XS
SM
MD
LG

Usvojene liste delgata

Na osnovu člana 39. Statuta Fudbalskog saveza Republike Srpske, Komitet za hitna pitanja, na telefonskoj sjednici održanoj dana 22.07.2020. godine, donosi

 

ODLUKU

O usvajanju lista delegata Prve, Drugih i Regionalnih liga FSRS, za takmičarsku sezonu 2020/21. god.

 

 

 

  1. PRVA LIGA FSRS (24)

 

  1. Kulina Nemanja                                             PFS I. Sarajevo
  2. Sudžuka Natko                                                    PFS I. Sarajevo
  3. Vujat Zoran                                                        PFS Gradiška
  4. Smiljanić Ilija                                           PFS Gradiška
  5. Stojčić Siniša                                              PFS Gradiška
  6. Spasojević Mile                                           PFS Bijeljina
  7. Đokić Jovica                                                   PFS Bijeljina
  8. Simeunović Vladan                                    PFS Bijeljina
  9. Pisić Milorad                                              PFS Bijeljina
  10. Marković Milivoje                                    PFS Bijeljina
  11. Grekulović Saša                                           PFS Bijeljina
  12. Bodiroga Velibor                                        PFS Trebinje
  13. Rašević Dalibor                                         PFS Trebinje
  14. Đuran Mario                                                   PFS Doboj
  15. Đurić Milenko                                             PFS Doboj
  16. Jevtić Predrag                                               PFS Doboj
  17. Đurić Siniša                                                 PFS Doboj
  18. Radovanović Veljko                                    PFS Banja Luka
  19. Topić Bojan                                                      PFS Banja Luka
  20. Novković Darko                                             PFS Banja Luka
  21. Mikanović Goran                                          PFS Prijedor
  22. Grahovac Borislav                                       PFS Prijedor
  23. Stupar Mladen                                               PFS Prijedor
  24. Zdjelar Dejan                                                  PFS Prijedor

 

 

 

 

 

 

 

  1. DRUGA LIGAFSRS, grupa Istok (24)

 

  1. Duvnjak Mirko                                                PFS I. Sarajevo
  2. Mršević Predrag                                        PFS I. Sarajevo
  3. Lubura Nedeljko                                           PFS I. Sarajevo
  4. Savić Saša                                                       PFS I. Sarajevo
  5. Žižović Milovan                                      PFS I. Sarajevo
  6. Puhalac Darko                                                PFS I. Sarajevo
  7. Slagalo Petar                                                 PFS I. Sarajevo
  8. Musić Amir                                                     PFS Bijeljina
  9. Jovanović Lazo                                               PFS Bijeljina
  10. Ostojić Velibor                                            PFS Bijeljina
  11. Đukanović Zoran                                           PFS Bijeljina
  12. Ristanović Radivoje                                   PFS Bijeljina
  13. Stanojević Radenko                                     PFS Bijeljina
  14. Jovičić Dragan                                               PFS Bijeljina
  15. Jovanović Nenad                                           PFS Bijeljina
  16. Borić Radenko                                               PFS Bijeljina
  17. Vojvodić Aleksandar                                 PFS Bijeljina
  18. Mišić Marko                                                 PFS Bijeljina
  19. Maksimović Cvijetin                                PFS Bijeljina
  20. Kojović Duško                                                PFS Trebinje
  21. Vuković Miroslav                                        PFS Trebinje
  22. Mišeljić Danijel                                       PFS Trebinje
  23. Vuković Zdravko                                            PFS Trebinje
  24. Vujadinović Mladen                                  PFS Trebinje

 

  1. DRUGA LIGA FSRS, grupa Zapad (21)

 

  1. Pančić Slavko                                                PFS Doboj
  2. Kovačević Slobodan                                   PFS Doboj
  3. Ćelić Ljubiša                                               PFS Doboj
  4. Pajić Predrag                                                 PFS Doboj
  5. Čakarević Vjekoslav                                   PFS Doboj
  6. Tomić Dejan                                                     PFS Gradiška
  7. Misimović Vitomir                                  PFS Gradiška
  8. Gvozdić Dalibor                                          PFS Gradiška
  9. Žujić Slavoljub                                            PFS Gradiška
  10. Aleksić Dragan                                              PFS Gradiška
  11. Tripić Branko                                                PFS Gradiška
  12. Milanković Bojan                                        PFS Prijedor
  13. Mejakić Nenad                                               PFS Prijedor
  14. Adamović Saša                                              PFS Prijedor
  15. Pilipović Rade                                            PFS Prijedor
  16. Marjanac Aleksandar                                 PFS Banja Luka
  17. Balaban Goran                                                 PFS Banja Luka
  18. Gojić Aleksandar                                          PFS Banja Luka
  19. Ćibić Dragan                                                  PFS Banja Luka
  20. Bandić Miloš                                               PFS Banja Luka
  21. Račić Siniša                                                  PFS Banja Luka

