4.set
25 : 19

Kakanj poveo protiv Radnika

31.03.2018 Administrator DC

OdbojkaÅ”i Kaknja večeras su u prvoj polufinalnoj utakmici plej ofa Å”ampionata Bosne i Hercegovine dočekali Radnik iz Bijeljine. Kakanjci su u četvrfinalu izbacili ekipu Borca,a Radnik je bio bolji opd Jedinstva iz Brčkog. Odigran je prvi set i domaći su poveli sa 1:0. Bilo je 25:20. U toku je drugoi set,a utakmica je privukla veliku pažnju ljubitelja odbojke.

RevanÅ” meč igra se u Bijlejini,a ukoliko bude nerjeÅ”eno, igraće se majstorica.Ā

Nakon Å”to je prvi set dobio Kakanj, rezultatom 25:20, slavili su gosti iz BijeljineĀ 20-25 .

Treći set opet dobija domaći sastav rezultatom 26:24 i poveli su sa 2:1Ā u setovima.

Četvrti set, pa time i meč je pripao Kaknju. Bilo je 25:19, te ukupno slavili sa 3:1.Ā