Mulalić u Dečiću

Edis Mulalić

Na svojoj Fejsbuk stranici,a nakon jučerašnjeg portaza od Grblja (1:0), oglasilo se rukovodstvo tima iz Pljevalja. napislai su:

Nakon nastavka prvenstva i serije loših rezultata, uz samo osvojen jedan bod, kap koja je prelila čašu, poraz od Grblja u Radanovićima, dovela je do toga da Mulalić ostaje bez posla i trenerske klupe Rudara.

Istina, imao je Rudar svoje šanse i danas, kao i u prethodnim utakmicama, pogodio je i Marković stativu u 88. minutu, ali lopta nije htjela u gol. Nakon kontre u 94. minutu, Đalović pogađa protiv nekada "svog" Rudara za veliko slavlje domaćina i nadu da mogu do opstanka.

Mulaliću želimo sve najbolje u daljoj karijeri, pominje se klupa Dečića, kao gotovo izvjesnog budućeg prvoligaša. Ne možemo zaboraviti Edisovu požrtvovanost i odricanje, svi znamo kakva je sezona bila. Hvala na svemu šefe i srećno!

Nadamo se da će ovim potezom ekipa se razdrmati i osigurati opstanak u nastavku takmičenja.