 

  1. REGIONALNA LIGA FSRS, grupa Zapad (21)

 

  1. Ančić Dragan                                                   PFS Gradiška
  2. Baškalo Branko                                             PFS Gradiška
  3. Dabić Vladimir                                           PFS Gradiška
  4. Vučen Ognjen                                                    PFS Gradiška
  5. Moravac Vedran                                            PFS Gradiška
  6. Ličina Mladen                                              PFS Prijedor
  7. Bujić Darko                                                      PFS Prijedor
  8. Pantoš Perica                                               PFS Prijedor
  9. Tadić Darko                                                     PFS Prijedor
  10. Rodić Željko                                                 PFS Prijedor
  11. Krajišnik Petar                                           PFS Prijedor
  12. Bulajić Milan                                                PFS Banja Luka
  13. Kojić Jovica                                                     PFS Banja Luka
  14. Šipka Dejan                                                    PFS Banja Luka
  15. Marković Oliver                                         PFS Banja Luka
  16. Lukajić Goran                                                  PFS Banja Luka
  17. Milovanović Mladen                               PFS Banja Luka
  18. Vidačković Mlađan                                    PFS Banja Luka
  19. Anđelić Draško                                           PFS Banja Luka
  20. Trivić Goran                                                   PFS Banja Luka
  21. Janković Dragan                                             PFS Banja Luka

 

  1. REGIONALNA LIGA FSRS, grupa Centar (24)

 

  1. Vasić Nenad
  2. Marković Ostoja
  3. Subić Milorad
  4. Stojanović Goran
  5. Marković Vlado
  6. Starčević Srđan
  7. Stupar Stevo
  8. Spasojević Željko
  9. Aleksić Mladen
  10. Petković Jovan
  11. Marković Lazo
  12. Ninković Goran
  13. Vučićević Lazar
  14. Đulabić Dalibor
  15. Panić Dragan
  16. Pantelić Krsta
  17. Ristić Dejan
  18. Janković Nedo
  19. Đurić Miodrag
  20. Antić Željko
  21. Sajlović Slobodan                                      SVI PFS Doboj
  22. PFS Doboj – dostaviti valjan prijedlog
  23. PFS Doboj – dostaviti valjan prijedlog
  24. PFS Doboj – dostaviti valjan prijedlog

 

  1. REGIONALNA LIGAFSRS, grupa Istok (24)

 

  1. Babić Zvjezdan
  2. Maksimović Jovan
  3. Todorović Mićo
  4. Mitrović Miroslav
  5. Gajić Žiko
  6. Mitrović Vujo
  7. Vučković Rade
  8. Vujević Veso
  9. Rikić Mile
  10. Simić Cvijetin
  11. Mitrović Jovica
  12. Radović Dragan
  13. Aćimović Željko
  14. Dendić Milisav
  15. Đorđić Milan
  16. Simić Petko
  17. Mikić Zoran
  18. Tekić Slaviša
  19. Vasić Boško
  20. Mišić Vaso
  21. Krezović Dalibor
  22. Delić Borislav
  23. Mitrović Mitar
  24. Simić Slobodan                                           SVI PFS Bijeljina

 

 

  1. REGIONALNA LIGAFSRS, grupa Jug (8)

 

  1. Ivković Goran                                                PFS I. Sarajevo
  2. Stanić Saša                                                     PFS I. Sarajevo
  3. Golijan Pavle                                                 PFS I. Sarajevo
  4. Elez Slobodan                                                  PFS I. Sarajevo
  5. Mitrović Rajko                                              PFS Trebinje
  6. Prodanović Goran                                        PFS Trebinje
  7. Vučetić Marko                                               PFS Trebinje
  8. Arnautović Željko                                      PFS Trebinje

 


Rudar 1925 1 : 2 Tabanci
Lokanj 1 : 2 Podrinje
Jedinstvo 5 : 3 Omladinac
Sloboda 0 : 2 Sloga
OFK Janja 2009 3 : 4 Čelopek
Partizan 2 : 0 OFK Šekovići
Lokomotiva 2 : 0 Zadrugar
Mladost 4 : 1 OFK Trnovica
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 15 13 1 1 40
2 Tabanci 15 10 3 2 33
3 Omladinac 15 9 1 5 28
4 OFK Trnovica 15 8 2 5 26
5 Partizan 15 7 4 4 25
6 Podrinje 15 7 4 4 25
7 Rudar 1925 15 7 3 5 24
8 Sloboda 15 6 4 5 22
9 Mladost 15 6 3 6 21
10 OFK Šekovići 15 6 2 7 20
11 Lokomotiva 15 6 1 8 19
12 Jedinstvo 15 5 2 8 17
13 Zadrugar 15 5 1 9 16
14 Lokanj 15 3 4 8 13
15 OFK Janja 2009 15 2 1 12 7
16 Čelopek 15 2 0 13 6