10.2022 20:00
ORK Borac
30 : 33
Bijeljina
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
39 : 35
Višegrad
Višegrad
15.10.2022 20:00
Kozara (KD)
39 : 35
Višegrad
Čelinac
Čelinac
22 : 15
Leotar 2
Trebinje
15.10.2022 18:00
Čelinac
22 : 15
Leotar 2
Laktaši 2020
Laktaši
27 : 39
Teslić
Teslić
15.10.2022 13:00
Laktaši 2020
27 : 39
Teslić
Srednjoškolac
Novi Grad
22 : 29
Srbac
Srbac
15.10.2022 18:00
Srednjoškolac
22 : 29
Srbac
ORK BL
Banja Luka
35 : 17
Leotar 2
Trebinje
15.10.2022 18:00
ORK BL
35 : 17
Leotar 2
Izviđač CO 2
Ljubuški
34 : 26
Zrinjski
Mostar
15.10.2022 19:00
Izviđač CO 2
34 : 26
Zrinjski
Čapljina
Čapljina
42 : 28
Međugorje
Međugorje
15.10.2022 19:00
Čapljina
42 : 28
Međugorje
Krajina
Cazin
42 : 38
Jajce
Jajce
15.10.2022 19:30
Krajina
42 : 38
Jajce
Kiseljak
Kiseljak
24 : 40
Čelik Junior
Zenica
15.10.2022 18:00
Kiseljak
24 : 40
Čelik Junior
Rudar
Banovići
42 : 25
Nova Bila
Nova Bila
15.10.2022 19:00
Rudar
42 : 25
Nova Bila
Borac
Banja Luka
30 : 24
Jedinstvo
Brčko
15.10.2022 19:00
Borac
30 : 24
Jedinstvo
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
28 : 22
Zrinjski
Mostar
15.10.2022 19:00
Sloga 2013
28 : 22
Zrinjski
Knežopoljka
Kozarska Dubica
20 : 22
Hadžići
Hadžići
15.10.2022 18:00
Knežopoljka
20 : 22
Hadžići
Ilidža
Ilidža
22 : 28
Krivaja
Zavidovići
15.10.2022 20:00
Ilidža
22 : 28
Krivaja
Borja
Teslić
32 : 42
Mladost 1960
Banja Luka
15.10.2022 19:00
Borja
32 : 42
Mladost 1960
Nikšić
Nikšić
38 : 33
Zeta
Podgorica
15.10.2022 15:30
Nikšić
38 : 33
Zeta
Tivat
Tivat
33 : 37
Levalea 2010
Nikšić
15.10.2022 19:00
Tivat
33 : 37
Levalea 2010
Krajina
Cazin
37 : 17
Bosna
Tešanj
15.10.2022 15:00
Krajina
37 : 17
Bosna
Jedinstvo
Tuzla
34 : 40
Lokomotiva
Mostar
15.10.2022 14:00
Jedinstvo
34 : 40
Lokomotiva